🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja gdyby mi sie dobrze ciaza poprzednia zagniezdzila juz bym tuliła dwuniesieczniaka i szykowała się do chrztu.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja utraconą ciążę miałam termin na 27 maja. Czyli juz na dniach.
U nas też sakramenty są ważne, ale z tej racji że jesteśmy za granicą nie chce narażać maleństwa na bakterię choróbska w ziemię i lecieć do Polski na święta. Wolę żeby była większa jak polecimy.
Mój brat chrzcił tak 10 miesięcznego synka- bo czekali też tydzień po naszym ślubie żeby ksiądz wydał zgodę bo mój mąż był chrzestnym. Ogólnie bardzo dobrze chrzest przebiegł z takim dużym bobasem na rękach. Więc mam pogląd na to a nasza mała będzie miała z 7 miesięcy.
Wogole to czuje ze urodzę w październiku dziewczyny 🙈 ja mam termin na 26 września dopieroWiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 11:45
kasia1518 lubi tę wiadomość
-
@Yennefer jak te bóle miesiączkowe?
Mi tak schodzi zmęczenie ze nie moge sie ogarnac od rana👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Masz mozliwosc odpoczac?Yennefer# wrote:Ounai dzisiaj jest jakby lepiej, nie mam takich bóli. Za to skurczów jakby więcej👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ehh rozuniem. To chociaz spróbuj ich ogarnąc malym nakladem pracyYennefer# wrote:Dzisiaj nie 🤷 jestem sama z dziećmi .

My właśnie ogarniamy po imprezie. Załadowaliśny zmywarkę, obiad już się gotuje (rolady i kotlety mamy z wczoraj, kluski śląskie many z wczoraj, dla mnie tylko trzeba było obrać ziemniaczki. Mąż złozył stół, dzieci ogarnęly zmywarkę, robot już zamiata i myje podłogi. Zostanie tylko pokój córki i blaty.
Dziś mamy dzień lenia, bo wszyscy potrzebuheny wypoczynku.
Yennefer# lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ouani jak piszesz o zmęczeniu to mi się przypomina że ja mam takie dni, jednego dnia wstaje pełna “radości” i energii a drugiego jakbym dzień wcześniej na wykopkach była, zmęczenie materiału razy 1000 i tylko zawinąć się w kłębek i leżeć. Co ciekawe to jest dzień po dniu np.
-
Paola2604 mogę zapytać Cię o wiek? Zaciekawiło mnie jak piszesz że Twój syn ma 16 lat 🤗
Albo może tak, w jakim wieku miałyście pierwsze dziecko ? Też to ciekawi mnie 🤗😁
Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 14:06
-
Ja ostatnie noce śpię lepiej - w sensie że te biodra mnie nie bolą. Padam o 22 i budze sie 4-5 wyspana. Teraz cieplo to śpię przy otwartym oknie i ćwierkanie ptaszków mnie budzi.
Ale moje dziewczyny tez jakos szybko ostatnio sie budzą. Dzisiaj jechałyśmy do kosciola na 9, bo pozniej na 10 i 12 u nas w parafii komunię i naprawde rano trzeba bylo sie zebrać, żeby zjeść na spokojnie śniadanie.
Ledwo wróciliśmy z kosciola, zjadłyśmy II śniadanie i dzwoni mi domofon od bramy ... koleżanka z Pomorza wpadła na kawę 😁 byli na jakis zawodach z córką w Rzeszowie i na powrocie zajechali do nas.
Teraz planujemy sie wybrać na lody z dziewczynami - u nas dziś 25stopni.
Laurelli lubi tę wiadomość
-
Zazdroszczę upałów, u nas na dwa tyg do przodu po 10 stopni 😅 coraz bardziej mi uświadamiacie w jakim zimnym miejscu mieszkam haha
-
Młody właśnie zrobił najlepsze co mógł czyli padł. Oby spał długo 😂 bo tłukli się już , dzisiaj to naprawdę jakieś złe fluidy.
Gdybym nie była chora to bez problemu, a tak to nawet wydrzeć się nie da 😆
Ja jak rodziłam to miałam rocznikowo : 30 i 33, a teraz będę miała 38.Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 15:15
-
Laurelli wrote:Paola2604 mogę zapytać Cię o wiek? Zaciekawiło mnie jak piszesz że Twój syn ma 16 lat 🤗
Albo może tak, w jakim wieku miałyście pierwsze dziecko ? Też to ciekawi mnie 🤗😁
38 😀
My dzieci mieliśmy szybko 😁 22i 25
Moja mama miała raka i bardzo chciała mieć wnuka. My trochę też ślub przyspieszyliśmy bo chciałam żeby mama była obecna. Po ślubie nie zwlekaliśmy z ciążą, choć początki były trudne- poronienie ale syn urodził się rok i 3 mies po ślubie. Moja mama oszalała na jego punkcie 🥹 syn miał 1,5 roku i mama zmarła. Po drodze miałam kolejne poronienie. Po śmierci mamy byłam w ciąży z córką i urodziła się równy rok i 2 dni po jej śmierci- dostała po niej 2 imię.
Zawsze tak sobie myśleliśmy że jak odchowamy tą 2 to kiedyś na stare lata fajnie byłoby mieć maluszka. Nasza droga trochę trwa bo miałam po drodze kolejne 3 poronienia, ale w końcu teraz mam nadzieję że będzie dobrze 🥰
@ Laurelii całkiem możliwe że możesz w październiku różnie to bywa 😄 ja mam na 1.10 ale czuję że będzie to wrzesień. Mój syn też wrześniowy z 22 ciekawe czy bracia będą mieć blisko siebie urodziny 😆
Yennefer# lubi tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Paola2604 kurde przeczołgało Cie to życie pod względem poronień - przykro mi - ale mimo wszystko nie poddałaś się, to na pewno jest z Ciebie "silna" kobieta.
Ja rodziłam 30, 31 i teraz 38. Zawsze myślałam, że w wieku 30lat będę myślała o trzecim dziecku,a nie o pierwszym, ale życie swoje weryfikuje. I zawsze mowilam, że przynajmniej 4 dzieci, ale teraz już wiem, ze kończymy 😉
Paola2604 lubi tę wiadomość
-
Gdybym nie poroniła to pierwsze dziecko miałabym w wieku 21 lat.
Tak więc córkę urodziłam mając 23 lata. A teraz jak urodzę to 32 😊
Skazana jestem na te dwie cyfry (2 i 3) 😃😃👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ale życie pisze scenariusze.. Paola przeczołgało Cię to życie.
Myślę że prawie każda jakby opowiedziała swoją historię to by był scenariusz na film
Widzę że dużo z Was ma 38 lat 😄 jesteście roczniki 1988?
Trochę odetchnęłam 😂 jak patrzę na mamę najlepszego przyjaciela z klasy mojego synka, która nie ma nawet 30 lat, to czuję się staro 😄 -
Tak 88😊
To prawda te straty bolały bardzo, jakoś się pozbierałam ale było ciężko . Teraz moja potrójna tęcza jest voraz bliżej i bardzo się cieszę😍
W tym wszystkim najtrudniejsze jest znalezienie przyczyny. Okazuje się że zawiniła tu immunologia i sama do tego doszłam bo lekarze ręce rozkładali. Moja 2dzieci jakoś urodziłam bez leków takich które biorę teraz dlatego mówię że są cudami.
Ja też mam zbieg liczbowy ale inny już ty @ Paula.
Syna urodziłam mając 22 lata i urodził się 22. Córkę mając 25 lat i urodziła się 25 😃 teraz cyfry 38 brak w kalendarzu miesięcznym to nie wiem jak to wyjdzie 😆2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Yennefer u mnie duzo znajomych dopiero grubo po 30tce się zdecydowało na dziecko. Byliśny na wymagających studiach w trybie dxiennym. To nie był czas ani na śluby ani tym bardziej na dzieci.Yennefer# wrote:Ale życie pisze scenariusze.. Paola przeczołgało Cię to życie.
Myślę że prawie każda jakby opowiedziała swoją historię to by był scenariusz na film
Widzę że dużo z Was ma 38 lat 😄 jesteście roczniki 1988?
Trochę odetchnęłam 😂 jak patrzę na mamę najlepszego przyjaciela z klasy mojego synka, która nie ma nawet 30 lat, to czuję się staro 😄
Ja pierwsze urodzilam rowno w wieku 30 lat. Ale mam kolezanke rówieśnicę i jej najstarszy syn ma już 21 lat
Mam tez kumpelę 2 lata starszą (43 lata ma) i 2 dni temu urodziła pierwsze dziecko 
U nas tez gorąco. Chodzimy w letnim outficie. Po mszy był festyn parafialny, zjedliśmy kiełbasę z grilla, dxieci poskakały na dmuchańcu i wróciliśmy dalej odpoczywać
Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 18:40
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Lubię tą naszą grupę z takim wiekiem doświadczonych mamusiek 💪 mówię to w poooozytyyywnym bardzo znaczeniu
FloristKa, Yennefer#, Paola2604 lubią tę wiadomość









