Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak jedna drzemka to też śpi już l 19 co mi mega pasuje ;) ale fajnie jak ta drzemka trwa ok 1h a nos 30 minut...

  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny idę w sobotę NA RANDKĘ!!!! Moja siostra przyjeżdża i zostaje z małą, co prawda musimy wrócić przed 19,bo beze mnie nie uśnie, ale i tak cieszę się jak dzika :)

    Izabelle, KATARZYNACarm, JustynaG, p_tt, aLunia, Camilla33, nick nieaktualny, kasia1518, ola_g89 lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 18 października 2019, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sobotę mam obronę magisterki. Juz mnie brzuch z nerwów boli. Mam okropnego promotora, recenzenta podobnego. Nie wiem czego sie spodziewac. No i te studia to był błąd, bo praca nauczyciela nie dla mnie, kończę je z dużym poślizgiem, ale wreszcie będzie za mną.

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 października 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia! Ja się bronię za trzy tygodnie i wreszcie będę to miała za sobą.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 października 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :)

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 18 października 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 18 października 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na obronie prac. U mnie będzie zaraz 10 lat od obrony hehe ale czas leci, a jeszcze pamiętam imprezę po 😋

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 października 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Powodzenia na obronie prac. U mnie będzie zaraz 10 lat od obrony hehe ale czas leci, a jeszcze pamiętam imprezę po 😋
    Gdybym poszła jak wszyscy i skończyła w terminie studua to niedługo też bym miała 10 lecie 😉
    Świętować będziemy w domu na spokojnie.

    Choć sto razy bardziej wolałabym iść na randkę z mężem 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 13:59

    kuwejtonka, ola_g89 lubią tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 18 października 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny,bedzie dobrze ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 października 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny na obronie.
    Ja już 7 lat po i miałam dwie obrony miesiąc po miesiącu bo studiowałam dwa kierunki równolegle i nigdy nie zapomnę II roku- 19 egzaminów- myślałam że skonam 😉

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 października 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Powodzenia dziewczyny na obronie.
    Ja już 7 lat po i miałam dwie obrony miesiąc po miesiącu bo studiowałam dwa kierunki równolegle i nigdy nie zapomnę II roku- 19 egzaminów- myślałam że skonam 😉

    Też studiowalam dwa kierunki tyle że jeden licencjat ale jak się skumulowało to było ciekawie.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 18 października 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest jedna drzemka od dłużego czasu. Musi mieć te 1.5h bo inaczej o 19 maruda nie do zniesienia. Drzemka między 12.30 A 13.30 - tak usypia, zależy jak rano wstanie- czy po 7 czy po 8. No i wtedy śpi 20.30-21 i w nocy je 2 razy ok 1 i ok 5- teraz to mąż wstaje A ja jestem przy Gabrysi ( wczoraj wyszlysmy do domu) mamy problemy z brzuszkiem- w szpitalu 2 razy jej wkladali rurkę bo tak się zagazowala że darla się na cały oddział po kolka h. Wczoraj o dziwo noc w domu super- zaczęłam podawać jej espumisan i chyba pomogło bo pobudki co 3h i się nie darla tak choć brzuszek ma twardy. Mam nadzieję że to nie kolka

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 18 października 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na obronach :) ja swoją miałam kilka lat temu, było ciężko bo trafiłam na bardzo konserwatywnego doktorka i generalnie to kobiety do garów!
    U nas od dłuższego czasu 1 drzemka ale nawet 3h ^^ śpi teraz więcej niż kilka miesięcy temu.

    Zdrówka dla Gabrysi ❤

    Jakie spacerówki polecacie? Potrzebuje coś do auta ale w terenie też musi ogarniać...

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 października 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    Powodzenia na obronach :) ja swoją miałam kilka lat temu, było ciężko bo trafiłam na bardzo konserwatywnego doktorka i generalnie to kobiety do garów!
    U nas od dłuższego czasu 1 drzemka ale nawet 3h ^^ śpi teraz więcej niż kilka miesięcy temu.

    Zdrówka dla Gabrysi ❤

    Jakie spacerówki polecacie? Potrzebuje coś do auta ale w terenie też musi ogarniać...

    Jak teren to pompowane koła. Więc wózek z automatu będzie cięższy

  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 18 października 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Jak teren to pompowane koła. Więc wózek z automatu będzie cięższy

    Może być cięższy tylko aby składał się w całości.

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 października 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    Może być cięższy tylko aby składał się w całości.

    Większość składa się chyba tak. My mamy joie i składa się jednym pociągnięciem

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy btitaxa i fajnie idzie nawet po polu, trochę waży ale składa się jak kanapka. I jest w nim dużo miejsca dla dziecka. Britax b motion plus.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 18 października 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny na obronach! :)

    U mnie w tym roku 6 lat minęło od obrony mgr. Masakra jak ten czas zapieprza :o

    Jeśli chodzi o drzemki to od dłuższego czasu mamy jedną. Poprawił się natomiast czas jej trwania, bo już nie ma 30-40 min, tylko od godziny do 1,5h nawet (jak to napisałam to pewnie się popsuje, haha).

    A nie pochwaliłam się Wam, że... Pola od tygodnia śpi u siebie w pokoju na noc! Zmusiła nas do wyrzucenia się z sypialni :D i powiem Wam, że to był naprawdę dobry ruch, bo śpi lepiej niż z nami w sypialni,a nawet lepiej niż w naszym łóżku. Jestem w szoku ;)

    Camilla33, p_tt, Izabelle, Minns, kuwejtonka, kasia1518 lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 18 października 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka tez jedna drzemka. Koło południa. Trwa ok. 1,5godziny.
    Ostatnio dostala obsesji na punkcie psow. Ciagle tylko "hau hau". Jak widzi na ulicy, w tv to szczeka i się cieszy. Zabawki psy ulubione. U teściowej jest pies to tylko chce sie z nin bawic i go karmi :)

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 19 października 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wczoraj spał 20 minut. Co ciekawsze,nie wykazywał wybitnej senności no cóż...

    Jestem wściekła na męża- fakt wkurzały mnie włosy małego,bo ma długie i lecą na oczy, podcielam mu grzywkę i zrobiłam mu rondel to mój mąż zrobił z niego rekruta - opitolil maszynka na swój wzór i podobieństwo. Jeszcze bym przełknęła to bo nie za zero tylko ustawił na 8 mm, ale chciał zaszaleć po bokach i niechcący zrobił łyse placki 😭 wygląda moje dzieciątko jak dziecko z obozu ogolone 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 07:40

‹‹ 1641 1642 1643 1644 1645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ