X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Paulinda Autorytet
    Postów: 256 283

    Wysłany: 27 listopada 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, jaaaaka słodka ta Twoja Polcia <3

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    3i499vvjgx57zohf.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Natalia jeśli jego postępowanie się nie zmieniło to moim zdaniem zrobiłaś dobrze. Po co ma być Ci ciężej. Związek jest po to żeby drugiemu człowiekowi było lżej i żeby można było polegać na tej drugiej stronie. Nieźle musiał Cię wkurzyc. A co z Waszą budowa? Bo jak dobrze pamiętam to byliście w trakcie? A może Twoja decyzja skłoni go żeby sobie wszystko przemyślał?
    Wiesz, ja chyba już po prostu szukałam pretekstu żeby to skończyć. On był w szoku, bo uważał, że między nami jest super. Myśl o rozstaniu pojawiła się już latem, na każdym kroku mnie zawodzi. Po urodzeniu małej jeszcze bardziej, więc nie potrafiłam się już pozbyć tej natrętnej myśli. On załamany, robi mi wyrzuty, że nie płaczę, jestem radosna i wyglądam jakbym czuła ulgę. Bo tak właśnie jest. Ja zostałam w swoim mieszkaniu. A on niech sobie szuka kolejnej, z którą dokończy budowę. Miał wszystko. Teraz nie ma nic. Ale chcącemu nie dzieje się krzywda, prawda? ;)
    Moja Hanka to prawdziwy cud. Śmieje się już na głos, jest spokojna i słodka. Dużo się bawimy i śpiewa razem ze mną piosenki. Zaczęła wstawać po 7 :) Mimo to, w nocy nadal karmię ją ok. 4-5 razy piersią. Jest taka rozkoszna i tłusta jak gąsienica :D

    Minns, ola_g89, Camilla13, kasia1518, Paulinda, 100krotka30, veritaserum, Marrgoo, promyczek 39 lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_g ale słodziutka :D i to dziewczynka to już niedługo można robić fryzurki <3. Mojemu w szpitalu położne zrobiły irokeza po myciu główki.

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, znam uczucie tej ulgi :) Trzymam kciuki za Ciebie i Hanie ;) A na swojej drodze spotkasz jeszcze tego super mężczyznę tak jak ja.

    Natalia1984 lubi tę wiadomość

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkie Wasze dzieciaczki, genialne maja te fryzurki :) Natalia gratuluję odwagi, jesli bylas nieszczesliwa to nie warto sie meczyc.
    Za godzine uderzam na fitness pierwszy raz po porodzie. Mam nadzieje, ze nie odpadne po 10 min. Ale byłby wstyd :D

    Paulinda, ola_g89 lubią tę wiadomość

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny KPI :) ile Wasze 2-3 miesięczne dzieci jedzą mleka na jeden posiłek? Czy ta ilość się zwiększa jak np a nocy są dłuższe przerwy a zmniejsza w ciągu dnia- przy krótszych przerwach?

    Asiaf, ola_g89 lubią tę wiadomość

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns, Ola_g ale Wasze dzieciaczki maja dużo włosów... moja to prawie łysa... A z tylu jak się wytarla głowa to już w ogóle ☺ super maluszki

    ola_g89, Minns lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Wiesz, ja chyba już po prostu szukałam pretekstu żeby to skończyć. On był w szoku, bo uważał, że między nami jest super. Myśl o rozstaniu pojawiła się już latem, na każdym kroku mnie zawodzi. Po urodzeniu małej jeszcze bardziej, więc nie potrafiłam się już pozbyć tej natrętnej myśli. On załamany, robi mi wyrzuty, że nie płaczę, jestem radosna i wyglądam jakbym czuła ulgę. Bo tak właśnie jest. Ja zostałam w swoim mieszkaniu. A on niech sobie szuka kolejnej, z którą dokończy budowę. Miał wszystko. Teraz nie ma nic. Ale chcącemu nie dzieje się krzywda, prawda? ;)
    Moja Hanka to prawdziwy cud. Śmieje się już na głos, jest spokojna i słodka. Dużo się bawimy i śpiewa razem ze mną piosenki. Zaczęła wstawać po 7 :) Mimo to, w nocy nadal karmię ją ok. 4-5 razy piersią. Jest taka rozkoszna i tłusta jak gąsienica :D

    Jak czujesz ulgę to znaczy że dobrze zrobiłaś. Silna babeczka jesteś to sobie poradzicie z Hania, a jeszcze spotkasz na swojej drodze tego odpowiedniego dla siebie

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 27 listopada 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_Wi wrote:
    Dziewczyny KPI :) ile Wasze 2-3 miesięczne dzieci jedzą mleka na jeden posiłek? Czy ta ilość się zwiększa jak np a nocy są dłuższe przerwy a zmniejsza w ciągu dnia- przy krótszych przerwach?
    U nas sie zmienia. Przy dłuższych przerwach 90 ml. Przy krótszych 60 ml. Czasem w dzień zje 40 a po pol godzinie przypomni sobie ze jeszcze by dojadl. Ale my Karmimy sie raz cc raz butla, zależy od potrzeby Antka. Czasem odciagam jak mam za dużo a Antek nie jest głodny. Od narodzin mieliśmy problemy bo Antek byl duzy i mial duze potrzeby. I na samym kp nigdy nie bylismy. Już dawno mysalam, ze pozostanie nam mm, a jakos sie udaje laktacje podtrzymac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 18:05

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super maja Wasze maluszki włoski. Zośka ledwo coś tam ma na głowie i tak się cieszę, bo byla prawie łysa ;)

    Natalia, trzymaj się dzielna kobieto. Lepiej tak niż męczyc się we dwoje.

    ola_g89, Minns lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 27 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słowa wsparcia. Boję się, że już zawsze będę sama. Jednak we dwoje łatwiej iść przez życie. Samotność to taka straszna trwoga ;) Będzie co ma być.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nawet tak nie myśl, wizualizacja to podstawa ;) Ja po okropnym małżeństwie od razu zaczęłam samej sobie tłumaczyć że nic się nie stało, to tylko taki gorszy etap i ze już niedługo będzie pięknie i prosze jest ;)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 27 listopada 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia na pewno poznasz ta wlasciwa osobę.
    Dziewczyny a jak poznalyscie Waszych mężów? Bo ja sie przyznaje, ze na sympatii. :D

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaf wrote:
    Natalia na pewno poznasz ta wlasciwa osobę.
    Dziewczyny a jak poznalyscie Waszych mężów? Bo ja sie przyznaje, ze na sympatii. :D
    Haha no padlam, ja tez! W dodatku był jedynym któremu odpisałam :P Na założenie konta namówiła mnie koleżanka.

    Asiaf, JustynaG lubią tę wiadomość

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 27 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Wiesz, ja chyba już po prostu szukałam pretekstu żeby to skończyć. On był w szoku, bo uważał, że między nami jest super. Myśl o rozstaniu pojawiła się już latem, na każdym kroku mnie zawodzi. Po urodzeniu małej jeszcze bardziej, więc nie potrafiłam się już pozbyć tej natrętnej myśli. On załamany, robi mi wyrzuty, że nie płaczę, jestem radosna i wyglądam jakbym czuła ulgę. Bo tak właśnie jest. Ja zostałam w swoim mieszkaniu. A on niech sobie szuka kolejnej, z którą dokończy budowę. Miał wszystko. Teraz nie ma nic. Ale chcącemu nie dzieje się krzywda, prawda? ;)
    Moja Hanka to prawdziwy cud. Śmieje się już na głos, jest spokojna i słodka. Dużo się bawimy i śpiewa razem ze mną piosenki. Zaczęła wstawać po 7 :) Mimo to, w nocy nadal karmię ją ok. 4-5 razy piersią. Jest taka rozkoszna i tłusta jak gąsienica :D
    Natalia bardzo dobrze zrobiłaś i napewno dacie sobie radę we dwójkę, lepiej się rozstać niż się męczyć z drugą osobą. Pozdrawiam

    201809135365.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 listopada 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaf wrote:
    Natalia na pewno poznasz ta wlasciwa osobę.
    Dziewczyny a jak poznalyscie Waszych mężów? Bo ja sie przyznaje, ze na sympatii. :D
    Ja chodzilam ze swoim do liceum ale do innych klas. Po liceum spotykaliśmy sie co jakis czas na imprezach bo mieliśmy wspolną znajomą. I jakoś tak wyszło że zaczęliśmy sie spotykać po jednym pamiętnym sylwestrze. No a teraz mamy juz dziecko :D niewiarygodne.

    Asiaf, Camilla13 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale wasze maluchy są kudłate :D moja prawie łysa a teraz jak jeszcze wytarła włosy od kręcenia główką wygląda jak mnich.

    Kasia jutro idziemy do pediatry i wspomnę jej o tych gulkach nie szłam wcześniej bo znacznie się zmniejszyły mam nadzieje, że to po prostu te gruczoły.

    Ja razem z moim mężem chodziliśmy do przedszkola i potem zapomniałam o jego istnieniu. (Nasze pierwsze wspólne zdjęcie pochodzi z czasów jak mieliśmy 4 lata:P) Dopiero na studiach moja przyjaciółka zabrała mnie do baru ze swoim chłopakiem i on zabrał swojego przyjaciela, którym był właśnie mój mąż :D Najlepsze jest to, że mój mąż bardzo mi się nie podobał i latał za mną rok zanim zdecydowałam się pójść z nim na randkę :D



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 21:32

    Asiaf, 100krotka30, Camilla13, promyczek 39 lubią tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 27 listopada 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaf wrote:
    Natalia na pewno poznasz ta wlasciwa osobę.
    Dziewczyny a jak poznalyscie Waszych mężów? Bo ja sie przyznaje, ze na sympatii. :D
    Ja na studiach ... na pierwszym roku go nie lubialam, on mnie też... ciągle mi dogryzał przez co mnie wkurzal. Jednej koleżance kiedyś powiedziałam że jest on najprzystojniejszym chłopakiem na roku i na jednej z imprez powtórzyła mu to i wiecie co on powiedział... że nigdy ze mną nie będzie... A tu proszę...jesteśmy razem od 2009 więc zaraz będzie 10 lat, po ślubie 6 i jesteśmy naprawdę zgranym małżeństwem ... teraz się śmieje że "nigdy nie mów nigdy" ☺

    Asiaf, 100krotka30, Camilla13, promyczek 39 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 27 listopada 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobnie, raz że mój mąż na początku wcale mi się nie podobał, dwa ze wydawał się za stary(5 lat roznicy). Poznałam go przez przyjaciółkę która chciała go uwieść, brala mnie za przyzwoitke na spotkania a on przyjaciela. Ale nie była w jego typie, spodobałam mu się ja ale nie miałam pojęcia o tym. Potem spotkaliśmy się przez moja druga dobra znajomą. Gdzieś te drogi się nam scieraly. Finalnie zaprosil mnie na sylwestra, przewrocilam się i uderzylam w głowę a po północy wyznałam ze będzie moim mężem :-) I tak się stało 4 lata później w 2009 ;-) Trochę przeszliśmy ze sobą ale dobrze nam razem.

    ola_g89, Asiaf lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 27 listopada 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne dzieciaczki :-)
    Natalia podziwiam kobiety takie jak Ty, odważne :-) Dasz radę i nigdy nie będziesz sama, masz swoje koło napędowe córeczkę :-)
    P.s. uwielbiam takie historie poznaniowe :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 22:30

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
‹‹ 1324 1325 1326 1327 1328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ