Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azorczynka mam nadzieję, że jesteś w pracy i dlatego się nie odzywasz. Daj potem koniecznie znać :)

    Dreamy, Azorczynka lubią tę wiadomość

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azorczynka, tez zagladam tu juz ktorys raz w ciagu dwoch godzin, ale nic od Ciebie jeszcze nie ma...

    Azorczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki bety.

    Beta HCG 453,12
    Progesteron >80.00

    Proszę was o opinie, bo chyba coś mnie zaćmiło albo otumaniło. Patrząc na normy mojego laboratorium ten wynik wcale nie jest wspaniały, a czytają internety wydaje się być bardzo dobry... Jaki on według was jest? Dodam, że to 27dc, owu była ok 13-14dc.

    PS: Dodam, że się trochę denerwuję. W poprzedniej ciąży moja beta zawsze była w okolicy dolnej granicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 15:33

  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    o matko dreamy kochana .. ja jeszcze nikomu nie powiedziałam oprocz meżą:)
    A co mówic szefowi:)
    Powiem mu jak bede pewna ze wszystko ok, czyli mniej wiecej po wizycie;)
    Ja tez nie chciałam mówić tak szybko ale strasznie wymiotowalam w pracy i koleżanki się domyśliły jak to kobietki o co chodzi. Szef przechodził i widział, że nie pracuje i potem kogoś zapytał co się ze mną dzieje. I potem mnie wezwał do siebie i zapytał czy to prawda.. Takze byłam w sytuacji bez wyjścia :D na drugi dzień miałam wizytę u gina i dostałam l4. Na razie na 2 tygodnie mam. Do najbliższej wizyty

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Odebrałam wyniki bety.

    Beta HCG 453,12
    Progesteron >80.00

    Proszę was o opinie, bo chyba coś mnie zaćmiło albo otumaniło. Patrząc na normy mojego laboratorium ten wynik wcale nie jest wspaniały, a czytają internety wydaje się być bardzo dobry... Jaki on według was jest? Dodam, że to 27dc, owu była ok 13-14dc.

    PS: Dodam, że się trochę denerwuję. W poprzedniej ciąży moja beta zawsze była w okolicy dolnej granicy.
    Gosia może bliźniaki sie szykują? :D
    A co twoje laboratorium ma taki wynik powyżej normy czy o co chodzi?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia beta bardzo dobra i wysoka:) może faktycznie mamy bliźniaczki:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG! Naprawdę myślicie, że mogą być bliźniaki? Byłam bym w niebo wzięta :D Ale to raczej niemożliwe, bo cykl był monitorowany i był tylko jeden pęcherzyk ;) ale po cichu będę liczyć na cud ;)

    Normy mego labolatorium w jednostkach mlU/mL:
    0-4 kobiety miesiączkujące
    5.0-400 2-3 tydzień ciąży
    400-1500 3-4 tydzień ciąży
    1500-23000 4-5 tydzień ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ten progesteron... chyba dużo za dużo go?? N

  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu dyniową zupę też bym zjadła :) a pracować będę pewnie do 9 msc, chyba że już nie będę dawała rady. Niestety w UK na l4 płacą takie grosze, że tu i umierający do pracy chodzą :D a na macierzyński można odejść 11 tyg przed porodem ale wtedy z dzieckiem się mniej posiedzi :/

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • Niespokojna M Przyjaciółka
    Postów: 113 221

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie, jesteście kochane :*

    nowamamusia lubi tę wiadomość

  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    No i ten progesteron... chyba dużo za dużo go?? N

    Gdzieś tu na forum był wątek o progesteronie na początku ciąży i dziewczyny pisały, że nie ma górnej granicy wg lekarzy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest serduszko! Widziałam! Moje szczęście ma już całe 5,3mm. <3
    Założył mi też kartę ciąży i zlecił wszystkie badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 18:30

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Suri_, Karolka12345, Dreamy, justa., zubii, Gdziejestmieszko, Bąbelek1980, Gosiaczek, Ja86, joaska1985, karm3lka, stay lubią tę wiadomość

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespokojna M wrote:
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie, jesteście kochane :*
    Na którego Ci termin wychodzi? :)

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowamamusia wrote:
    Jest serduszko! Widziałam! Moje szczęście ma już całe 5mm. <3
    Założył mi też kartę ciąży i zlecił wszystkie badania
    Jak fajnie! :D Cieszę się razem z Tobą :)

  • wisienka1212 Ekspertka
    Postów: 198 203

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowamamusia wrote:
    Jest serduszko! Widziałam! Moje szczęście ma już całe 5mm. <3
    Założył mi też kartę ciąży i zlecił wszystkie badania
    Gratulacje kochana!! :*
    Ja mam wizyte w sobote i mam nadzieje ze tez zobacze serduszko <3 puki co ciesze sie z ladnej bety :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    xrotflw1v3lz0rek.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowamamusia cudownie!!! ale radość :D <3 <3 <3

  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole, nowamamusia gratuluję serduszek! Aż przyjemnie czyta się takie wiadomości.

    Wisienka, Gosia gratuluję również pięknych wyników bety. :) Gosia wyczuwam bliźniaki na horyzoncie :D

    nick nieaktualny, Dreamy lubią tę wiadomość

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    Witam nowe MAmusie :)

    Nowamamusia i rzepakowepole super wieści :)

    Trochę niepokoję się co u Azorczynki...


    Aha! Dziś zaliczyłam pierwsze popołudniowe rzyganko! Super ;)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowamamusia gratuluję <3

    Karolka12345 dobrze wiedzieć, że nie ja jedna wymiotowalam. Polecam herbatkę z imbirem i miodem. :D

    Też się martwię o Azorczynke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 16:50

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że jeszcze w całym swoim życiu nigdy nie byłam tak leniwa jak w tej ciązy :D mąż się śmieje, że przyrosne do łóżka niedługo :D

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ