Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasami tez krocze boli, tzn to nie jest taki mocny ból, ale ja sie tym nie przejmuje bo jakiś on mi sie wydaje naturalny :)
    Fipsik, ja takie spodenusie kupiłam w pepco dla koleżanki, były przecenione na 5 zł :)

    relg4z17djzzyjqt.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A i tak wyglądałaś ślicznie :)

    edit: nam na szkole rodzenia położna mówiła, że dlatego każą przy parciu kobietom zaciskać powieki, żeby właśnie nie popękały naczynka w oczach, ale i tak czasem się to zdarza..
    I brodę do klatki przyciskać, żeby tarczyca nie wywaliła.

    Ja przy drugim porodzie nie zamknełam oczu i miałam takie oko jak Fipsik na zdjęciu, teraz na pewno będę mocno zaciskać powieki ;)

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betina to jest model maylo czy qwipo???

    Noo super :) teraz tylko obrona :)
    Jak ja to sobie powtarzalam przed swoja obrona??? " 15 min wstydu ale tytul na cale zycie" :)

    betina89 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4320552059

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, to jeszcze wam sie pochwale co dzisiaj zrobiłam, obszyłam taki oto kocyk kupiony w szmateksie za chyba 5zł. Moja praca to tasiemki i wstążeczki :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c364b5c6507.jpg

    nick nieaktualny, Ewi25, betina89, EmiBam, magdzia26, Kaarolina, verynice, Io, nick nieaktualny, aswalda lubią tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Io wrote:
    Już pytałam. Zakazała mi seksu. :( A wszedzie piszą, że można całą ciążę! A u mnie szyjka długa - 4 cm i nic się nie dzieje. No ale moja gin zawsze taka zapobiegliwa. W każdym razie ograniczamy się z mężem od tego czasu. Tylko, że ja się czasami budzę z twardym brzuchem przez te moje sny erotyczne. :P A tego kontrolowac nie umiem. No ale gin tego nie powiem :P

    My niestety też mamy zakaz :( kilka razy go złamałam, a potem żałowałam bo mi po każdym bara bara pojawiają się plamienia i mam mega stres. Ostatnio serduszkowaliśmy w Boże Ciało i dopiero dziś mam pierwszy dzień bez krwi, więc wolę się wstrzymać przynajmniej do 36 tyg.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wózeczek zakupię taki http://allegro.pl/carmela-camarelo-mimas-wysylka-gratisy-i4329752396.html w kolorze nr 12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwo_na super ten wózek, ale ja szukałam do 1000zł, więc ten mój też jest ok:))

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • EmiBam Przyjaciółka
    Postów: 79 155

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie biorę się za późny obiad pieczona dziczyzna z pieczonymi ziemniaczkami i do tego mizeria ;) Zgłodniałam tak czytając was strona za stroną;)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    relgo7esxzrgdft3.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne te wasze wózeczki, ja dopiero bede kupować po 15 lipca jak mój mąż wróci

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Właśnie na Madalińskiego będę rodzić. Mam najlepszy dojazd do tego szpitala i już 4 razy tam byłam na IP (raz musiałam zostać na 3 dni) więc wiem co i jak. Poza tym mój lekarz prowadzący był tam kiedyś konsultantem i mam tam znajomą położną :)
    Mój mąż jutro jedzie za Otwock na imprezę integracyjną :)

    Ja też bede rodzić na Madalinskiego :) Rodziłąm tam już dwa razy i mam nadzieję, że i za trzecim dam radę tam dojechać :) Nie jest to nasz najbliższy szpital, ale mam tam już wybadany grunt i nie chcę kombinować.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betina to my mamy ten nast model :)
    Q8 deluxe :) one sa bardzo podobne inroznia sie chyba tylko stelazem :)
    I jak pierwsze wrazenia????
    Ja nie moglam sie od niego oderwac :P

    betina89 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, nadrobiłam wszystko :)

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super jest;D ale jeszcze lepiej będzie wyglądał z cudowną "zawartością" ;D a jaki kolor macie?

    magdzia26, Paula55 lubią tę wiadomość

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • assantea Autorytet
    Postów: 331 491

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie! Od trzech dni mam taki okropny kaszel ze zaraz płuca wypluje i małego urodze tak mi brzuch od kaszlu się napina. Byłam u lekarza ale w zasadzie nic mi oprócz witamin nie przepisał tylko duomox mam wziąć jeśli będę miała gorączkę. A gorączki nie mam tylko ten kaszel mnie tak męczy. Jem czosnek, pije syrop z cebuli,mleko z miodem i nic. Czy są jakieś leki spraye na kaszel które mogłabym zażywać? Każda radabędzie cenna bo już jestem wykończona. Do tego mały od kilku dni ledwo daje znać o sobie i to wszystko mnie już dobija :-(

    W końcu z nami! <3
    f2w3k0s3kh8mgta9.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam duomox w ciazy juz 3 razy... a na kaszel moj ginekolog powiedzial zebym kupila sobie mucosolwan w tabletkach.. bralam i to i to i mi kaszel minal qmialam taki przy zapaleniu oskrzeli i to na poczatku drugiego trymestru..

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • assantea Autorytet
    Postów: 331 491

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro Ginekolog polecał ten mucosolvan to powinien być dość bezpieczny. A on jest nreceptę?

    W końcu z nami! <3
    f2w3k0s3kh8mgta9.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja już po wizycie:) ginek jak dotknął brzuch to powiedział, że duża ciąża :) tzn chyba dziecko duże tak? nie dopytałam.
    Wyniki mam idealne, śmiał się ginek, że moje wyniki jako wzorcowe powinny wisieć:) Ciśnienie super, tylko waga :/ cóż kolejne kg przyszły, i już w sumie 11 do przodu :/ masakra

    nick nieaktualny, betina89, Kaarolina, akuszerka89, Io, Ewi25, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7w3d 💔
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na kaszel brałam Prenalen-w aptece kobietka polecała bo jest specjalnie dla kobiet w ciąży i mi pomógł.

    A tak w ogóle to dzień dobry, doczytałam Was dopiero co a jestem padnięta bo byłam na spacerze i już nic mi się nie chce :P

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • EmiBam Przyjaciółka
    Postów: 79 155

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tantum Verde W sprayu
    (Ciąża i karmienie piersią:
    Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.)
    ale jest genialny bo używałam

    relgo7esxzrgdft3.png
‹‹ 952 953 954 955 956 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ