X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • Adek2 Przyjaciółka
    Postów: 104 78

    Wysłany: 18 czerwca, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Olea jak sie masz, jak tam wyniki? Mam nadzieje, ze u was wszystko wporzadku.

    @Blador, masz już jakieś rekomendacje odnośnie hipoglikemii?

    33 lata, 4 lata starań po stracie

    2019 -19tc ciąża obumarła 💔
    2020 CB 💔
    04.23 CB 💔

    14.01 niespodziewane II 🥹
    SANCO - niskie ryzyka, dziewczynka 💖
    Termin na 24 września 2024
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 18 czerwca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Tak. Właśnie byłam ciekawa czy ktoś z tego korzysta. Czy znacie przypadki że ktoś wykorzystał pobrany materiał.
    Jak byłam na dniach otwartych szpitala, to mieli stoisko , zostawiłam dane z ciekawości żeby poznać ofertę. Tak spokoju nie mam , maile, co dwa dni telefon, super promocje i tryb Pani " zagadam Cię " ...
    Czytałam o tym, bo sama się zastanawiałam i mam wrażenie, że obecnie to trochę żerowanie na lęku rodziców i czysta komercja.

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 18 czerwca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Puszek mam to samo jak daje kare na bajke 😅 tzn u nas jeszcze mloda oglada pare razy w tygodniu takie 15-20min więc nie mam jakoś przez to więcej czasu, ale jak mówię, że bajki nie będzie to są płacze, nagle wielkie nudzenie itp🤦‍♀️

    Co do bałaganu niestety nie chce w ogóle sprzątać, nawet jak ją zachęcam do wspólnej "zabawy w sprzàtanie", to jest ryk, że to jej zabawki którymi się bawi i mam to zostawić... dziwnym trafem zawsze się bawi tym co chce uprzątnąć...

    My z mężem też mamy osobne konta, ja zawsze mu opowiadam co i jak, ale w sumie to bardziej ogląda jak już dotrą paczki. Myślę, że bliżej porodu bardziej się zainteresuje gdzie co jest itd.
    Puszek jaką kamerkę kupiliście? Też koniecznie chce kupić, a wybór jest ogromny😵‍💫

    Niestety ząb mi się posypał, obumiera, nie ma w nim czucia, a bez zdjęcia rtg nie robi się pełnego kanałowego i chyba trzeba będzie to robić dwuetapowo... najgorsze jest to ze w piatek wyjeżdżamy jakieś 400km na wesele na dwa dni, apap w bólu nie pomaga, a dentysta może się za to zabrać dopiero po poworcie 😮‍💨 chyba najbardziej jestem zła, że w sierpniu zanim się zaczeliśmy starać robiłam zęby, zdjęcie itd i nic tam nie było, a teraz w ciąży oczywiście takie historie...

    Kleopatra w ogóle nie chcecie znać płci czy planujecie jakąś impreze i wtedy chcecie poznać? Ja namawiałam męża żeby do porodu nie poznać, ale się uparł...

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 18 czerwca, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek2 wrote:
    @Olea jak sie masz, jak tam wyniki? Mam nadzieje, ze u was wszystko wporzadku.

    @Blador, masz już jakieś rekomendacje odnośnie hipoglikemii?
    Nie dzisiaj idę do diabetologa. Dzisiaj 2 h po śniadaniu cukier 60

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • WeraAnna Autorytet
    Postów: 413 435

    Wysłany: 18 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zapominam słów, wątków, często mi się zdarza że zapominam co sekundkę wcześniej chciałam powiedzieć. Ale najlepszy hit zrobiłam w tym tygodniu bo wydrukowałam sobie listę wyprawkową bo przestałam ogarniać co mam a czego jeszcze nie. Odhaczyłam część, złożyłam listę i schowałam żeby nie zgubić. No i myślę że już wiecie co się stało 🤦🏻‍♀️za cholerę nie wiem gdzie ją dałam 😅

    Ja chyba będę miała drugą krzywą w 32 tygodniu bo mojej doktorce nie podoba się wyniki po godzinie (172). A ja myślę że panikuję bo norma jest do 180 ale cóż…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 12:22

    kleopatr4, lady_in_black, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 18 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    Hahaha Puszek mam to samo jak daje kare na bajke 😅 tzn u nas jeszcze mloda oglada pare razy w tygodniu takie 15-20min więc nie mam jakoś przez to więcej czasu, ale jak mówię, że bajki nie będzie to są płacze, nagle wielkie nudzenie itp🤦‍♀️

    Co do bałaganu niestety nie chce w ogóle sprzątać, nawet jak ją zachęcam do wspólnej "zabawy w sprzàtanie", to jest ryk, że to jej zabawki którymi się bawi i mam to zostawić... dziwnym trafem zawsze się bawi tym co chce uprzątnąć...

    My z mężem też mamy osobne konta, ja zawsze mu opowiadam co i jak, ale w sumie to bardziej ogląda jak już dotrą paczki. Myślę, że bliżej porodu bardziej się zainteresuje gdzie co jest itd.
    Puszek jaką kamerkę kupiliście? Też koniecznie chce kupić, a wybór jest ogromny😵‍💫

    Niestety ząb mi się posypał, obumiera, nie ma w nim czucia, a bez zdjęcia rtg nie robi się pełnego kanałowego i chyba trzeba będzie to robić dwuetapowo... najgorsze jest to ze w piatek wyjeżdżamy jakieś 400km na wesele na dwa dni, apap w bólu nie pomaga, a dentysta może się za to zabrać dopiero po poworcie 😮‍💨 chyba najbardziej jestem zła, że w sierpniu zanim się zaczeliśmy starać robiłam zęby, zdjęcie itd i nic tam nie było, a teraz w ciąży oczywiście takie historie...

    Kleopatra w ogóle nie chcecie znać płci czy planujecie jakąś impreze i wtedy chcecie poznać? Ja namawiałam męża żeby do porodu nie poznać, ale się uparł...
    W poprzedniej ciąży też posypał mi się ząb. Wcześniej był leczony, ale nie dawał żadnych objawów aż nagle z niczego ból niesamowity, nie dało się wytrzymać. Całą noc nie spałam i rano do dentysty-leczenie kanałowe ze znieczuleniem, bez zdjęcia ale pod mikroskopem. Po ciąży sprawdzenie i założenie plomby na stałe.

  • Zzzaba Koleżanka
    Postów: 58 83

    Wysłany: 18 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    Hahaha Puszek mam to samo jak daje kare na bajke 😅 tzn u nas jeszcze mloda oglada pare razy w tygodniu takie 15-20min więc nie mam jakoś przez to więcej czasu, ale jak mówię, że bajki nie będzie to są płacze, nagle wielkie nudzenie itp🤦‍♀️

    Co do bałaganu niestety nie chce w ogóle sprzątać, nawet jak ją zachęcam do wspólnej "zabawy w sprzàtanie", to jest ryk, że to jej zabawki którymi się bawi i mam to zostawić... dziwnym trafem zawsze się bawi tym co chce uprzątnąć...

    My z mężem też mamy osobne konta, ja zawsze mu opowiadam co i jak, ale w sumie to bardziej ogląda jak już dotrą paczki. Myślę, że bliżej porodu bardziej się zainteresuje gdzie co jest itd.
    Puszek jaką kamerkę kupiliście? Też koniecznie chce kupić, a wybór jest ogromny😵‍💫

    Niestety ząb mi się posypał, obumiera, nie ma w nim czucia, a bez zdjęcia rtg nie robi się pełnego kanałowego i chyba trzeba będzie to robić dwuetapowo... najgorsze jest to ze w piatek wyjeżdżamy jakieś 400km na wesele na dwa dni, apap w bólu nie pomaga, a dentysta może się za to zabrać dopiero po poworcie 😮‍💨 chyba najbardziej jestem zła, że w sierpniu zanim się zaczeliśmy starać robiłam zęby, zdjęcie itd i nic tam nie było, a teraz w ciąży oczywiście takie historie...

    Kleopatra w ogóle nie chcecie znać płci czy planujecie jakąś impreze i wtedy chcecie poznać? Ja namawiałam męża żeby do porodu nie poznać, ale się uparł...
    Rtg zęba jest bezpieczne, to jest bardzo bardzo bardzo maleńka dawka promieniowania, a jeszcze dostaniesz ołowiany fartuszek na brzuch.
    To już więcej promieniowania się złapie przy locie samolotem chociazby

    preg.png
  • Zzzaba Koleżanka
    Postów: 58 83

    Wysłany: 18 czerwca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WeraAnna wrote:
    Ja też zapominam słów, wątków, często mi się zdarza że zapominam co sekundkę wcześniej chciałam powiedzieć. Ale najlepszy hit zrobiłam w tym tygodniu bo wydrukowałam sobie listę wyprawkową bo przestałam ogarniać co mam a czego jeszcze nie. Odhaczyłam część, złożyłam listę i schowałam żeby nie zgubić. No i myślę że już wiecie co się stało 🤦🏻‍♀️za cholerę nie wiem gdzie ją dałam 😅

    Ja chyba będę miała drugą krzywą w 32 tygodniu bo mojej doktorce nie podoba się wyniki po godzinie (172). A ja myślę że panikuję bo norma jest do 180 ale cóż…
    Chyba panikuje, wg wytycznych nie masz wskazań do drugiej krzywej. Chyba żeby się pojawiły jakieś objawy u Ciebie lub maluszka

    lady_in_black lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 18 czerwca, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w ciąży strasznie zęby się psują, w styczniu miałam do naprawy tylko 1 a w kwietniu już 5, często wymioty wpływają na to ale ja nie wymiotowałam ani razu a i tak taka sytuacja😅

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 18 czerwca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was będzie korzystać z nakładek chłodzących na piersi Lansinoh?
    Nowanna wrote:
    Tak samo widziałam, że są z tej samej firmy wkładki chłodzące poporodowe wielorazowe do chłodzenia. Czy któraś z Was używała, albo słyszała coś o nich? Tanie to nie jest, super drogie również nie, ale nie wiem czy się przyda.
    Też zastanawiałam się nad nakładkami, ale CDL tłumaczyła nam że one obejmą głównie otoczkę, a nie pierś. A to właśnie w gruczołach w tej mięsistej części piersi będziemy odczuwały ból. Zaproponowała namoczenie małej pieluszki i zamrożenie. W taki sposób obejmie się całego cycka i brzmi to dla mnie genialnie🤪 podobnie z wkładkami poporodowymi, bo można te zwykłe po prostu zamrozić na chwilkę. Ale poleca się też piankę gynoxid chłodzącą czy coś takiego. Mam w koszyku.
    U mnie od kiedy jestem na l4 pamięć jest lepsza🤔 to pewnie przez czas na odpoczynek i wyciszenie głowy.
    Niestety nie pamiętam słów. Wymyślam jakieś własne. Widzę przed oczami co co chce powiedzieć, ale nie umiem. Opisuje na około lub muszę narysować, czy pokazać czynność, kalambury.
    Mam nawet przykład… szukałam tarki (bo tak to się chyba nazywa?) i mówię mężowi „gdzie jest ta maszynka skrobiąca do części z rosołu?”. I kilka takich wynalazków już się pojawiło🤣 mój się już nawet nie śmieje, nie dopytuje. Patrzymy tylko na siebie ze zrozumieniem i delikatnym uniesieniem kącików ust. Tak ma być, nie ma czasu na słowa jak tu trzeba hodować człowieka!
    Ale podobno po porodzie wraca się do siebie mentalnie kolejny rok czy dwa.

    marti lubi tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 18 czerwca, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    Kleopatra w ogóle nie chcecie znać płci czy planujecie jakąś impreze i wtedy chcecie poznać? Ja namawiałam męża żeby do porodu nie poznać, ale się uparł...
    W ogóle. Fajne to jest, bo podwójna radość przy porodzie. W ogóle dla nas to było takie oczywiste że nie poznajemy, a nie wiem czemu nawet. Imię dla córki ja wybrałam, dla syna on i wiele lat z nami jest ta wizja, że będzie któreś z nich.

    Aaga lubi tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 18 czerwca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Też zastanawiałam się nad nakładkami, ale CDL tłumaczyła nam że one obejmą głównie otoczkę, a nie pierś. A to właśnie w gruczołach w tej mięsistej części piersi będziemy odczuwały ból. Zaproponowała namoczenie małej pieluszki i zamrożenie. W taki sposób obejmie się całego cycka i brzmi to dla mnie genialnie🤪 podobnie z wkładkami poporodowymi, bo można te zwykłe po prostu zamrozić na chwilkę. Ale poleca się też piankę gynoxid chłodzącą czy coś takiego. Mam w koszyku.
    U mnie od kiedy jestem na l4 pamięć jest lepsza🤔 to pewnie przez czas na odpoczynek i wyciszenie głowy.
    Niestety nie pamiętam słów. Wymyślam jakieś własne. Widzę przed oczami co co chce powiedzieć, ale nie umiem. Opisuje na około lub muszę narysować, czy pokazać czynność, kalambury.
    Mam nawet przykład… szukałam tarki (bo tak to się chyba nazywa?) i mówię mężowi „gdzie jest ta maszynka skrobiąca do części z rosołu?”. I kilka takich wynalazków już się pojawiło🤣 mój się już nawet nie śmieje, nie dopytuje. Patrzymy tylko na siebie ze zrozumieniem i delikatnym uniesieniem kącików ust. Tak ma być, nie ma czasu na słowa jak tu trzeba hodować człowieka!
    Ale podobno po porodzie wraca się do siebie mentalnie kolejny rok czy dwa.


    W sumie brzmi sensownie. Nie będę w takim razie kupować kolejnych nakładek chłodzących tylko w razie czego mrozić pampersy i tyle 😊.

    Ooo dzięki że piszesz o ten piance, dodam sobie w takim razie do drugiej części wyprawki aptecznej :).

    Mamy już szafę pax… wrzuciłam do niej dzisiaj większość rzeczy i po 1 mam wrażenie, że body i pajace to będę mogła wyrzucać zamiast prać 😅, a po drugie to tak strasznie mi się nie chce układać tego wszystkiego i dochodzić do tego jak najwygodniej dla nas to uporządkować, że masakra.

    Wam też tak puchną stopy?! Mam wrażenie, że moje dzisiaj zapłoną zaraz, a nie wychodziłam z domu więc dużo kroków nie robiłam. Tylko u nas dzisiaj w cieniu 30 stopni…

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 18 czerwca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera Anna u mnie druga krzywa po godzinie była 170 a po dwóch 90 i lekarka stwierdziła, że jest ok. Współczuję, że znowu musisz to pić 🤦

    Aaga ktoś inny pisał o kamerce 😉 ja szukam monitor oddechu z nianią elektroniczną 2w1.

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 18 czerwca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    W sumie brzmi sensownie. Nie będę w takim razie kupować kolejnych nakładek chłodzących tylko w razie czego mrozić pampersy i tyle 😊.

    Ooo dzięki że piszesz o ten piance, dodam sobie w takim razie do drugiej części wyprawki aptecznej :).

    Mamy już szafę pax… wrzuciłam do niej dzisiaj większość rzeczy i po 1 mam wrażenie, że body i pajace to będę mogła wyrzucać zamiast prać 😅, a po drugie to tak strasznie mi się nie chce układać tego wszystkiego i dochodzić do tego jak najwygodniej dla nas to uporządkować, że masakra.

    Wam też tak puchną stopy?! Mam wrażenie, że moje dzisiaj zapłoną zaraz, a nie wychodziłam z domu więc dużo kroków nie robiłam. Tylko u nas dzisiaj w cieniu 30 stopni…

    Stopy akurat nie, ale mam ogólnie wrażenie, że dzisiaj jestem cała spuchnieta 🙄 ze 2-3 dni słabo pilnowałam picia i są efekty. Zaczynam popijać pokrzywę

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 18 czerwca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami mam to samo😱 udało mi się na jutro jeszcze umówić wizytę tam gdzie miałam w sierpniu robione zdjęcie.

    Zzzaba dwóch dentystów powedziało mi, że nie zrobią zdjęcia i ja też mimo wszystko ym się bała. Będziemy pewnie działatak jak Mami pisała na czuja.

    Co do pamięci to ja nie ogarniam wizyt - żadnych. Mąż zapisujenu siebie w kalendarzu i mnie pilnuje 😅 ogólnie zapominam ważnych spraw... pilnie czegoś qysłać czy odebrać (od dwóch dni zapomonam paczki odebrać...), zapominam po co szłam do sklepu 😅

  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 18 czerwca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne to z tą pamięcią, dobrze że to mija 😅.

    Ja dzisiaj jestem w ogóle jednym wielkim flakiem. Nie mam siły na nic, boli mnie głowa, zero energii. Koszmar, jak pierwszy trymestr, tylko tutaj to już muszę coś robić bo czas goni.
    Zaraz chyba zmierzę ciśnienie aż. Fatalne uczucie, nic tylko leżę na kanapie z telefonem w dłoni cały dzień i coś grzebie w necie, oglądam głupoty i tyle 😵‍💫.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 18 czerwca, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Straszne to z tą pamięcią, dobrze że to mija 😅.

    Ja dzisiaj jestem w ogóle jednym wielkim flakiem. Nie mam siły na nic, boli mnie głowa, zero energii. Koszmar, jak pierwszy trymestr, tylko tutaj to już muszę coś robić bo czas goni.
    Zaraz chyba zmierzę ciśnienie aż. Fatalne uczucie, nic tylko leżę na kanapie z telefonem w dłoni cały dzień i coś grzebie w necie, oglądam głupoty i tyle 😵‍💫.

    Przybijam piątkę! To mój stan w ostatnich dniach. Nie nadaję się do niczego :|

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 2530 3384

    Wysłany: 18 czerwca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamuśki ☺️
    Jesteśmy po wizycie. Mamy 1230 g. 😍 buziaczka pokazała, ułożona dupka.
    Kolejna wizytę u prowadzącego mamy 33+5 i jestem przerażona jak ten czas leci 🙏🫣 wtedy już wszystko chce mieć gotowe, pokoik.
    W sumie mamy już prawie wszystko, oprócz mebli i przewijaka na komodę 🙂.
    Wczoraj kupiliśmy wanienkę z przewijakiem Chicco. Fajna sprawa na sam początek :)

    blador2, Akczi, bonassola, kleopatr4, Ojejku, Layla205, Marta36, karola_b, nutella_, Aaga, marti lubią tę wiadomość

    event.png

    👩🏽 🐕‍🦺 31
    immunologia ✔️genetyka ✔️
    04/2022 histeroskopia ✔️
    04/2022 drożność j. ✔️
    09/2023 laparo. L. Jajnik ✔️
    Ahm -2,8/ cykle 30-32 ✔️

    🧔🏻‍♂️30
    Morfologia 4 ✔️ genetyka ✔️
    Przeciwciała pp. 05/23 70%✖️10/23-> 36% ✔️

    INVIMED Wrocław
    💉ivf. 11/2023 ❄️❄️❄️

    27.12.2023 transfer ❄️🤍
    6dpt. ⏸️ beta: 25,4/8dpt. 83,8
    12dpt.551,00 /14dpt. 1385,00
    16dpt. 2773,00 /26dpt. ♡ 31649,00

    11+3 niskie ryzyko 6,04 cm ♥️
    17+0 227 g 👧🏻.
    23+3 połówkowe 695g
    33+5 2500 g
    36+5 3200 g 🩷

    39+1 👧🏻 4000g 56cm ☀️

    Ferie:❄️❄️
    🤰🏻 ♡
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 18 czerwca, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek otóż dowiedziałam się, że diabetolog zajmuje się cukrzycą, a cukrami poniżej normy ginekolog 😳 w piątek idę do następnego

    Na szczęście jeszcze nie puchnę, ale ostatnio w hebe chciałam spf i tak się nie umiałam wysłowić, że pani stwierdziła, że to chyba nie mój dzień i wyszłam z niczym bo nie potrafiłam powiedzieć co ja chcę🫣

    Adek2, lady_in_black, marti lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 18 czerwca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też jestem jakby ktoś mnie przeżuł i wypluł, bolą plecy, brzuch tragedia, dodatkowo ruchy małej już są tak mocne ze ciężko to wytrzymać 😅

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ