X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 16 października 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tak ładnie było przez te kilka dni, a dzisiaj prawie cały czas pada. Jak taka będzie jesień i zima to depresja murowana.

    Kasia jak tam u was?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 października 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wydaje mi się że brzydko pachnie z ust Hubertowi. Mąż potwierdził. Nie wiecie jaka może być przyczyna.?

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 16 października 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Dziewczyny wydaje mi się że brzydko pachnie z ust Hubertowi. Mąż potwierdził. Nie wiecie jaka może być przyczyna.?
    My tak mielismy po antybiotyku. Głupi lekarz powiedzial ze to angina i podalismy małej antybiotyk. A pozniej sie okazalo, ze to zwykła trzydniowka. Teraz juz bym w zyciu jej nir podala antybiotyku, ale to była jej pierwsza choroba, lekarz powiedzial zeby dac antybiotyk, bo moze dojsc do zapalenia oskrzeli, to dalismy.

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 16 października 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Kurde tak ładnie było przez te kilka dni, a dzisiaj prawie cały czas pada. Jak taka będzie jesień i zima to depresja murowana.

    Kasia jak tam u was?
    A u nas dziś nie pada. Wykorzystalismy czas i byliśmy na placu zabaw. Mała jak widzisie zjezdalnie to aż siw trzęsie. Ja juz sie nie mogę doczekac jak bedzie zima- śnieg , święta, sanki itd.

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 października 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paplak wrote:
    My tak mielismy po antybiotyku. Głupi lekarz powiedzial ze to angina i podalismy małej antybiotyk. A pozniej sie okazalo, ze to zwykła trzydniowka. Teraz juz bym w zyciu jej nir podala antybiotyku, ale to była jej pierwsza choroba, lekarz powiedzial zeby dac antybiotyk, bo moze dojsc do zapalenia oskrzeli, to dalismy.

    Ja właśnie nie wiem co może być u nas. Jedynie ząbkuje mocno , pcha to buzi wszystko

  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 16 października 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Dziewczyny wydaje mi się że brzydko pachnie z ust Hubertowi. Mąż potwierdził. Nie wiecie jaka może być przyczyna.?
    U nas też tak bywa jak mało pije, ot co ma kapcia w buzi ;p raz też tata nie upilnowal i smierdzialo bo ktoś karmę dla psa znalazł...........

    Minns, Camilla33 lubią tę wiadomość

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 16 października 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nas dzisiaj bez deszczu. Ale ja uwielbiam jesień i złotą i szaroburą :). Może już nie ma czasu na herbatkę i książkę pod kocykiem, ale i tak jest pięknie. Wczoraj byliśmy na spacerze w parku i mamy kolejne piękne zdjęcia. Rok temu o tej samej porze też bylismy z małym w tym parku więc mamy fajne porównanie :).
    Mam nadzieje że nie zapeszę, ale mały chyba doszedł do siebie. Noce dalej słabe, ale w dzień już tak nie marudzi. Dwie górne dwójki w końcu się przebiły. Czekam z niecierpliwością na kolejne... 😋

    Camilla33, kasia1518, KATARZYNACarm, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 października 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    U nas też tak bywa jak mało pije, ot co ma kapcia w buzi ;p raz też tata nie upilnowal i smierdzialo bo ktoś karmę dla psa znalazł...........
    Wiesz to taki zapach jakby rybi, dziwny. Może od zębów no nic u nas słabiutko jest teraz przy czworkach. Bardzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kocham jesień ;) deszczowa pogoda też jest piękna :) my ostatnio nawet i deszczu chodzilysmy trochę na zewnątrz.

    Monia u nas czasami też jest nieprzyjemny zapach ale to chyba zależnie co zje.

    Mała już śpi. Alleluja ;)

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 października 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja kocham jesień ;) deszczowa pogoda też jest piękna :) my ostatnio nawet i deszczu chodzilysmy trochę na zewnątrz.

    Monia u nas czasami też jest nieprzyjemny zapach ale to chyba zależnie co zje.

    Mała już śpi. Alleluja ;)

    U nas nie śpi w dzień w ogóle od kilku dni i dalej nie śpi. Jeszcze tak źle nie było. Darcie cały czas.

  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 października 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    U nas nie śpi w dzień w ogóle od kilku dni i dalej nie śpi. Jeszcze tak źle nie było. Darcie cały czas.
    Podajesz coś na uspokojenie? Żel na dziasla? Zostało tylko przetrwać. My też przeżyliśmy koszmar, teraz jakoś jest trochę względnego spokoju. Ale słabo śpi, ciągle paluchy w buzi, w dzień jedna drzemka i to taka że muszę przy nim siedzieć bo inaczej wstanie.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 października 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Podajesz coś na uspokojenie? Żel na dziasla? Zostało tylko przetrwać. My też przeżyliśmy koszmar, teraz jakoś jest trochę względnego spokoju. Ale słabo śpi, ciągle paluchy w buzi, w dzień jedna drzemka i to taka że muszę przy nim siedzieć bo inaczej wstanie.

    No to u nas drzemki podobnie jak się już jakieś pojawia. Daje jak jest źle ibum, maść i psikam Tantum .... Zawsze kochał spacery to teraz wrzaski. W aucie to zanosi się płaczem. Dzisiaj mąż go zabrał do sklepu to nie wiedział coś robić bo stał w korku a młody podobno aż bezdechu dostał. Jutro podejdę do pediatry niech zajrzy w paszczę czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego. Myślę że afty czy pleśniawki bym zobaczyła. Aczkolwiek otworzenie buzi jest trudne. Szkoda mi go bo widzę jak jest spaicy ale nie umie usnąć. Usypia na rękach i chrapie jak odkładam to wrzask i tak w kółko.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 16 października 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Podajesz coś na uspokojenie? Żel na dziasla? Zostało tylko przetrwać. My też przeżyliśmy koszmar, teraz jakoś jest trochę względnego spokoju. Ale słabo śpi, ciągle paluchy w buzi, w dzień jedna drzemka i to taka że muszę przy nim siedzieć bo inaczej wstanie.
    Na uspokojenie sobie czy dziecku? Hahha
    Monia trzymam kciuki żeby pŕędko przeszło.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 października 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Na uspokojenie sobie czy dziecku? Hahha
    Monia trzymam kciuki żeby pŕędko przeszło.

    Mnie by chyba tona relanium nie pomogła. Ja się boje tylko jednego ze tak już zostanie haha - jedynki i dwójki to była przyjemność przy tym teraz

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 16 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma smoczek? Ja czasami czuję u Wiki jak za długo ma smoczek w buzi. Staram się go chować w dzień ale cała noc ssie.
    Kurde współczuję z tymi zębami :(

    Ja nie lubię jak pada. Teraz było tak pięknie, na dworze można było dłużej posiedzieć i zaraz inny dzień :)

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Monia współczuję Wam. Zostało chyba usypianie i sen na rękach. Wiem że to ciężkie ale niejednokrotnie spalam z Ani w ramionach. Tzn ja połamana oparta o sciane poduszki ito a ona na mnie nA brzuchu... U nas w końcu przebiła się ostatnia dwójka. Zostala nam ostatnia czwórka i wszystkie trójki.
    Dzisiaj też spała tylko 30 minut w żłobku ale na szczeCoe bez problemów poszła spać na noc.

  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 października 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    No to u nas drzemki podobnie jak się już jakieś pojawia. Daje jak jest źle ibum, maść i psikam Tantum .... Zawsze kochał spacery to teraz wrzaski. W aucie to zanosi się płaczem. Dzisiaj mąż go zabrał do sklepu to nie wiedział coś robić bo stał w korku a młody podobno aż bezdechu dostał. Jutro podejdę do pediatry niech zajrzy w paszczę czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego. Myślę że afty czy pleśniawki bym zobaczyła. Aczkolwiek otworzenie buzi jest trudne. Szkoda mi go bo widzę jak jest spaicy ale nie umie usnąć. Usypia na rękach i chrapie jak odkładam to wrzask i tak w kółko.
    Ja na słowo bezdech zamieram. Masz rację, niech lekarz spr. Nam lekarz zalecił na ten najgorszy czas przez 7 dni camillie 3x1 i 2 razy Viburcol, wszystko w kroplach. Ibum tylko naprawdę jak jest nie do opanowania. I dentinox plus bobolen na zmianę 3 razy dziennie. Pomogło. Jak się sytuacja powtórzy tak, że non stop krzyczy, płacze, słabo je, słabo śpi to znowu ta sama kuracja przez 7 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 22:10

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 16 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakieś pleśniawki? Teraz staram się raz dziennie smarować buzię witamina C bo wszystko pcha i lize językiem. Jak jej zwrócę uwagę to z uśmiechem wyciąga język lize i patrzy czy widziałam.

    Też na trzydniowke dostałam antybiotyk, ale nie kupiłam, bo dla mnie to była trzydniowka, a nie jak lekarz twierdził angina. Cieszę się że mnie wtedy intuicja nie zawiodła.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 października 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Na uspokojenie sobie czy dziecku? Hahha
    Monia trzymam kciuki żeby pŕędko przeszło.
    Hehe sobie serwuje melise do picia i w tabletkach do ssania, a najchętniej to bym nie raz wzięła coś co powali w kilka minut 😋

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 października 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Może jakieś pleśniawki? Teraz staram się raz dziennie smarować buzię witamina C bo wszystko pcha i lize językiem. Jak jej zwrócę uwagę to z uśmiechem wyciąga język lize i patrzy czy widziałam.

    Też na trzydniowke dostałam antybiotyk, ale nie kupiłam, bo dla mnie to była trzydniowka, a nie jak lekarz twierdził angina. Cieszę się że mnie wtedy intuicja nie zawiodła.
    Np wacikiem do uszu?
    U nas lekarz nie da antybiotyku bez zrobienia crp. Dorosłym też nie, chyba że ma pewność.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
‹‹ 1639 1640 1641 1642 1643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ