X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 września 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wszystkiego najlepszego dla synka. Czekamy na relacje.


    Camilla A Wy jak po imprezie?

    86monia lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Chciałam tak do 500zl .
    Camilla lionelo levi ma w opisie że przodem do kierunku jazdy- choć pewnie sobie sama mogę zmienić jak to na pasy.
    Szczerze to nie pamiętałam co jest w opisie. My teraz dla drugiego synka musimy kupić ten pierwszy fotelik i bierzemy Cybex za 300 zł. Spr, może te kolejne bez bazy też znajdziesz w dobrej cenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    86Monia wszystkiego najlepszego dla synka. Czekamy na relacje.


    Camilla A Wy jak po imprezie?
    Spaliśmy dziś prawie do 9, synek był taki zmęczony, wczoraj od 7 do 22 spał tylko 1,5 godziny. Impreza podzieliła się nam na dwie tury, ze względu na to że to piątek i część gości do 16 w pracy. Ale zostało nam dużo jedzenia bo miało być 10 osób A było 6. Dziś przyjdą dwie, mama chrzestna z partnerem będą za 2 tyg dopiero, ale im można wybsczyc, mieszkają bardzo daleko i prowadzą dwie firmy. Dziś będzie teściowa, z wczorajszej imprezy została wykluczona. Już mi nie dobrze, że zaraz się pojawi. Za to niania Piotrusia od razu zapamiętała kiedy ma urodziny, dzwoniła z życzeniami 😊 byliśmy u fotografa, zdjęcia będą za około dwa tygodnie 😊 ale wyszły cudnie. Synek nie dostał żadnej rzeczy, poprosiliśmy o pieniądze, ma taką ilość rzeczy że bral słów. Pieniądze przeznaczymy na jakiś konkret, myślimy już nad sankami i dobrym spiworkiem do nich, tak żeby było na kilka lat dla obu chłopców 🥰

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 września 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Szczerze to nie pamiętałam co jest w opisie. My teraz dla drugiego synka musimy kupić ten pierwszy fotelik i bierzemy Cybex za 300 zł. Spr, może te kolejne bez bazy też znajdziesz w dobrej cenie.

    No to my nosidlo mamy po Zosi maxi cosi tylko wypralam. Zosia już za długa do niego, a drugiej córce na pewno też posłuży przynajmniej do 9-10mc.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, może to głupie ale wczoraj mimo całego zamieszania jak co chwilę patrzyłam na zegarek i przeżywałam każda chwilę tak jak rok temu aż się zdziwiłam, że tak wszystko pamiętam. Tylko po 15.30 się poplakalam na chwilę bo jakieś 20 minut po tym jak synek się urodził straciłam przytomność najpierw na pół godziny, później znowu, było mi znowu przykro, że on taki malutki musiał zaraz być zabrany, ale mąż pociesza,że przecież zaraz go ubrali i dali mu do tulrnia, więc był bezpieczny.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 września 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Spaliśmy dziś prawie do 9, synek był taki zmęczony, wczoraj od 7 do 22 spał tylko 1,5 godziny. Impreza podzieliła się nam na dwie tury, ze względu na to że to piątek i część gości do 16 w pracy. Ale zostało nam dużo jedzenia bo miało być 10 osób A było 6. Dziś przyjdą dwie, mama chrzestna z partnerem będą za 2 tyg dopiero, ale im można wybsczyc, mieszkają bardzo daleko i prowadzą dwie firmy. Dziś będzie teściowa, z wczorajszej imprezy została wykluczona. Już mi nie dobrze, że zaraz się pojawi. Za to niania Piotrusia od razu zapamiętała kiedy ma urodziny, dzwoniła z życzeniami 😊 byliśmy u fotografa, zdjęcia będą za około dwa tygodnie 😊 ale wyszły cudnie. Synek nie dostał żadnej rzeczy, poprosiliśmy o pieniądze, ma taką ilość rzeczy że bral słów. Pieniądze przeznaczymy na jakiś konkret, myślimy już nad sankami i dobrym spiworkiem do nich, tak żeby było na kilka lat dla obu chłopców 🥰

    Mój nie śpi dłużej niż 1.5 godz w ciągu dnia 😅 fajnie że impreza się udała. My jutro. Dwa tygodnie temu był grill dla znajomych z dziećmi w domku letniskowym a jutro dla rodziny.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    No to my nosidlo mamy po Zosi maxi cosi tylko wypralam. Zosia już za długa do niego, a drugiej córce na pewno też posłuży przynajmniej do 9-10mc.
    Ja to więcej tej firmie nie zaufam, spadł mi raz z kanapy w maju, i pękł ten wkład! To jak miałby przetrwać podczas jakiejś kolizji.

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 września 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Jubilatów!
    Kasia jakbyś znalazła coś godnego polecenia to podziel się proszę, bo mam ten sam problem. Ja nawet nie umiem wypiac tego z isofixa, no i on tyle waży, że po prostu nie przekładamy go. Potrzebuję coś do drugiego auta w godnej cenie.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 września 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Ja to więcej tej firmie nie zaufam, spadł mi raz z kanapy w maju, i pękł ten wkład! To jak miałby przetrwać podczas jakiejś kolizji.

    Miałaś nowy? I pękł?! Też mieliśmy łupine maxi cosi ale mi nie pasowała bo była mało wygodna, oczywiście wizualnie dla mnie bo Polka się nie skarżyła :)
    Teraz bym kupowała z bazą, cybexa albo takate.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 września 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się wszyscy pytają co kupić na roczek i szczerze mówiąc nie mam pomysłów. Tylko prosiłam o hulajnoge i lalkę, może jeszcze o sanki poproszę skoro sezon się zbliża.

    Możecie się pochwalić co Wasze dzieci dostały? Oprócz pieniądzy...

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 września 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Też się wszyscy pytają co kupić na roczek i szczerze mówiąc nie mam pomysłów. Tylko prosiłam o hulajnoge i lalkę, może jeszcze o sanki poproszę skoro sezon się zbliża.

    Możecie się pochwalić co Wasze dzieci dostały? Oprócz pieniądzy...
    U nas rowerek biegowy, rowerek pchacz, konik na biegunach, namiot tipi, bransoletka lilou i pieniądze - jedynie tylko mojej mamie powiedziałam o tipi bo i tak chcieliśmy jej na święta kupić, reszta niespodzianki.

    Camilla pomysł na śpiworek super sprawa- sama się rozglądam teraz i te co mi się podobają np z Beztroska sa po 370zl albo nawet i po 500zl widziałam.

    Ten mi chyba najbardziej pasuje bo i do spacerówki i na sanki
    https://beztroska.com/produkt/spiworek-zimowy-szary-gladki-dove-grey-footmuff/

    Choć z drugiej strony to mówią że zimy ma nie być... z Zosia do gondoli nie miałam- był kombinezon, koc i ta narzuta na wierzch co jest w gondoli i to w zupełności wystarczyło.
    Teraz dla drugiej córeczki też do gondoli nie będę kupować, ale Zośce już by się przydał taki bo obstawiam że po lecie gdzie na zewnątrz spedzala 10h dziennie, zima też będzie chciała być na dworze dużo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2019, 14:37

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Miałaś nowy? I pękł?! Też mieliśmy łupine maxi cosi ale mi nie pasowała bo była mało wygodna, oczywiście wizualnie dla mnie bo Polka się nie skarżyła :)
    Teraz bym kupowała z bazą, cybexa albo takate.
    Był używany, ale na gwarancji i po serwisie, mamy znajomego który się tym zajmuje, wszystko było ok A tu taka wtopa.

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 września 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam kombinezon z Hm i w zeszłym roku już spiworek elodie details jest mega ciepły jak mała była nie chłodząca to wystarczyło ją cienko ubrać. W tym roku to już pewnie rzadko kiedy się przyda bo więcej chodzimy jak jeździmy.

    O konik na biegunach też bym chciała :)

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super ten spiworek 😊 Marzą mi się takie fajne duże sanki z oparciem dla dwójki dzieci. Co do prezentów, widzisz o koniku na biegunach nie pomyślałam, to jedyna rzecz której nie ma. Szukam też już jakiegoś fajnego wygodnego kombinezonu na zimę, żeby synek mógł swobodnie bawić się w ogrodzie z tatusiem 😋 bo mama to wtedy albo będzie już nie na chodzie albo z dzidzia w ramionach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Mój nie śpi dłużej niż 1.5 godz w ciągu dnia 😅 fajnie że impreza się udała. My jutro. Dwa tygodnie temu był grill dla znajomych z dziećmi w domku letniskowym a jutro dla rodziny.
    Może w nocy lepiej śpi? Nasz coś ostatnio idzie spać trochę po 21, przed 24 już się budzi na mleko, później około 2.30 i o 5. A dzień zaczyna różnie bo raz o 6 a raz o 9.

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 września 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Może w nocy lepiej śpi? Nasz coś ostatnio idzie spać trochę po 21, przed 24 już się budzi na mleko, później około 2.30 i o 5. A dzień zaczyna różnie bo raz o 6 a raz o 9.
    Właśnie teraz ma regres snu. Na wiosnę budził się raz nawet a teraz tak samo. Ok 21 zasypia,po północy mleko, potem po 4 ale i czasem i o 2 i potem dosypia różnie

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 września 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Kasia super ten spiworek 😊 Marzą mi się takie fajne duże sanki z oparciem dla dwójki dzieci. Co do prezentów, widzisz o koniku na biegunach nie pomyślałam, to jedyna rzecz której nie ma. Szukam też już jakiegoś fajnego wygodnego kombinezonu na zimę, żeby synek mógł swobodnie bawić się w ogrodzie z tatusiem 😋 bo mama to wtedy albo będzie już nie na chodzie albo z dzidzia w ramionach.


    My mamy super sanki dla dwójki dzieci z oparciem i to oparcie można też wyciągnąć. Starsza córka dostała i były za około 200zl ale naprawę porządne, warto zainwestować. Szczególnie, że u was małą różnica wieku.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    My mamy super sanki dla dwójki dzieci z oparciem i to oparcie można też wyciągnąć. Starsza córka dostała i były za około 200zl ale naprawę porządne, warto zainwestować. Szczególnie, że u was małą różnica wieku.
    A pamiętasz jakiej są firmy? Warto kupić coś już sprawdzonego 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Właśnie teraz ma regres snu. Na wiosnę budził się raz nawet a teraz tak samo. Ok 21 zasypia,po północy mleko, potem po 4 ale i czasem i o 2 i potem dosypia różnie
    Nie w tę stronę co trzeba chłopcy zmierzają. Mam nadzieję, że do nowego roku będzie w miarę przesypiac nocki 😊

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 września 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla zazdroszczę Ci spania do 9... Nie wiem czy mi się to raz przydażylo czy w ogóle od urodzenia ;)

    km5scwa1k0ojmmea.png
‹‹ 1602 1603 1604 1605 1606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ