X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka witamy na pokładzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam się czujesz?

    Nelus lubi tę wiadomość

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie czuję się dobrze :)

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka wrote:
    W sumie czuję się dobrze :)


    no to dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dołączę się ;) Ja dzisiaj zrobiłam test z krwi- dodatni wynik ;) Pełna obaw, ale również pełna nadziei ;)

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak25 wrote:
    Witam dołączę się ;) Ja dzisiaj zrobiłam test z krwi- dodatni wynik ;) Pełna obaw, ale również pełna nadziei ;)


    Gratuluję ;)

  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chcę do Was dołączyć :) wg Ovu termin mam na 4 września ale po wizycie u dr myślę że będę pewniejsza i terminu i tego Cudu :)

    stardust87, Jus1985 lubią tę wiadomość

    relg2n0a1g998ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    le'nutka wrote:
    ja też chcę do Was dołączyć :) wg Ovu termin mam na 4 września ale po wizycie u dr myślę że będę pewniejsza i terminu i tego Cudu :)


    Bardzo się cieszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz wizytę?

  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam dzisiaj i umówił mnie na 13 stycznia, myślę że to dobry termin bo będzie duża szansa, że usłyszymy serduszko a wcześniej to bym się znów stresowała czy wszystko ok

    relg2n0a1g998ci6.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 8 stycznia, w sumie trochę za wcześnie, ale zapisywałam się miesiąc temu, żeby zrobić badania przed rozpoczęciem starań, a tu taka niespodzianka wyskoczyła :)

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mogę do was dołączyć ? ;)gratuluję zafasolkowanym :) wczorajszy wynik bety dodatni - jutro idę powtórzyć dla pewności ;) według kalkulatora termin na 11 września .... do gina też idę jakoś 13-15 styczeń ... strasznie się boję ... staraliśmy się o ciąże ponad 3 lata . Jest to ciąża z in vitro z naszego drugiej podejścia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2013, 08:53

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe ciężarówki :) jak się czujecie? jakieś objawy? :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:24

    le'nutka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    jest nas coraz więcej, super :) Ja dziś odebrałam wczorajszą betę i się uspokoiłam bo wynik 907 :) chociaż bardziej uspokoje się po wizycie u gina czyli koło 10 stycznia, może wcześniej. To co dziewczynki szalejemy dziś z lampką piccolo :) zdrówka i spokoju Wam wszystkim życzę w 2014 :*
    A mi nawet picolo nie smakował. Za słodki (a uwielbiam słodycze i słodkie napoje. Czyżby chłopiec? :P). Za to u teściówki na urodzinach wczoraj pochłonęłam takie ilości mięsa i sałatek, że aż w szoku byłam. Dobrze, że nikt się nie zorientował z czego się tak z mężem śmiejemy jak po kolejną dokładkę sięgałam :P
    Jak się czujecie w nowym roku ciężarówki? Życzę Wam zdrówka i nudnych ale radosnych już niecałych 9 miesięcy :)

    Ja betę z 30.12 mam tylko 250. To chyba nie za mało, co? :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 12:46

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, to ja też dołączam :D
    Owu wyznaczyło mi na 9.9 termin, ale kalkulatory wyznaczają na 8.9 :P
    Wszystko się wyjaśni pewnie po wizycie u gina, chciałabym iść 13, bo nie dość, że będzie mógł określić termin to przede wszystkim czy bije serduszko...
    Chociaż to będzie 6t+0d... To może lepiej 16? Jak myślicie?

    Boje się strasznie, chciałabym, żeby wszystko było dobrze, a najgorsze jest to, że do połowy lutego będę mieć sporo stresu ze względu na uczelnie i sesje... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 13:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj chciałam iść na bete, to kobieta oburzona powiedziała, że ona ma święta i o godzinie 10 na bHCG, to ja mogę przyjść , ale we czwartek, a nie w Sylwestra... O.o
    Więc pojadę pewnie czwartek, sobota, i wyniki będą w sobotę... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A mi nawet picolo nie smakował. Za słodki (a uwielbiam słodycze i słodkie napoje. Czyżby chłopiec? :P). Za to u teściówki na urodzinach wczoraj pochłonęłam takie ilości mięsa i sałatek, że aż w szoku byłam.

    Ja wczoraj pochłaniałam wszystko z octem... Paprykę, pieczarki, grzyby, korniszony, ogórki na ostro, buraki... Aż dziwne, bo ja średnio ocet lubię :)
    I wiecie co? Mam okropne mdłości po barszczu... W poprzedniej ciąży tak reagowałam na czosnek, a teraz czuje zapach barszczu i już mi źle :P

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:24

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ