Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 24 kwietnia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    U mnie wykańczanie górnej łazienki trwa już 2 tydzień. Jeszcze 1,5 tygodnia - już odliczam bo niby wszystko się dzieje na piętrze ktorego nie użytkujemy, ale i tak wszędzie jest syf 🙄 pedantką nie jestem, ale już mnie to mocno irytuje.
    Zdecydowałam się rozpocząć wyprawkę - wózek zamówiony - padło ostatecznie na roan ivi 2.0. Upline bardziej instagramowy, ale jednak jak testowaliśmy w sklepie to roanem się lepiej operowało 😄 teraz jestem w ferworze przeglądania ciuszków 🥹

    Kate podeślesz zdjecia jak przyjdzie wózek? Bo też się na niego czaje

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 252 251

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne podeślę, ale dostawa za 22 dni więc trochę czasu jeszcze minie )

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 24 kwietnia, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam się dziś odchamić na paznokciach 😀 przy okazji kosmetyczka zrobiła mi delikatną hennę na brwi. Ale wiecie te delikatne jak na poczatku wyglada 🐼 pojechalam po corke do szkoly i nie mogła przeboleć dlaczego mam takie ciemne 🫣🤣

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 24 kwietnia, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz plytki polozyli, posprzatali po sobie. Mamy zamowic reszte rzeczy i wroca dokonczyc.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Jasne podeślę, ale dostawa za 22 dni więc trochę czasu jeszcze minie )

    Ok, ja i tak planuje zakup wózka i nosidła gdzieś w lipcu dopiero.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Alczii'90 Przyjaciółka
    Postów: 116 113

    Wysłany: 24 kwietnia, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzisiaj połówkowe i w końcu dziecina postanowiła się ujawnić.

    Czekamy na kolejną dziewczynkę 🩷

    A badanie generalnie przebiegło pomyślnie 😊 wszystko wyglądało dobrze i oby tak dalej!

    Najbardziej się cieszę, że udało mi się tą wizytę przetrwać z maluchem starszym w wózku i była względnie grzeczna. Po wszystkim, zanim dotarłyśmy do domu, okropnie rozbolała mnie głowa wiec poszłam na drzemkę razem z córką.

    Ale jestem agentka, miałam rano zrobić badania moczu i krwi, ale skończyło się tylko na krwi, bo rano się zagapiłam i nie pobrałam próbki w domu 🫣 zrobię prywatnie już poza NFZ.

    Nutka15, Trypcio, Kate3330, kasia1518, Nati96De, Olo323, Mamacita, Paula., Fox, Ounai, Laurelli, KarolinaKika, Haloes, Flora96 lubią tę wiadomość

    👧 07/2024
    💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)

    ⏸️ 12/2025
    02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
    10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10

    16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
    30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
    20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
    24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
    20.03. -> 👶waga 165g
    07.04. -> kolejna wizyta

    Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
    Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc

    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 100 109

    Wysłany: 24 kwietnia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też dzisiaj po wizycie. Dołączam do grona mam córek. Ogólnie mała jest dość mała(189gr), ale pani doktor mówi, że narazie w granicach normy. Chociaż jak zaczęłam interpretować te wyniki to się oczywiście załamałam bo naprawdę wypada mega nisko w centylach, no ale nie kazała przychodzić szybciej na wizytę, dopiero kolejna to połówkowe 20.05 także mam nadzieje ze jakby faktycznie ją coś niepokoiło to by mi powiedziala. Mogłam się nie wczytywać w te wyniki to bum była nieświadoma a tak to panikuje. Wypisała mi żelazo bo ewidentnie mi spadają wyniki no i kazała zacząć mierzyć ciśnienie bo mam u niej zawsze dosc wysokie. Wydaje mi się ze to efekt stresu ale wiadomo trzeba sprawdzić.

    Kate3330, Eggi, kasia1518, Nati96De, Olo323, Nutka15, Paula., Fox, KarolinaKika, Haloes, Laurelli lubią tę wiadomość

  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    Załatwiłam wszystko. Lekarz mowił, że dobrze, że przyjechałam, ale wyzywał na rodzinnego, że robi mi problemy i mnie stresuje, gdzie na posiewie czarno na białym jest napisane jaki antybiotyk działa na tą bakterie i co on miał za problem wypisać receptę. Dostałam antybiotyk z penicyliną na 7 dni. Pół minutowe USG mi zrobił, sprawdził tylko, czy serduszko bije. Nie poruszałam z nim za dużo tematu tej bakterii, bo przyjmował mnie po swoich pacjentkach, miał opznienie, ale mam dużo pić i jakbym poczuła silniejsze obajwy, a nie daj boże ból nerek to od razu do szpitala, ale mówi, że jak jest antybiotyk wdrożony, to raczej powinno być ok.

    Mój syn ma ponad 5 lat i dalej śpi w śpiworku. Odkąd zaczal wstawać to ma taki z nogawkami. Kołdrę rozkopie w 5 minut po zaśnięciu 😅🙈 on bardzo lubi w nim spac i wygląda jeszcze jak taki bobasek w nim 🥰😅

    Ja jestem zdecydowanie zwierzęciem szpitalnym, nie lubię pracy w poradni.. nie chce mówić źle o kolegach ale czasami rodzinni to stan umysłu naprawdę 🙄

    A wygodnie jest w tych śpiworkach? Bo czytałam że w nocy ciężko z przewijaniem ?

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 24 kwietnia, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer# wrote:
    Ja jestem zdecydowanie zwierzęciem szpitalnym, nie lubię pracy w poradni.. nie chce mówić źle o kolegach ale czasami rodzinni to stan umysłu naprawdę 🙄

    A wygodnie jest w tych śpiworkach? Bo czytałam że w nocy ciężko z przewijaniem ?

    Kima rozpina się od dołu, wiec jakos to szło. Ale mój model rzadko wymagał przebierania w nocy. Moze jakies pierwsze miesiące, ale wtedy tez był glownie w tuliku, albo otulony tylko pielucha.

    Yennefer# lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • All_in_one Znajoma
    Postów: 21 30

    Wysłany: 24 kwietnia, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chwilę mnie tu nie było, ale dzisiaj mam update i też zaraz ponadrabiam wątki :D

    Jestem po 2 badaniu prenatalnym. wszystko na ten moment ok. mam teraz infekcję (najprawdopodobniej niestety bostonkę :/) i mam kontrolnie zrobić za 3 tyg echo serca bombla.

    ale mam też mały plot twist, bo z dziewczynki zrobił mi się chłopak, ważący już ponad 500g 😁

    człowiek się już nastawił, imię wybrał a tu niespodzianka 😁

    najważniejsze, że zdrowe ❤️

    mam nadzieję, że u Was, po połówkowych też wszystko ok (lecę nadrabiać lekturę!)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 18:26

    Kate3330, Trypcio, Ounai, Laurelli, Alczii'90, Nutka15, kasia1518, Paula., Fox, Eggi, Nati96De, Mamacita, Haloes, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 24 kwietnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jutro gender reveal! Tez w koncu poznamy płeć.

    Yennefer#, All_in_one, Laurelli, Alczii'90, Nutka15, kasia1518, KarolinaKika, Fox, Kate3330, Paula., Nati96De, Haloes, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1191 1458

    Wysłany: 24 kwietnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyn pozytywnych badań 🤗🤗🫶 i poznania płci 🩵💖

    A tym które mają remonty, cierpliwości- będzie zasłużona nagroda jak skończą 🧘🏻‍♀️

    Ouani czekamy na info z gender reveal 😁
    Ja kupiłam pierwszy set ciuszków, na takiej stronie jak vinted coś ala. Jutro odbieram, dużo fajnych bodziaków rozmiar 62. Więc dokupię parę sztuk 56 i tyle 🤣 nie będę się cackac w składowanie ubranek.
    Teraz czaję się na kosz Mojżesza taki na płozach. Zmiana planu- kupujemy zwykle łóżeczko i ten kosz, a dostawki nie biorę.

    Ounai, Kate3330 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 24 kwietnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer# wrote:
    Ja jestem zdecydowanie zwierzęciem szpitalnym, nie lubię pracy w poradni.. nie chce mówić źle o kolegach ale czasami rodzinni to stan umysłu naprawdę 🙄

    A wygodnie jest w tych śpiworkach? Bo czytałam że w nocy ciężko z przewijaniem ?

    No ja zawsze miałam rozpinane od dołu i jakoś to szło. Z początku używałam rożka/ otulacza, a potem już śpiworki tylko. Kwestia przyzwyczajenia myślę.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że wizyty dobrze przebiegły 😊

    Ja właśnie leżę z maseczka na buzi, bo trzeba się jakoś ogarnąć na to wesele😁 zapuściłam się, nie powiem, że nie 😅 ogarniałam dzisiaj brwi, robiłam pedi, bo mani już mi wczoraj koleżanka zrobiła. Dzisiaj mnie podbrzusze mega bolało i było twarde jak kamień praktycznie non stop, mimo magnezu i nospy 🫣 Oby jutro odpuściło na to wesele. Martwię się, jak syn zniesie nocke u dziadków, bo dawno nie spał u nich i jakoś nam popłakuje, że się boi, że się stresuje...

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jakiś ból w szyjce - nie są to skurcze, nie swędzi , nie piecze ... nawet nie wiem jak to określić- może jak zakwasy - tylko kurde ostatnie dni mam lajtowe, nie przeciążyłam sie niczym - chyba że niesiem zgrzewki wody, ale wątpię.
    W środę mam II prenatalne, mam nadzieję, że do tego czasu się to nie nasili.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All_in_one wrote:
    chwilę mnie tu nie było, ale dzisiaj mam update i też zaraz ponadrabiam wątki :D

    Jestem po 2 badaniu prenatalnym. wszystko na ten moment ok. mam teraz infekcję (najprawdopodobniej niestety bostonkę :/) i mam kontrolnie zrobić za 3 tyg echo serca bombla.

    ale mam też mały plot twist, bo z dziewczynki zrobił mi się chłopak, ważący już ponad 500g 😁

    człowiek się już nastawił, imię wybrał a tu niespodzianka 😁

    najważniejsze, że zdrowe ❤️

    mam nadzieję, że u Was, po połówkowych też wszystko ok (lecę nadrabiać lekturę!)
    O wow ale niespodzianka :) nas rację najważniejsze to żeby dziecko było zdrowe

    All_in_one, Olo323 lubią tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mocne bóle, kłucia, czasami aż mnie sparaliżuje, ale mój lekarz mówi, że nie wpływa to na ciąże.co widać po szyjce. Mówi że mogę dalej zasuwać i nie ma ryzyka. Myślę, że to dlatego, że się nie oszczędzam w tej ciąży, stąd ból.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1191 1458

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka właśnie, Ty jutro się bawisz ✨😁
    Kreacja w której widać brzuszek? Czy nie?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 360 750

    Wysłany: 25 kwietnia, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny przepraszam że nie odpiszę na Wasze wiadomości, jutro się do nich odniosę, ale się właśnie dowiedziałam czegoś dość szokującego... Pisałam jakiś czas temu o moim teściu, że powiedział nam (niepytany oczywiście), że on nie da rady nas wspomóc finansowo czy kupić prezentów dla dziecka i mamy na niego nie liczyć bo jest spłukany. Otóż właśnie nam ogłosił że jego nowa żona (lat 47, on ma 58) jest w ósmym tygodniu ciąży i że słuchali bijącego serduszka. I że śmiesznie że nasze dziecko będzie miało wujka albo ciocię młodszą od siebie. Zbieram szczękę z podłogi. To jest jego czwarte dziecko, ma dwoje dorosłych z moją teściową czyli mojego faceta i szwagierkę i małego chłopca lat 8 z poprzedniego związku, które wychowuje z córką swojej nowej żony. Typowy narcyz który nie przyjmuje do wiadomości tego, że się starzeje. Nie wiem w ogóle, jak się ta ciąża potoczy, ta kobieta sporo paliła no i ten wiek... Mega dziwnie się z tym czuję 😬

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 25 kwietnia, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow Mamacita! Ale patchwork się Wam szykuje. Ja sama jestem w szoku, że ludzie decydują się na dzieci w takim wieku. To mnie sie wydaje, że jestem już nieco za stara na dziecko, a mam 30lat 🫣 nic tylko winszować wigoru teściowi i jego partnerce

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ