X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spacerowka parasolka jakie koła? Z pianki, z tworzywa? Są takie które mają pompowane?

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Dziewczyny, spacerowka parasolka jakie koła? Z pianki, z tworzywa? Są takie które mają pompowane?

    Ja kupuję joie litetrax air na pompowanych kołach spacerowkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Ja kupuję joie litetrax air na pompowanych kołach spacerowkę.
    Cena wysoka..

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Cena wysoka..


    1030 zł. No za pompowane koła doliczaja ok 300 zł. wszystko zależy do jakich celów ma służyć. Jak spacer po galerii itp to wystarczy parasolka na turkoczacych, plastikowych kołach mała czy w podróże samolotem. My dużo jezdzimy góry, lasy, jeziora i muszę mieć coś co pokona nie tylko asfalt a i jeszcze zima. Spacerówka z 2 w 1 to dwuczęściowy koszmar dla mnie i pakowanie do auta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    Z doradcą chustowym, sama bym się bała wrzucać na plecy. A wcale to nie jest takie straszne :)

    Ja chyba też zamówię doradcę bo sama sobie nie poradzę ;) a chustę masz jaka ? Nie wiem czy ta co mam się nada czy nie potrzwbowalabym już grubszej. A planuje też nosidło kupić ale to jak mała.usiadzie.

    U nas już trzeci dzień z rzędu nie spala.od 14 i padła jak mucha o 18.30 . Aż się boję jaka to nic będzie bo dzisiaj wyspana już była o 4.40...

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spacerówkę 2w1 będę miała na swoje codzienne spacerki, nie mam żadnych schodów do pokonania, a bardzo fajnie się prowadzi. Niedługo też chcemy kupić "parasolkę" właśnie na podróże także jak macie jakieś upatrzone albo do polecenia to dajcie znać :).
    U nas dzisiaj kiepsko ze snem w dzień. Były 2 drzemki, jedna 40 min , druga może 1 godzina. Potem od 14.30 do 19.30 nie było snu, próbowaliśmy go uspać, ale był ryk, bawić też za bardzo się nie chciał. Dużo się ślinił i gryzł, nawet mnie (gryzie mnie w brodę), więc może w dziąsłach coś się zaczyna dziać. I kilka razy dzisiaj przybrał pozycję do raczkowania. A teraz wypiłam karmi, serial i chyba też pójdę spać...

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My poprzednia noc tragedia... padła o 20 i myślałam że będzie spała do rana, a tu o 1 pobudka- zjadła i poszła spać, z płaczem obudziła się o 2.30 - godzina lulania i o 5 i już nie spała. A w dzień 1 drzemka 30min.


    Liczę że dziś pośpi bo jutro będzie też rozwalony dzień... mamy pediatre uwaga o godz 22.00 - ale powiedziałam zw choćbym miała jechać o północy to i tak pojadę. W czwartek mamy mieć szczepienie na meingokoki, a Zosia od 3 dni ( odkąd zaczęła się obracać z pleców na brzuch) ma taki dziwny kaszel. Mi się wydaje że to jakieś kłaczki z koca ja drapia bo ciągle je ten koc , ale jak jej ta doktor nie oslucha, to powiedzialam do męża że jej nie zaszczepie, bo to ciężkie szczepienie.
    Nie za bardzo panikuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 20:11

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to coś faktycznie dziwnego bo widzę że wszystkie nasze dzieciaki wariują i mają kłopot ze snem dziennym.

    Kasia nie wariujesz ja przed.szczepoemiem też bym sprawdziła. Chociaż ja do kaszlu mojej się już przyzwyczaiłam. A godzina u pediatry masakra.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym sprawdziła. U nas był katarek i w końcu poszłam do pediatry, na szczęście było oki. W czwartek mamy szczepienia,mam nadzieje, że już się uda bo 2 razy przekładałam przez ten katar.
    Ja to już czasami nie wiem czy nie iść na jakąś konsultację np. neurologiczną haha przez to jego (nie)spanie. Pewnie przesadzam, ale wydaje mi się to nienormalne te problemy ze snem w dzień. Bruno w sumie nigdy nie był śpiochem od urodzenia już było ciężko. W sumie to teraz jest nawet lepiej :P. Nie no nie mam co narzekać, noce zazwyczaj są z jedną pobudką. Ale męczące jest to usypianie tym bardziej jak śpi krócej niż go usypiam...

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał dziś jedna drzemkę od 10.30 do 13.30 a potem długo nic. I zgodnie z nasza rutyna wykapalismy go o 20, mleczko i odkąd nie ma już gondoli kładę się z nim w łóżku, mówię wierszyki, bajeczki i na koniec kołysanka. Jestem w szoku bo dziś skończyłam na wierszyku i mi usnął :)
    Mój tez ostatnio mało śpi w dzień, ale w nocy nadal po 10 godzin. Czasami jak zapłacze się w szczebelki łóżka to ma jedna pobudkę.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susełek wrote:
    Mój miał dziś jedna drzemkę od 10.30 do 13.30 a potem długo nic. I zgodnie z nasza rutyna wykapalismy go o 20, mleczko i odkąd nie ma już gondoli kładę się z nim w łóżku, mówię wierszyki, bajeczki i na koniec kołysanka. Jestem w szoku bo dziś skończyłam na wierszyku i mi usnął :)
    Mój tez ostatnio mało śpi w dzień, ale w nocy nadal po 10 godzin. Czasami jak zapłacze się w szczebelki łóżka to ma jedna pobudkę.
    Zazdro, mój w porze usypiania dostaje powera i rotuje po całym łóżeczku. Ambitnie czytam mu wierszyki, ale zazwyczaj kończy się na usypianiu przy cycu. A ostatnio zdałam sobie sprawę, że jak chcemy go dać do żłobka to muszę wcześniej już wycofywać się z kp. Słabo to widzę, bo cyc dobry na wszystko.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Zazdro, mój w porze usypiania dostaje powera i rotuje po całym łóżeczku. Ambitnie czytam mu wierszyki, ale zazwyczaj kończy się na usypianiu przy cycu. A ostatnio zdałam sobie sprawę, że jak chcemy go dać do żłobka to muszę wcześniej już wycofywać się z kp. Słabo to widzę, bo cyc dobry na wszystko.
    Ja już nie karmie kp od 3 miesięcy. Odkąd go dokarmilam mm porzucił cyca. Ale wcześniej tez usypiał tylko na cycu i wydawałoby się ze nie będzie chciał inaczej. Wiecznie wisiał na cycu. A za dnia czasami leżał przyklejony do mnie a ja bałam się poruszyć żeby się nie obudził. Obejrzałam całych przyjaciół w ten sposób :)

    Minns lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    1030 zł. No za pompowane koła doliczaja ok 300 zł. wszystko zależy do jakich celów ma służyć. Jak spacer po galerii itp to wystarczy parasolka na turkoczacych, plastikowych kołach mała czy w podróże samolotem. My dużo jezdzimy góry, lasy, jeziora i muszę mieć coś co pokona nie tylko asfalt a i jeszcze zima. Spacerówka z 2 w 1 to dwuczęściowy koszmar dla mnie i pakowanie do auta.
    No to fakt, jej zapakowanie to zgroza.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 marca 2019, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Obudził się zaraz o północy i już godzinę ryczy. Jestem tak wkurzona że masakra. Najpierw beznadziejny dzień teraz noc. Nigdy więcej dzieci...

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 27 marca 2019, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns u mnie też pobudka i ryk . Niedość ze usnela ok g.22 z wielkim trudem , to teraz jeszcze przeboje. Oj odzwyczaiłam się od nocnych pobudek i to jeszcze takich ciężkich

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 27 marca 2019, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja chyba też zamówię doradcę bo sama sobie nie poradzę ;) a chustę masz jaka ? Nie wiem czy ta co mam się nada czy nie potrzwbowalabym już grubszej. A planuje też nosidło kupić ale to jak mała.usiadzie.

    U nas już trzeci dzień z rzędu nie spala.od 14 i padła jak mucha o 18.30 . Aż się boję jaka to nic będzie bo dzisiaj wyspana już była o 4.40...

    Bawełnianą z Little frog, ale jest trochę za cienka i szukam grubszej :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns błagam Cię co ja mam powiedzieć mając ok 7 pobudek przez 11h. Chyha bym musiała co tydzień być u lekarza ;) dzieci tak po prostu mają. I tak masz ogromne szczęście że Ci synek śpi w nocy . Bo dla mnie 1 pobudka to jest nic. No ale ja wiem że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

    Co do kp to u mnie to też lek na jej płacz egzystencji heh ale u nas ten problem ze moja butelki nie ruszy. Też pójdzie do żłobka i nie wiem jak to zrobić żeby nie dostała sOku że żłobek, brak kp, mój powrót do pracy muszę to jakoś z głową zaplanować.

    My się już witamy i nie śpimy no ale od 18.30 już spala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 05:59

    Minns lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to pewnie ząbki, nasz tak jeczal przez 3 dni A rano był ząbek, a za kilka dni następny. Dziś piękna noc! Poszedł spac o 20, wstał 00.30 zjadł i spał do 5.30! Matce to nikt nigdy chyba nie dogodzi. Jak syn budzi się po kilka razy to źle, dziś pięknie spał to ja nie spałam i mimo tego że mamy nianię to ja chodziłam 3 razy spr czy wszystko ok :p Wszyscy zjedlismy sniadanie a ja lecę spać bo mąż ma wolne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 06:10

    Minns, veritaserum lubią tę wiadomość

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja też się odzwyczailam od takich pobudek nocnych. Koło 2 usnął przy cycu i pobudka o 5.30 i zaczynamy dzień. Oczywiście dalej maruda. Obstawiam zęby bo bardzo gryzie. W nocy posmarowałam mu dziąsła, ale nie wiem czy to coś dało. To będzie ciężki dzień :(.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas każdego dnia 2 razy używamy żel na dziąsła plus jak widzimy, że to za mało dostaje jedna dawkę Ibum o smaku bananowy. Sam bierze aplikator i wykłada do buzi, ja tylko naciskam tloczek :)
    Mamy też zestaw szczoteczek do higieny, są 3 różne i malujemy dziąsła, bardzo to lubi i się uspokaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 06:16

‹‹ 1487 1488 1489 1490 1491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ