X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 30 lipca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tylko się będziecie zbierać to ja też idę😁

    Co do idealnego życia to zawsze te znajome, które 🤮 tęczą na końcu okazywało się, że siedzą w najgorszym syfie😉

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 30 lipca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Jezu, serio myślałam że nie nadrobię 🥵. Wy nadrabialyscie kilka h, a ja od wczoraj na raty!!!! Co nadrobiłam to miałam dziś fryzjera i jak krew w piach, kolejne strony 🤣. Robiłam zrzuty żeby się odnieść do wszystkiego bo już nic nie pamiętam, od 10 próbuje nadrobić, serio 😅😅😅.

    Zacznę od staników, w ogóle nie pomyślałam, że przecież trzeba bawełniany stanik mieć na noc! Nie wyobrażam sobie tych sztucznych i co? Mam trzy sztuczne 🤡. Dorwałam ten z pepco. Dla mnie jest „ok” chociaż wolę z H&M (mam dwa). No i teraz pytanie gdzie zwykłe bawełniane dostać? Myślałam, że te z rossmanna są bawełniane, ale nie :/. Za to z lidla widzę, że są 🤔.

    Mami36, ja nie mierzę cukru przed posiłkiem. Diabetolog nic takiego nie mówiła 🙈. Domyślałam się że to istotne itd ale już tak niewiele zostało 🙈.

    Banassola, też dostałam skierowanie na krzywą cukrową po 12 tygodniach po porodzie 🤢. Ciekawe czy też dadzą cytrynową, bo słyszałam że Medicover cytrynowe daje tylko ciężarnym 😅.

    Poduszkę motylka mamy, bo dostaliśmy w jakimś zestawie, ale z tego co się orientuję to lepiej nic takiego nie używać? Znajomi dostali zalecenia od fizjo aby mieć specjalną poduszeczkę ale tylko dlatego, że maluszek miał zdeformowaną główkę, a tak to wydaje mi się że to nie jest potrzebne, ale może się mylę?

    Puszek, położna ostatnio na szkole rodzenia mówiła aby przy hemoroidach sobie ulżyć, ale też żeby one się „zmniejszały” na koniec dnia położyć się z nogami na ścianie. Wtedy krew odpłynie ładnie sobie dalej i niby nie będzie takiego ciśnienia (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam).

    Akczi, z GBS też położna na szkole rodzenia mówiła, że postępowanie jest takie, aby nie czekać po odejściu wód/skurczach z tą odpowiednią częstotliwością długo tylko udać się do szpitala bo przed samym porodem powinno się podać dwie (jeśli dobrze pamiętam) dawki antybiotyku. A odstęp między dawkami musi być 4h. Jeśli poród będzie trwał 12h to co 4h będzie podawany antybiotyk (tak mam w notatkach ze szkoły rodzenia 😅).

    A najważniejsze, pochwalę się a co. Wczoraj byliśmy na wizycie ze względu na te bóle w sobotę. Mały waży 2100gram. Lekarz powitał mnie wesołym „no sprawdzimy czy tu się akcja porodowa nie zaczęła” 😄. No nie zaczęła się na szczęście. Prawdopodobnie stres z dnia poprzedniego spowodował skurcze. Szyjka długa na kilometry (cokolwiek to znaczy 😅). Położna mnie nastraszyła, że jak boli to szpital, bo stres dla dziecka jest gorszy niż nadprogramowa wizyta w szpitalu, że nie mam się schylać, nie dotykać brzuszka, nie jeździć już absolutnie autem! Wystraszyłam się trochę, ale ginekolog uspokoił.

    U nas na obiad łosoś z brązowym ryżem i sałatka. Odkryliśmy w lidlu łososia pacyficznego, niehodowlanego. Bardziej nam smakuje niż ten zwykły z biedronki no i mam nadzieję, że jest zdrowszy, a cukry po takim obiedzie 1h po 99 🫠.
    Ale przez was zjadłabym pomidorówkę z białym ryżem, albo biały ryż z jabłkami, aż zrobiłam zrzut przepisu Lady 😃.

    Co do Kleo to u mnie lampka zapaliła się przy tym domowym nauczaniu, bardzo mnie to „oburzyło”? Nie wiem czy to odpowiednie słowo, ale nic nie komentowałam bo nie widziałam sensu. Później brak badania moczu rozwalił mi trochę mózg (to standardy medyczne i traktuje je poważnie)🫣. Tłumaczyłam sobie to tym duchowym podejściem itd, tylko ja łatwowierna jestem 😅. Jakoś nie przeszło mi przez myśl, że może być trollem, albo wymyślać. Natomiast rzeczywiście wszystko w jej życiu było piękne, mąż, praca, ciąża, oh i ah 🤔.

    Teraz przez myśl mi przeszło czy fomyart była prawdziwa postacią 🫣.

    Fomyart była bardziej realna, ale też zdziwiło mnie ze dziewczyna w maturalnej klasie planowała ciążę. Choć tu myślę że wolała powiedzieć że planowala niż przyznać się do wpadki. I też te rzeczy na maturze odzyskane po iluś tam dniach. Ale ok. Nie ma co rozkminiac i się doszukiwać.

    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 30 lipca, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie - mały waży nie mało bo, aż 2,2 kg, strasznie przybrał. Lekarka szacuje wage do porodu między 3,2-3,5 kg bo tu długie nogi "dodają" masy. Ja niestety mam jakąś bakterie, czekam na wyniki posiewu i antybiotyk. Więc ogólnie osłabiony organizm bo tu ta opryszczka, tu ta infekcja 😮‍💨 Leki mam brać do 36 tyg i wtedy odstawimy. Za 2,5 tyg kolejna wizyta z ktg.

    Ja sobie też zrzuce przepis na ryż z jabłkami 😋

    Jestem za nowym wątkiwm :)

    marti lubi tę wiadomość

  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 30 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Dziewczyny jak tylko się będziecie zbierać to ja też idę😁

    Co do idealnego życia to zawsze te znajome, które 🤮 tęczą na końcu okazywało się, że siedzą w najgorszym syfie😉

    Połowa słodkich zdjęć na fejsach to 💩 prawda 🤦

    Królowa_Śniegu, blador2, Nowanna, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 30 lipca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazuzi - tam się mocno daty nie spinały na początku ;-) coś nie teges też było ewidentnie

    babyboom - mam nika to wejdę do Was odrazu, trzeba założyć wątek chyba można normalny - dołączymy w potem tryb prywatny trzeba przełączy albo od razu prywatny, bez pospiechu ale to byłoby super - można pisać bez publiczności
    Czekamy na kandydata na administratora ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 19:28

    preg.png
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 30 lipca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spakowane wszystko do jednej walizki średniej, na salę porodowa planuje wrzucić rzeczy w taka szmaciana torbę, położna mówiła że bierze się tylko recznik, wodę i telefon więc szkoda osobnej torby brac na te kilka rzeczy😀

    Ja jestem za przejściem na to prywatne forum ale nie ogarniam tak internetu więc nie założę tego wątku. Wolałabym nowy tylko dla nas niż dołączać już do istniejącego.

    Pampersy mam na próbę 1 z dady, 2 paczki lupilu bo kupiłam na promocji 1+1 No i pampers premium care 2 opakowania właśnie z tych darmowych, wszystkie są w rozmiarze 1 a rozmiar 2 to już będę kupować te które nam najbardziej odpowiadały

    Nowanna lubi tę wiadomość

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 30 lipca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę jutro spróbować ogarnąć choć nie jestem najlepsza w internetach 😁

    My kupimy Dady 1 paczkę lub dwie i tyle na początek.

  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 431 775

    Wysłany: 30 lipca, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dajcie znać co do nowego forum, kompletnie go nie znam. Też chętnie dołączę, bo jednak już się trochę „znamy” i szkoda by mi było jakbyśmy nagle urwały kontakt. Grupa na fb jednak bardziej obdziera z prywatności i być może niektóre z nas nie miałyby odwagi by o coś zapytać lub się zwierzyć. A tutaj wątek jest publiczny i każdy może czytać, to też nie jest zbyt fajne.

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 30 lipca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akczi - mam dade 1 x 1 - sa mini , pampers 1 x 2 z darmówek , i jakieś nie znane x 1, potem mam: dade i pampers 2, potem po paczce 3
    ...ale tak wyciągnęłam po 1 sztuce i dada1 jest najmniejsza potem już roszada pampers 1 wychodzi jak dada 1,5 a te "nie znane" niby 1 a większe od dady 2

    Ja mam walizkę kabinówkę po 1 paczce na start podkłady i reszta - kolejne paczki czekają w domu w foteliku w siatce na dowiezienie bo to gratne wszytko na 1 dobę mam w walizce .
    Poza tym piżamy top+spodenki, kosmetyczka, pajace rzeczy apteczne (ketonal, czopki, masci - co by być niezależnym ), ręcznik, kubek i co tam kazali, pampersy, chusteczki.
    Walizka zostanie w bagażniku, na poród mam plecak, w plecaku klapki ręcznik, woda, planuje jechać na akcje w luźnym t-shircie za "dupe" , stanik sportowy to już na poród i luźnych rybaczkach.
    Ja urodzę to mąż skoczy do auta po walizkę, a potem dowiezie sąsiadka do jest doładowanie art. higienicznych, zapasowe tetry, pajace itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 20:12

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 30 lipca, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga - zakładaj nie ma pospiechu

    Królowa_Śniegu - dokładnie na fejsie ja sie nie odnajduje, tryb forum jest ok ale jakby go zrobić na prywatnie będzie idealnie, ja mam grupę z 2014 do dzis ;-)
    To jest superowe, całe przedszkole, 3 klasy szkoły dzieci znam wirtualnie, można poradzić sie w fajnym życzliwym środowisku, obgadać, nabrać dystansu do rożnych sytuacji bez oceniania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 20:11

    Puszek♡, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • MariMari Autorytet
    Postów: 656 914

    Wysłany: 30 lipca, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    MariMari - dasz rade obczaić babyboom - tryb prywatny?

    Ja jestem atechniczna 🙈 nie umiem takich rzeczy.
    Tam się dopisałam i samo poszło. Nie zakładałam sama prywatnego.
    A sklejanie się z dziewczynami z drugiego forum to tego jakoś nie widzę. Bo i tam i tu już inne historie, inne doświadczenia.

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2015 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- 1 prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    2.07- usg 3trym, 1600g🩵
    preg.png
  • Ojejku Ekspertka
    Postów: 219 317

    Wysłany: 30 lipca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam póki co dwie paczki Dada 1, jedną paczkę Bambiboo 1, jedną paczkę Dada 2 i jedną paczkę Bambiboo 2. Póki co nie planuję kupować więcej bo nie chcę gracić niepotrzebnymi zapasami, a nie wiem jak długo będziemy na 1 ;) w klubie rossnę jestem zarejestrowana ale nie dostałam maila o pampersy, a sprawdzałam też w spamie :(

    preg.png
  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 30 lipca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku wrote:
    Ja mam póki co dwie paczki Dada 1, jedną paczkę Bambiboo 1, jedną paczkę Dada 2 i jedną paczkę Bambiboo 2. Póki co nie planuję kupować więcej bo nie chcę gracić niepotrzebnymi zapasami, a nie wiem jak długo będziemy na 1 ;) w klubie rossnę jestem zarejestrowana ale nie dostałam maila o pampersy, a sprawdzałam też w spamie :(
    Też nie dostałam gratisowych pieluch, a dopisałam drugie dziecko.

  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 30 lipca, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Jezu, serio myślałam że nie nadrobię 🥵. Wy nadrabialyscie kilka h, a ja od wczoraj na raty!!!! Co nadrobiłam to miałam dziś fryzjera i jak krew w piach, kolejne strony 🤣. Robiłam zrzuty żeby się odnieść do wszystkiego bo już nic nie pamiętam, od 10 próbuje nadrobić, serio 😅😅😅.

    Zacznę od staników, w ogóle nie pomyślałam, że przecież trzeba bawełniany stanik mieć na noc! Nie wyobrażam sobie tych sztucznych i co? Mam trzy sztuczne 🤡. Dorwałam ten z pepco. Dla mnie jest „ok” chociaż wolę z H&M (mam dwa). No i teraz pytanie gdzie zwykłe bawełniane dostać? Myślałam, że te z rossmanna są bawełniane, ale nie :/. Za to z lidla widzę, że są 🤔.

    Mami36, ja nie mierzę cukru przed posiłkiem. Diabetolog nic takiego nie mówiła 🙈. Domyślałam się że to istotne itd ale już tak niewiele zostało 🙈.

    Banassola, też dostałam skierowanie na krzywą cukrową po 12 tygodniach po porodzie 🤢. Ciekawe czy też dadzą cytrynową, bo słyszałam że Medicover cytrynowe daje tylko ciężarnym 😅.

    Poduszkę motylka mamy, bo dostaliśmy w jakimś zestawie, ale z tego co się orientuję to lepiej nic takiego nie używać? Znajomi dostali zalecenia od fizjo aby mieć specjalną poduszeczkę ale tylko dlatego, że maluszek miał zdeformowaną główkę, a tak to wydaje mi się że to nie jest potrzebne, ale może się mylę?

    Puszek, położna ostatnio na szkole rodzenia mówiła aby przy hemoroidach sobie ulżyć, ale też żeby one się „zmniejszały” na koniec dnia położyć się z nogami na ścianie. Wtedy krew odpłynie ładnie sobie dalej i niby nie będzie takiego ciśnienia (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam).

    Akczi, z GBS też położna na szkole rodzenia mówiła, że postępowanie jest takie, aby nie czekać po odejściu wód/skurczach z tą odpowiednią częstotliwością długo tylko udać się do szpitala bo przed samym porodem powinno się podać dwie (jeśli dobrze pamiętam) dawki antybiotyku. A odstęp między dawkami musi być 4h. Jeśli poród będzie trwał 12h to co 4h będzie podawany antybiotyk (tak mam w notatkach ze szkoły rodzenia 😅).

    A najważniejsze, pochwalę się a co. Wczoraj byliśmy na wizycie ze względu na te bóle w sobotę. Mały waży 2100gram. Lekarz powitał mnie wesołym „no sprawdzimy czy tu się akcja porodowa nie zaczęła” 😄. No nie zaczęła się na szczęście. Prawdopodobnie stres z dnia poprzedniego spowodował skurcze. Szyjka długa na kilometry (cokolwiek to znaczy 😅). Położna mnie nastraszyła, że jak boli to szpital, bo stres dla dziecka jest gorszy niż nadprogramowa wizyta w szpitalu, że nie mam się schylać, nie dotykać brzuszka, nie jeździć już absolutnie autem! Wystraszyłam się trochę, ale ginekolog uspokoił.

    U nas na obiad łosoś z brązowym ryżem i sałatka. Odkryliśmy w lidlu łososia pacyficznego, niehodowlanego. Bardziej nam smakuje niż ten zwykły z biedronki no i mam nadzieję, że jest zdrowszy, a cukry po takim obiedzie 1h po 99 🫠.
    Ale przez was zjadłabym pomidorówkę z białym ryżem, albo biały ryż z jabłkami, aż zrobiłam zrzut przepisu Lady 😃.

    Co do Kleo to u mnie lampka zapaliła się przy tym domowym nauczaniu, bardzo mnie to „oburzyło”? Nie wiem czy to odpowiednie słowo, ale nic nie komentowałam bo nie widziałam sensu. Później brak badania moczu rozwalił mi trochę mózg (to standardy medyczne i traktuje je poważnie)🫣. Tłumaczyłam sobie to tym duchowym podejściem itd, tylko ja łatwowierna jestem 😅. Jakoś nie przeszło mi przez myśl, że może być trollem, albo wymyślać. Natomiast rzeczywiście wszystko w jej życiu było piękne, mąż, praca, ciąża, oh i ah 🤔.

    Teraz przez myśl mi przeszło czy fomyart była prawdziwa postacią 🫣.
    Ja przed posiłkiem też nie miałam wytycznych żeby mierzyć, a sprawdziłam to wczoraj z ciekawości bo w książce było, że powinno spaść poniżej 90 i trochę mnie zmartwiło, że jednak nie zawsze spada😟
    Łosoś pacyficzny z Lidla to moje odkrycie dzięki cukrzycy😀 nie dość, że zdrowy to jeszcze szybko się robi i jest tańszy niż atlantycki😉

    Jeśli chodzi o poduszkę motylka to były modne parenaście lat temu, córce też kupiłam ale nie używaliśmy. Później oczywiście wyszło, że nie są zalecane. Do wózka mieliśmy małą płaską bambusową, a w łóżeczku spała bez poduszki.

    Nowanna lubi tę wiadomość

  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 30 lipca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    MariMari - mówimy o nowym czystym wątku tylko dla nas

    preg.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 30 lipca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami36, cena tego łososia jest dla mnie zagadka 😅.

    Dzięki Dziewczyny za wypisanie pampersów jakie macie. Kupię Dada 1 jedno opakowanie, Lupilu 1 jedno opakowanie i może Dada 2 jedno opakowanie.
    Poczytam jeszcze czym się różnią te złote dady od tych innych.

    Jestem chętna na nowe forum jak coś 😊. Zaraz sobie je obczaję bo nie znam go.

    A nikt nie ma do polecenia staników bawełnianych 🙈?

    Puszek♡ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Zzzaba Koleżanka
    Postów: 58 83

    Wysłany: 30 lipca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek♡ wrote:
    Co do biustonoszy to żadna nie ma dużego biustu???? No nie żartuj ie nawet. Ja już nie wiem gdzie szukać te internetowe często kończą się na rozmiarze E a ja potrzebuje większe 🤦
    Obczaj sobie alles mama easy - ma rozmiary do g/h

    Puszek♡ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 31 lipca, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Oela, widziałam że polubiłaś a się nie odzywasz. Co u Ciebie?

    Co do pampersów. Mam dwie paczki 1 Dada i dwie 2. Z pierwszym dzieckiem ich nie używałam, no ale zobaczymy. Może będą ok.
    Dobrze, że Kleopatra się ewakuowała, bo po porodzie to już w ogóle byłaby forumową atencjuszką.

    preg.png
  • MariMari Autorytet
    Postów: 656 914

    Wysłany: 31 lipca, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pieluchami jak przy pierwszym synu postawiłam na pampersy.
    Jeśli będzie to w ogólnym rozliczeniu wychodzić jakoś masakrycznie drogo, to będę próbowała też tych z biedry czy Lidla.

    Na innym forum było sporo mam szykujących się na wielopielo. Myślę, że to bardzo zdrowa opcja, ale nie dla mnie.
    To jedyna rzecz w pielegnacji chyba, w której nie dałabym rady. Jednorazówki i do kosza i oby tylko nie podciekło na bodziaka😉

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2015 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- 1 prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    2.07- usg 3trym, 1600g🩵
    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 31 lipca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Mami36, cena tego łososia jest dla mnie zagadka 😅.

    Dzięki Dziewczyny za wypisanie pampersów jakie macie. Kupię Dada 1 jedno opakowanie, Lupilu 1 jedno opakowanie i może Dada 2 jedno opakowanie.
    Poczytam jeszcze czym się różnią te złote dady od tych innych.

    Jestem chętna na nowe forum jak coś 😊. Zaraz sobie je obczaję bo nie znam go.

    A nikt nie ma do polecenia staników bawełnianych 🙈?

    Ja kupiłam takie 2 szt
    https://allegro.pl/oferta/biustonosz-do-karmienia-linaise-1700-bez-80c-13296739713
    Z tym, że mam w stosunku do nich ale.. kupiłam 2 szt identyczne. Jeden jest spoko a drugi marszczy się tak na szwie na środku piersi. Nie fajnie to spod bluzki wygląda. Mam nadzieję, że piersi po porodzie trochę urosna i miseczka się po prostu wypełni i nie będzie to takie widoczne.

    Nowanna lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ