Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 252 251

    Wysłany: 26 kwietnia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie ❤️ jestem po obchodzie - zrobili mi usg i nadal wszystko wygląda prawidłowo. No ale dziś był inny lekarz i kategorycznie stwierdził ż po upadku obserwacja 48h więc nie wyjdę dziś. Jak będzie wszystko dobrze to jutro. Z jednej strony wiem że to najlepsze dla dzidziusia ale jestem zmęczona. Spać się tu nie da :/

    Nadrobiłam czat - Ounai gratuluję dziewczynki!

    Ounai, Alczii'90, Paula., Nati96De, Nutka15, kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 26 kwietnia, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, wierze, ze wszystko będzie dobrze. Dobrze, że upadłaś na bok a nie na brzuch. Weekendy sa ciężkie, lekarze często w weekend boją się podjąć decyzję o wypisie i czekają jak ordynator przyjedzie do pracy w poniedziałek.

    Mnie nadal boli głowa. Nie wiem czy z odwodnienia, głodu czy niewyspania. Szkoda mi dnia, ale ledwo funkcjonuję dziś :(

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 360 750

    Wysłany: 26 kwietnia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, współczuję Ci tej sytuacji, trzymam kciuki żebyś jutro wyszła do domu i się wyspała. Z iloma osobami leżysz na sali?

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 252 251

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sali jedna dziewczyna oprócz mnie. Ale ściany są z papieru i wszystko słychać 😅 jakoś się przemęczę, ważne że z dzidziusiem jest dobrze ❤️

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1191 1458

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aura szpitala poprostu nie pozwala czuc sie normalnie i spac normalnie. Współczuję tej otoczki, ale dobrze ze pilnują i sprawdzają wszytko to wszystko wielki plus.

    Ouani tak jest przyjemnie, wszystko tam ukrwione tak ze działa tylko extra 🤗
    Ale też współczuję bólu głowy bo to funkcjonować nie pomaga a tylko męczy..
    Apropo wózka i tak właśnie mówię do męża teraz że z tyle kasy jeśli ma mnie drażnić podnóżek to jest bez sensu. Za dwa trzy lata zapomnę ile to kosztowało. A lepiej będzie też sprzedać nam pewnie ten nowy niż wersję starszą. Więc już e-Priam idzie w odstawkę a wjeżdża nowa wersja i na tym się skupiam. A marzy mi się ten wózek.

    A do spania na zimę, jak śpiworek, to jaki tog polecacie??

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli, ja z Priamem wytrzymałam rok. Byl za ciezki, za toporny i zajmowal mi caly bagaznik. Ale sprzedalam za dokladnie tyle samo za ile go kupiłam. Nawet szczerze mowiac moglam go spokojnie wystawic drozej niz kupiłam i tez mialabym pełno chętnych. Malo tego, zarowno gondole jak i spacerowke sprzedalam w 1 dzien od wystawienia i mialam kilkoro chetnych w kolejce w razie gdyby sie poprzedni kupujacy wycofał.

    Ja nadal umieram. Wjechal kolejny paracetamol. I kolejne elektrolity. Juz sie nawet nie bawie w te musujace tylko pije orsalit. Maz ogarnia dom, obiad i dzieci bo ja nie mam sil. Leze w zaciemnonym pokoju z szumisiem i dogorywam.

    Nadal w to nie wierzę, że będę mieć syna i dwie córeczki

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Kate 3330 całe szczęście że wszystko dobrze się skończyło 🥰

    @ qunai gratuluję córeczki 💖 dobrze że córka się cieszyła bo moja jak tylko usłyszała o ciąży to skwitowała „ oby tylko był to chłopak” 😂 chyba chce pozostać jedyną córeczką . Syn ucieszył z brata więc u nas też ok ☺️

    Kate3330, Olo323 lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1191 1458

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście tak czasami takie kłucie po bokach w brzuchu ? Ja dzisiaj od wstania tak mam. I dziwne. Tak na linii właśnie wyrostka. Chociaż to mija takie chwilowe mam.
    I z tymi ruchami się martwię że ich nie czuję. Chociaż ja czułam parę razy tylko takie te muskania lub jakby mi jakieś bąbelki strzelały brzuchu, i to nazwałam ruchami . Ale mam wrażenie że mój brzuszek nie jest taki twardy tylko taki miększy. Pewnie sobie wkręcam, i też czytałam że na tym tyg co jestem w 1 ciąży, to te ruchy mogą być i nie muszą. I dziecko może się obrócić np plecami i już nie będzie tak ich czuć.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 378 474

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Czy miałyście tak czasami takie kłucie po bokach w brzuchu ? Ja dzisiaj od wstania tak mam. I dziwne. Tak na linii właśnie wyrostka. Chociaż to mija takie chwilowe mam.
    I z tymi ruchami się martwię że ich nie czuję. Chociaż ja czułam parę razy tylko takie te muskania lub jakby mi jakieś bąbelki strzelały brzuchu, i to nazwałam ruchami . Ale mam wrażenie że mój brzuszek nie jest taki twardy tylko taki miększy. Pewnie sobie wkręcam, i też czytałam że na tym tyg co jestem w 1 ciąży, to te ruchy mogą być i nie muszą. I dziecko może się obrócić np plecami i już nie będzie tak ich czuć.


    Tak to prawda w 1 ciąży możesz nie czuć tak szybko ruchów. Nie martw się ja czasem też nic nie czuję. U lekarza na wizycie mały kopał w pępowinę mocno a ja nic nie czułam 😅

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Laurelli, ja mam takie klucia i po bokach i w okolicach pochwy i w dole brzucha. Czasami tak bola, ze az ruszyc sie nie moge, ale trwaja krotko i przechodza. Lekarz ji powiedzial, ze szyjka dluga, dziecko ok wiec mam sie nie przejmowac. Brzuch tez jak np stoje jest twardy a jak leze to miekki placek. Wczoraj np w ogole nie czulam ruchow. Jeden kopniak wieczorem i dziekuje, pozamiatane ;) Na tym etapie 2 tyg potrafia zrobic roznice w odczuwaniu ruchow.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai gratulacje córeczki! 🩷👧 Chociaż czułam, że będzie chłopiec u Ciebie😅 od męża brata też będą mieli drugą dziewczynkę. Poniekąd liczyłam trochę na chłopca u nich, żeby upchnąć gdzieś rzeczy po synku 😅 i współczuję bólu głowy... Ja często mam podobnie 😟

    Kate3330 najważniejsze, że nic się nie stało. Poobserwują Cię i pewnie jutro wypiszą 😊

    My po weselu. Jesteśmy zmęczeni 😅 ja o 23 już ziewałam i poszłabym spać. Ale fajnie było, pojadłam sobie. Tylko mało słodkiego zjadłam i dzisiaj ciągle myślę o tych deserkach, a z poprawin zrezygnowaliśmy 😅 Ja jestem w szoku, że taki mały bobas w brzuchu tak często się rusza. Wczoraj to praktycznie całe wesele mi w brzuchu tańczyła, godzina 1, a ta wali kopniaki 🤣
    Syn na szczęście bezproblemowo przeżył nockę u dziadków. Dzisiaj odpoczywamy 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 15:00

    Ounai, Kate3330, Paula., Mamacita, Laurelli, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka, imprezowa laska Ci sie szykuje :D

    Olo323, Nutka15 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Nutka, imprezowa laska Ci sie szykuje :D
    Może coś w tym być 😀 ja brałam ślub w ciąży to córka przetańczyła z nami w brzuchu całą noc i do tej pory imprezowiczka nr 1 🙈🤣 no i to nie po mnie, bo ja nie lubie ani imprez ani gości 🫣

    Nutka15 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 26 kwietnia, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai gratuluję dziewczynki 🥰 cieszysz się? 😊

    Kate3330- bardzo Ci współczuję, ja z synkiem koło 30 tygodnia spadłam ze schodów i to jakoś tak dziwnie ze miałam obdarty brzuch, pozbijane kolana i jeden obdarty łokieć 🙈 (na kolanach mam blizny do dziś😅) też oczywiście byłam na obserwacji w szpitalu, ale lekarze mi powiedzieli, że dziecko w wodach płodowych jest bezpieczne i naprawdę rzadko się zdarza żeby coś dzidziusiowi się fizycznie stało, bardziej obserwowali czy od tego upadku „nie puściła” szyjka, albo bardziej „ze stresu” dziecko nie zaczęło porodu- tak mi to tłumaczyli 😊 i w sumie synek urodził się pod koniec 41 tygodnia 😅

    Laurelli ja sprawdziłam i w poprzedniej ciąży ruchy poczułam dopiero w 24 tygodniu i pamiętam, ze długo nie byłam pewna a byłam dużo chudsza niż teraz. (W tej pierwszej do 19tygodnia nie poczułam ani razu)
    A teraz kopniaki już wyraźne 😊

    Nutka ja w poprzedniej ciąży byłam na trzech weselach i młody całe imprezy wywijał, może dlatego taki nieśpiący egzemplarz jest 🤣


    Kate3330, Ounai lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 26 kwietnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś mi się wydaje, że będzie z niej charakterne dziecko 😁 chociaż mój syn też taki był w brzuchu. Teraz nie jest jakiś super mocno żywiołowy, ale jak śpi to lata po całym łóżku i tak ma praktycznie od początku 😅 pamiętam jak miał parę miesięcy to nawet byłam z nim u pediatry, bo dużo sie nam wiercił podczas spania. Może ona też śpi, tylko zachowuje się jak brat podczas spania 🤣 Syna to już nawet odrobaczałam itd, ale nic to nie dało 🙈 teraz jak śpi sam, to mi to nie przeszkadza, ale jak spał z nami, to ciężko było 🫣

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż szukał czegoś na schodach na strych. Poprosiłam go zeby poszukał mojego kartonu na strychu z puzzlami i grami z mojego dzieciństwa 🥹

    20260426-201416.jpg

    Aż łezka mi się zakręciła... jest sporo puzzli dwie planszówki (o jednej nawet ostatnio tłumaczyłam córce, że była moją ulubioną ale pewnie już jej nie ma) nawet warcaby sie znalazły 😊

    Aż się łezka w oku kręci 🥹🥹🥹

    20260426-201926.jpg

    W szoku jestem bo miałam nawet puzzle "Zaplątani" i "Krainę lodu" 🙈 moja babcia (mama taty ) miala bzika na punkcie puzzli a ja kochałam je z nią układać 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 20:34

    Ounai, Eggi, Paola2604, Mamacita, Nutka15, Yennefer#, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo, jeszcze to jakoś w pełni do mnie nie dociera. Cieszę się bardzo, ale z synka też bym się cieszyła tak samo. Naprawdę nie miałam typu. Zal ki syna starszego bo widze ze bardzo chciał brata. Za to córka cały czas asekuracyjnie czekała na po prostu dzidziusia. Choć teraz widać, że jednak wewnętrznie chciała siostrę. W sumie to cieszę się, że nie muszę wyprawki kupować, bo mam po córce. Dzięki temu mogę sobie kupić jakieś pierdoły

    Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 27 kwietnia, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula miałam identyczne puzzle z syrenką 😀 jako dziecko i teraz uwielbiam puzzle, chociaż teraz wiadomo czasu mniej.. uczę synka puzzli, ale ewidentnie woli układać klocki (i podziwiam jego wyobraźnię bo ja bym naprawdę 3/4 nie wymyśliła jak buduje samochody/statki/roboty😅), mąż nie lubi, więc chyba do puzzli wrócę na emeryturce 😅
    Tą grę Jaś i Małgosia też kojarzę 😀

    Taaaak się ostatnio coś słabo czuję i też mnie boli głowa (w ciąży tak często mnie boli, że jestem w szoku, przed ciążą to może raz na pół roku mnie bolała głowa)
    Nie mam siły totalnie, postanowiłam w tym kryzysie, że po majówce poproszę już o zwolnienie 🙈

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 27 kwietnia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    Paula miałam identyczne puzzle z syrenką 😀 jako dziecko i teraz uwielbiam puzzle, chociaż teraz wiadomo czasu mniej.. uczę synka puzzli, ale ewidentnie woli układać klocki (i podziwiam jego wyobraźnię bo ja bym naprawdę 3/4 nie wymyśliła jak buduje samochody/statki/roboty😅), mąż nie lubi, więc chyba do puzzli wrócę na emeryturce 😅
    Tą grę Jaś i Małgosia też kojarzę 😀

    Taaaak się ostatnio coś słabo czuję i też mnie boli głowa (w ciąży tak często mnie boli, że jestem w szoku, przed ciążą to może raz na pół roku mnie bolała głowa)
    Nie mam siły totalnie, postanowiłam w tym kryzysie, że po majówce poproszę już o zwolnienie 🙈
    Moja córka też nie odziedziczyła miłości do puzzli po mnie, ale fakt klocki to jej żywioł i podziwiam ją za to co tworzy. Bo ja jako dziecko budowałam zwykly domek i tyle w temacie. Ona jest bardziej kreatywna.


    W ciąży z corka nie mialam bóli głowy. Odeszły migreny jak ręką odjął. Teraz sporadycznie ale mnie boli głowa.
    Należy Ci sie odpoczynek i zwolnienie i tak bardzo dlugo dałaś radę pracować

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 27 kwietnia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do życia. Jeszcze tesciowa musze odesłać, żeby mnie nie wkurzała i można życ.

    Rozwiozłam dzieci, czekam u fizjo, dzis zaczybamy przygotowania do pierwszej fazy porodu. Mowiłam o tym mezowi wczoraj a moja córka i syn na to "Mamo, a czemu się uczysz rodzić? Zapomnialas juz jak sie rodzi dzieci?" Bang! Oczywiscie mloda miala wiecej pytan bo wiadomo, ze jej sie wydaje ze porod to po prostu lekarz wyciaga dziecko i koniec, ale jest za mała jeszcze żebybwiedzieć więcej. Syn chyba tez jeszcze nie jest gotowy.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ