Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzimagic wrote:
    Następna wizyta za 2 tygodnie dopiero, 7.02. Ale zastanawiam się jak to możliwe że USG wylicza mi 6 tydz 2 dni skoro ja już mialam 27.12 betę 140.... Dzięki Dziewczyny za wsparcie.

    A jaki masz om jakiej długości cykle ? Miałam w pierwszej ciąży podobnie test wyszedł m bardzo szybko bo 9 sposób więc szłam na pierwszą wizytę z nadzieją że będzie już do najmniejszych zarodek a tu nie było. Także najważniejsze że rośnie. Później z każda wizyta był mniejszy niż powinien i mnie gin wysłał do szpitala okazało się że wszystko jest w normie a ja urodziłam piórko bo po terminie 2 tygodnie są,tła nie spełnia 3 kg

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wizytę jutro ale tylko po luteinę bo bez sensu na tym etapie usg...
    Kolejną wizytę z usg to 06.02 na NFZ a 15.02 prywatnie...
    Bo będę chodziła i na NFZ i prywatnie...a to dlatego bo przynajmniej badania będę miała darmowe i nie będę musiała ich robić w Warszawie tylko tu gdzie mieszkam

    zubii, Dreamy lubią tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    A jaki masz om jakiej długości cykle ? Miałam w pierwszej ciąży podobnie test wyszedł m bardzo szybko bo 9 sposób więc szłam na pierwszą wizytę z nadzieją że będzie już do najmniejszych zarodek a tu nie było. Także najważniejsze że rośnie. Później z każda wizyta był mniejszy niż powinien i mnie gin wysłał do szpitala okazało się że wszystko jest w normie a ja urodziłam piórko bo po terminie 2 tygodnie są,tła nie spełnia 3 kg


    cykle mam nieregularne. Raz 30 raz 50 :D ale mniej więcej 15.12 mialam owu bo robilam testy owulacyjne a 27.12 juz pozytywna beta. W ciagu dwoch tygodni (11.01 pusty pecherzyk 0.56 cm) pecherzyk urosl do 1.54 cm, pojawil się zarodek i to wolne serducho. Może macie rację, najważniejsze że ciąza sie rozwija...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczytałam wszystko i.. zapomniałam co miałam napisać :D

    ahh ja też mam ten problem że nic mi nie smakuje także łączę się z Wami w bólu :D Jestem mega głodna a po dwóch kęsach już mam dość. I za chwilę znów muszę coś wszamać na siłę bo mnie mdli...

  • Wpinka Przyjaciółka
    Postów: 63 49

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Kilka dni temu dowiedziałam się, że zostanę mamą :) Jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, ale Belly wskazuje na termin pod koniec września 2017 :). To druga ciąża po pierwszym poronieniu (pierwsza była prawdopodobnie biochemiczna), więc mocno ściskamy kciuki! Na szczęscie wszytko wygląda w porządku, wczoraj beta 1418 w 19 dpo, progesteron 31,5 ale TSH 5,16, więc zbijamy dawką superturbo euthyroxu. Pozdrawiam wszystkie "świeże" mamy z Warszawy, może uda się kiedyś spotkać w realu :)

    nick nieaktualny, 0202oliwcia, Dreamy, ⚘Kwiatuszek, Annie1981, majju, nowamamusia, zubii, Kimmy, stay, Cameline, Kesjaa, Saori, Leonore, zakocona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a88e25d763.png
  • iza776 Autorytet
    Postów: 1626 1450

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzimagic wrote:
    cykle mam nieregularne. Raz 30 raz 50 :D ale mniej więcej 15.12 mialam owu bo robilam testy owulacyjne a 27.12 juz pozytywna beta. W ciagu dwoch tygodni (11.01 pusty pecherzyk 0.56 cm) pecherzyk urosl do 1.54 cm, pojawil się zarodek i to wolne serducho. Może macie rację, najważniejsze że ciąza sie rozwija...
    Co to znaczy słabo? Ja pierwszy raz zobaczyłem serce 2.01 owu około 8-10.12 bonda tylko 13 8 razu. Gin powiedział że to normalne bo to jego pierwsze uderzenia. Na ostatniej wyzycie 7t1d serduszko walilo już 168 razy .

    3i498u69hx44zg3k.png

    aniołek 7tc 19.10.2015r.
    Mutacja MTHFR, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc, pcos, Nk wysokie, dodatnie ana 1 i 2
    Ciąża po stymulacji owulacji
  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama bliźniaków wrote:
    A objawy, w sumie mam jeden niestypowy... KATAR!
    Od samego poczatku ciąży mam okropnykatar;/

    Ja mam to samo, zapchany nos głęboko w środku, katar typowo alergiczny, lejący, ale bardzo męczący. :/ chyba zrobię parówkę z soli i będę wdychać, może pomoże. ;)

    f2wl4z17q60magcw.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azorczynka moja przyjaciółką tez miała w ciąży żylaki chodzila do siwtnego lekarza a zastrzyków nie miała przepisanych pomimo żylaków jeśli obawiasz się ze decyzja twojego giną powinna być inna to skonsultuj to z innym ginekologiem zobacz co ci powie i wtedy nie będziesz się juz stresowala ...

    Co do apetytu To ja mam tak ze nic mi nie smakuje makabra wczesniej moglam pochłaniać słodycze nawet w ciąży z córeczka a teraz masakra cora wcisla dziś we mnie kawałek czekolady i myslalam ze zwymiotuje teraz mam taki straszny posmak ze zaraz zwarjuje to samo jest po owocach u mnie jabłko banan czy co kolwiek bleeeeeee

    Wpinka witaj <3 na kiedy masz dokładnie termin??? Bardzo ładna Beta pogratulować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 14:24

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpinka wrote:
    Cześć dziewczyny! Kilka dni temu dowiedziałam się, że zostanę mamą :) Jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, ale Belly wskazuje na termin pod koniec września 2017 :). To druga ciąża po pierwszym poronieniu (pierwsza była prawdopodobnie biochemiczna), więc mocno ściskamy kciuki! Na szczęscie wszytko wygląda w porządku, wczoraj beta 1418 w 19 dpo, progesteron 31,5 ale TSH 5,16, więc zbijamy dawką superturbo euthyroxu. Pozdrawiam wszystkie "świeże" mamy z Warszawy, może uda się kiedyś spotkać w realu :)
    Witaj a kiedy idziesz na pierwszą wizytę? :)

    Wpinka lubi tę wiadomość

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • ⚘Kwiatuszek Autorytet
    Postów: 288 361

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Wpinka.Sporo nas się zrobiło więc kto wie może kiedyś zrobimy spotkanie :) jak się czujesz? Kiedy pierwsza wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 00:11

    Wpinka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6yok4fb8.png
    <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie. Ja bardzo chcialabym miec blizniaki i w rodzinie jest kilka ;)

    Jezeli chodzi o przytulanie to wstrzymuje sie do pierwszego USG jak lekarz da zielone swiatlo.

    Ja tez przeziebiona. Wczoraj zrobilam sobie syrop z cebuli i dzis powtorka. Moze dolacze jeszcze mleko z miodem i czosnkiem

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny faktycznie no spa pomogła :) czuje sie duzo lepiej choc na spanie mnie wzięło ale dzieki bogu juz koniec pracy :) pójdę do domku, zjem i spac :)

    nowamamusia lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miffy, Zołzimagic gratuluję serduszek.

    Wpinka witamy :)

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przytulania to u mnie pojawilo się plamienie też właśnie takie różowe.
    Potem za jakiś czas znowu to samo. Więc na razie wstrzymujeny. Każdy z nas ma jakieś obawy...

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamy to już teraz zamiast tic tac'a masz m&msa? :D czy tic tac zostaje?

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzimagic wrote:
    cykle mam nieregularne. Raz 30 raz 50 :D ale mniej więcej 15.12 mialam owu bo robilam testy owulacyjne a 27.12 juz pozytywna beta. W ciagu dwoch tygodni (11.01 pusty pecherzyk 0.56 cm) pecherzyk urosl do 1.54 cm, pojawil się zarodek i to wolne serducho. Może macie rację, najważniejsze że ciąza sie rozwija...

    To wychodzi na to, że powoli rośnie ale nie martw się bo nadrobi :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie jeszcze co do listy z tymi miejscowościami gdzie mieszkamy.. Bo cześć osób chciała, dużo osób napisało gdzie mieszka więc zrobiłam. Jest na końcu 1 postu jak ktoś nie widział.
    Ale się zastanawiam czy powinnam dopisywać osoby, które dopiero dochodzą do wątku i piszą skąd pochodzą? Czy co? Bo ja nie wiem czy wszyscy sobie życzą, żeby pisać gdzie mieszkają. Wiem że tu każdy jest anonimowy ale no jednak nie wiem co zrobić ;)
    Czy w ogóle usunąć ta listę? I zostawić tylko ta z terminami?

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • ⚘Kwiatuszek Autorytet
    Postów: 288 361

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowamamusia wrote:
    Dziewczyny mam pytanie jeszcze co do listy z tymi miejscowościami gdzie mieszkamy.. Bo cześć osób chciała, dużo osób napisało gdzie mieszka więc zrobiłam. Jest na końcu 1 postu jak ktoś nie widział.
    Ale się zastanawiam czy powinnam dopisywać osoby, które dopiero dochodzą do wątku i piszą skąd pochodzą? Czy co? Bo ja nie wiem czy wszyscy sobie życzą, żeby pisać gdzie mieszkają. Wiem że tu każdy jest anonimowy ale no jednak nie wiem co zrobić ;)
    Czy w ogóle usunąć ta listę? I zostawić tylko ta z terminami?
    Wg mnie to cenne info skąd jesteśmy bo pisząc o lekarzach łatwiej się połapać czy dotyczy mojego miasta. Mam prośbę o dopisanie mnie do tabelek :)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6yok4fb8.png
    <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowamamusia wrote:
    Dziewczyny mam pytanie jeszcze co do listy z tymi miejscowościami gdzie mieszkamy.. Bo cześć osób chciała, dużo osób napisało gdzie mieszka więc zrobiłam. Jest na końcu 1 postu jak ktoś nie widział.
    Ale się zastanawiam czy powinnam dopisywać osoby, które dopiero dochodzą do wątku i piszą skąd pochodzą? Czy co? Bo ja nie wiem czy wszyscy sobie życzą, żeby pisać gdzie mieszkają. Wiem że tu każdy jest anonimowy ale no jednak nie wiem co zrobić ;)
    Czy w ogóle usunąć ta listę? I zostawić tylko ta z terminami?

    Jak dla mnie to jest zbędne moim zdaniem jesteśmy już na etapie gdzie już coś tam o sobie wiemy. Kto pisze na bieżąco albo podczytuje wie kto i co.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamosc

‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ