🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Kate3330 wrote:U mnie wykańczanie górnej łazienki trwa już 2 tydzień. Jeszcze 1,5 tygodnia - już odliczam bo niby wszystko się dzieje na piętrze ktorego nie użytkujemy, ale i tak wszędzie jest syf 🙄 pedantką nie jestem, ale już mnie to mocno irytuje.
Zdecydowałam się rozpocząć wyprawkę - wózek zamówiony - padło ostatecznie na roan ivi 2.0. Upline bardziej instagramowy, ale jednak jak testowaliśmy w sklepie to roanem się lepiej operowało 😄 teraz jestem w ferworze przeglądania ciuszków 🥹
Kate podeślesz zdjecia jak przyjdzie wózek? Bo też się na niego czaje -
Byłam się dziś odchamić na paznokciach 😀 przy okazji kosmetyczka zrobiła mi delikatną hennę na brwi. Ale wiecie te delikatne jak na poczatku wyglada 🐼 pojechalam po corke do szkoly i nie mogła przeboleć dlaczego mam takie ciemne 🫣🤣
Laurelli lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
U nas juz plytki polozyli, posprzatali po sobie. Mamy zamowic reszte rzeczy i wroca dokonczyc.
kasia1518 lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Kate3330 wrote:Jasne podeślę, ale dostawa za 22 dni więc trochę czasu jeszcze minie )
Ok, ja i tak planuje zakup wózka i nosidła gdzieś w lipcu dopiero. -
Bylam dzisiaj połówkowe i w końcu dziecina postanowiła się ujawnić.
Czekamy na kolejną dziewczynkę 🩷
A badanie generalnie przebiegło pomyślnie 😊 wszystko wyglądało dobrze i oby tak dalej!
Najbardziej się cieszę, że udało mi się tą wizytę przetrwać z maluchem starszym w wózku i była względnie grzeczna. Po wszystkim, zanim dotarłyśmy do domu, okropnie rozbolała mnie głowa wiec poszłam na drzemkę razem z córką.
Ale jestem agentka, miałam rano zrobić badania moczu i krwi, ale skończyło się tylko na krwi, bo rano się zagapiłam i nie pobrałam próbki w domu 🫣 zrobię prywatnie już poza NFZ.
Nutka15, Trypcio, Kate3330, kasia1518, Nati96De, Olo323, Mamacita, Paula., Fox, Ounai, Laurelli, KarolinaKika, Haloes, Flora96 lubią tę wiadomość
👧 07/2024
💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)
⏸️ 12/2025
02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10
16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
20.03. -> 👶waga 165g
07.04. -> kolejna wizyta
Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc

-
Hej ja też dzisiaj po wizycie. Dołączam do grona mam córek. Ogólnie mała jest dość mała(189gr), ale pani doktor mówi, że narazie w granicach normy. Chociaż jak zaczęłam interpretować te wyniki to się oczywiście załamałam bo naprawdę wypada mega nisko w centylach, no ale nie kazała przychodzić szybciej na wizytę, dopiero kolejna to połówkowe 20.05 także mam nadzieje ze jakby faktycznie ją coś niepokoiło to by mi powiedziala. Mogłam się nie wczytywać w te wyniki to bum była nieświadoma a tak to panikuje. Wypisała mi żelazo bo ewidentnie mi spadają wyniki no i kazała zacząć mierzyć ciśnienie bo mam u niej zawsze dosc wysokie. Wydaje mi się ze to efekt stresu ale wiadomo trzeba sprawdzić.
Kate3330, Eggi, kasia1518, Nati96De, Olo323, Nutka15, Paula., Fox, KarolinaKika, Haloes, Laurelli lubią tę wiadomość
-
Nutka15 wrote:Załatwiłam wszystko. Lekarz mowił, że dobrze, że przyjechałam, ale wyzywał na rodzinnego, że robi mi problemy i mnie stresuje, gdzie na posiewie czarno na białym jest napisane jaki antybiotyk działa na tą bakterie i co on miał za problem wypisać receptę. Dostałam antybiotyk z penicyliną na 7 dni. Pół minutowe USG mi zrobił, sprawdził tylko, czy serduszko bije. Nie poruszałam z nim za dużo tematu tej bakterii, bo przyjmował mnie po swoich pacjentkach, miał opznienie, ale mam dużo pić i jakbym poczuła silniejsze obajwy, a nie daj boże ból nerek to od razu do szpitala, ale mówi, że jak jest antybiotyk wdrożony, to raczej powinno być ok.
Mój syn ma ponad 5 lat i dalej śpi w śpiworku. Odkąd zaczal wstawać to ma taki z nogawkami. Kołdrę rozkopie w 5 minut po zaśnięciu 😅🙈 on bardzo lubi w nim spac i wygląda jeszcze jak taki bobasek w nim 🥰😅
Ja jestem zdecydowanie zwierzęciem szpitalnym, nie lubię pracy w poradni.. nie chce mówić źle o kolegach ale czasami rodzinni to stan umysłu naprawdę 🙄
A wygodnie jest w tych śpiworkach? Bo czytałam że w nocy ciężko z przewijaniem ? -
Yennefer# wrote:Ja jestem zdecydowanie zwierzęciem szpitalnym, nie lubię pracy w poradni.. nie chce mówić źle o kolegach ale czasami rodzinni to stan umysłu naprawdę 🙄
A wygodnie jest w tych śpiworkach? Bo czytałam że w nocy ciężko z przewijaniem ?
Kima rozpina się od dołu, wiec jakos to szło. Ale mój model rzadko wymagał przebierania w nocy. Moze jakies pierwsze miesiące, ale wtedy tez był glownie w tuliku, albo otulony tylko pielucha.
Yennefer# lubi tę wiadomość
91'
10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek
07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)
21.12 ⏸️ 10 dpo
27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95
23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
26.05 - 977g 🐻
11.06 - 1309g 🐻

-
chwilę mnie tu nie było, ale dzisiaj mam update i też zaraz ponadrabiam wątki

Jestem po 2 badaniu prenatalnym. wszystko na ten moment ok. mam teraz infekcję (najprawdopodobniej niestety bostonkę
) i mam kontrolnie zrobić za 3 tyg echo serca bombla.
ale mam też mały plot twist, bo z dziewczynki zrobił mi się chłopak, ważący już ponad 500g 😁
człowiek się już nastawił, imię wybrał a tu niespodzianka 😁
najważniejsze, że zdrowe ❤️
mam nadzieję, że u Was, po połówkowych też wszystko ok (lecę nadrabiać lekturę!)Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 18:26
Kate3330, Trypcio, Ounai, Laurelli, Alczii'90, Nutka15, kasia1518, Paula., Fox, Eggi, Nati96De, Mamacita, Haloes, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość
-
U nas jutro gender reveal! Tez w koncu poznamy płeć.
Yennefer#, All_in_one, Laurelli, Alczii'90, Nutka15, kasia1518, KarolinaKika, Fox, Kate3330, Paula., Nati96De, Haloes, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Gratulacje dziewczyn pozytywnych badań 🤗🤗🫶 i poznania płci 🩵💖
A tym które mają remonty, cierpliwości- będzie zasłużona nagroda jak skończą 🧘🏻♀️
Ouani czekamy na info z gender reveal 😁
Ja kupiłam pierwszy set ciuszków, na takiej stronie jak vinted coś ala. Jutro odbieram, dużo fajnych bodziaków rozmiar 62. Więc dokupię parę sztuk 56 i tyle 🤣 nie będę się cackac w składowanie ubranek.
Teraz czaję się na kosz Mojżesza taki na płozach. Zmiana planu- kupujemy zwykle łóżeczko i ten kosz, a dostawki nie biorę.
Ounai, Kate3330 lubią tę wiadomość
-
Yennefer# wrote:Ja jestem zdecydowanie zwierzęciem szpitalnym, nie lubię pracy w poradni.. nie chce mówić źle o kolegach ale czasami rodzinni to stan umysłu naprawdę 🙄
A wygodnie jest w tych śpiworkach? Bo czytałam że w nocy ciężko z przewijaniem ?
No ja zawsze miałam rozpinane od dołu i jakoś to szło. Z początku używałam rożka/ otulacza, a potem już śpiworki tylko. Kwestia przyzwyczajenia myślę. -
Super, że wizyty dobrze przebiegły 😊
Ja właśnie leżę z maseczka na buzi, bo trzeba się jakoś ogarnąć na to wesele😁 zapuściłam się, nie powiem, że nie 😅 ogarniałam dzisiaj brwi, robiłam pedi, bo mani już mi wczoraj koleżanka zrobiła. Dzisiaj mnie podbrzusze mega bolało i było twarde jak kamień praktycznie non stop, mimo magnezu i nospy 🫣 Oby jutro odpuściło na to wesele. Martwię się, jak syn zniesie nocke u dziadków, bo dawno nie spał u nich i jakoś nam popłakuje, że się boi, że się stresuje... -
A ja mam jakiś ból w szyjce - nie są to skurcze, nie swędzi , nie piecze ... nawet nie wiem jak to określić- może jak zakwasy - tylko kurde ostatnie dni mam lajtowe, nie przeciążyłam sie niczym - chyba że niesiem zgrzewki wody, ale wątpię.
W środę mam II prenatalne, mam nadzieję, że do tego czasu się to nie nasili. -
O wow ale niespodziankaAll_in_one wrote:chwilę mnie tu nie było, ale dzisiaj mam update i też zaraz ponadrabiam wątki

Jestem po 2 badaniu prenatalnym. wszystko na ten moment ok. mam teraz infekcję (najprawdopodobniej niestety bostonkę
) i mam kontrolnie zrobić za 3 tyg echo serca bombla.
ale mam też mały plot twist, bo z dziewczynki zrobił mi się chłopak, ważący już ponad 500g 😁
człowiek się już nastawił, imię wybrał a tu niespodzianka 😁
najważniejsze, że zdrowe ❤️
mam nadzieję, że u Was, po połówkowych też wszystko ok (lecę nadrabiać lekturę!)
nas rację najważniejsze to żeby dziecko było zdrowe
All_in_one, Olo323 lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Ja mam mocne bóle, kłucia, czasami aż mnie sparaliżuje, ale mój lekarz mówi, że nie wpływa to na ciąże.co widać po szyjce. Mówi że mogę dalej zasuwać i nie ma ryzyka. Myślę, że to dlatego, że się nie oszczędzam w tej ciąży, stąd ból.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Nutka właśnie, Ty jutro się bawisz ✨😁
Kreacja w której widać brzuszek? Czy nie? -
Jeju dziewczyny przepraszam że nie odpiszę na Wasze wiadomości, jutro się do nich odniosę, ale się właśnie dowiedziałam czegoś dość szokującego... Pisałam jakiś czas temu o moim teściu, że powiedział nam (niepytany oczywiście), że on nie da rady nas wspomóc finansowo czy kupić prezentów dla dziecka i mamy na niego nie liczyć bo jest spłukany. Otóż właśnie nam ogłosił że jego nowa żona (lat 47, on ma 58) jest w ósmym tygodniu ciąży i że słuchali bijącego serduszka. I że śmiesznie że nasze dziecko będzie miało wujka albo ciocię młodszą od siebie. Zbieram szczękę z podłogi. To jest jego czwarte dziecko, ma dwoje dorosłych z moją teściową czyli mojego faceta i szwagierkę i małego chłopca lat 8 z poprzedniego związku, które wychowuje z córką swojej nowej żony. Typowy narcyz który nie przyjmuje do wiadomości tego, że się starzeje. Nie wiem w ogóle, jak się ta ciąża potoczy, ta kobieta sporo paliła no i ten wiek... Mega dziwnie się z tym czuję 😬












