Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zawsze słuchać lekarza. Chociaż i oni się czasem mylą.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry mamusie a właściwie to popołudnie :D :D :D

    Nadrobiłam Was :)
    Ja już jak na szpilkach czekam na jutrzejszą wizytę o 15:40... któraś jeszcze jutro ma? :)

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro na 14.

    verynice lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pralinka ja bym poczekała...do jutra nic się nie stanie a może akurat nie będziesz musiała tego pić.
    Ja to cały czas jak nie globulki to coś na układ moczowy, dwa razy antybiotyk brałam i nic...

    relganlikx65a1ud.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po wizycie. Mały wazy 1264g :-) i ma sie dobrze:-) lekarz powiedział ze mam bardzo dobre wyniki wręcz idealne i ze rzadko sie teraz to zdarza:-)! Tym bardziej jestem szczęśliwa:-) zjadlam z tej okazji dwa batoniki i galke loda haha

    Kaarolina, verynice, Paula55, magdzia26, nick nieaktualny, akuszerka89, le'nutka, aswalda lubią tę wiadomość

    atdci09kamv7205a.png
  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje udanych wizyt trzymam kciuki za jutrzejsze

    wiecie co mam takiego lenia ze szok
    chce jakies pranie dla malej zaczac ale nie mam weny kiedy pierzecie ciuszki?

  • pralinka Autorytet
    Postów: 648 272

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka22 wrote:
    Pralinka ja bym poczekała...do jutra nic się nie stanie a może akurat nie będziesz musiała tego pić.
    Ja to cały czas jak nie globulki to coś na układ moczowy, dwa razy antybiotyk brałam i nic...
    Nic Ci nie pomaga?
    Ja sobie tak myślę że chyba ostatnio źle po prostu oddałam mocz do próbki...
    Bo lekarz pyta, czy miałam jakieś objawy jak np. częstsze chodzenie do toalety.. Do toalety chodzę często bo pije 2l wody dziennie, więc to było dla mnie normalne..Te granulki co mi dał to własnie antybiotyk, mówił że on spoko żadnej krzywdy nie robi..
    Może spytaj swojego lekarza o taki granulat? Masz jakieś objawy? Bo to chyba nie zbyt fajnie jak masz takie zapalenie non stop, czy doktor nic nie mówił?

  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa dobrze, że wszystko w porządku :)

    Ja jeszcze nie piorę, po pierwsze jeszcze nie mam wszystkich ciuszków a po drugie to chyba im później tym lepiej ;) Ja będę prała pod koniec lipca albo na początku sierpnia

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenka ja jak tylko skończy się remont więc mam nadzieję że będzie to w przyszłym tygodniu ale czy się uda.. ech..

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola co ma sie nie udac kopa mezowi na zaped i juz ja dzisiaj mialam wojne domowa rano no kurwa sama w domu nie mieszkam mamy zwierzaki rusz sie troiche i mi pomoz a nie
    no i poszlam na spacer bo bym go rozszarpala przyszlam to bylo zrobione
    mozna? mozna!!!

  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do wody to dużo jej w ciagu dnia pijecie? Bo ja nigdy dużo wody nie piłam, bywalcy dni ze wcale i teraz tez cieżko mi sie do niej zmuszać:-/ chce mi sie pic ale az tak dużo zeby 2 litry pochłaniac....

    atdci09kamv7205a.png
  • pralinka Autorytet
    Postów: 648 272

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa91 wrote:
    Dziewczyny co do wody to dużo jej w ciagu dnia pijecie? Bo ja nigdy dużo wody nie piłam, bywalcy dni ze wcale i teraz tez cieżko mi sie do niej zmuszać:-/ chce mi sie pic ale az tak dużo zeby 2 litry pochłaniac....
    Ja piję 2l wody dziennie, czasami więcej...
    Przed ciążą to tak 1,5 l wody też wypijałam spokojnie:)
    Może zmień wodę? Bo mi nie każda smakuje..
    Bardzo lubię wodę Evian..

  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pilam malo ale teraz sie kontroluje i pije 2 lub wiecej litra

  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee ja też nie piję 2 litrów-od jakiegoś czasu mam ochotę na wodę a przed ciążą samej nie piłam ewnt. smakową-tak się pozmieniało :D A 2 litry czasem wchłonę jak naprawdę mnie suszy :P

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zgadniecie co teraz jem... paluszki z nutella!!! mniaaam :D

    Ewi25, akuszerka89 lubią tę wiadomość

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K_A_M_A wrote:
    Nie zgadniecie co teraz jem... paluszki z nutella!!! mniaaam :D

    O rany, szalllllona :D

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betinka wrote:
    O rany, szalllllona :D


    A spróbuj-wiesz jakie to dobre??? :P

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Dzień dobry mamusie a właściwie to popołudnie :D :D :D

    Nadrobiłam Was :)
    Ja już jak na szpilkach czekam na jutrzejszą wizytę o 15:40... któraś jeszcze jutro ma? :)

    Ja mam :)

    verynice lubi tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pranie tez zrobie na początku sierpnia, myślę, że im później tym lepiej. Po co ubranka mają leżeć i sie kurzyć. A tak to będą w miarę świeże.

    K_A_M_A lubi tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tylko czy bedzie sila na to

‹‹ 861 862 863 864 865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ