Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na zaparcia lekarz polecil laktuloze syrop, dobry nawet, piłam dwa razy tylko i rewelka pieknie mi uregulowalo wszystko :) zostałam odkorkowana haha niestety kiwi to troche musi polezec bo faktycznie w sklepach twarde sa, a śliwki też jadłam z płatkami rano ale nic nie pomogły niestety wiec moze te moczone coś lepiej pomagają :)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję kisiel, i pomimo iż mało jem zaparć nie mam.

    Wkraczamy w 10 tydzień.. jeszcze 2 i podobno wymioty i mdłości zaczną przechodzić..

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik, ja to myślę że Ty chyba nie masz z czego mieć te zaparcia :P:P:P Skoro cały czas masz wymioty i mało jesz.

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    ja też dziś na pobraniu byłam i jestem w szoku, aż 4 fiolki krwi ze mnie wypompowali, wyniki w czwartek. nadal jestem mega szczęśliwa z moich 2 cm :)
    Na pierwszym pobraniu też tyle fiolek ze mnie wyciągnęli ale dziś to było już drugie pobranie więc tylko jedną.

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    Dzien dobry !

    Gratulacje udanych wizyt! ;)

    U mnie koszmary :( Poronienie mi sie snilo. Kuzwa co za sny :/

    A tak w ogole,jutro wkraczam chyba w II trymestr. Lol ale zlecialo.

    mnie też parę dni temu śniło się poronienie;/ Pewnie dlatego, że ciągle myślę o tym żeby tak się nie stało i przy każdym siusianiu boję się widoku krwi lub innych upławów...

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, śliwki moczone trochę pomogły ale bardziej spektakularnych efektów się spodziewałam. Może sobie ten syrop kupię..
    Co do obaw to też miałam i to ogromne. Byłam pewna ze coś jest nie tak no bo wiecie - kobieca intuicja i te sprawy. Ale było i jest z człowiekiem wszystko ok :) więc nic się nie martwcie :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) To i ja mam od dwoch dni dziwne sny :/ wczoraj snila mi sie krew na majtkach a dzis to samo i ze polecialam do szpitala a tam grasowal jakis psychol i pocharatał mnie zakażonym skalpelem i zaraził WZW :( koszmar, plakalam caly sen.

    Chyba kupie sobie ten detektor tetna plodu i bede co drugi dzien sprawdzac czy srduszko pika, moze to mnie troche uspokoi...

    A tak w ogole to musze wam sie pożalić że od jakiegoś czasu mam syndrom ala baby blues :( ehhh

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie babeczki :)
    mnie wczoraj dopadł wieczorem właśnie tutaj opisywany ból krzyża więc widać to norma,
    na zaparcia pomaga mi activia 1x dziennie

    i mnie dopadły erotyczne sny... ten celibat mnie dobije :(

    akuszerka89 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • assantea Autorytet
    Postów: 331 491

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie słyszałam o domowym detektorze tętna płodu. Któraś z Was go może ma? Ciekawe czy się sprawdza...

    W końcu z nami! <3
    f2w3k0s3kh8mgta9.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    No dobra, śliwki moczone trochę pomogły ale bardziej spektakularnych efektów się spodziewałam. Może sobie ten syrop kupię..
    Co do obaw to też miałam i to ogromne. Byłam pewna ze coś jest nie tak no bo wiecie - kobieca intuicja i te sprawy. Ale było i jest z człowiekiem wszystko ok :) więc nic się nie martwcie :)

    myślę że to chwilę trzeba poczekać po tych śliwkach... ja się boje że organizm się przyzwyczai i już nic nie będzie działać :/ w sumie to zależy od tego co jemy, może zjadłaś coś cieżkostrawnego?
    Mi ten syropek pomógł tzn nie wiem jak na dłuższą metę ale lekarz mówił że to reguluje pracę a nie przeczyszcza więc pewnie wszystko ok już jest :) a jak siedziałam na kibelku to jakbym w totka wygrała taka radość!!!! :D

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 18 lutego 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobitki :) mnie grypa łamie, nie mam na szczęście gorączki, więc może wyjdę z tego, kupię jeszcze miód i mam nadzieję na poprawę ;)
    od dwóch dni mąż ma więcej zleceń - bardzo mnie to cieszy :)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 18 lutego 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akuszerka89 wrote:
    Fipsik, ja to myślę że Ty chyba nie masz z czego mieć te zaparcia :P:P:P Skoro cały czas masz wymioty i mało jesz.


    Rzadko chlustam jedzeniem. Najczęściej żółcią :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 18 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quatriona wrote:
    Na pierwszym pobraniu też tyle fiolek ze mnie wyciągnęli ale dziś to było już drugie pobranie więc tylko jedną.
    to dobrze, bo dziś aż w szoku byłam

    7w3d 💔
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 18 lutego 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Rany Ja nie nadążam za Wami :) Ja jem dużo błonnika chociaż nie mam zaparć tak jak przekąskę np jem pestki dyni i słonecznika a czasem suszone śliwki :) nie mam zaparć i jem to zeby ich unikać.
    Trzymamy kciuki akuszerka za Ciebie i maleństwo :)
    Ach te sny... to wytwory naszej wyobraźni takie figle nam płata ten nasz móżdżek za dużo w dzień myślicie o tym
    a tak z innej beczki to jeśli chodzi o śluby to chyba te stare czasy bardzo odeszły w niepamięć Ja tez brałam ślub jak córka miała 2,5 roku chciałam żeby niosła obrączki ale w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy bo jednak musielibyśmy ją gonić po kościele z tymi obrączkami a Ona całkiem niezłego sprinta miała hehe... :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 18 lutego 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 08:03

    jovi81, Nelus, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 18 lutego 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie masz pecha :/ Może szybciej urodzi i ją przeniosą. Albo Ciebie na inną salę..

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 18 lutego 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akuszerka: o rany współczuję, nie dość że martwisz się o maleństwo to jeszcze taka baba Ci się trafiła, próbuj się uśmiechnąć do lekarza i błagaj o przeniesienie bo do głowy dostaniesz :( Spokoju Ci życzę i optymizmu :)

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • rabarbarka Ekspertka
    Postów: 190 414

    Wysłany: 18 lutego 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akuszerka89 wrote:
    Jovi u mnie jest tak samo z tymi snami erotycznymi - to chyba faktycznie wina celibatu:/ Nawet jak w szpitalu jestem to takie mam, masakra.
    Dziś na obchodzie dowiedziałam się że nie mam co w najbliższym czasie wybierać się do domu, bo mnie nie wypuszczą. Pewnie do końca pierwszego trymestru albo i dłużej mnie będą trzymać. No trudno, aby z tym maluchem było wszystko dobrze.

    Mam tylko na sali taką kobietę że coś okropnego. Wiecie, nie mam nic do ludzi ze wsi, ale ona jest przegięciem... Ma 38 lat, 9 ciąża, trzy pierwsze rodziła siłami natury, kolejnych 5 przez Cięcie cesarskie i teraz czeka na 6 cesarkę. Żali się że w domu nie ma pieniędzy, ona nie pracuje, mąż pije, też nie pracuje, nie mają żadnych zarobków oprócz rodzinnego, wszystko dostają od gminy. Miała za 2 tygodnie zgłosić się do szpitala na planowane cięcie ale teraz sąsiad jechał w okolice szpitala to się z nim zabrała (ma 50 km do naszej miejscowości, bo w szpitalu bliżej jej wioski nie chcieli podjąć się tak ryzykownej operacji. U nas w szpitalu musieli ją przyjąć, bo się uparła że ona nigdzie nie wraca i tyle. Teraz będę musiała z nią wytrzymywać jeszcze 2 tygodnie 24 godziny na dobę. Ciągle opowiada jakieś niestworzone historie które wymyśla chyba na poczekaniu. I tylko mówi że na tych imieninach to mąż tak się schlał że nie wrócił do domu, a na tamtych urodzinach to tak się pobili że policja ich zabrała na 48 godzin. Patologia jak nie wiem. i ciągle gada, dziś o 6:30 słyszę "dziewczyny, obudźcie się już, na innych salach już nie śpią" No to się obudziłyśmy a ta znów w swoją gadkę, ciągle jej się buzia nie zamyka. I tak od piątku. Już nie mam siły, jak to jeszcze potrwa to poproszę o przeniesienie na inną salę. I jeszcze dzisiaj mówi że ona w ciąży nie przestała palić, bo LEKARZ!!!! jej nie pozwolił, bo że niby takieodstawienie źle wpłynie na dziecko. I ciągle takie herezje głosi. Aż mnie k.u.r.w.i.c.a strzela. Tu człowiek ze skóry by wyszedł żeby w ciążę zajść, jeszcze więcej jest w stanie poświęcić, żeby z maluchem było dobrze a tam wystarczy kaleony wytrzepać i taka w ciąży. WRRRRR




    Jeśli kogoś uraził mój post to bardzo przepraszam, po prostu nie wytrzymuję takiej głupiej gadki:/

    Doskonale Cię rozumiem... ja w poprzedniej ciąży leżałam kilka dni na oddziale, żeby potwierdzić, ze ciąża się nie rozwija. Wiedziałam, że dzidzia jest martwa i czekałam na zabieg a obok na łóżku też taka patola leżała, Całą noc gadała, śpiewała i rozmawiał przez tel ze swoim "narzeczonym". Odgrażała mu się że jak jej jeszcze jednego "bachora" zrobi to to go "wyskrobie" bo nie ma zamiaru tak się męczyć itp... A ja właśnie traciłam swoją wymarzoną, wystaraną ciążę i nóż mi się w kieszeni otwierał.
    Jak po zabiegu wróciłam do łóżka mąż siedział przy mnie i próbował mnie uspokoić.. mówił, żebym się nie martwiła, że się ułoży, że jeszcze się doczekamy maleństwa a moja "nowa koleżanka" skwitowała to stwierdzeniem, że "bachora to każdy głupi umie zrobić" i żebym przestała ryczeć bo nie ma o co... Taka sprawiedliwość na świecie...

    relgdf9h54y1o8s7.png
  • assantea Autorytet
    Postów: 331 491

    Wysłany: 18 lutego 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypadł ze mnie jakiś dziwny gęsty kawałek śluzu. Dosłownie kawałek. Elastyczny ale mocno zwarty o wyglądzie gęstego kurzego białka. Bezbarwny, lekko zoltawy. Jak zaczęłam czytać w necie to wyglądem przypomina czop śluzowy który wypada przed porodem. Co to może być? Miała któraś z Was coś takiego?

    W końcu z nami! <3
    f2w3k0s3kh8mgta9.png
  • b-c Autorytet
    Postów: 312 255

    Wysłany: 18 lutego 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh. Masakra z tymi patologiami... Ja się na studiach też tego naogladałam... Np. kobieta ok. 30 lat,ciąża czwarta, poprzednie dzieci jej zabrali. Przychodzi do szpitala bo coś ją pobolewa, nie ma karty ciąży, u ginekologa nie była, a to już 28 tc. Najbardziej żenujące jest, że lekarz musiał jej zrobić wykład na temat higieny osobistej, bo się nie potrafiła porządnie umyć w okolicach krocza i to od daaawna....

    Kiedyś mnie strasznie wkurzyła babka ok 40-stki. Przyszła na badania prenatalne,druga ciąża. Lekarz jej powiedział,że będzie dziewczynka, a ta zaczęła marudzić pt: O Boże, chciałam chłopaka,dziewczyna to nie da mi spokoju, znajdzie sobie jakiegoś beznadziejnego chłopa, bedzie ją lał i wróci do matki, a ja będę musiała się z nią męczyć.... Co za babsko, zamiast się cieszyć,że w tym wieku zaszła, że ma zdrową córkę... to nie...

    W szpitalach widzi się olbrzymie rozwarstwienie pomiędzy tymi, które pragną tego dziecka bardzo, a między tymi, którym przypadkiem "się zaszło" i mają pretensję o wszystko. Kiedyś słyszałam jak jedna narzekała, że ona nie ma zamiaru rodzić olbrzyma i 2500 g to max ona chcę rodzić już, bo później dziecko będzie duże i ona się nie chce tak męczyć. W ogóle nie myślała o dobrze dziecka..

    3 letnia córeczka- naturalnie
    Starania o drugiego potomka.
    Pojedyncze plemniki w nasieniu

    06.2017 ICSI ( 21 oocytów, zapłodnionych 6, 4 słabe blastocysty)
    3 x :(

    01.2018 2 ICSI ( 8 zaplodnionych, 3 zarodki 3-dniowe + 1 opóźniony)
    02.2018 :(
    25.07.2019 FET....
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ