Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej dzidzi mam plan kupić aby kilka sztuk body i zestaw skarpetwk na początek, resztę chce sama uszyć, tak myślę tylko czy dam radę potem z takim ogromnym brzuchem siąść przy maszynie :-O śpiochy u nas się nie sprawdziły więc, najwygodniej mi było zawsze jak synek miał body, spodenki i skarpetki, pół śpiochy u nas też idpadaly bo młody machał tak nóżkami że zawsze gdzieś mu się poplątały te jego małe stópki :-)

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka wrote:
    Witam Was:-) nieśmiało chciałabym dołączyć chociaż na chwilę, póki jeszcze tli się nadzieja, że ja również we wrześniu zostanę mamą.
    Witamy! Na pewno będzie wszystko dobrze! :-) każda z nas ma gdzieś tam małego stracha z tyłu głowy by wszystko było ok bo jednak jesteśmy dopiero na początku, więc uszy do góry i nie myśl że może być źle ;-)

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka wrote:
    Witam Was:-) nieśmiało chciałabym dołączyć chociaż na chwilę, póki jeszcze tli się nadzieja, że ja również we wrześniu zostanę mamą.
    Wszystko będzie jak należy :) sama mam stracha, co to bedzie, ale trzeba byc dobrej mysli:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Gabka Debiutantka
    Postów: 9 27

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety pęcherzyk rośnie bardzo malutko bo ok 0,4mm dziennie, ale mam nadzieję, że na poniedziałkowej wizycie jednak coś się zmieni. :-)

  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka, w którym jestes tygodniu i jaka ma wielkość pecherzyk ? Jest juz zarodek ?

  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka wrote:
    U mnie niestety pęcherzyk rośnie bardzo malutko bo ok 0,4mm dziennie, ale mam nadzieję, że na poniedziałkowej wizycie jednak coś się zmieni. :-)
    Wydaje mi się że to chyba ok, a który to tydz? Ja wizytę mam dopiero 23.01 też strasznie się stresuję by było ok
    Sprawdziłam i pomyliłam ile mój synek urósł przez dwa dni z początku,ale jak jesteś we wczesnej ciąży to taka fasolką bardzo pomalutku rośnie, może dopiero co znalazła sobie miejsce i musi się rozgoscić :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 08:16

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :)

    Witam wszystkie nowe mamusie i 3mam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty! i czekam na relację z gabinetu mamaginekolog ;)

    zubi dopiero teraz odkryłam jakie cudeńka szyjesz! booooskie <3

    zubii, nowamamusia lubią tę wiadomość

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buka03 wrote:
    Mnie gardło boli od 3 dni :-/ leczę się czosnkiem, cytryną, miodem mam też prenalen syrop i tabletki na gardło, mam nadzieję że kropce te moje wiruski nie zaszkodzą, niech mnie już przestanie boleć :-/ dobrze że puki co gorączki brak... Ufff...
    Witam nowe mamusie :-)
    Idziedzie jak burza z tym pisaniem, pewnie zawsze będę w tyle z tym pisaniem i czytaniem, zdrówka mamusie niech mi tu nikt nie choruje! :-)

    Ojej zdrowia ! Mi już powoli przechodzi katar pewnie do poniedziałku będę miała i jeszcze 6 dni do wizyty...

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buka03 wrote:
    Ja do tej dzidzi mam plan kupić aby kilka sztuk body i zestaw skarpetwk na początek, resztę chce sama uszyć, tak myślę tylko czy dam radę potem z takim ogromnym brzuchem siąść przy maszynie :-O śpiochy u nas się nie sprawdziły więc, najwygodniej mi było zawsze jak synek miał body, spodenki i skarpetki, pół śpiochy u nas też idpadaly bo młody machał tak nóżkami że zawsze gdzieś mu się poplątały te jego małe stópki :-)

    Przypomniała mi że mam wykrój na body z burdy ! Muszę poćwiczyć może coś i ja jestem dla swojego szkraba :)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ojej zdrowia ! Mi już powoli przechodzi katar pewnie do poniedziałku będę miała i jeszcze 6 dni do wizyty...
    Zubii zarzuć linka ;-) co prawda szyć zamierzam sama, ale z chęcią trochę inspiracji mi się przyda bo mistrzynią nie jestem :-P

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • Gabka Debiutantka
    Postów: 9 27

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia miesiączka 27.11 owulacja ok 13-14 stycznia cykle srednio 30 dni. Wizyt miałam 3 bo ciąża stymulowana. 27.12 beta 94 usg 2,3 mm pęcherzyk 29.12 beta 213 04.01 usg pęcherzyk 0,59mm i pęcherzyk żółtkowy widoczny 10.01 usg pęcherzyk 8 mm i lekarka uznała że może jest jakiś cień zarodka, ale ona nie wie bo to wszystko takie małe...

  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Przypomniała mi że mam wykrój na body z burdy ! Muszę poćwiczyć może coś i ja jestem dla swojego szkraba :)
    Ja mam wykrój z ottobre na body ale dla mnie to za wysoka szkoła jazdy, skupie się raczej na spodenkach i bluzach czy bluzeczkach, tylko muszę jakąś napownice kupić, bo nigdy jeszcze nie szukam nic z mapami ;-)

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii a masz jakiś ulubiony sklep z tkaninami? Ja zwykle kupowałam na dresówka.pl ale wszędzie te ceny mają mega wysokie jak jakiś nowy modny wzór, dobrze że na takiego maluszka z 0,5 M to wyjdzie trochę ubranek :-D

    zubii lubi tę wiadomość

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka wrote:
    Ostatnia miesiączka 27.11 owulacja ok 13-14 stycznia cykle srednio 30 dni. Wizyt miałam 3 bo ciąża stymulowana. 27.12 beta 94 usg 2,3 mm pęcherzyk 29.12 beta 213 04.01 usg pęcherzyk 0,59mm i pęcherzyk żółtkowy widoczny 10.01 usg pęcherzyk 8 mm i lekarka uznała że może jest jakiś cień zarodka, ale ona nie wie bo to wszystko takie małe...
    Będzie dobrze! Musi być! Zobaczysz że fasolka się na pewno rozkręci :-)

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buka03 wrote:
    Ja mam wykrój z ottobre na body ale dla mnie to za wysoka szkoła jazdy, skupie się raczej na spodenkach i bluzach czy bluzeczkach, tylko muszę jakąś napownice kupić, bo nigdy jeszcze nie szukam nic z mapami ;-)

    Z napownic najlepiej prym albo kam

    buka03 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buka03 wrote:
    Zubii a masz jakiś ulubiony sklep z tkaninami? Ja zwykle kupowałam na dresówka.pl ale wszędzie te ceny mają mega wysokie jak jakiś nowy modny wzór, dobrze że na takiego maluszka z 0,5 M to wyjdzie trochę ubranek :-D

    Ja kupuję na grupach szyciowych na fb ceny są różne i czesto promocje.

    buka03 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Miewacie kłujący ból jednego jaknika, albo ból w dolnym odcinku pleców promieniujący do pośladka ?

    Mika
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Hej dziewczyny! Miewacie kłujący ból jednego jaknika, albo ból w dolnym odcinku pleców promieniujący do pośladka ?
    Mnie za 2-3 dni temu jeden jajnik kłuł chyba z godz, potem dla odmiany ten drugi mnie kłująco bolał ale przeszło, myślę że trochę przecholowalam wtedy że sprzątanjem, a plecy mnie bolą ale gdzieś tak pośrodku, więc czasem marzę żeby sobie poleżeć na czymś płaskim

    Izabell2016 lubi tę wiadomość

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi <3 <3 cudeńka! i jakie wzory śliczne!!

    zubii lubi tę wiadomość

  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saori, Gabka witamy :)

    Gabka będzie wszystko dobrze. Na pewno teraz już zobaczysz zarodka :) na którego wyznacza ci termin?

    Gabka lubi tę wiadomość

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ