🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Dzięki za wsparcie ❤️ jestem po obchodzie - zrobili mi usg i nadal wszystko wygląda prawidłowo. No ale dziś był inny lekarz i kategorycznie stwierdził ż po upadku obserwacja 48h więc nie wyjdę dziś. Jak będzie wszystko dobrze to jutro. Z jednej strony wiem że to najlepsze dla dzidziusia ale jestem zmęczona. Spać się tu nie da

Nadrobiłam czat - Ounai gratuluję dziewczynki!
Ounai, Alczii'90, Paula., Nati96De, Nutka15, kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Kate, wierze, ze wszystko będzie dobrze. Dobrze, że upadłaś na bok a nie na brzuch. Weekendy sa ciężkie, lekarze często w weekend boją się podjąć decyzję o wypisie i czekają jak ordynator przyjedzie do pracy w poniedziałek.
Mnie nadal boli głowa. Nie wiem czy z odwodnienia, głodu czy niewyspania. Szkoda mi dnia, ale ledwo funkcjonuję dziś
Kate3330 lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Kate, współczuję Ci tej sytuacji, trzymam kciuki żebyś jutro wyszła do domu i się wyspała. Z iloma osobami leżysz na sali?
Kate3330 lubi tę wiadomość
-
Aura szpitala poprostu nie pozwala czuc sie normalnie i spac normalnie. Współczuję tej otoczki, ale dobrze ze pilnują i sprawdzają wszytko to wszystko wielki plus.
Ouani tak jest przyjemnie, wszystko tam ukrwione tak ze działa tylko extra 🤗
Ale też współczuję bólu głowy bo to funkcjonować nie pomaga a tylko męczy..
Apropo wózka i tak właśnie mówię do męża teraz że z tyle kasy jeśli ma mnie drażnić podnóżek to jest bez sensu. Za dwa trzy lata zapomnę ile to kosztowało. A lepiej będzie też sprzedać nam pewnie ten nowy niż wersję starszą. Więc już e-Priam idzie w odstawkę a wjeżdża nowa wersja i na tym się skupiam. A marzy mi się ten wózek.
A do spania na zimę, jak śpiworek, to jaki tog polecacie??
-
Laurelli, ja z Priamem wytrzymałam rok. Byl za ciezki, za toporny i zajmowal mi caly bagaznik. Ale sprzedalam za dokladnie tyle samo za ile go kupiłam. Nawet szczerze mowiac moglam go spokojnie wystawic drozej niz kupiłam i tez mialabym pełno chętnych. Malo tego, zarowno gondole jak i spacerowke sprzedalam w 1 dzien od wystawienia i mialam kilkoro chetnych w kolejce w razie gdyby sie poprzedni kupujacy wycofał.
Ja nadal umieram. Wjechal kolejny paracetamol. I kolejne elektrolity. Juz sie nawet nie bawie w te musujace tylko pije orsalit. Maz ogarnia dom, obiad i dzieci bo ja nie mam sil. Leze w zaciemnonym pokoju z szumisiem i dogorywam.
Nadal w to nie wierzę, że będę mieć syna i dwie córeczki👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
@ Kate 3330 całe szczęście że wszystko dobrze się skończyło 🥰
@ qunai gratuluję córeczki 💖 dobrze że córka się cieszyła bo moja jak tylko usłyszała o ciąży to skwitowała „ oby tylko był to chłopak” 😂 chyba chce pozostać jedyną córeczką . Syn ucieszył z brata więc u nas też ok ☺️
Kate3330, Olo323 lubią tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Czy miałyście tak czasami takie kłucie po bokach w brzuchu ? Ja dzisiaj od wstania tak mam. I dziwne. Tak na linii właśnie wyrostka. Chociaż to mija takie chwilowe mam.
I z tymi ruchami się martwię że ich nie czuję. Chociaż ja czułam parę razy tylko takie te muskania lub jakby mi jakieś bąbelki strzelały brzuchu, i to nazwałam ruchami . Ale mam wrażenie że mój brzuszek nie jest taki twardy tylko taki miększy. Pewnie sobie wkręcam, i też czytałam że na tym tyg co jestem w 1 ciąży, to te ruchy mogą być i nie muszą. I dziecko może się obrócić np plecami i już nie będzie tak ich czuć. -
Laurelli wrote:Czy miałyście tak czasami takie kłucie po bokach w brzuchu ? Ja dzisiaj od wstania tak mam. I dziwne. Tak na linii właśnie wyrostka. Chociaż to mija takie chwilowe mam.
I z tymi ruchami się martwię że ich nie czuję. Chociaż ja czułam parę razy tylko takie te muskania lub jakby mi jakieś bąbelki strzelały brzuchu, i to nazwałam ruchami . Ale mam wrażenie że mój brzuszek nie jest taki twardy tylko taki miększy. Pewnie sobie wkręcam, i też czytałam że na tym tyg co jestem w 1 ciąży, to te ruchy mogą być i nie muszą. I dziecko może się obrócić np plecami i już nie będzie tak ich czuć.
Tak to prawda w 1 ciąży możesz nie czuć tak szybko ruchów. Nie martw się ja czasem też nic nie czuję. U lekarza na wizycie mały kopał w pępowinę mocno a ja nic nie czułam 😅2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Tak Laurelli, ja mam takie klucia i po bokach i w okolicach pochwy i w dole brzucha. Czasami tak bola, ze az ruszyc sie nie moge, ale trwaja krotko i przechodza. Lekarz ji powiedzial, ze szyjka dluga, dziecko ok wiec mam sie nie przejmowac. Brzuch tez jak np stoje jest twardy a jak leze to miekki placek. Wczoraj np w ogole nie czulam ruchow. Jeden kopniak wieczorem i dziekuje, pozamiatane
Na tym etapie 2 tyg potrafia zrobic roznice w odczuwaniu ruchow.
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai gratulacje córeczki! 🩷👧 Chociaż czułam, że będzie chłopiec u Ciebie😅 od męża brata też będą mieli drugą dziewczynkę. Poniekąd liczyłam trochę na chłopca u nich, żeby upchnąć gdzieś rzeczy po synku 😅 i współczuję bólu głowy... Ja często mam podobnie 😟
Kate3330 najważniejsze, że nic się nie stało. Poobserwują Cię i pewnie jutro wypiszą 😊
My po weselu. Jesteśmy zmęczeni 😅 ja o 23 już ziewałam i poszłabym spać. Ale fajnie było, pojadłam sobie. Tylko mało słodkiego zjadłam i dzisiaj ciągle myślę o tych deserkach, a z poprawin zrezygnowaliśmy 😅 Ja jestem w szoku, że taki mały bobas w brzuchu tak często się rusza. Wczoraj to praktycznie całe wesele mi w brzuchu tańczyła, godzina 1, a ta wali kopniaki 🤣
Syn na szczęście bezproblemowo przeżył nockę u dziadków. Dzisiaj odpoczywamy 😊Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 15:00
Ounai, Kate3330, Paula., Mamacita, Laurelli, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość
-
Nutka, imprezowa laska Ci sie szykuje
Olo323, Nutka15 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Może coś w tym być 😀 ja brałam ślub w ciąży to córka przetańczyła z nami w brzuchu całą noc i do tej pory imprezowiczka nr 1 🙈🤣 no i to nie po mnie, bo ja nie lubie ani imprez ani gości 🫣Ounai wrote:Nutka, imprezowa laska Ci sie szykuje

Nutka15 lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ounai gratuluję dziewczynki 🥰 cieszysz się? 😊
Kate3330- bardzo Ci współczuję, ja z synkiem koło 30 tygodnia spadłam ze schodów i to jakoś tak dziwnie ze miałam obdarty brzuch, pozbijane kolana i jeden obdarty łokieć 🙈 (na kolanach mam blizny do dziś😅) też oczywiście byłam na obserwacji w szpitalu, ale lekarze mi powiedzieli, że dziecko w wodach płodowych jest bezpieczne i naprawdę rzadko się zdarza żeby coś dzidziusiowi się fizycznie stało, bardziej obserwowali czy od tego upadku „nie puściła” szyjka, albo bardziej „ze stresu” dziecko nie zaczęło porodu- tak mi to tłumaczyli 😊 i w sumie synek urodził się pod koniec 41 tygodnia 😅
Laurelli ja sprawdziłam i w poprzedniej ciąży ruchy poczułam dopiero w 24 tygodniu i pamiętam, ze długo nie byłam pewna a byłam dużo chudsza niż teraz. (W tej pierwszej do 19tygodnia nie poczułam ani razu)
A teraz kopniaki już wyraźne 😊
Nutka ja w poprzedniej ciąży byłam na trzech weselach i młody całe imprezy wywijał, może dlatego taki nieśpiący egzemplarz jest 🤣
Kate3330, Ounai lubią tę wiadomość
👩❤️👨 31 lat
👩- hashimoto, PCOS
👨🦰- okaz zdrowia
2019r - 19 tc 💔
11.2022 - 💙👶 (12cs)
06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
24.12 - ⏸️🥹
29.12- beta: 439 prog. 17,60
31.12- beta: 841
26.01- 2 cm fasolki 😍
17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
7.04- 280g Akrobatki 👧
16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
13.05- 780g Dziewczyny 😁
2.06- 997g Dzidziulka 🌸

-
No coś mi się wydaje, że będzie z niej charakterne dziecko 😁 chociaż mój syn też taki był w brzuchu. Teraz nie jest jakiś super mocno żywiołowy, ale jak śpi to lata po całym łóżku i tak ma praktycznie od początku 😅 pamiętam jak miał parę miesięcy to nawet byłam z nim u pediatry, bo dużo sie nam wiercił podczas spania. Może ona też śpi, tylko zachowuje się jak brat podczas spania 🤣 Syna to już nawet odrobaczałam itd, ale nic to nie dało 🙈 teraz jak śpi sam, to mi to nie przeszkadza, ale jak spał z nami, to ciężko było 🫣
-
Mąż szukał czegoś na schodach na strych. Poprosiłam go zeby poszukał mojego kartonu na strychu z puzzlami i grami z mojego dzieciństwa 🥹

Aż łezka mi się zakręciła... jest sporo puzzli dwie planszówki (o jednej nawet ostatnio tłumaczyłam córce, że była moją ulubioną ale pewnie już jej nie ma) nawet warcaby sie znalazły 😊
Aż się łezka w oku kręci 🥹🥹🥹

W szoku jestem bo miałam nawet puzzle "Zaplątani" i "Krainę lodu" 🙈 moja babcia (mama taty ) miala bzika na punkcie puzzli a ja kochałam je z nią układać 🥹Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 20:34
Ounai, Eggi, Paola2604, Mamacita, Nutka15, Yennefer#, Laurelli lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Olo, jeszcze to jakoś w pełni do mnie nie dociera. Cieszę się bardzo, ale z synka też bym się cieszyła tak samo. Naprawdę nie miałam typu. Zal ki syna starszego bo widze ze bardzo chciał brata. Za to córka cały czas asekuracyjnie czekała na po prostu dzidziusia. Choć teraz widać, że jednak wewnętrznie chciała siostrę. W sumie to cieszę się, że nie muszę wyprawki kupować, bo mam po córce. Dzięki temu mogę sobie kupić jakieś pierdoły
Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Paula miałam identyczne puzzle z syrenką 😀 jako dziecko i teraz uwielbiam puzzle, chociaż teraz wiadomo czasu mniej.. uczę synka puzzli, ale ewidentnie woli układać klocki (i podziwiam jego wyobraźnię bo ja bym naprawdę 3/4 nie wymyśliła jak buduje samochody/statki/roboty😅), mąż nie lubi, więc chyba do puzzli wrócę na emeryturce 😅
Tą grę Jaś i Małgosia też kojarzę 😀
Taaaak się ostatnio coś słabo czuję i też mnie boli głowa (w ciąży tak często mnie boli, że jestem w szoku, przed ciążą to może raz na pół roku mnie bolała głowa)
Nie mam siły totalnie, postanowiłam w tym kryzysie, że po majówce poproszę już o zwolnienie 🙈👩❤️👨 31 lat
👩- hashimoto, PCOS
👨🦰- okaz zdrowia
2019r - 19 tc 💔
11.2022 - 💙👶 (12cs)
06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
24.12 - ⏸️🥹
29.12- beta: 439 prog. 17,60
31.12- beta: 841
26.01- 2 cm fasolki 😍
17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
7.04- 280g Akrobatki 👧
16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
13.05- 780g Dziewczyny 😁
2.06- 997g Dzidziulka 🌸

-
Moja córka też nie odziedziczyła miłości do puzzli po mnie, ale fakt klocki to jej żywioł i podziwiam ją za to co tworzy. Bo ja jako dziecko budowałam zwykly domek i tyle w temacie. Ona jest bardziej kreatywna.Olo323 wrote:Paula miałam identyczne puzzle z syrenką 😀 jako dziecko i teraz uwielbiam puzzle, chociaż teraz wiadomo czasu mniej.. uczę synka puzzli, ale ewidentnie woli układać klocki (i podziwiam jego wyobraźnię bo ja bym naprawdę 3/4 nie wymyśliła jak buduje samochody/statki/roboty😅), mąż nie lubi, więc chyba do puzzli wrócę na emeryturce 😅
Tą grę Jaś i Małgosia też kojarzę 😀
Taaaak się ostatnio coś słabo czuję i też mnie boli głowa (w ciąży tak często mnie boli, że jestem w szoku, przed ciążą to może raz na pół roku mnie bolała głowa)
Nie mam siły totalnie, postanowiłam w tym kryzysie, że po majówce poproszę już o zwolnienie 🙈
W ciąży z corka nie mialam bóli głowy. Odeszły migreny jak ręką odjął. Teraz sporadycznie ale mnie boli głowa.
Należy Ci sie odpoczynek i zwolnienie i tak bardzo dlugo dałaś radę pracować👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Wracam do życia. Jeszcze tesciowa musze odesłać, żeby mnie nie wkurzała i można życ.
Rozwiozłam dzieci, czekam u fizjo, dzis zaczybamy przygotowania do pierwszej fazy porodu. Mowiłam o tym mezowi wczoraj a moja córka i syn na to "Mamo, a czemu się uczysz rodzić? Zapomnialas juz jak sie rodzi dzieci?" Bang! Oczywiscie mloda miala wiecej pytan bo wiadomo, ze jej sie wydaje ze porod to po prostu lekarz wyciaga dziecko i koniec, ale jest za mała jeszcze żebybwiedzieć więcej. Syn chyba tez jeszcze nie jest gotowy.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku








