Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 25 kwietnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corka zrobila takie spanie dla kota

    IMG-20260425-190756.jpg

    To chyba na starszą siostrę już dojrzała 😊
    Dziś robiła porządki w szafie i odkładała rzeczy których już nie potrzebuje i nie chce, ale trzeba schować bo bedzie dla Helenki 🥰

    Laurelli, Mamacita, Ounai, kasia1518, Eggi, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1191 1458

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Ouani !! 💖💖 jak się z tym czujesz? I jak starsze rodzenstwo zareagowało?

    @Nutka udanej imprezki ✨✨

    @Mamacita jestem w szoku🙈 telenowela naprawdę. Ale powiem tez że gdzie zdrowy rozsądek przy takim wieku ?

    My byliśmy dzisiaj oglądać wózek.
    Zostaje cybex, teraz tylko zwykły czy e-Priam. Mężowi się bardzo spodobała wersja e.
    I kupiłam od takie dziewczyny torbę ciuszków za “grosze” 62-68 rozmiary. Fajnie, paka ciuszków na te wymiary z głowy. Dokupię parę na 56 i wystarczy 🧘🏻‍♀️

    Paula., kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 360 750

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Ounai 🩷🌸💕
    Wyraźny trend dziewczynkowy u nas, super 😁
    Laurelli wrote:
    @Mamacita jestem w szoku🙈 telenowela naprawdę. Ale powiem tez że gdzie zdrowy rozsądek przy takim wieku ?

    Nie wiem naprawdę.... Moja znajoma miała mocno starszego ojca i nie miał siły za nią ganiać po placu zabaw, zmarł kiedy była nastolatką. Zawsze zazdrościła innym zdrowych i młodych rodziców. Tutaj ojciec będzie miał 76 lat kiedy dziecko osiągnie pełnoletniość...😐

    Ounai, Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córka oszalała z radości, rzuciła się na podłogę i tarzała się w tym confetti. Za to syn się załamał. Twraz już chyba lekko przetrawił, mąż z nim trochę pogadał i już lepiej.

    Było super. Najpierw robiliśmy wszyscy dekoracje. Potem każdy zagłosował na tablicy. Siostra kupiła różne dekoracje i tabliczki więc póżniej zrobiliśmy sobie zdjecia polarpidem i instaxem. Na koniec strzeliliśny balona i każdy wpisał się do takiej książki pamiątkowej. Do każdego wpisu jest doklejone zdjęcie z instaxa, kilka słów i naklejki. Na pierwszej stronie mamy zdjęcie zbiorcze j tą kopertę z płcią od lekarza.

    A potem zjedliśmy, pogadaliśmy i tak dzień minął.

    Dziwnie mi z tą myslą. Ale gdyby to miał być chłopiec też byłoby mi dziwnie. Po prostu zupełnie nie miałam swojego typu. Chciałam zarówno chłopca jak i dziewczynkę ;)


    Laurelli, epriam jest super dopóki nie kusisz go gdzieś wnieść, np do bagażnika albo po schodach bo jest strasznie ciężki. No i jak się rozładuhe bateria to też pchanie go nie nalezy do przyjemnosci. Juz zwykly priam to bardzo ciezki i duzy wozek a w wersji ze wspomaganiem dochodzi waga baterii. Warto to wzjac pod uwage.

    Paula., Mamacita, Yennefer#, kasia1518, Laurelli, Eggi, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    Gratulacje Ounai 🩷🌸💕
    Wyraźny trend dziewczynkowy u nas, super 😁



    Nie wiem naprawdę.... Moja znajoma miała mocno starszego ojca i nie miał siły za nią ganiać po placu zabaw, zmarł kiedy była nastolatką. Zawsze zazdrościła innym zdrowych i młodych rodziców. Tutaj ojciec będzie miał 76 lat kiedy dziecko osiągnie pełnoletniość...😐
    Właśnie tego nigdy nie przewidzimy, kiedy nasze życie się tu kończy. Teść może jeszcze tańczyć na weselu swojego przyszłego dziecka nigdy nic nie wiadomo. Rodzona siostra mojej mamy zmarła w wieku 39 lat. Zostawiając swojego 14-sto letniego syna. Mimo młodego wieku nie dożyła ani jego 18-stki, ani wesela ani wnuków...

    Ounai, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 360 750

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to prawda, nie wiadomo jak się życie potoczy. No nic, muszę się po prostu pogodzić z tą dziwną sytuacją.

    Policzyłam i zapisałam na 1 stronie, mamy 15 dziewczynek i 9 chłopców! O ile niczego nie pokręciłam oczywiście 😉 dawajcie znać jak coś

    Paula., Laurelli, Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 252 251

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem w szpitalu :( jestem taka zła na siebie… poślizgnęłam się i upadłam całym impetem na bok (okolice biodra i pośladka). Od razu na sor… na usg wszystko wygląda dobrze, ale zostawili mnie na obserwację. Lekarka pozostawiła mi decyzję czy chce być przyjęta na oddział czy wracam domu. Zostałam tu dla dobra dzidziusia. Jestem teraz kłębkiem nerwów, wkurzenia na siebie i strachu :(

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Dziewczyny ja jestem w szpitalu :( jestem taka zła na siebie… poślizgnęłam się i upadłam całym impetem na bok (okolice biodra i pośladka). Od razu na sor… na usg wszystko wygląda dobrze, ale zostawili mnie na obserwację. Lekarka pozostawiła mi decyzję czy chce być przyjęta na oddział czy wracam domu. Zostałam tu dla dobra dzidziusia. Jestem teraz kłębkiem nerwów, wkurzenia na siebie i strachu :(
    Bardzo mi przykro 🥺 najwazniejsze ze z dzidziusiem wszystko dobrze 🙂 chwile pewnie Cie poobserwują i wypiszą do domu

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w obu poprzednich ciążach , około 20 tygodnia, zaczynał twardnieć brzuch. Takie skurcze przepowiadajace, niby fizjologia od 20 tc. Ale były bardzo nieprzyjemne, miałam ich kilkadziesiąt dziennie, zwłaszcza jak leżałam (!). Jak chodziłam ruszałam się to miałam wrażenie że jest tego mniej, albo tak nie zwracałam uwagi. Była koncepcja że skracają mi szyjkę , faszerowali mnie nospą i papaweryną, mały urodził się wiotki po tych lekach, latałam kilka lat do fizjo i neurologopedow z nim , gadali że od leków (plus luteina od 25 tc).
    Teraz cicho sobie myślałam że może tego nie będzie. Ale leżę sobie dzisiaj już z godzinę i oczywiście , jest skurcz , jeden po jakimś czasie drugi. To jest okropne, nie cierpię tego :( i już mam schize że za chwilę zacznie mi się szyjką skracać. Codziennie jem magnezu w opór, ale pamiętając poprzednie ciąże wiem , że to nic nie da tak samo jak ta nospa.
    Nienawidzę być w ciąży . 🫣

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer# wrote:
    Mi w obu poprzednich ciążach , około 20 tygodnia, zaczynał twardnieć brzuch. Takie skurcze przepowiadajace, niby fizjologia od 20 tc. Ale były bardzo nieprzyjemne, miałam ich kilkadziesiąt dziennie, zwłaszcza jak leżałam (!). Jak chodziłam ruszałam się to miałam wrażenie że jest tego mniej, albo tak nie zwracałam uwagi. Była koncepcja że skracają mi szyjkę , faszerowali mnie nospą i papaweryną, mały urodził się wiotki po tych lekach, latałam kilka lat do fizjo i neurologopedow z nim , gadali że od leków (plus luteina od 25 tc).
    Teraz cicho sobie myślałam że może tego nie będzie. Ale leżę sobie dzisiaj już z godzinę i oczywiście , jest skurcz , jeden po jakimś czasie drugi. To jest okropne, nie cierpię tego :( i już mam schize że za chwilę zacznie mi się szyjką skracać. Codziennie jem magnezu w opór, ale pamiętając poprzednie ciąże wiem , że to nic nie da tak samo jak ta nospa.
    Nienawidzę być w ciąży . 🫣

    Ja mam to samo, raczej takie skurcze w szyjce... I schizuje troche, tylko ja od początku na luteinie jestem. Ale wizytę mam w środę, nie są to takie ściski jak z córką w pierwszej ciąży, więc poczekam do środy na wizyte.
    Mąż mi juz mowi zebym sobie piżamy, koszule w razie czego naszykowala, gdyby trzeba było w środę jechać na szpital. Do 17 bylo ok, ale dlatego ze cos ciagle robilam, a jak się położyłam to się znowu zaczęło.
    W drugiej ciąży tez caly czas bylam na luteinie ale nie mialam z córką żadnych problemów z wiotkością.
    I też nienawidzę być w ciazy.

    Yennefer# lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate333 dobrze, ze nic sie nie stalo i z dzidzią wszystko jest ok. Lepiej zostać na obserwacji.

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸

    Gratulacje!!!!
    Tak coś czułam 😇 facet nie byłby tak zawzięty 😅 aa tutaj ewidentnie mamy do czynienia z silnym charakterkiem 😈 w koncu ile owulacji ze strony bez jajowodu kończy się ciążą, he? 🥳
    Cieszę się, ze milo spędziliście dzień 🥰


    Ounai, Olo323 lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Dziewczyny ja jestem w szpitalu :( jestem taka zła na siebie… poślizgnęłam się i upadłam całym impetem na bok (okolice biodra i pośladka). Od razu na sor… na usg wszystko wygląda dobrze, ale zostawili mnie na obserwację. Lekarka pozostawiła mi decyzję czy chce być przyjęta na oddział czy wracam domu. Zostałam tu dla dobra dzidziusia. Jestem teraz kłębkiem nerwów, wkurzenia na siebie i strachu :(

    Ojej! Ale bez poważnych urazów? 🥺

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 25 kwietnia, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer# wrote:
    Mi w obu poprzednich ciążach , około 20 tygodnia, zaczynał twardnieć brzuch. Takie skurcze przepowiadajace, niby fizjologia od 20 tc. Ale były bardzo nieprzyjemne, miałam ich kilkadziesiąt dziennie, zwłaszcza jak leżałam (!). Jak chodziłam ruszałam się to miałam wrażenie że jest tego mniej, albo tak nie zwracałam uwagi. Była koncepcja że skracają mi szyjkę , faszerowali mnie nospą i papaweryną, mały urodził się wiotki po tych lekach, latałam kilka lat do fizjo i neurologopedow z nim , gadali że od leków (plus luteina od 25 tc).
    Teraz cicho sobie myślałam że może tego nie będzie. Ale leżę sobie dzisiaj już z godzinę i oczywiście , jest skurcz , jeden po jakimś czasie drugi. To jest okropne, nie cierpię tego :( i już mam schize że za chwilę zacznie mi się szyjką skracać. Codziennie jem magnezu w opór, ale pamiętając poprzednie ciąże wiem , że to nic nie da tak samo jak ta nospa.
    Nienawidzę być w ciąży . 🫣

    O matko! Ja w sumie nigdy tych skurczy nie mialam, u mnie pierwsze skurcze były jak juz akcja porodowa ruszyła 😳 współczuję bardzo!

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1191 1458

    Wysłany: 26 kwietnia, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, Kate3330 dużo spokoju teraz. Dobrze że Cię zostawili na obserwacje 🫶

    Mam pytanie odnośnie tego cybexa, bo zastanawiam się pomiędzy 4.0 a 5.0 jest różnica pomiędzy tym podnóżkiem np. 4.0 ma taki plastik i myślę czy i do jakiego wieku to jest fajne ? Że dziecko trzyma nogi na tej podpórce? A co później jak wyrośnie? Jak daje nóżki?
    Bo w 5.0 tego nie ma i z kolei nóżki mogą zwisać.
    Czy rozumiecie o co mi chodzi? Jak miałyście w wózkach i jaka opcja jest wygodniejsza?

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Ojej, Kate3330 dużo spokoju teraz. Dobrze że Cię zostawili na obserwacje 🫶

    Mam pytanie odnośnie tego cybexa, bo zastanawiam się pomiędzy 4.0 a 5.0 jest różnica pomiędzy tym podnóżkiem np. 4.0 ma taki plastik i myślę czy i do jakiego wieku to jest fajne ? Że dziecko trzyma nogi na tej podpórce? A co później jak wyrośnie? Jak daje nóżki?
    Bo w 5.0 tego nie ma i z kolei nóżki mogą zwisać.
    Czy rozumiecie o co mi chodzi? Jak miałyście w wózkach i jaka opcja jest wygodniejsza?
    Nie znam sie na tych wózkach, ale każda moja spacerówka miala podnóżek. Ogolnie jak kupuje sie nawet krzesełko do karmienia to trzeba pamiętać, żeby nóżki mialy gdzie stać. Tak samo uwazam w spacerówce. To jest nie zdrowe dla dziecka.
    No ale ja corke urodziłam 9 lat temu to może coś się pozmieniało.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qunai gratuluję dziewczynki !!! ♥️

    Ounai lubi tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądałam liste wyprawkową, którą utworzyły mamy mające termin na wrzesień 2025 i na liście był szumiś. No i przypomnialo mi sie po doświadczeniu z corka, że jesli trafi mi sie podobny egzemplarz to zaden szumiś nie jest mi potrzebny tylko nowa suszarka do włosów 🙈 to był jedyny gadżet, który potrafil uspokoic moje dziecko. Jak tylko wył suszarkę byla pobudka i płacz. Po tym jak jedna suszarka nam sie spaliła zaczelam szukać aplikacji w telefonie z białymi szumami. Wreszcie udało mi sie znalezc odpowiedni szum ktory pasował mojej corce. Takze rozne rzeczy są potrzebne w wyprawce 🙈🤣

    Aa i dodam jeszcze, że mojej corce cos po tym zostało bo najlepiej jej sie spi jak czasem przyjdzie do nas do łóżka i mąż zaczyna chrapać. Ja sie wiercę i spać nie moge a toci sobie śpią w najlepsze i corka jeszcze potrafi sie kłaść na swojego tatę i jej te chrapanie nie przeszkadza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 07:29

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 26 kwietnia, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Przeglądałam liste wyprawkową, którą utworzyły mamy mające termin na wrzesień 2025 i na liście był szumiś. No i przypomnialo mi sie po doświadczeniu z corka, że jesli trafi mi sie podobny egzemplarz to zaden szumiś nie jest mi potrzebny tylko nowa suszarka do włosów 🙈 to był jedyny gadżet, który potrafil uspokoic moje dziecko. Jak tylko wył suszarkę byla pobudka i płacz. Po tym jak jedna suszarka nam sie spaliła zaczelam szukać aplikacji w telefonie z białymi szumami. Wreszcie udało mi sie znalezc odpowiedni szum ktory pasował mojej corce. Takze rozne rzeczy są potrzebne w wyprawce 🙈🤣

    Aa i dodam jeszcze, że mojej corce cos po tym zostało bo najlepiej jej sie spi jak czasem przyjdzie do nas do łóżka i mąż zaczyna chrapać. Ja sie wiercę i spać nie moge a toci sobie śpią w najlepsze i corka jeszcze potrafi sie kłaść na swojego tatę i jej te chrapanie nie przeszkadza.

    U mnie szumiś tez sie nie sprawdził , ja stawiałam gondole pod szumiący okap w kuchni 🤣🤣🤣

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 26 kwietnia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wez Priam 5.0. Ma duzo lepszych rozwiazan a podnozek bez tego ogranicznika jest lepszy. Male dziecko do niego nie dostaje, tylko brud z butow sie tam zbiera a duze haczy nogami.

    U mnie 2 dzieci miala whisbear. Syn zasypial przy suszarce do wlosow. Jak nam przyszedl rachunem za pead na 300zl zamiast 100zl naz pojechal do sklepu i kupil whisbear wlasnie. I to byl jedyny szum ktory mu pasowal. Ja tez zasypiam przy szumie, mam szumisia dla doroslych. Corka tez miala szumisia i druga corka (jej, nie moge sie przyzwyczaic) tez bedzie miec.

    U mnie dzis tragiczna noc. Strasznie bolala mnie glowa. Wypilam 2 szklanki elektrolitow, wsielam 2x500mg apap i polozylam sie z okladem na czolo, ale i tak dlugo nie moglam zasnac. W koncu padlam, choc co chwile chodzilam do toalety. O 4 sie obudzilam, poszlam do toalety i uslyszalam ze strasznie wieje. Az otwieralam rolety. Nie moglam przez to zasnac i ciagle czulam lekkie cmienie w glowie. Maz wstal i nabral ochoty na igraszki, ale w polowie tak mnie rozbolala glowa ze musielismy przestac. Dodam, ze seksu nie bylo od poczatku ciazy, ale juz bedzie bo nie myslalam ze tak przyjemnie jest w 2 trym :P
    Znowu nie moglam zasnac, poszlam po apap i wode. Zasnelamnchyba kolo 5:30. A potem corka i tesciowa wstaly a moja tesciowa jest taaaaaaka glosna ze juz mialam po spaniu.

    Moj syn juz dzis lepiej. Mowi ze koledzy wyrazili mu głebokie wspólczucie z powodu zblizajacego sie babińca. Wczoraj mówił, ze musimy jeszcze jedno dziecko miec zeby byl chlopak ale potem zrozumial ze moze skonczyc z trzema siostrami.

    Ja chyba z tego wrazenia nie moglam spac, tak mi sie wydaje. Ale ciesze sie bo coreczka nam bardzo ulatwi zycie. Dziecko od poczatku mialo miec pokoj z nasza corka, a jej pokoj jest rozowy. W dodatku ja mam juz cala wyprawke i to duzo ubran ze Smyka, z HM i Next, wszystko kupowane nowe. Corka byla z konca sierpnia wiec tez to co bylo dobre na zime bedzie dobre teraz na zimę. Corka tez bardzo ulewała więc tych ubrań mam ogrom! Tak naprawdę to ja nic nie muszę kupować z ciuchów.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ