Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... gratuluję udanych wizyt :) ja dopiero 6 kwietnia wizyta... jak ten czas się ciągnie od wizyty do wizyty... miłego dnia życzę wszystkim

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Mozna jeszcze dolaczyc? ;)
    Czekamy z mezem po roku staran na nasze pierwsze malenstwo. Oczywiscie udalo sie dopiero jak przestalam o tym myslec :p termin mamy na 30.09. Z niecierpliwoscia czekam ma usg ale to dopiero 27go... mam nadzieje, ze maluszek bedzie zdrowy i pokaze kim jest :) pozdrawiam z trojmiasta :)

    Natalia1984, Izabelle, JustynaG, karolinna, nick nieaktualny, arya12, nick nieaktualny, nadulek lubią tę wiadomość

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zdrowych Maluszków,cieszę się dziewczyny, że na wizytach wszystko dobrze :)
    Ja jestem z Wlkp :)
    Witamy Kas_ia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 11:29

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel ja tak samo od wizyty do wizyty, jak z rok trwa :) ja mam 10/04 więc czekamy :)
    Ja mieszkam w Wlkp między Piłą, a Poznaniem :)
    Kas_ia witamy :) Pewnie, że można, jest nas tylko garstka więc super że dołączysz :) (reszta przeniosła się na prywatne forum ale tylko wybrane "się dostały")

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Gratuluję zdrowych Maluszków,cieszę się dziewczyny, że na wizytach wszystko dobrze :)
    Ja jestem z Wlkp :)
    Witamy Kas_ia :)
    Jesteś z okolic Poznania ??

    Izabelle lubi tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za cieple powitanie. Przyznam, ze od dawna sledze forum ale natlok wiadomosci utrudnial doslownie wbicie sie w watek :p

    Co do poduszek ciazowych mega fajna sprawa tylko uwazajcie bo ja sie czasem budze bez poduszki... mojemu mezowi tez podpasowala ;)

    arya12, Cukierniczka lubią tę wiadomość

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Ja dziki Wschód, prawie Ukraina/Białoruś :P
    Hehe ja na Białorus mam 20 minut :P

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 20 marca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka,dokładnie tak :) W sumie jestem rodowita pyra,ale wyemigrowaliśmy trochę za miasto,zawsze marzyl mi się maciupki ogródek i taki mam :)

    linka220 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • arya12 Znajoma
    Postów: 28 45

    Wysłany: 20 marca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasia :)-tego sie,wlasnie obawiam, ze ta poduszka bardzo by sie spodobala mojemu mężowi ;)

    Mnie też troche boli kręgosłup ledzwiowy, zwlaszcza jak dlugo poleże na plecach całkiem płasko, zobacze co bedzie dalej, mam zamiar wprowadzic troche ćwiczeń,przed ciąża chodziłam na silownie, a w ciąży sie taka klucha,ze mnie zrobila:/

    Ja jestem ze świętokrzyskiego:)

    Aaa i zaczęłam dzisiaj 17 tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 13:29

    Izabelle lubi tę wiadomość

    f2w33e3k6433919c.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 20 marca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja okolice Wrocka:) ciekawe czy ktos z moich rejonow jeszcze tu zagląda:)

    nick nieaktualny, Izabelle lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Haha dopiero sprawdziłam, jest akceptacja :D Kiedy dłużej siedzę i np czytam lub oglądam TV to plecy bolą niemiłosiernie, wiercę się jakbym miała robaki. Ale tak samo z siebie o 5 rano... Dziwne. Kiedy dużo chodzę, to z kolei boli bardzo kość ogonowa. Poszłabym na basen, ale wciąż męczą mnie infekcje. Również zastanawiam się nad poduszką dla ciężarnych, nie wiem co może mi pomóc a to dopiero początek...
    Byłam wczoraj na wizycie, wszystko ok, tylko mam śluz w moczu. Gin kazał powtórzyć badanie, tylko włożyć tampon, bo to może był śluz z pochwy.
    poduszka ciążowa super pomaga z bólem kręgosłupa a i na basen możesz smigac. ja po kazdym basenie biore zapobiegawczo invag kapsułke jest bezpieczna w ciąży. a tez jestem typem osoby z wiecznymi infekcjami :/

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    Dzieki za cieple powitanie. Przyznam, ze od dawna sledze forum ale natlok wiadomosci utrudnial doslownie wbicie sie w watek :p

    Co do poduszek ciazowych mega fajna sprawa tylko uwazajcie bo ja sie czasem budze bez poduszki... mojemu mezowi tez podpasowala ;)
    dokładnie mój tez ciągnie ją na swoją stronę :) mam taką w kształcie litery C i jest mega wygodna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja okolice Wrocka:) ciekawe czy ktos z moich rejonow jeszcze tu zagląda:)
    a zagląda :) okolice Kłodzka (wakacyjnie) :) a tymczasem Holandia :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki :)

    Parę dni mnie nie było ale na szczęście nie było tak dużo stron do nadrobienia :)
    Witam nowe koleżanki i gratuluję maluszków.
    Ja jestem w Trójmiasta

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • Agatek_gagatek Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuza88 wrote:
    Cześć dziewuszki :)

    Parę dni mnie nie było ale na szczęście nie było tak dużo stron do nadrobienia :)
    Witam nowe koleżanki i gratuluję maluszków.
    Ja jestem w Trójmiasta

    A ja witam się z okolic Trójmiasta ;)

    Pytanie do dziewczyn z tych rejonów- w jakim szpitalu chciałybyście rodzić? Jakieś sprawdzone opinie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 16:52

    2017r. - puste jajo płodowe (10tc)
    2018r. - narodziny zdrowego bobaska
    2019r. - ciąża od 4.09.19r. wg OM, zakończona poronieniem w 11+1 tc
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka,myślałaś już nad szpitalem,decydujesz się na Poznań?

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek_gagatek wrote:
    A ja witam się z okolic Trójmiasta ;)

    Pytanie do dziewczyn z tych rejonów- w jakim szpitalu chciałybyście rodzić? Jakieś sprawdzone opinie? :)

    Ja nastawiam sie na Kartuzy. Jakos wizja Gdyni i braku opcji odwiedzin mnie nie przekonuje...chociaz kocham Gdynie <3

    Agatek_gagatek lubi tę wiadomość

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • Karo3101 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja okolice Wrocka:) ciekawe czy ktos z moich rejonow jeszcze tu zagląda:)
    Mieszkam 70 km od Wrocławia

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Linka,myślałaś już nad szpitalem,decydujesz się na Poznań?
    Jak będę mieć cukrzycę ciążową jak w poprzedniej ciąży to niestety polna :/ ale wolałabym w moim małym rejonowym szpitalu :) A Ty myślałaś już ??

    Izabelle lubi tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • Agatek_gagatek Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 20 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    Ja nastawiam sie na Kartuzy. Jakos wizja Gdyni i braku opcji odwiedzin mnie nie przekonuje...chociaz kocham Gdynie <3

    A ja właśnie skłaniam się ku Gdyni Redłowo- brak odwiedzin ma swoje plusy (odpoczywasz bez ryzyka, że do pokoju wchodzą inni mężczyźni czy też czasami całe rodziny do kobiety z łóżka obok ;) ).

    2017r. - puste jajo płodowe (10tc)
    2018r. - narodziny zdrowego bobaska
    2019r. - ciąża od 4.09.19r. wg OM, zakończona poronieniem w 11+1 tc
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ