X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia, 12:20

    jatoszka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wzięła przyjaciółkę albo kogoś z dalszej rodziny, kogoś bliskiego.

    jatoszka lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra męża będzie chrzestną u Zośki i jest chrzestną u syna

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam siostrę i brata i siostra jest chrzestna córki, brat nie ma bierzmowania. Teraz wzięliśmy partnera siostry i moją dobra znajomą. Ja nie uważam również ze chrzestny ma obowiązek finansowy wobec dziecka, bardziej mi zależy żeby dziecko miało z nim kontakt i mogło liczyć w razie potrzeby.

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Kasia moja mała ma przepuklinę, kiedyś przyklejaliśmy plasterki a teraz tylko kładziemy na brzuszku raczej samo się wchłonie a co do pachwin dobrze to skonsultować bo przepuklina pachwinowa u wcześniakow to częsta przypadłość ictu niestety w gre wchodzi operacja... nam to potwierdziła pediatra i neonatolog a na usg brzuszka radiolog podał tylko wymiary przepukliny można jeszcze zgłosić się do chirurga :)

    Dzięki Margoo, za tydzień w czwartek mamy wizytę u neonatologa która opiekowała się Zosia w szpitalu , chcemy zrobić usg główki to jeszcze powiem żeby zrobiła usg jamy brzusznej. To w pachwinie to wyczułam tylko raz i potem zniknęło ale poproszę żeby też tam zerknęla. Zobaczymy co wyjdzie.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka - przybij piątkę. Najdłuższe spanie Poli w dzień też jest na spacerze w wózku. ALE! Żeby nie było tak dobrze to ostatnio wybudza się nawet na spacerach i gapi się na wszystko. :) z dwojga złego jednak wolę cały dzień aktywności i przespane nocki :)

    Co do chrzestnych, brałabym rodzinę lub ewentualnie osobę, z którą masz pewność, że będziesz utrzymywać kontakt. Moim zdaniem, chrzestnymi powinny być najbliższe osoby - brat, siostra. Nie wzięłabym nawet przyjaciółki. Różne rzeczy mogą się wydarzyć, a chciałabym żeby Pola miała kontakt z chrzestnymi.

    jatoszka, veritaserum lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nie chodzi o kwestie finansowa i mega prezenty uwazam za zbedne- sama mam 3 chrzesniakow i zaden na chrzest czy komunie nie dostanie laptopa czy qada :-)
    Chodzi mi tylko o to czy nie popelnie gafy towarzyskiej proszac bratowa :-) mam super siostre cioteczna no i przyjaciolke ktora vbardzo mi pomogla gdy walczylam o 2 dziecko :-)
    Mam przypadek w rodzinie ze dziewczyna wziela meza siostry ci sie rozeszli i dzievko juz na komunii nie mialo chrzestnych i strasznie to przezylo :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 21:27

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka, żadna gafa towarzyska. Wy wybieracie chrzestnych dla swojego dziecka i to tylko i wyłącznie Wasza decyzja ;)

    ja jestem takim spaczonym dzieckiem, bo moi chrzestni byli małżeństwem. Rozwiedli się i dupa. Tak naprawdę z chrzestnym zero kontaktu, z ciotką jak się widzimy to jest super, ale wiele lat jej praktycznie nie widywałam. Dopiero od kilku lat kontakt się poprawił. Przez to wszystko dla mojej bratanicy staram się być jak druga mama. :) póki co wychodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 21:40

    jatoszka lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dzięki Margoo, za tydzień w czwartek mamy wizytę u neonatologa która opiekowała się Zosia w szpitalu , chcemy zrobić usg główki to jeszcze powiem żeby zrobiła usg jamy brzusznej. To w pachwinie to wyczułam tylko raz i potem zniknęło ale poproszę żeby też tam zerknęla. Zobaczymy co wyjdzie.

    Może jakiś węzeł chłonny się pokazał i zniknął :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mama wybrała chrzestnych z rodziny a i tak zero kontaktu z wujkiem jako tako ale zapomniałam, że moja chrzestna istnieje mimo, że najbliższa rodzina ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj w kąpieli wyczułam u Hani guzki pod sutkami. Wizyte u pediatry mamy za tydzień w środę myślicie, że powinnam umówić się wcześniej?

  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 20 listopada 2018, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim chrzestnym jest brat taty. Pokłócił się z całą rodziną, wyjechał z kraju 20 lat temu i już na komunii go nie było :D A chrzestna jest koleżanka że studiów mamy i kontakt utrzymujemy do dziś.

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 20 listopada 2018, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi chrzestnymi to nie ma reguły, czasem z obcym mamy lepsze kontakty jak z rodziną. My sami się wahamy kogo poprosić, po różnych typach wychodzi, że lepiej przyjaciół jak rodzinę.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 20 listopada 2018, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Dziewczyny dzisiaj w kąpieli wyczułam u Hani guzki pod sutkami. Wizyte u pediatry mamy za tydzień w środę myślicie, że powinnam umówić się wcześniej?

    Margoo może to jakieś gruczoły? Może od razu zarezerwuj sobie wizytę na usg żeby po pediatrze dodatkowo nie czekać. JA spanikowalam jak wyczulam u Zosi coś w pachwinie- był piątek i od razu szukałam usg na poniedziałek, ale jak później w nocy już tego nie było, to wyluzowalam i czekałam do wczorajszej wizyty na bioderka A teraz czekam do 29 listopada . Wiem że to zawsze niepokój i dylemat, ja bym poczekala, ale jeśli masz być niespokojna to idź i sprawdź to wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 04:55

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio wyczulam jeden guzek w lewej piersi. W internecie wyczytałam, że dość często robią sie dzieciom karmionym mlekiem mamy od ich hormonów. Ale Wy chyba mm to nie wiem. My jutro mamy szczepienie to przy okazji chcemy zapytać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 07:44

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie rozumiem mojego dziecka :-( zjadla o 1 120 mleka i juz o 3 glodna sie budzi a zjadla raptem 60 i za godzine juz znowu nie spi :-( nie wiem co znow jest nie tak :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zacznij podawać 160ml jednorazowo? Moja zjada tak o 20 i śpi do 5 rano później zjada 160ml znowu jest aktywna do 7 I śpi jeszcze 2.5h

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    A ja nie rozumiem mojego dziecka :-( zjadla o 1 120 mleka i juz o 3 glodna sie budzi a zjadla raptem 60 i za godzine juz znowu nie spi :-( nie wiem co znow jest nie tak :-(

    Jatoszka może to nie ma nic wspólnego z głodem ?? Może po prostu coś innego się dzieje?

    U nas kazdy dzień / noc inna. Dzisiaj super tylko jedną pobudka o 2. Wstała już o 6 ale wybaczam bo ładnie spala od 20 i ja też się wyspałam ;)

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam dawać więcej ale nie wpłynęło to na długość spania. U nas unormowalo sie tak że zjada około 20, zasypia 2 godziny i śpi 2 godziny. Około 00.00 - 01.00 zjada i śpi 4 godziny jak w zegarku. Potem zjada i śpi około 2-3 godziny i rano czasem drzemkę walnie 30 minut.

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja moją wręcz musiałam dzisiaj sama "wybudzac" na karmienie. Zasnęła o 20 i akurat o 2 ściągalam mleko. Ona sie krecila troche w lozeczku wiec ja nakarmilam i spala dalej do 6.30:-) złote dziecko. Śpimy z mężem jakbyśmy nie mieli dziecka. Gdyby nie to, że wstaje w nocy na sesje z lakatorem to bym prawie wstawac nie musiała. Ale juz nie sciagam tak jak kiedyś z zegarkiem w rece. Jak sie budze to idę sciagac. Czasem co 3 godziny, czasem co 4, a czasem nawet 5 jak mi sie nad ranem przysnie. Mleka i tak mam nadmiar wiec nie musze sie spinac.

    3i49df9hejgg7mjl.png
‹‹ 1315 1316 1317 1318 1319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ