Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 253 252

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzę dziś ze szpitala. Rano miałam jeszcze usg - nic niepokojącego nie widać więc dostaje wypis. Ulga milion. Ale dostałam nauczkę i muszę trochę zwolnić. 8.05 mam wizytę u swojego lekarza i idę już na l4.

    Trypcio, Paula., Mamacita, Nutka15, Ounai, Eggi, Olo323, Haloes, Flora96, Laurelli, Alczii'90, Paola2604, kasia1518, Nati96De, Fox, KarolinaKika lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3085 3846

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 świetna wiadomość 🙂 najlepiej to jednak zawsze w domu.

    Kate3330, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 27 kwietnia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kate3330, cudowna wiadomość!

    Ja właśnje wróciłam kd fizjo i też dostałam opieprz, że troche mam zwolnić, a raczej skupić się na nieco innych aktywnościach. Mam ok 30 min filniku jak ruszać biodrami i jak oddychać, zeby pomóc małej wstawić sie w kanał. Mam tez filmik dla meza jak ma mnie podpierac i masowac. Mowi ze najlepiej jesli maz juz teraz wieczorami mnie bedzie nawet 5 min dziennie masował bo nie nauczy się tego w dwa dni.

    Ogólnie tyle mi dzis pokazala, ze zastanawiam sie jak ja w ogole te dzieci urodziłam

    Kate3330, Olo323, Laurelli, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 27 kwietnia, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dziewczyny, jal narzekacie na ból w okolicy spojenia ło owego, u mnie to takie uczucie byłi jakby zakwasy, pieczenie, palenie. To fizjo mi powiedziała, ze to sie stan zapalny tkanek tam robi i zatejpowala mi brzuch tak, zeby az tak nie opadał i mówi ze to wlasnie odciazy to krocze.

    Ogolnie to duzo takiej wiedzy przekazala ktorej nie mialam, np ze oddechowo i cwiczeniowo musze otwuerac klatke piersiowa zeby tam robic miejsce dzidziusiowi, bo jak nie to on pojdzie do przodu, ten brzuch bedzie tak wystawac i bedzie mu trudniej sie wstawic w kanal rodny.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Morphine Koleżanka
    Postów: 43 53

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wizyta kontrolna, podejrzymy czy u młodego wszystko ok, wcześniej jeszcze teleporada u diabetologa, więc dzień mocno wizytowy.
    Nie mogę dojść do ładu z cukrami wieczornymi, po kolacji mi wybija, ciśnienie uspokojone…
    Nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja z powodu niepewności dalej nie mogę się zabrać za kompletowanie wyprawki.
    No i przy okazji pytanie w tym temacie, przy planowanej cesarce na 37, max 38 tydzień, brać dużo ciuszków 56, czy tylko kilka i resztę raczej 62?

    Zastanawiając się i czytając, w teorii maluch będzie potrzebował jedną warstwę więcej niż ja, czyli jakieś body i na to pajacyk, jak sie urodzi, czy oprócz kocyka jakieś jeszcze warstwy są potrzebne np do spania?
    Od 2014 roku unikałam tematów niemowlęcych, a teraz trzeba pomału wszystko nadrabiać…

  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko dobrze , szyjka długa, mała rośnie.. ale z racji tego że za chwilę wejdę w tygodnie kiedy zaczynał się problem w poprzednich ciążach.. i też niedługo tydzień kiedy moja psiapsia urodziła :( to głowa mi trochę wariuje.
    O wyprawce myślę na zasadzie , że może jednak kupię ten śpiworek. Prać i kompletować wszystko będę w sierpniu .

    Kate3330, Trypcio, Nutka15, Paula., kasia1518, Haloes, Olo323, Fox, KarolinaKika lubią tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 27 kwietnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kate jak dobrze że wszystko oki i wychodzisz 🫶
    @Ouani o widzisz ile ciekawych rzeczy można się nauczyć. A do tego kwestia jeszcze - każda ciąża i poród innych nie?

    Dobrze że u reszty też wszystko ok, oprócz tych bólów głowy co widzę dość częste macie. Ja raz na jakiś czas, takie ćmienie ale myślę że to może być przez pogodę bo zapowiadają nawet na majówkę : śniegi. Islandia mam Cię dość 🤣

    A jak z monitorami oddechu? Będziecie w jakiś się zaopatrywać ?

    Kate3330, Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Morphine, przy cc planowanej na 37tc to ja bym kupowała głównie 50, chyba, że masz dzircko w 80-90 centylu.

    A co do cukrów, to może jesz za dużo węglowodanów prostych? Nie tylko na kolację ale tez przy innych posilkach i cukier przed kolacja juz jest wysoko?

    @Yennefer, moze tym razem szyjka Cię zaskoczy? Oby tak było <3

    @Laurelli, nie wiem jak by było gdybym olewała, ale ja widzę, że do każdego porpdu podchodzę bardxieǰ świadoma i lepiej przygotowana. Przy pierwszym coś tan posłuchałam na szkole rodzenia ale olałam przygotowanie więc szło ciężko. Ptzy drugim już wiedziałam, że jest hardcorowo więc już bylam swiadoma ze trzeba wspolpracowac z polozna i jej sluchac, a teraz chce być już na maksa przygotowana.

    Monitora oddechu nie kupuję

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po USG , wszystko dobrze, dzidzia ma 15cm i waży prawie 300g także kawał dziewuchy 😀 i na 100% dziewczynka 😀

    Laurelli, Ounai, Nutka15, Trypcio, Kate3330, Paula., kasia1518, Flora96, Mamacita, Haloes, Olo323, Nati96De, Eggi, Paola2604, Fox, KarolinaKika, Wixa🌸 lubią tę wiadomość

  • Morphine Koleżanka
    Postów: 43 53

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ounai - dietetyk chwali dietę, cukrów prostych staram się unikać. Jadam chleb żytni, makaron żytni, warzywa… Zwiększamy na razie insulinę bazową o jedną jednostkę dodatkowo (na bieżącej dawce jestem codziennie w granicy 88-90 cukru porannego z glukometru). Za 3 tygodnie rozważymy włączenie insuliny przy części posiłków, jeśli nie uda się wyregulować inaczej.

    Najtrudniejsze jest jedzenie poza domem, np u teściów… starsi ludzie, jest np rosół z makaronem, oni mogą, gorzej ze mną :(

    Zaraz się zbieram do gin podejrzeć co u młodego, jak szyjka i się dowiedzieć co dalej, aktualnie mam detoks 11 dni od ostatniej wizyty, co jest rekordem od początku ciąży.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Aaaa dziewczyny, jal narzekacie na ból w okolicy spojenia ło owego, u mnie to takie uczucie byłi jakby zakwasy, pieczenie, palenie. To fizjo mi powiedziała, ze to sie stan zapalny tkanek tam robi i zatejpowala mi brzuch tak, zeby az tak nie opadał i mówi ze to wlasnie odciazy to krocze.

    Ogolnie to duzo takiej wiedzy przekazala ktorej nie mialam, np ze oddechowo i cwiczeniowo musze otwuerac klatke piersiowa zeby tam robic miejsce dzidziusiowi, bo jak nie to on pojdzie do przodu, ten brzuch bedzie tak wystawac i bedzie mu trudniej sie wstawic w kanal rodny.

    Ounai ooo dobrze wiedzieć a ja mam właśnie wrażenie że teraz brzuch mam niżej niż będąc w ciąży z dziewczynami. Takze moze przez to mam takie jakby spięcia w tej szyjce. Ale dziś popralam swoje koszule ciążowe w razie gdyby w środę mi oznajmiła że to coś innego.

    Z tego co opisujesz to dziś dostałaś orgrom informacji, które się naprawdę przydadzą - super.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morphine wcześnie ta cesarka, więc ja bym tych 56 wziela więcej, a nawet bym pomysla o jakis sztukach na 50. Też mam blokadę z wyprawką, ale ostatnio sie przełamałam- kupowałam córkom sukienki na komunie bo mamy 10.maja i wrzuciłam w koszyk skarpetki dla młodego- także swój pierwszy zakup mam za sobą 🫣

    Yennefer super wiesci 🍀 - liczę na takie same w środę 😉

    Laurelli ja mam monitor oddechu po córkach i będę używała teraz na pewno, jakoś mam spokojniejsze noce przy nim - muszę go tylko odkopać gdzieś leży w pokoju.

    Kate333 cudownie, że wychodzisz. W domu najlepiej.

    Lisiakitka gratulacje - super, że wszystko ok.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli Ja mam monitor oddechu z poprzedniego razu ani razu nie użyty 😅 bo długo młody spał w dostawce a później jak do łóżka przeszedł to stwierdziliśmy że bez sensu, bo już miał pół roku.. teraz w razie czego mam, a czy będziemy używać to się okaże 😅
    Mój brat i przyjaciółki używały do każdego dziecka 😊

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Ounai ooo dobrze wiedzieć a ja mam właśnie wrażenie że teraz brzuch mam niżej niż będąc w ciąży z dziewczynami. Takze moze przez to mam takie jakby spięcia w tej szyjce. Ale dziś popralam swoje koszule ciążowe w razie gdyby w środę mi oznajmiła że to coś innego.

    Z tego co opisujesz to dziś dostałaś orgrom informacji, które się naprawdę przydadzą - super.
    Tak, mam cały film nagrany. Pokazywała mi jak pracować na piłce, jak się zawiesić mężowi na szyi w trakcie skurczu, jak w kleku podpartym pracować, jak na krześle (tu dwie pozycje, jedna taka z nogą w bok w razie gdyby położna poprosiła o taką gdyby dziecko się bokiem wstawiało w kanał) i na piłce. I dodatkowe nagranie dla męża jak naciskac zeby otwierać miednicę i jal masować całą dłonią i palcami w dołeczkach i przy kości ogonowej. A i też pokazywała jakie dzwięki pomagaja w oddechu. Mowiła, że przy porodzie robię odwrotnie jak przy cwiczeniach na rozstep, tzn nabieram powietrze do dolnych żeber a z wydechem otwieram brzuch i miednicę, bo dziecko potrzebuje tam dużo miejsca zeby się przesuwać. Pokazywala tez jak ulozyc nogi zeby otwierac a nie zamykać miednicę.
    Pozniej pokazala mi cwiczenia na otwieranie klatki piersiowej. I kazala cwiczyc regularnie. Mowi ze 5min dziennie wystarczy, byle codziennie.

    No i pokazala jak samej sobie rozmasowac to spojenie, zeby juz tak nie bolało.

    Ja dzis nadal czuje zmeczenie. Dojechało mnie to gender reveal

    kasia1518, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, weszłam na stronę smyk i przepadłam. Ja myślałam z tego co pamiętałam z kilku nastu lat wstecz że smyk to tak zabawki, parę bodziaków o cenach z kosmosu i tyle…a tu jest wszystko co potrzebuje człowiek 🙈

    Ounai, Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wiadomości u Was 🥰

    Ja też miałam dzisiaj wizytę. Mała waży 261g, więc nieco więcej niż kostka masła 🥹 niewiarygodne, że coś tak maleńkiego potrafi wywrócić świat do góry nogami 🫣 z USG wszystko ok. Szyjka też ☺️

    Ale to była pierwsza wizyta, gdzie się zmartwiłam, bo wyniki z krwi wciąż do poprawy. Wit D wciąż niska i słabo rośnie, mimo stałej suplementacji. Wit B12 dalej nie jest zadowalająca. Mam bardzo suchą skórę, więc poza Omega muszę pić oleje. W moczu erytrocyty, za tydzień mam powtórzyć badania i wysłać lekarce sms’em.
    W dodatku od jakiegoś czasu mam nogi jak z betonu i nie umiem wchodzić na 2. piętro, więc poleciła chodzić, masować i pływać na basenie.

    Trypcio, Paula., kasia1518, Eggi, Paola2604, Fox, Laurelli, Flora96, Nutka15, Haloes, Olo323 lubią tę wiadomość

  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai zaciekawiłaś mnie tą fizjo! Możesz napisać w jakim mieście przyjmuje? Kojarzę, że mieszkasz na Śląsku, ja też ☺️ a po Twoich wpisach sama się zdecydowałam na konsultację u fizjo urogin, ale jeszcze nie wiem do kogo

  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 750

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Dziewczyny, weszłam na stronę smyk i przepadłam. Ja myślałam z tego co pamiętałam z kilku nastu lat wstecz że smyk to tak zabawki, parę bodziaków o cenach z kosmosu i tyle…a tu jest wszystko co potrzebuje człowiek 🙈

    Ja też miałam takie wspomnienie o smyku... A tu taki wybór rzeczy! Zaraz nakupie tych ubranek i wszystkiego przez Ciebie 🤪
    Ale super w sumie bo znacznie lepsze ceny niż we Francji. Ostatnio widziałam jakąś słodką sukieneczkę w paryskim butiku ale cena 55€ zwaliła mnie z nóg 😅

    Laurelli, Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 27 kwietnia, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati96De wrote:
    Ounai zaciekawiłaś mnie tą fizjo! Możesz napisać w jakim mieście przyjmuje? Kojarzę, że mieszkasz na Śląsku, ja też ☺️ a po Twoich wpisach sama się zdecydowałam na konsultację u fizjo urogin, ale jeszcze nie wiem do kogo
    Dodałam Cię do przyjaciółek, jak zaakceptujesz zaproszeniw to Ci na priv wysle namiary. Znam 2 dobre urofizjo za ktore moge poreczyc

    Ja w gej ciąży postanowiłam zadbać o siebie. Fakt, że nie oszczędzam się, ale chyba dobrze mi to na głowę siedzi bo nie przepadłam w tylko jednym temacie jak w poprzednich ciążach. Ale właśnie staram się jak najmniej przytyc, chodze do fizjo wlasnie dla siebie, zeby mnie nie bolało, zeby moje ciało było zaopiekowane. W poprzednich ciazach tak skupialam sie na dzieciach, ze o sobie zapominałam, a potem był połog, baby blues, bole kregoslupa itd. Teraz uwazam, ze mi sie nalezy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 22:36

    Nati96De, Laurelli, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 109 169

    Wysłany: 27 kwietnia, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dodałam Cię do przyjaciółek, jak zaakceptujesz zaproszeniw to Ci na priv wysle namiary. Znam 2 dobre urofizjo za ktore moge poreczyc

    Zaakceptowałam ☺️

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ