X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • marti Autorytet
    Postów: 272 331

    Wysłany: 19 czerwca, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zzzaba a wszystko okej? Szybko ci pomogli? Nigdzie się nie uderzyłaś?

    Ja bardzo "lubię" mdleć i wiem kiedy to się stanie, wtedy jak najszybciej staram się tak sytuacje ogranąć żeby nie upaść i się nie uderzyć. Zazwyczaj łapie kogoś albo kucam. Najgorzej jak sobie wymyślę że zdążę dojść np do łóżka i się położyć...

    Wczoraj byliśmy na ostatnich prenatalnych. Maluszek rośnie, zdrowiutki, waży ponad kilogram.
    Profesor mówił, że nie będzie to duże dziecko, trochę mnie tym pocieszył bo chciałabym żeby się urodził "standardowy" nie 4kg 😅 aczkolwiek wiadomo, to nie koncert życzeń
    Mamy piękne zdjęcia, nawet jedno z otwartą buzią, mały ziewał albo pił 😊

    My kamerkę chcemy kupić po przeprowadzce bo do mieszkania nie będzie potrzebna więc mamy jeszcze trochę czasu.

    Ja to dzisiaj jestem nie do życia. Nie mam na nic siły, nawet wstać zrobić herbatę mi się nie chce, spałabym najchętniej cały dzień.
    Zeszły tydzień w szpitalu, weekend na wyjeździe, jestem już na zwolnieniu ale w poniedziałek byłam w pracy (muszę jeszcze parę razy ich odwiedzić bo w planie miałam jeszcze pracować), wczoraj od rana robiłam w domu a później jechaliśmy na badania i dzisiaj chyba dopiero czuje jak jestem zmęczona i jeszcze pogoda u nas typowo jesienna...

    Kleopatra my tak samo imiona wybrane już dawno i wiadomo było, że czy to chłopiec czy dziewczynka to się tak będzie nazywać. Fajnie, że będziecie mieć niespodziankę 😃

    O siarze/colostrum też słyszałam. Będę zbierać i mrozić bo jest niezastąpiona później dla maluszka.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 19 czerwca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela91 wrote:
    Odebralam wynik i nie wykryto toxoplazmozy w pobranej próbce płynu owodniowego, ogromne szczęście! Za tydzień ryzyko powikłań po amnio również całkiem zniknie i będę mogła w pełni poczuć stan błogosławiony.

    Co za ulga!
    Dziekuje wam za wsparcie dziewczyny 🥹
    Bardzo się cieszę! Czułam że będzie pomyślnie🫂

    Oela91 lubi tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela91 wrote:
    Odebralam wynik i nie wykryto toxoplazmozy w pobranej próbce płynu owodniowego, ogromne szczęście! Za tydzień ryzyko powikłań po amnio również całkiem zniknie i będę mogła w pełni poczuć stan błogosławiony.

    Co za ulga!
    Dziekuje wam za wsparcie dziewczyny 🥹
    No i to są dobre wiadomości. 🤗🤗
    Super, bardzo się cieszę.

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 19 czerwca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela wspaniałe wiadomości.

    Dbajcie o siebie w te upały, u mnie dziś 34,5 stopnia 🥵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 15:49

    preg.png
  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 19 czerwca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka u mnie 33, jak tu żyć... Z domu wychodzę tylko jak muszę a jak chce cokolwiek zrobić to mi duszno, więc robię NIC 🙈🤦😉

    Oela cudowne wieści, wszystko już będzie dobrze, teraz ciesz się tą ciążą, każda z nas zasługuje na spokojny czas oczekiwania❤️

    Dociera do mnie ze dzieci kończą szkołę 😉 jeszcze w przyszłym tyg córka będzie chodzić na półkolonię do szkoły więc tak jakby była w szkole ale ogólnie będą ze mną 24 na dobę 🙈. Ma to swoje plusy bo będziemy spać razem do 9/10 ale ja i tak teraz wstaje o 7 już wyspana więc będę wstawać i cieszyć się spokojem aż oni wstaną. W sobotę przylatuje moja siostra z synkiem z Włoch więc będzie masakra bo dziecko totalnie nieogarnięte i rozpieszczone do granic możliwości 🙈 a będą aż miesiąc 🤦🤦🤦 idę leżeć bo nie mam nic lepszego do roboty 😅

    Aaga lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Layla205 Koleżanka
    Postów: 54 111

    Wysłany: 19 czerwca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela, cóż za radość. Gratuluję i super, że możecie być spokojniejsi. Świetne wieści 🥰

    Ja byłam wczoraj na wizycie i nasza malutka waży 1200 g, wszystko dobrze. Trochę mała ta waga, ale przy dwóch drobnych i raczej niższych rodzicach mnie to tak nie dziwi. Antosia się zasłaniała znowu całą wizytę, więc chyba będzie niespodzianką całkowitą jak będzie wyglądać 😁

    Mam też pytanie, czy na te trzecie prenatalne mogę iść będąc dokładnie w 32+3 tygodniu ciąży? Muszę je przełożyć, bo będę szła na pogrzeb i niestety u mnie w przychodni nie mają wcześniejszych terminów.

    preg.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 19 czerwca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olea, cudowne wiadomości!

    Kleopatra, mnie poty nie oblały, chciało mi się momentami spać.

    Mam już wyniki krzywej:

    Na czczo: 97
    Po 1h: 194
    Po 2h: 134
    Chyba kiepsko, co?

    Ferrytyna 7, to chyba też lipa 😩?
    Najgorzej, że lipidogram kiepski na maksa… a w moczu leukocyty plus podwyższone komórki nabłonka płaskiego oraz bakterie 2461, a norma do 386 🙄. Zapomniałam dziś najpierw siknąć do kibelka, od razu siknęłam do pojemnika, może to tego wina.
    W każdym razie jest mi źle że wyniki są kiepskie 😭.

    A no i TSH leci mi w dół bo z 0,9 około zeszło do 0,386 😒.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 15:07

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 19 czerwca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek♡ wrote:
    Zenka u mnie 33, jak tu żyć... Z domu wychodzę tylko jak muszę a jak chce cokolwiek zrobić to mi duszno, więc robię NIC 🙈🤦😉

    Oela cudowne wieści, wszystko już będzie dobrze, teraz ciesz się tą ciążą, każda z nas zasługuje na spokojny czas oczekiwania❤️

    Dociera do mnie ze dzieci kończą szkołę 😉 jeszcze w przyszłym tyg córka będzie chodzić na półkolonię do szkoły więc tak jakby była w szkole ale ogólnie będą ze mną 24 na dobę 🙈. Ma to swoje plusy bo będziemy spać razem do 9/10 ale ja i tak teraz wstaje o 7 już wyspana więc będę wstawać i cieszyć się spokojem aż oni wstaną. W sobotę przylatuje moja siostra z synkiem z Włoch więc będzie masakra bo dziecko totalnie nieogarnięte i rozpieszczone do granic możliwości 🙈 a będą aż miesiąc 🤦🤦🤦 idę leżeć bo nie mam nic lepszego do roboty 😅
    Gdzie Wy mieszkacie, bo u mnie dzisiaj 19°😂
    Córka dzisiaj w Warszawie na wycieczce i tak jak piszesz, koniec roku :( też zapisałam ją na półkolonie, ale to tylko dwa tygodnie a gdzie reszta czasu...
    Mąż od poniedziałku też 3tygodnie urlopu, więc wszyscy będziemy w domu.
    Ja to się budzę wyspana 4:30/5:30 i zanim oni wstaną, to ja już mam wszystko porobione 😁
    Twoja siostra będzie cały miesiąc tylko u Ciebie? Jak mnie męczy jak ktoś u nas nocuje
    ... Rodzina czy nie rodzina, burzy to mój spokój i rytm dnia.

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 19 czerwca, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby początek wakacji dziewczyny, a ja już myślę o końcu wakacji 🤯 w sensie, że skończę wyprawkę dla juniora i będę musiała ogarnąć wyprawkę córki do szkoły na tip top bo we wrześniu to już na porodówkę... Na dzień dobry np 3 pary butów: do chodzenia na codzień, do zmiany w szkole i na w-f. Jakbym zostawiła z tym męża, to dziecko miałoby pewnie połowę rzeczy do szkoły 🤦
    Także początek sierpnia biorę się za kolejną wyprawkę...

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 19 czerwca, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela- super, że wynik prawidłowy🥰

    Nowanna- niestety to cukrzyca :( ferrytyna też faktycznie dość nisko a bakteri w moczu chyba wyszło za dużo jak na niedokładnie pobrana próbkę, pewnie jest jakieś zapalenie ale dla swojego spokoju powtórz badanie

    U mnie dziś 16 stopni i deszcz..
    Jutro idę rano szczepić się na krztusiec, ostatnie szczepienie za dzieciaka miałam to trochę się boję😅

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 19 czerwca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela mega się cieszę!!! Teraz masz czas na te najlepsze momenty ciąży bez takich nerwów!! :)

    Marti ja też robię jedno wielkie nic, mamy 34stopnie i ledwo obiad ugotowałam. Muszę doczłapado apteki i dentysty🥵

    My basen dla córy rozłożony, w przedszkolu mieli też dziś jakiś wodny dzień więc korzystają z pogody :)

    My w przedszkolu nie mamy przerwy wakacyjnej i chce żeby chodziła na maksa ile się da bo po porodzie może być różnie.

    Rany ostatnie prenatalne brzmiąnjuż poważnie... ostatnia prosta moje drogie Panie :)

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 2528 3384

    Wysłany: 19 czerwca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nianie mamy neno vera - bardzo dobry Obraz, zasięg też :) brak obrotu, ale nie przeszkadza to. Będzie typowo w małej pokoju.

    Królowa śniegu - jak słońce u Was? Widzę, że miałyście wizytę 7😍 i wagowo też super 😍 mój klocuszek też rośnie na omletach i maśle orzechowych 😅
    Kosze kupiłam w Ikea - zestaw paru szt. Jakieś pojemniki i właśnie kosz :)
    Krzywa cukrowa robiona u mnie na glukozie cytrynowej super przeszłam, wzięłam ją na 4 razy 😬
    Przed ciążą robiłam zwykłą i była okropna już wtedy 🙈.
    Monitor oddechu kupiliśmy razem z łóżeczkiem babysense 7. Polecam poszukać używanego jeszcze z gwarancją. Zakup nowego to duży koszt.
    Nam udało się kupić łóżeczko, monitor, dała mi jeszcze jakieś kocyki, prześcieradła czapeczki 🙈 wszystko za 350 zł.
    Dziś mi przyszły pampersy z próbek 23 szt dwójki 😆.
    U nas też upał dziś, zapowiadają burze z gradem🙏 może popadać, ale bez zadym. Trzymajcie się mamuśki w te lato, dużo wody, arbuza, brzoskwinek i grzeszków lodow 😍😬😬🥰. W piątek u nas 3 trymestr wlatuje i z gorki, oby bez przygód jak dotychczas.
    🍀🍀🍀

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    event.png

    👩🏽 🐕‍🦺 31
    immunologia ✔️genetyka ✔️
    04/2022 histeroskopia ✔️
    04/2022 drożność j. ✔️
    09/2023 laparo. L. Jajnik ✔️
    Ahm -2,8/ cykle 30-32 ✔️

    🧔🏻‍♂️30
    Morfologia 4 ✔️ genetyka ✔️
    Przeciwciała pp. 05/23 70%✖️10/23-> 36% ✔️

    INVIMED Wrocław
    💉ivf. 11/2023 ❄️❄️❄️

    27.12.2023 transfer ❄️🤍
    6dpt. ⏸️ beta: 25,4/8dpt. 83,8
    12dpt.551,00 /14dpt. 1385,00
    16dpt. 2773,00 /26dpt. ♡ 31649,00

    11+3 niskie ryzyko 6,04 cm ♥️
    17+0 227 g 👧🏻.
    23+3 połówkowe 695g
    33+5 2500 g
    36+5 3200 g 🩷

    39+1 👧🏻 4000g 56cm ☀️

    Ferie:❄️❄️
    🤰🏻 ♡
  • WeraAnna Autorytet
    Postów: 413 435

    Wysłany: 19 czerwca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela super!! Mega dobre informacje😃

    Nowanna - ferrytyna faktycznie niziutko. A żelazo i hemoglobina jak? Faktycznie bakterii w moczu trochę dużo ale tak jak pisze Akczi na wszelki wypadek ponów badanie. Dokładnie się umyj i pobierz środkowy strumień.

    Ja dzisiaj rano musiałam znowu jechać 120 km tylko po to żeby w specjalistycznym laboratorium przyszpitalnym pobrali mi krew. Wróciłam ok.12 i od tego czasu leżę i czuję się jakbym miała kaca giganta.
    U nas deszcz i 18 stopni.

    Kochane, któraś z Was pisała kiedyś że na zimę robi malinki z miodem. Czy mogę prosić o przepis?😊

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3247

    Wysłany: 19 czerwca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki krzywej:
    Na czczo: 83
    Po 1h: 163
    Po 2h: 122
    Uff, nie mam cukrzycy ciążowej 😊
    Dziewczyny, czy któraś miała ketony w moczu? Od czego to może być? Norma do 5mg u mnie 15mg 🤔

    lady_in_black, Ojejku, Marta36, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 19 czerwca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Olea, cudowne wiadomości!

    Kleopatra, mnie poty nie oblały, chciało mi się momentami spać.

    Mam już wyniki krzywej:

    Na czczo: 97
    Po 1h: 194
    Po 2h: 134
    Chyba kiepsko, co?

    Ferrytyna 7, to chyba też lipa 😩?
    Najgorzej, że lipidogram kiepski na maksa… a w moczu leukocyty plus podwyższone komórki nabłonka płaskiego oraz bakterie 2461, a norma do 386 🙄. Zapomniałam dziś najpierw siknąć do kibelka, od razu siknęłam do pojemnika, może to tego wina.
    W każdym razie jest mi źle że wyniki są kiepskie 😭.

    A no i TSH leci mi w dół bo z 0,9 około zeszło do 0,386 😒.
    Ciąża to nie choroba mawiają..... Taaaak....
    Krzywa taka se, ale bez paniki 🙂 a wyniki moczu mogą być od kiepsko pobranej próbki, spróbuj powtórzyć 🙂
    Ferrytyna faktycznie marniutka. Dobrze się na co dzień czujesz? A lipodogram dlaczego robiłaś?

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 19 czerwca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja miałam ketony i białko ale to było przy odwodnieniu, jak dużo wymiotowałam. Podawali mi wtedy kroplówki więc nie wiem co w nich wtedy było.

    Klarara ja mieszkam pod Rzeszowem 😉

    Nowanna Twój wynik na cukrzycę wygląda, ale szczerze powiem wam, że zdziwiona jestem, że tak dużo z nas ma jednak te problemy z cukrem, od czego się to bierze? Na pewno nie od jedzenia słodyczy 😅 bo ja od zawsze jem słodkiego mega dużo, więc w moim przekonaniu już powinnam mieć coś z cukrem nie tak...

    Osa mi też przyszły dziś te pampersy, jakie to maleńkie 😄 przydałyby się do końca ciąży jakieś gratisy z kosmetyków jeszcze 😉 przy synku dostałam mega pakę od Nivea i na bardzo długo mi to wystarczyło wtedy

    Osa 🐝, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 2528 3384

    Wysłany: 19 czerwca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Olea, cudowne wiadomości!

    Kleopatra, mnie poty nie oblały, chciało mi się momentami spać.

    Mam już wyniki krzywej:

    Na czczo: 97
    Po 1h: 194
    Po 2h: 134
    Chyba kiepsko, co?

    Ferrytyna 7, to chyba też lipa 😩?
    Najgorzej, że lipidogram kiepski na maksa… a w moczu leukocyty plus podwyższone komórki nabłonka płaskiego oraz bakterie 2461, a norma do 386 🙄. Zapomniałam dziś najpierw siknąć do kibelka, od razu siknęłam do pojemnika, może to tego wina.
    W każdym razie jest mi źle że wyniki są kiepskie 😭.

    A no i TSH leci mi w dół bo z 0,9 około zeszło do 0,386 😒.

    Jak pobierałaś próbkę moczu? Podmycie-papierowy ręcznik-tampon-podmycie-ręcznik papierowy-ciut upuścić i dopiero do pojemnika?
    Może to oczywiste, ale raz pobrałam źle, za 2 razem zrobiłam tak jak wyżej i już bez bakterii, leukocytów itp. :)

    event.png

    👩🏽 🐕‍🦺 31
    immunologia ✔️genetyka ✔️
    04/2022 histeroskopia ✔️
    04/2022 drożność j. ✔️
    09/2023 laparo. L. Jajnik ✔️
    Ahm -2,8/ cykle 30-32 ✔️

    🧔🏻‍♂️30
    Morfologia 4 ✔️ genetyka ✔️
    Przeciwciała pp. 05/23 70%✖️10/23-> 36% ✔️

    INVIMED Wrocław
    💉ivf. 11/2023 ❄️❄️❄️

    27.12.2023 transfer ❄️🤍
    6dpt. ⏸️ beta: 25,4/8dpt. 83,8
    12dpt.551,00 /14dpt. 1385,00
    16dpt. 2773,00 /26dpt. ♡ 31649,00

    11+3 niskie ryzyko 6,04 cm ♥️
    17+0 227 g 👧🏻.
    23+3 połówkowe 695g
    33+5 2500 g
    36+5 3200 g 🩷

    39+1 👧🏻 4000g 56cm ☀️

    Ferie:❄️❄️
    🤰🏻 ♡
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 19 czerwca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a nie miałaś za długiej przerwy z jedzeniem, tzn. Zbyt wczesna kolacja?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 19 czerwca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dzisiaj 34 stopnie .

    Kurcze coś mi nie chcą przysłać wyników z krzywej 🤔🤔

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3247

    Wysłany: 19 czerwca, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Karola a nie miałaś za długiej przerwy z jedzeniem, tzn. Zbyt wczesna kolacja?
    Miałam, miałam. Od 18 wczoraj już nie nie jadłam. Zobaczę co powie na to mój doktorek w piątek 😊

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ