Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2274 1721

    Wysłany: 24 maja, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FloristKa wrote:
    Yenefer uważaj na siebie ;(

    My także nie wierzący. Gorzej ,że teściowa bardzo i na bank będzie draka
    Ja powiedziałam że może wcale nie ochrzcimy dziecka niech samo zdecyduje w dzisiejszych czasach to luksus decydować w tej kwestii . Oczywiście rodzina naskoczyła ale mało mnie to interesuje bo to nasze dziecko nasze przekonania i wybór dlatego chrześcijanie niech szanują ateistów bo my szanujemy to że ktoś wierzy w Boga i sakramenty

    FloristKa, Flora96 lubią tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 24 maja, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jestem takiego samego zdania
    W Chinach bodajże jeat tak, ze tam w ogole prawo mowi, ze o takich rzeczach mogą decydować dopiero ludzie po 18r zycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 22:10

    Flora96 lubi tę wiadomość

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 24 maja, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz przeszłam dwie daty, w których miałabym swoje maleństwo ze sobą.
    14.03 i 14.05
    Co do chrztu też mamy problem w kwestii rodziców chrzestnych, od strony męża jest ogromna rodzina i juz brakuje osob bo kazdy ma po 2 lub 3 chrześniaków. Z mojej strony natomiast jest tylko brat, który jest juz chrzestnym synka. Nie czuję brania przyjaciół/znajomych na chrzestnych, bo jednak te relacje bywają płynne.

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 278 350

    Wysłany: 24 maja, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika, ja wszystkich ludzi szanuję i to czy ktoś chrzci swoje dziecko czy nie jest mi naprawdę totalnie obojętne :) temat po prostu taki tutaj wypłynął dlatego rozmawiamy.
    Ja mam duuuzo poglądów swoich dalekich od zdania kościoła na ten temat , a jestem osobą wierzącą. M.in. jestem za aborcją na życzenie, in vitro i wszelkimi technikami wspomaganego rozrodu - to jest nauka, a ja bardzo wierzę w naukę. I wierzę także w szczęście ludzi :) bo życie mamy jedno, dajmy zatem każdemu człowiekowi przeżyć to życie tak jak chce - jeśli tylko nie krzywdzi innych swoimi zachowaniami. Mam więc wielu kolegów i przyjaciół gejów :) których wręcz uwielbiam , jestem za tymi ludźmi całym serduchem, mogłabym sobie tęczową flagę na domu wywiesić ;)
    Także mi wiara chrześcijańska nie przeszkadza w szacunku do nikogo. Mam wrażenie że troszkę jest ostatnio problem w drugą stronę, gdzie nie spojrzę to w komentarzach pod różnymi artykułami widzę agresywne najazdy na kościół, co też nie jest fajne.

    Powiem Wam że chyba odkryłam co mnie od dwóch dni boli. Mnie boli spojenie łonowe.. 😳 nie miałam tego w poprzednich ciążach . A teraz ten dziwny ból w dole brzucha ale bardzo nisko i na wzgórku utrzymuje się od dwóch dni, jak mi się ten kaszel straszny w nocy zaczął. No niefajne to jest. Teraz leżę w łóżku i czuję jak mi pulsuje.

    kasia1518, Laurelli, FloristKa lubią tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 24 maja, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    Ja powiedziałam że może wcale nie ochrzcimy dziecka niech samo zdecyduje w dzisiejszych czasach to luksus decydować w tej kwestii . Oczywiście rodzina naskoczyła ale mało mnie to interesuje bo to nasze dziecko nasze przekonania i wybór dlatego chrześcijanie niech szanują ateistów bo my szanujemy to że ktoś wierzy w Boga i sakramenty
    Tak szczerze to ja niestety jako osoba wierząca i praktykująca codziennie spotykam się z hejtem. Ludzie uważają, że jestem głupia, krytykują mnie, moje przekonania, jak słyszą, że chodzę na mszę to od razu pojawia się litania wyzwisk w kierunku księży. Bardzo ciężko jest być wierzącym i przyznać się do tego w obecnych czasach. Trzeba być pewną siebie osobą, żeby publicznie się przyznać do wiary i umieć odeprzeć ataki. To juz nie są czasy naszych rodziców, kiedy wszyscy chodzili do kościoła, brali śluby kościelne i chrzcili dzieci.
    Nawet dziś mielismy taką sytuację. Spotkaliśmy z mężem kolezanke z pracy na festynie i ona pyta czy przepisalismy syna do szkoły u nas na wsi (bo na festynie dzieci ze szkoły występowały). My mówimy, ze nie. Więc ona się pyta skad w takim razie wiemy o festynie. A mój mąz mówi, że chodzimy do kościoła. I nic co prawda nie powiedziała ale niewerbalnie taką minę zrobiła, że mówić już nic nie musiała.
    Myślę, że to strasznie przykre, że właśnie ludzie, którzy chcą aby akceptowano ich brak wiary jednocześnie z takim zapałem krytykują i hejtują ludzi wierzących. Mam wrażenie, że akceptacja ma działać tylko w jedną stronę.

    A jeśli chodzi o decydowanie w kwestiach wiary to uwazam, ze tak samo jak rodzic decyduje czy szczepi dziecko, czy uczy oszczedzac, do ktorej szkoly wysle, czy zapisze na lekcje dodatkowe tak samo ma prawo wychpwywac w wierze. Chrzest jest wg osoby wierzacej naznaczeniem duszy. Ale jesli ktos nie wierzy to przeciez dla niewierzacego taki chrzest nie ma absolutnie zadnego znaczenia. Tak samo jak ja nie wierze ze czerwona kokardka ochroni moje dziecko przed urokiem. Jesli ktos mi ja doczepi do wozka to nie bedzie ona miala dla mnie absolutnie zadnego znaczenia, bedzie mi obojetna bo nie wierze w to. Chyba, ze ja to jakos zle rozumiem, ale nie wiem w jaki sposob ten chrzest ma negatywnie wplynac na niewierzacego doroslego.

    Yennefer#, kasia1518, anilewe lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 24 maja, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer widze, ze mamy podobne dolegliwosci. Urofizjo powiedziala mi ze wazne zeby sprawdzic czy nie ma rozejscia spojenia łonowego. U mnie nie ma,.jedynie boli i dostalam taki pin. Mam sobie naciskac w roznych miejscach na spojeniu az poczuje najwieksze pieczenie i wtedy to miejsce trzeba tak z 3-4min uciskac. To pomaga bardzo. Ale mnie to spojenie coraz czesciej i coraz mocniej boli.

    Swoja droga widze, ze tez zauwazasz brak tolerancji w druga strone. Czyli to jednak nie jest tylko moja subiektywna opinia.

    Ja tez staram się być tolerancyjna wobez wszystkich. Mam tez znajonych o innej orientacji, mam bliskiego kolege muzułmanina (swoja droga ich wiara ma naprawde wiele wspolnego z naszą), uwielbiam z nim rozmawiać własnie o naszych wyznaniach, mnostwo ciekawych rzeczy sie mozna dowiedziec.

    Z takich ciekawych rzeczy, mialam promotora doktoratu buddyste. Ale stwierdzil, ze nie da sie dzieci wychowywac w wierze nie mogac ich wziac do swiatyni i ochrzcil swoje dzieci. Sam nie zmienil wyznania ale do kosciola z nimi chodzil. Mowil, ze Bog jest jeden, tylko obrzadek inny wiec skoro nie moze im pokazac sqojego obrzadku, nauczy ich obrzadku jaki jest znany w kraju w ktprym mieszka. Naprawde, niesamowita historia. Ostatecznie syn sie nawrocil na buddyzm a corka jest gleboko wierzacą katoliczką.

    https://www.acusmed.pl/sklep/pinoterapia/pin-do-pinoterapii/?attribute_pa_material=mosiadz&gc_id=23717973733&g_special_campaign=true&gad_source=1&gad_campaignid=23713408049&gbraid=0AAAAADKxdWRp8dp1NDxaTqR1UFHphKq67&gclid=Cj0KCQjww8rQBhDjARIsAE43KPPvmAjqxK_AlYbMmf3i3kYUD4MV9mum1L2rVywfeuro1J6rchiQZdgaAl2kEALw_wcB

    kasia1518, Yennefer# lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 25 maja, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale zgadzam sie z Wami Ounai i Yennefer. Dzisiaj trzeba mieć naprawdę odwagę, głośno mówić o swojej wierze, bo człowiek spotyka się z dużą krytyką, najazdem na księży i kościół.
    U nas w parafii jest taki wikariusz od 3 lat, który ma po prostu dar do mówienia kazań - powiem Wam, że nie boi się nazywać rzeczy po imieniu, jak się Go słucha, to bardzo często szczęka opada ( i tp nie jest najazd na ludzi, którzy np. są niewierzący czy odsunęli się od kościoła, ale nazywa rzeczy, które widzi w kościele i dotyczą ludzi mających się za wierzących i praktykujących) Jest bardzo często naprawdę ostro, ale uwielbiam Go słuchać, że takich realnych i prawdziwych określeń nie boi się używać.

    Również szanuje ludzi niewierzących, mam takich znajomych i to nie jednych, są to naprawdę bardzo mądrzy i inteligentni ludzie i rozmawia się z nimi na różne tematy, natomiast nie rozumiem i powiem szczerze, że jest to dla mnie zabawne, że głośno mowią o tym, że są ateistami, a nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie ... po co brali ślub kościelny? Po co chrzcili dzieci i po co puszczą do komunii? Bo co rodzice kazali czy ludzie we wsi będą gadali ? Naprawdę na te pytania zawsze słyszę ciszę z drugiej strony.
    Każdy naprawdę ma wolny wybór i niech przeżyje to życie tak jak chce, ale z poszanowaniem drugiego człowieka bez względu na jego przekonania religijne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 08:05

    Yennefer#, anilewe lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 25 maja, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem osobą wierzącą może jednak mniej praktykującą z chodzeniem do kościoła. Jednak nie wyobrazam sobie nie ochrzcić dzieci, albo nie pozwolić im uczestniczyć w komunii. Zmienią zdanie jak dorosną ich sprawa. Jak ktoś nie chrzci jest mi to obojętne. Każdego sprawa.
    Co mnie boli z kościołem to sprawy in vitro (chociaz nie tylko). Mimo, że wierzę to pragnęłam tego dziecka i nie żałuję podejścia do tego. Boli mnie również to jak patologia moze miec bez problemowo po kilkoro dzieci a pozniej nie potrafią docenić tego daru. Daleko szukać nie musze mam potwierdzenie po bracie męża. Wszystkie dzieci zabrane a oni i tak nic sobie z tego nie robią.
    Ostatnio też tragedia się stała bo zmarło 3 miesięczne dziecko z patologicznej rodziny. Nie znam szczegółów bo nie chcialam sie zagłębiać ale mąż mi opowiadał bo akurat zna tych wspaniałych rodziców.
    Teraz niedawno kolezanki z pracy mi opowiadały o dziecku z naszej grupy (z Ukrainy) jak go tatuś potraktował, że dzieciak w szpitalu leży ale wszystko pod dywan zwinięte bo zwalili wine na starszą 3 letnią siostrę ze go zwaliła z łóżka. Gdzie już różne dziwne sytuację sie działy ale gops jak pojdzie to zawsze rodzina idealna.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 25 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ex pochodził z takiej rodziny. Rodzice nie wierzyli i nie vhodzili do koscioła. Bardzo wysoko wykształceni. Przyjmowali księdza po kolędzie ale nie z pobudek religijnych tylko dlatego, że lubili z nim rozmawiać. Chodzili na mszę w Boze Narodzenie i Wielkanoc bo jego tata uwazal, ze wyksztalceni ludxie powinni pojawiac sie tam gdzie sa wazne wydarzenia a dla wiekszosci ludzi bylo to wazne. Ochrzcili synow, wyslali do I Komunii ale reszte pozostawili juz im. No i bracia mojego ex nie poszli do bierzmowania a sluby maja cywilne. Za to moj ex nagle stwierdzil ze chce byc blisko Kosciola. Do twgo stopnia, ze nawet sex bie wchodzil w gre (tak, my tez nie uprawialismy seksu przez okres trwania naszego zwiazku). On mowi ze dxiekuje rodzicom za chrzest bo gdyby mial sie do chrztu przygotowac wtedy kiedy byl nastolatkiem, zeby moc uczestniczyc w zyciu Kosciola to zapewne by mu sie nie chcialo. Ale jest wierzacy, bo rodzice dali mu te podstawy, ktore mu ulatwily nawrocenie.

    U mnie dxis dziewczyny masakra. Robia cos z pradem, a ja mam caly dom na prad. Pompa ciepla, klinatyzacja, indukcja, rekuperacja.... maz mi zostawil jakis przenosny internet, to chociaz tyle. Ale kawy juz sie nie napije (chyba pojade zaraz do Zabki sobie kupic bo ja bez kawy nje rusze). Niestety maja robic do 15 wiec w sunie nic w donu nie tkne. Na obiad chyba tez musze pojechac do knajpy. Mnie stresuje jak mi takie rzeczy w domu nie dzialaja, maz na mnie naskoczyl ze jedzie autem a ja placze ze w domu duszno bo nie ma wentylacji i skonczylo sie placzem Czuje ze to bedzie ciezki dla mnie dzien.

    anilewe lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 25 maja, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mi chusta 😍 😍 😍

    20260525-160619.jpg

    Kate3330, Yennefer#, kasia1518, Nutka15, Laurelli, Nati96De lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 25 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Tak szczerze to ja niestety jako osoba wierząca i praktykująca codziennie spotykam się z hejtem. Ludzie uważają, że jestem głupia, krytykują mnie, moje przekonania, jak słyszą, że chodzę na mszę to od razu pojawia się litania wyzwisk w kierunku księży. Bardzo ciężko jest być wierzącym i przyznać się do tego w obecnych czasach. Trzeba być pewną siebie osobą, żeby publicznie się przyznać do wiary i umieć odeprzeć ataki. To juz nie są czasy naszych rodziców, kiedy wszyscy chodzili do kościoła, brali śluby kościelne i chrzcili dzieci.
    Nawet dziś mielismy taką sytuację. Spotkaliśmy z mężem kolezanke z pracy na festynie i ona pyta czy przepisalismy syna do szkoły u nas na wsi (bo na festynie dzieci ze szkoły występowały). My mówimy, ze nie. Więc ona się pyta skad w takim razie wiemy o festynie. A mój mąz mówi, że chodzimy do kościoła. I nic co prawda nie powiedziała ale niewerbalnie taką minę zrobiła, że mówić już nic nie musiała.
    Myślę, że to strasznie przykre, że właśnie ludzie, którzy chcą aby akceptowano ich brak wiary jednocześnie z takim zapałem krytykują i hejtują ludzi wierzących. Mam wrażenie, że akceptacja ma działać tylko w jedną stronę.

    A jeśli chodzi o decydowanie w kwestiach wiary to uwazam, ze tak samo jak rodzic decyduje czy szczepi dziecko, czy uczy oszczedzac, do ktorej szkoly wysle, czy zapisze na lekcje dodatkowe tak samo ma prawo wychpwywac w wierze. Chrzest jest wg osoby wierzacej naznaczeniem duszy. Ale jesli ktos nie wierzy to przeciez dla niewierzacego taki chrzest nie ma absolutnie zadnego znaczenia. Tak samo jak ja nie wierze ze czerwona kokardka ochroni moje dziecko przed urokiem. Jesli ktos mi ja doczepi do wozka to nie bedzie ona miala dla mnie absolutnie zadnego znaczenia, bedzie mi obojetna bo nie wierze w to. Chyba, ze ja to jakos zle rozumiem, ale nie wiem w jaki sposob ten chrzest ma negatywnie wplynac na niewierzacego doroslego.
    Przykro mi ze spotykają Was takie sytuacje ;(
    Ja jestem tego samego zdania co Yenefer.

    Smutno sie czyta te Wasze historie ;(

    Paula.. mam dokladnie takie samo myślenie. Jak to jest ze patologia sobie trzepie dzieci na pęczki a porządni ludzie maja problemy??!

    Ounai piekna husta

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 25 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floristka, mnie to nie przeszkadza. Ja już mam na tyle pewności siebie, że znam swoją wartość i takie rzeczy we mnie nie uderzają, raczej myślę, że świadczą tylko o osobie, która je wypowiada. Prawda jest taka ze niezaleznie od wyznania lub jego braku jedni są tolerancyjni a inni nie.

    Czy u Was dxiewczyby też zaczynają się powoli bezsenne noce z milionem pobudek?

    FloristKa lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 103 112

    Wysłany: 25 maja, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni też śpię fatalnie, co chwilę sie budze. Rano jestem wykończona

  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 254

    Wysłany: 25 maja, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście 😊 ja cały weekend miałam imprezowo/wyjazdowy więc dopiero dziś znalazłam czas żeby nadrobić.
    U mnie różnie z tym spaniem, wybudzam się często bo brzuszek już ciąży no i sikanie męczy.
    Macie jakiś patent na oddawanie moczu do badania? Nie wiem jak to ogarnąć teraz kiedy ok 3-4 w nocy budzę się i muszę iść na siku. Za to rano już mi się nie chce, albo leci mało. Myślicie że mogę pobrać mocz o tej 3-4 i schować do lodówki i taki oddać? (nie sądziłam że będę mieć kiedykolwiek takie problemy 😅)

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 25 maja, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tylko gorsze noce jak gardlo mnie bolało albo ten katar mocniej dokuczał. Niby dalej nie mam węchu ani smaku . Katar niby juz mniejszy. Złapie mnie kaszel aż na wymioty, ale spać moge.
    Boję sie że wkońcu ta dobra passa ze snem sie skonczy. Poki co przesypiam całą noc i tak jak dziś mialam drzemke w dzien ponad 2 godziny.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 25 maja, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję się po 2 prenatalnych 😊 wszystko w porządku 518 g zdrowego chłopca 😍♥️ powoli kończę 22 tydzień dokładnie 21+4.

    kasia1518, Nutka15, Fox, Kate3330, Trypcio, Mamacita, Eggi, Ounai, Laurelli, Flora96, Paula., Yennefer#, Nati96De lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 103 112

    Wysłany: 25 maja, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Dziewczyny melduję się po 2 prenatalnych 😊 wszystko w porządku 518 g zdrowego chłopca 😍♥️ powoli kończę 22 tydzień dokładnie 21+4.
    Wow jaka różnica, ja tydzien temu byłam w 21+3 i ważyła 358 gr.

  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 112 178

    Wysłany: 26 maja, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wczoraj miałam wizytę u gina. 606g zdrowej dziewczyny 🌸 i jest do przodu (64centyl). Czy to juz tak zostanie? Czy za wczesnie na takie hipotezy? Myslalam, ze urodze kruszynkę patrząc na mnie i narzeczonego🫣

    Wczoraj miałam też pożegnanie w zespole, dostałam mnóstwo ciepłych słow i prezent dla dziecka i dla mnie 🥰 w ogóle wczoraj miałam taki przyjemny poniedziałek.

    Wszystkiego najlepszego dla nas, mamuśki 🤍

    Paola2604, Trypcio, Kate3330, Flora96, Nutka15, kasia1518, Fox, Paula., Ounai, Laurelli lubią tę wiadomość

  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 26 maja, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trypcio wrote:
    Wow jaka różnica, ja tydzien temu byłam w 21+3 i ważyła 358 gr.

    Ja się spodziewam że dziecko może być duże 😃 moje poprzednie dzieci ważyły 3870 i 4080 więc chyba takie geny.
    8 maja byłam na wizycie i mały ważył 312 g i teraz taki skok na 518 ☺️

    przyłączam się do życzeń- wszystkiego najlepszego mamusie 🥰❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 06:52

    Trypcio, kasia1518, Paula., Laurelli, Nati96De lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 26 maja, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki samych pomyślności 💐💐💐

    Paula., Laurelli, Nati96De lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ