X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2024 3412

    Wysłany: 19 czerwca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    Kurcze to uciekło mi kto pisał o tej kamerce... polecicie coś? 😁
    Ja pisałam o kamerce za 35 zł, więc nie wiem czy to o to chodzi. Jeśli tak to kamerka firmy krzak z aliexpress. Nowa kosztuje około 200 zł i pewnie dokładając niewiele można znaleźć coś co ma jakąś firmę. Więc tak podsumowując... Za taką cenę jestem bardzo zadowolona. Obraz widoczny, dźwięk spoko, wizualnie też niczego sobie. Ale gdybym miała kupować nową lub droższą używaną to kupiłabym z jakiejś firmy, której nazwę chociaż słyszałam 😂 Nie żebym miała coś do firm, których nie znam, bo pewnie niektóre produkty mają lepsze. Ale jakoś nie chciałabym ryzykować (gwarancja, reklamacja itd.)

    Aaga lubi tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    Termin: 29.09.2024 Zosia 🩷
    preg.png[/url]
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka to colostrum było z firmy Amix

    preg.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 19 czerwca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Cukry cukrami, jadę na krzywą 🫣
    Ja już po wypiciu glukozy, na szczęście cytrynowa więc ufff, o niebo lepsza niż zwykła 🤢.
    Z palucha 104… dzięki której z Was liczę na to że będzie go 10% mniej 🙈.

    Co do kamerki ja słyszałam dobre opinie o Xiaomi. Sami dostaliśmy natomiast jakąś chińską kamerkę 360. Jest spoko jakość, jest dźwięk i można mówić do niej. Jedyny minus to nie idzie jej zainstalować jakoś fajnie do łóżka, łóżeczka, cokolwiek. Ona może tylko stać na czymś stabilnym.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 19 czerwca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek2 wrote:
    @Olea jak sie masz, jak tam wyniki? Mam nadzieje, ze u was wszystko wporzadku.

    @Blador, masz już jakieś rekomendacje odnośnie hipoglikemii?


    Dziekuje za pamięć! Kazali mi przyjechać w poniedziałek po wyniki, oczywiście nie bylo, na szczęście pani w sekretariacie dała mi numer i mam dzwonić dzisiaj po 11, fajnie gdyby były bo jutro mam wizytę u prowadzącej przed jej dłuższa nieobecnością. Nie nastawiam się jednak ze już będą

    Klarara, Nowanna, lady_in_black lubią tę wiadomość

  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Ja już po wypiciu glukozy, na szczęście cytrynowa więc ufff, o niebo lepsza niż zwykła 🤢.
    Z palucha 104… dzięki której z Was liczę na to że będzie go 10% mniej 🙈.

    Co do kamerki ja słyszałam dobre opinie o Xiaomi. Sami dostaliśmy natomiast jakąś chińską kamerkę 360. Jest spoko jakość, jest dźwięk i można mówić do niej. Jedyny minus to nie idzie jej zainstalować jakoś fajnie do łóżka, łóżeczka, cokolwiek. Ona może tylko stać na czymś stabilnym.
    Miałam malinkę, ale stwierdzam że cytryna lepsza.
    Z palca miałam 90.
    Zostało mi jeszcze 20 min do ostatniego pobrania 😉

    Nowanna, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3247

    Wysłany: 19 czerwca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj robię krzywą. Została mi niecała godzinka 😊 też miałam cytrynową, weszła nawet, nawet.
    @Marta36, @Nowanna kciuki za wyniki!

    Nowanna, Marta36 lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki za Wasze wyniki.
    Dajcie znać później jak przyjdą wyniki 😉

    Nowanna lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 19 czerwca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela kciuki za wyniki zaciśnięte✊️✊️✊️

    Nutella o ten wpis mi chodziło :)
    Mi zależy żeby był obraz i dźwięk i faktycznie żeby dało się zamontować do łóżeczka. Nie musi być słychać w drugą stronę. Na firmie też mi nie zależy.
    Właśnie tak szperam i nie umiem się zdecydować.

    Zrobiłam listę wyprawkową i jednak więcej nie mam niż mam, a czułam się taka ogarnięta 😅

    blador2, Oela91 lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 19 czerwca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta mi babeczka w laboratorium mówiła, że zdecydowanie poleca bardziej cytrynową bo malinowa gorzej się rozpuszcza i pachnie tak chemicznie. Serio to ta zimna cytrynowa do połowy była nawet znośna, nastawiłam się na armagedon.

    Marta36 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 19 czerwca, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    Kurcze to uciekło mi kto pisał o tej kamerce... polecicie coś? 😁
    My mamy Xiaomi 360 na potrzeby podglądania kotów i powinna się sprawdzić. Co prawda nie przytwierdzimy jej do dostawki, ale można na podstawce przykręcić do ściany, dać na półeczkę. Można włączyć wykrywanie ruchu i ustawić intensywność czujnika, jak jest ciemno to ładnie widać wszystko, można mówić przez nią i nagrywają się minutowe serie. Wszystko się obsługuje z aplikacji Xiaomi home.
    Jakbym miała kupić ponownie to wybrałabym jednak taką z ekranem chyba z lionelo? Bo telefon to trzeba odpalić żeby zobaczyć obraz, a na ekranie jest tylko to jedno i może stać gdzieś na stole a ja w kuchni widzę. Jakby z telefonem też mogę tak samo ale jak go używam to nie.

    Co polecam przy zabawach z kamerami - kupić własny router. Jednak po WiFi ktoś może nas obejrzeć, a kamera jest w sypialni… mąż programista i ma świadomość co i jak tam się dzieje i dba o nasze bezpieczeństwo. Zmieniamy wiele haseł regularnie (do banku, apek, poczta, profil zaufany, obsługa sprzętów domowych), więc jeśli nie możecie sobie pozwolić na własny router to chociaż te hasła co miesiąc zmieniać. To 10 minut dziennie ale warto.

    Aaga lubi tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 19 czerwca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam u was było na krzywej? Miałyście poty? Czy to tylko ja taki ewenement?😅

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Marta mi babeczka w laboratorium mówiła, że zdecydowanie poleca bardziej cytrynową bo malinowa gorzej się rozpuszcza i pachnie tak chemicznie. Serio to ta zimna cytrynowa do połowy była nawet znośna, nastawiłam się na armagedon.
    Tak cytryna lepsza. Mam porównanie bo cytrynkę miałam w pierwszym trymestrze .
    Malinę wypiłam, tragedii nie było ale strasznie mi się nią odbijało .

    preg.png
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Dziewczyny jak tam u was było na krzywej? Miałyście poty? Czy to tylko ja taki ewenement?😅
    Nie oblały mnie , chociaż nie dużo brakowało , ale tylko dlatego że w przychodni było mega duszno. Zero klimy , wiatraków. A w okno cały czas słońce świeciło. Ale juz jest dobrze, jestem w domu po śniadaniu 😁 pozostało czekać na wyniki

    preg.png
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 431 775

    Wysłany: 19 czerwca, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Dziewczyny jak tam u was było na krzywej? Miałyście poty? Czy to tylko ja taki ewenement?😅

    Kleopatra mnie tak tydzień temu po godzinie oblało, że byłam cała mokra. Byłam z mamą i mówię jej, że czuję że nadchodzi kryzys i nie mogę nic mówić. Oparłam głową do tyłu o ścianę, zamknęłam oczy bo już mi się zaczynało robić ciemno przed oczami, poczułam się mega słabo i jak mnie pot oblał to myślałam, że tam zejdę. To trwało jakieś 10 minut i potem stopniowo było coraz lepiej.

    Czy któraś z Was planuje zakup kosza na pieluchy? Dajcie jakieś polecajki, najlepiej żeby było w miarę tanio i dobrze - tak lubię najbardziej 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 11:34

    Puszek♡, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Zzzaba Koleżanka
    Postów: 58 83

    Wysłany: 19 czerwca, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasłabłam dzisiaj w pracy 😵‍💫 chyba czas zwolnić obroty. No i pogoda nie sprzyja 🥵

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3247

    Wysłany: 19 czerwca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kleo ja całkiem dobrze zniosłam tą glukozę. Obawiałam się, że od cytrynowej dostanę przeokropnej zgagi, ale na szczęście nie 😁
    @żaba dlatego ja mimo dobrego samopoczucia idę od tego piątku już na L4. Przy takim rozmiarze brzucha te 7h przy biurku daje się już we znaki, a jak dojdą upały to już w ogóle. Pora zadbać o siebie i pomału wić gniazdo 🥰

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zzzaba wrote:
    Zasłabłam dzisiaj w pracy 😵‍💫 chyba czas zwolnić obroty. No i pogoda nie sprzyja 🥵
    No upały to raczej nam nie służą, więc zwolnij i to natychmiast 😉
    Teraz dobrze się czujesz?

    preg.png
  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 19 czerwca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września, 23:46

    blador2, Klarara, marti, Marta36, kleopatr4, Akczi, Zenka1, Puszek♡, Adek2, Layla205, Nowanna, mm02, Aaga, lady_in_black, Ojejku, bonassola, Królowa_Śniegu, nutella_, MariMari, Zzzaba, Anuszka28 lubią tę wiadomość

  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3247

    Wysłany: 19 czerwca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Oela91 wspaniała wiadomość! Wszystko będzie dobrze 🥰

    Oela91 lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 19 czerwca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela inaczej być nie mogło! Cieszę się bardzo😁 kamień z serca

    A ja mam jednak zaburzony obraz własnej osoby🫣 wzięłam się za pokój syna, 2h, 3 wory ciuchów spakowane, w tym tempie to zejdzie mi z tydzień 😭

    Oela91 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ