X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i wracam ja :)

    kark lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 lipca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż się nie chce wierzyć że kiedys tyle produkowałysmy na tym forum :D

    kark, justysia 90 lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • anulka81 Autorytet
    Postów: 416 702

    Wysłany: 3 lipca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi aż mi się tęskni za tymi czasami

    https://www.maluchy.pl/li-69207.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 3 lipca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :) ale się tu dzieje :) ja póki co 3 niec chce. Wystawilismy kawalerke od męża na sprzedaż i chcemy kupić dom do remontu :) mam kilka upatrzonych, teraz tylko liczę na szybka sprzedaż mieszkania ;)

    kark, Fipsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dba super! A jak z pracą męża, bo ostatnie co pamiętam to to, że jeździł do Niemiec :)

    Dba, ja o trzecie planowałam się starać za rok :P

    My też upatrzyliśmy sobie domek do odświeżenia, ale jest tyle z nim problemów (nieodebrany, stare księgi wieczyste, działka rolno-budowlana 40ar i do tego właścicielem jest firma, której się nie śpieszy, a pośredniczka nieruchomości w kółko straszy, że są nowi chętni, że nieważne jaki jest stan prawny to JUŻ musimy podpisać umowę przedwstępną), że zaczynam się zniechęcać i wątpić czy uda nam się go kupić... ;(

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dalej w Niemczech :) generalnie sama jestem z dziećmi i pewnie też dlatego 3 nie chce. Ja mam kilka takich domów upatrzonych :) teraz nisko stoją wiec jest okazja. Nie chcemy pakować się w kredyt wiec dla nas to jest dobra opcja. Co się odłoży to się zrobi. Poza tym wiele rzeczy potrafimy zrobić sami i to też obcina koszty. No i marzy mi się własny ogródek, własne owoce, warzywa, zioła :) na razie chodzę po lesie i zbieram zioła, susze, robię syropy. Ale marzy mi się dom blisko lasu i z mala ilością sąsiadów :D

    Fipsik lubi tę wiadomość

  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 4 lipca 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba myślałam o Tobie ostatnio co u Ciebie i patrz! Jesteś :*

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 4 lipca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa i Ty tu jestes :) super

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 4 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Paula :* a zajrzałam po długim niezagladaniu :) Bartek dalej podobny do Krzysia czy juz widać różnicę? :)

  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dba jak dla mnie są identyczni nadal ale zdania są podzielone co do tego :D

    dba lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dba to macie dobrze, my niestety bez kredytu się nie obejdziemy, bo całe oszczędności włożyliśmy w firmę męża :/
    Ale i tak nie patrzymy na nowe domy, bo musielibyśmy płacić 2 razy więcej tylko raczej na takie, w których można zamieszkać od razu, ale powoli remontując pokój po pokoju :) Żeby tylko było ogrzewanie, okna + drzwi sprawne i łazienka :)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark można kupić tak jak my używamy dom, ale cały do zamieszkania. My tylko ściany będziemy malować i robić ogród, taras i balustradę na schody. Czyli drobnostki, które można zrobić wiosną dopiero :)

    dba lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak patrzę na domy do 70tys. Mam kilka upatrzonych, jeden nawet bez łazienki, ale 15 arów działka i mnie korci :D Natalia kupiliscie juz dom? Ale fajnie :D
    Dom do remontu ma taki plus ze można od razu w nim mieszkać, nie utrzymując dodatkowo drugiego mieszkania. To jest ogromny plus. Jedna babka mi powiedziała - póki jestem młoda i mi się chce to kupujcie :D ma rację, bo za 10 lat już mi się nie będzie chciało bawić w remonty. Ale tak przewiduje, że tyle wszystkie prace mogą potrwać ;) ale dla mnie to nie istotne. Ja nie muszę mieć wszystkiego na tip top.

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, kupiliśmy. We wrześniu się przeprowadzamy :)

    dba lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik u nas takie kosztują koło 350tys :/

    Znaleźliśmy taki, że w zasadzie trzeba zrobić kotłownię, łazienkę, drugą łazieneczkę rodziców chcemy dorobić, wymienić kaloryfery, no i płytki w kuchni, bo są tragiczne. Do tego wszędzie na ścianach są tynki ozdobne, takie mazie zrobione szpachlą, wygląda to tragicznie, wiec też trzeba wszędzie zeszlifować i pomalować. Do tego nie ma rynien :D, podbitka, ganek i taras do odświeżenia.
    Ale cena 270tys., działka 40ar no i jest już nawet sad z owocami :D

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my kupiliśmy za 315 tysięcy, ale na dole jest zrobione osobne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką. Wynajmiemy i ktoś będzie nam spłacać kredyt :)

    kark lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 7 lipca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ale fajnie, że zaczyna się układać Wam :) u mnie dużo nowych pomysłów, zrobiło się miejsce w głowie na nie, jak uporzadkowalam siebie :) trzymajcie kciuki, może szybciej wszystko pójdzie niż mi się wydawało :)
    Fipsik na wynajem zawsze są chętni :) a dalej pracujesz tam gdzie pracowalas?

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dba na pewno! My początkowo też patrzyliśmy na domy koło 100tys., bo wtedy możesz dosłownie bez szczypania się wy wrócić wszystko do góry nogami, by było idealne. Ale w bankach nas sprowadzili na ziemię, że oni takich domów nie kredytują, za duże ryzyko :\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dba, a ile będzie pomysłów jak już ku picie :D!

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w monnari, ale przynajmniej mam pewnośc , że tym razem zus mnie nie ruszy. Jestem na zwolnieniu już, mszczę się na nich :D Tak bardzo się cieszę, że będziemy mieć dom i będziemy wszyscy razem. Mam tylko wielką nadzieję, że mój tata dożyje porodu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 20:12

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
‹‹ 2287 2288 2289 2290 2291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ