X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie jeszcze do końca nie dociera, że będę miała trzecie dziecię :) Chyba dopiero jak mi gin potwierdzi to dotrze to do mnie tak na 100%, chociaż wszystkie znaki wskazują, że to właśnie ciąża :).

    Fajnie, że jest nas coraz więcej :)

    hela lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka wrote:
    Do mnie jeszcze do końca nie dociera, że będę miała trzecie dziecię :) Chyba dopiero jak mi gin potwierdzi to dotrze to do mnie tak na 100%, chociaż wszystkie znaki wskazują, że to właśnie ciąża :).

    Fajnie, że jest nas coraz więcej :)

    Zawsze chciałam trójkę, dlatego jakby teraz były bliźniaki, to bym się nie pogniewała :P

  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny jak się macie w nowym roku? Ja jestem pełna optymizmu, że wszytko będzie dobrze i we wrześniu będę tulić ślicznego bobasa:)

    le'nutka lubi tę wiadomość

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nowy rok zaczynam z pozytywnym nastawieniem :) choć w nocy obudził mnie ból brzucha (takie jakby rozciąganie) to sie wystraszyłam troche ale to ponoć normalne we wczesnej ciąży.

    relg2n0a1g998ci6.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a ja mogę dołączyć? Wg owu mam termin na 11 września:)

    stardust87 lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 liczy się przyrost bety ... robiłaś już wcześniej czy ta 250 to jest twoja pierwsza ?

    Ja dziś byłam powtórzyć i jest wynik 122,2 a w poniedziałek było 52.23 czyli jest dobrze bo przyrost ponad 100 % :)

    Akuszerka mi też tak kalkulator pokazuję datę , ale zobacze co pokaże USG ;)

    a ja kurde nie mam smaków ;> czy to normalane ? jak czytam , że wy macie to zaczyanm się martwić o siebie :P ALE ZA to jakie ja mam humory ....sama siebie znieść nie potrafię :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas się boję tutaj pisać :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 20:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    a ja kurde nie mam smaków ;> czy to normalane ? jak czytam , że wy macie to zaczyanm się martwić o siebie :P

    Ja właśnie myślę, że to teraz jest nienormalne, bo w pierwsze ciąży smaki mi przyszły chyba koło 12tc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ja właśnie myślę, że to teraz jest nienormalne, bo w pierwsze ciąży smaki mi przyszły chyba koło 12tc...

    czyli się nie martwię ;)
    a czemu boisz się tu pisać ;> coś ominęłam ?

  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczko myślę że u 200 chodzi o to samo co u mnie - po prostu jeszcze nie możemy uwierzyć, że się udało. Z Tobą chyba było podobnie? Bo czytałam Ciebie i inne dziewczyny na IVF:)

    200 lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas nie umie uwierzyć :P i chyba uwierzę jak zobaczę na usg :P albo jak będę mamą haha też jestem pełna obaw , ale nie śmiało już tu z wami piszę ;)

    200 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    stardust87 liczy się przyrost bety ... robiłaś już wcześniej czy ta 250 to jest twoja pierwsza ?

    Ja dziś byłam powtórzyć i jest wynik 122,2 a w poniedziałek było 52.23 czyli jest dobrze bo przyrost ponad 100 % :)

    Akuszerka mi też tak kalkulator pokazuję datę , ale zobacze co pokaże USG ;)

    a ja kurde nie mam smaków ;> czy to normalane ? jak czytam , że wy macie to zaczyanm się martwić o siebie :P ALE ZA to jakie ja mam humory ....sama siebie znieść nie potrafię :/
    To pierwsza. jutro idę na drugą więc będzie po 72h. O ile się nie mylę musi wzrosnąć przynajmniej o 117%. Ale jakaś taka malutka mi się na moja beta wydaje jak na 4 tydzień.
    Okaże się pojutrze, jak wyniki odbiorę. Chociaż to i tak mnie nie uspokoi, bo w poprzedniej ciąży też ładnie beta rosła, a się okazało, że puste jajo jest :(

    A ja też nie mam smaków. Właściwie oprócz bólu piersi i chwilowych bóli brzucha to nie mam żadnych objawów. Ani zmęczenia, ani humorów.. Nic.. tylko zapachy trochę intensywniej czuję..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 21:42

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quatriona wrote:
    Hej Dziewczyny jak się macie w nowym roku? Ja jestem pełna optymizmu, że wszytko będzie dobrze i we wrześniu będę tulić ślicznego bobasa:)
    ja za to jestem pełna obaw.. a do wizyty jeszcze 20 dni :( nie wytrzymam!

    Quatriona lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • rosalia Debiutantka
    Postów: 6 15

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja tą późną porą...

    Termin mam na 1 września, to dzień w którym moja starsza córka pójdzie po raz pierwszy do szkoły :)
    Dostaliśmy na Święta prezent- dwie kreseczki na teście. Nie dociera to do mnie zupełnie... Jestem pełna obaw, choć staram się o tym nie myśleć i spokojnie poczekać na wizytę u ginekologa..

    Pozdrawiam Was wszystkie!

    stardust87, staraczka, 200, rabarbarka lubią tę wiadomość

    7v8rol2a3yk8v64j.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosalia witamy Cię :)

    Byłam dziś na powtórowej becie, wyniki będą dopiero po 14 albo 16, zrobiłam też progesteron dla własnej pewności:) I zrobiłam też jeszcze raz test ciążowy, tylko teraz już taki zwykły 25mIU i wyszedł pozytywny, także i beta chyba dobrze przyrasta :DD

    Stardust, moja 1 beta była tylko 26,9 a i tak uwierzyłam, to przy Twoim 250 to normlanie szczyty hehe :)

    Z ginekologami widzęsięcodziennie, ale na pierwsze USG pójdę dopiero w 8 tygodniu żeby zobaczyć od razu pęcherzyk, zarodek i bijące serduszko, nie chcę sięstresować wcześniej że jeszcze czegoś nie ma.

    stardust87 dasz radę wytrzymać, nie obawiajmy się, wszystkie pięknie wylądujemy na porodówkach we wrześniu:)

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust nie liczy się wielkość bety a przyrost więc spokojnie....zobacz jaką ja mam niską bete :/

    assantea lubi tę wiadomość

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    stardust87 liczy się przyrost bety ... robiłaś już wcześniej czy ta 250 to jest twoja pierwsza ?


    a ja kurde nie mam smaków ;> czy to normalane ? jak czytam , że wy macie to zaczyanm się martwić o siebie :P ALE ZA to jakie ja mam humory ....sama siebie znieść nie potrafię :/

    Nie martw się brakiem smaków. Każda kobieta przechodzi ciążę indywidualnie. Jedna będzie mieć całą gamę objawów, a druga żadnych.

    Ja na razie czuję się dobrze :) Trochę mnie na początku brzuch pobolewał i był wzdęty, ale na razie mi przeszło :). Ja w obu wcześniejszych ciążach dobrze się czułam, na początku miałam lekkie nudności i w sumie nic więcej. W drugiej ciąży nawet w 9 miesiącu czułam się fantastycznie. Poza wielkim brzuchem nie miałam żadnych dolegliwości:) Do 7 miesiąca jeździłam na rowerze na długie trasy, dopiero jak m brzuszek urósł i nie mogłam pedałować bo kopałam się kolanami w brzuch przestałam jeździć ;) (mam nadzieję że i tym razem tak będzie). Więc jak ktoś jest w ciąży, a nie ma jakiś objawów to tylko się cieszyć, że tak gładko idzie:)

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ja za to jestem pełna obaw.. a do wizyty jeszcze 20 dni :( nie wytrzymam!
    Nic się nie martw wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki.

    stardust87 lubi tę wiadomość

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    To pierwsza. jutro idę na drugą więc będzie po 72h. O ile się nie mylę musi wzrosnąć przynajmniej o 117%. Ale jakaś taka malutka mi się na moja beta wydaje jak na 4 tydzień.
    Okaże się pojutrze, jak wyniki odbiorę. Chociaż to i tak mnie nie uspokoi, bo w poprzedniej ciąży też ładnie beta rosła, a się okazało, że puste jajo jest :(

    Dziewczyny, bo ja jestem chyba trochę nieuświadomiona ;) Po co robicie testy na betę ? Ja dopiero czytając Was dowiedziałam się o nich. Czy wynik testu ciążowego pozytywny brak miesiączki nie wystarczy, żeby potwierdzić ciążę? Czy test ciążowy może dać wynik pozytywny gdy nie jest się w ciąży?

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka ja robię bo muszę ;)
    A wynik z krwi jest wiarygodniejszy i tydzień ciąży mniej więcej można określić ;)
    A z tego co czytam to ty jesteś już po dwóch ciążach ;) tak więc jesteś najbardziej doświadczona z nas :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 09:12

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ