Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki synek miał alergię na sudocrem,uważam,ze próbki są wporzadku i można sprawdzić czy dziecko nie ma alergii.
    dba wrote:
    Justysia90 z opolskiego jestem :) mąż mnie zganił, że sudocrem kupiłam mimo, że mamy, a ja mu mówie - przecież to próbka, dostałam ją :D matoł z mojego chłopa czasem :D

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    JagoodkaK u ginekologa dostajemy reklamóweczki z reklamami, próbkami itd :)
    Bete masz bardzo ładną :)
    No prosze, moze i mnie poczestuje reklamoweczka ;-)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się chyba zachcianki pojawiły.
    Otwieram lodówkę,a tam wszystko tylko na nic brak apetytu, aż nagle zachciało mi się brokuły :)
    Mój kochany obiecał,że po pracy kupi :)

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-)
    Ja zachcianek nie mam ale duzy progres jest bo jem.
    Na chwile obecna przytylam 300g :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe mój już ma dość moich zachcianek :D ja bym non stop mogła jeść hod-dogi, zdrowy rozsądek mnie powstrzymuje :D w bajce widziałam u młodego kurczaki na rożnie, więc teraz to bym z chęcią zjadła :D wczoraj miałam ochotę na pączka z bitą śmietaną, niestety nigdzie nie dało się go kupić :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Kochane, odebralam wyniki bety
    21.01.- 10951, 20
    24.01.- 25985, 40

    Chyba wszystko dobrze :-)

    U ła, bardzo dobrze :D
    Jagoodka, jak to nie bliźniaki to chyba superman :D

    A ja szukam na internecie w okolicy innego endo, bo przecież nie będę 6 tygodni czekać i mieć nadzieję, że będzie dobrze... :/

    Też bym już chciała próbki... Ciekawe, czy mój gin je w ogóle ma... :(?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 15:14

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Wpadłam sie tylko przywitać i podzielić pewną refleksją ;)
    Dziś są moje 30-te urodziny. Już od dawna mówiłam że najlepszym prezentem bedzie dzidzia :)
    Dziś ten Szkudnik tak mi daje popalić że od rana ściskam się z kiblem :( Matka wypić nie może to niech chociaż czuje się jak na kacu :P
    Rety jak mi jest źle :/
    Buziaki

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, jovi81, Koza, JagoodkaK, stardust87 lubią tę wiadomość

  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Z płaskiego brzuszka zrobiła mi sie piłka, ciekawe co bedzie w kolejnych tygodniach :D http://pl.tinypic.com/view.php?pic=dh65vn&s=5#.UuH_ynhivCQ
    ale wiecie co bynajmniej nie musimy miec teraz wyrzutow sumienia ze cos wiecej zjemy i nasze brzuszki sie zaokraglaja>:)

    do lubi tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wrote:
    Cześć Dziewczyny :) Wpadłam sie tylko przywitać i podzielić pewną refleksją ;)
    Dziś są moje 30-te urodziny. Już od dawna mówiłam że najlepszym prezentem bedzie dzidzia :)
    Dziś ten Szkudnik tak mi daje popalić że od rana ściskam się z kiblem :( Matka wypić nie może to niech chociaż czuje się jak na kacu :P
    Rety jak mi jest źle :/
    Buziaki
    No to Aleksa wszystkiego najlepszego i niech Dzidzia rosnie zdrowo:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wszystkiego najlepszego,niech fasolka już mamie nie dokucza :)
    07roza.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 15:50

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Emalia82 Przyjaciółka
    Postów: 75 118

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa- wszystkiego naj rycząca trzydziestko :) ( tak mi życzenia szwagierka składała :D Niech ten rok będzie dla ciebie szczęśliwy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w33e3kzt3vjmmk.png

    Aleksandra 31.07.2002r, Jan 10.06.2010r
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wrote:
    Cześć Dziewczyny :) Wpadłam sie tylko przywitać i podzielić pewną refleksją ;)
    Dziś są moje 30-te urodziny. Już od dawna mówiłam że najlepszym prezentem bedzie dzidzia :)
    Dziś ten Szkudnik tak mi daje popalić że od rana ściskam się z kiblem :( Matka wypić nie może to niech chociaż czuje się jak na kacu :P
    Rety jak mi jest źle :/
    Buziaki


    Wszystkiego najlepszego! CHyba mnie zaprosiłaś na imprezę, bo też dzisiaj ściskam się z porcelaną.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zmierzyłam się, żeby kupić nowe staniki i wiecie co? Już wiem, czemu mi się biust nie mieści, miseczka mi skoczyła o 2 rozmiary (7 cm wzrósł)... O.o
    Kurcze, ciekawe jaki będę miała rozmiar za 30 tygodni... :/

    Olka, wszystkiego najlepszego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 16:10

    AnkaK, justyna14, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b-c wrote:
    Dzisiaj ja mam gorszy dzień. Dzisiaj się obudziłam i zauważyłam, że piersi mnie przestały boleć, dalej są trochę powiększone, ale prawie niebolesne. Rozumiem, że to może się wahać, ale ja mialam dotychczas codziennie podobny ból.

    Któraś z Was tak miała i było ok na USG?


    Ja miałam takdokładnie jak Ty. 3 dni temu. Wczesniej bardzo bolały, nagle wstałam i nic. Panika, ale dziewzyny tu mnie uspokoiły. 2 dni wcale nie bolało, a dziś baaaardzo delikatnie. Jutro beta, wtorek wizyta, zobaczymy czy wszystko ok. Ale spokojnie, tak moze sie zdarzyc :) choc wiem, ze sama spokojna nie byłąm :)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    A ja zmierzyłam się, żeby kupić nowe staniki i wiecie co? Już wiem, czemu mi się biust nie mieści, miseczka mi skoczyła o 2 rozmiary (7 cm wzrósł)... O.o
    Kurcze, ciekawe jaki będę miała rozmiar za 30 tygodni... :/
    Mi tez cos tam juz uroslo:) ale tym akurat sie nie przejmuje bo gdy 1,5 roku temu wazylam o jakies7kg wiecej niz teraz to zeszlo mi tez troche z cyckow wiec nie narzekam:)

    uanndqk36vjen8uu.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK- ale śliczna beta, silną zdrową dzidzie masz :) super!

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa wszystkiego naj! :) ja również w tym roku 30-tka ;) będzie łatwo zapamiętać rok urodzenia maleństwa ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa wszystkiego najlepszego i oby szybko pawiki przeszły :P

    a wy lepiej się przyznajcie , że wisząc na klopem to słuchać czy morza przypadkiem w tej muszli nie słychać hehhe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śmiesznie to zabrzmi, ale moze jakbym choc raz wreszcie zwymiotowała, to w pełni moze bym poczuła i uwierzyła, że jestem w ciąży :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 16:36

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu wrote:
    śmiesznie to zabrzmi, ale moze jakbym choc raz wreszcie zwymiotowała, to w pełni poczuła i uwierzyła, że jestem w ciąży :D

    nie chciej ani nawet :P wiem co mówię hehe

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ