Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 12 września 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka mialam byc na staszica,ale moj lekarz sie wypial i dostalam skierowanie do innego szpitala, mam nadzieje, ze dzisiaj nas wypuszcza, jestem od piatku. Ile po cc wychodzilyscie?

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 12 września 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Jatoszka mialam byc na staszica,ale moj lekarz sie wypial i dostalam skierowanie do innego szpitala, mam nadzieje, ze dzisiaj nas wypuszcza, jestem od piatku. Ile po cc wychodzilyscie?
    To długo u Was trzymaja. U nas jak nic sie nie dzialo to juz na 3 dzien wypuszczali. My wyszlismy dopiero po tygodniu, ale to przez zoltaczke.

    My dzisiaj mamy pierwsza wizyte u pediatry, mam nadzieje ze fajnego wybraliśmy, bo w sumie w ciemno bo zadnego nie znaliśmy. A jutro powtorka tego okropnwgo badania u okulisty. Oby oczko zie rozwinęło i nie trzeba bedzie tak czesto chodzic :-/

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 12 września 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w szpitalu, szyjka się skraca, ale powoli. Rozwarcie na dwa palce. Leżę pod KTG.

    Natalia1984, Asiaf, Mum2b, ola_g89, Paulinda, monika_86, KATARZYNACarm, Vlinder, Minns, p_tt, Izabelle, nick nieaktualny, kasia1518, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 12 września 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych i powodzenia rodzącym :-)
    A tym, które czekają na rozwój akcji cierpliwości :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2018, 07:37

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 12 września 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowym mamusia!!! :)
    A tym ktorym zaczęła sie akcja szybkiego rozwiazania :)
    Trzymam kciuki!!!

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 12 września 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo gratulecje dla nowych mam :-)
    Co za emocje :-)
    Ja wczoraj mialam wizyte, szyjka skrocona, zgladzona i rozwarcie 1-1,5 cm. Ja happy z mezem na zakupy i do wc a tam krew cala wkladka, i co odrazu kierunek ip. Na ktg mlody szalal, zapisal sie jeden skorcz ktory poczulam. Lekarka mnie przebadala, zrobila mega konkretne usg i okazalo sie ze to po badaniu i ze moge jeszcze krwawic i ze zaraz czop zacznie odchodzić, jak ona to zobaczyla to nie wiem. Mam sie stawic za tydzien w dniu terminu do nich.
    Wieczorem tak mnie gloww bolala ze szok.

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 12 września 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Ja już w szpitalu, szyjka się skraca, ale powoli. Rozwarcie na dwa palce. Leżę pod KTG.
    Będziesz miała wywoływany poród?

    201809135365.png
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 12 września 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzisiaj dzieje :)

    Ja dziś na ktg idę, dam znać po wizycie:)

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 12 września 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Będziesz miała wywoływany poród?
    Nie, miałam mieć, ale zaczął się sam. Skurcze silne i częste już są.

    KATARZYNACarm, Natalia1984, nick nieaktualny, kasia1518, ola_g89 lubią tę wiadomość

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 12 września 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia :)

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 12 września 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki! :)

    Jak patrzę na ta pierwsza stronę to dużo już tych wrześniowych dzieci. Rozkręcamy się! :)

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 12 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Nie, miałam mieć, ale zaczął się sam. Skurcze silne i częste już są.
    To powodzenia w takim razie i jak najmniej bolesnego porodu .
    Jak dobrze widzę to jesteś równo w 41 tygodniu?

    201809135365.png
  • Paulinda Autorytet
    Postów: 256 283

    Wysłany: 12 września 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, dziewczęta powodzenia i gratulacje dla nowej mamusi! <3

    Ja po wizycie u prowadzącego, szyjka zamknięta, rozwarcia brak i w dodatku w niedzielę kładą mnie już do szpitala przez cukrzycę :(

    3i499vvjgx57zohf.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 12 września 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzieje. Dziewczyny, oby poszlo szybko i sprawnie :) Trzymamy z Zosią kciukasy za Was i maluszki :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 12 września 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę :) i oczywiście trzymam kciuki :)
    Kurde koncowka ciąży jest tragiczna. Chciałam sie gdzies pezejsc, wykorzystać ladna pogodę, ale nie daje rady. Leżę tylko i patrze w sufit, a czas wlecze sie przez to niemiłosiernie. Czytam na przemian z tv, ale nawet siedziec jest zle, bo brzuch tak nisko. Jeszcze do tego czesto mam nudności. Co raz czesciej wpadam w panike niestety i parze melise. Tez bym chciała byc juz po porodzie i miec maluszka ze soba.

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 12 września 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuski powodzenia... trzymam kciuki. Juz nie dlugo i bedziecie tulic swoje malenstwa ;)7

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 12 września 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zapadła znów decyzja - czekamy. Szyjka zamknięta. Dobrostan małej 8/8 więc bardzo jej w brzuszku dobrze i wygodnie. Chodzę dziś więcej, aktywność zwiększa skurcze. Pójdę zaraz do sklepu po bułki i sok wyciskany. Piękna pogoda u nas :) Znów zostałam sama na sali. Dziewczyna która przyszła z porodówki w nocy poszła właśnie na cc a ja tu nadal kwitnę.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 12 września 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    U mnie zapadła znów decyzja - czekamy. Szyjka zamknięta. Dobrostan małej 8/8 więc bardzo jej w brzuszku dobrze i wygodnie. Chodzę dziś więcej, aktywność zwiększa skurcze. Pójdę zaraz do sklepu po bułki i sok wyciskany. Piękna pogoda u nas :) Znów zostałam sama na sali. Dziewczyna która przyszła z porodówki w nocy poszła właśnie na cc a ja tu nadal kwitnę.

    Kurcze, ale cie zwodzą.. Ale dobro małej jest teraz najważniejsze, więc chyba wiedzą co robią :)

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 12 września 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika312 wrote:
    Kurcze, ale cie zwodzą.. Ale dobro małej jest teraz najważniejsze, więc chyba wiedzą co robią :)
    Jeszcze do tego przenieśli mnie do innej sali... Eh Hania, proszę wychodź już :(

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 12 września 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Jeszcze do tego przenieśli mnie do innej sali... Eh Hania, proszę wychodź już :(
    Współczuję tego oczekiwania i tej niepewności

    bhywvcqgxdl0na75.png
‹‹ 1160 1161 1162 1163 1164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ