X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • MariMari Autorytet
    Postów: 656 914

    Wysłany: 30 lipca, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    A ja jeszcze wrócę do pakowania torby. Pakujecie już tak na tip top i w przypadku wizyty na IP bierzecie wszystko? Bo ja dwa razy jak jechałam na IP to pakowaliśmy rzeczy tylko dla mnie do małej torby.

    Chciałam się dziś spakować, ale nie wiedziałam jak to ugryźć🤔 no i podjełam życiową decyzję prasuję tylko niezbędne minimum co się pogniecie. Po suszarce te ciuszki są jak wyprasowane :)

    Warto mieć i wozić w aucie, tak dla świętego spokoju.
    Przypomnę jeszcze raz, że wylądowałam przypadekiem z porodem 100km od domu i chwała za torbę w bagażniku.

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2015 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- 1 prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    2.07- usg 3trym, 1600g🩵
    preg.png
  • Polaaaa Przyjaciółka
    Postów: 109 46

    Wysłany: 30 lipca, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazuzi wrote:
    Dzięki dziewczyny za pokazanie otulaczy. Ja się zastanawiam między tymi na zimę.
    1.
    https://jukki.pl/pl/p/Kocyk-do-fotelika-samochodowego-Plusz-ecru-i-ecru-Velvet-/3991
    2.
    https://muminky.pl/pl/p/Kocyk-Do-Fotelika-Samochodowego-z-Kapturkiem-Karmelowy/1551

    Do wózka kupiłam spiworek a z tym do fotelika mam dylemat.

    Kleopatra, dokładnie takie same porządki w reklamówkach zrobiłam że 2 miesiące temu. Jak miło się patrzy na te pudełko, z poskładanymi siatkami. Noc nie wypada, wszystko ładnie ułożone i ile miejsca zaoszczędzone..


    Hej, wiem, że odkopuję stary temat - właśnie przyszedł mi dokładnie ten 1 otulacz - nie sądzicie, że jest on za gruby do fotelika? Da się dobrze zaciągnąć pasy?

  • MariMari Autorytet
    Postów: 656 914

    Wysłany: 30 lipca, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Myślicie, że była trollem? Ja myślałam raczej o wszechwiedzącej świrusce. Ostatni post był dla mnie prowokacją.

    Zazdroszczę nocy bez siku, ale współczuję opryszczek.

    Nie, nie była trolem. Tak mi się wydaje. Znam dokładnie takie same nieopierzone ptaszki.
    Sama byłam podobna jak miałam niespełna 21 lat, zaszłam tuż po wymarzonym ślubie w 1 ciążę.
    Zachowywałam się jak przemądrzała nawiedzona, bo przecież wszystko wiem, skoro tyle książek o ciąży przeczytałam i mam tak cudownego męża od kilku miesięcy.
    Jestem 16lat później i życie mnie baaaaardzo doświadczyło przez lata. Zmądrzałam.
    Cały czas zastanawiam się jak wychowaliśmy tak fajnego 16latka, jak miałam tyle problemów ze sobą i tle tematów na terapię🙈🙈🙈

    Aaga, marti lubią tę wiadomość

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2015 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- 1 prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    2.07- usg 3trym, 1600g🩵
    preg.png
  • MariMari Autorytet
    Postów: 656 914

    Wysłany: 30 lipca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Zazuzi - no to 2tyg i koniec - zleci ;)

    Ja mam propozycje żeby przenieść się na inne forum gdzie może być watek ukryty


    https://www.babyboom.pl/forum/ - tu byłam w 2014 i wtedy się dało tak, była anonimowość forum, ale nikt z zewnątrz nie wszedł

    Jestem na forum wrześniowym babyboom i zazuzi też jest.
    Dobrze tam, bo jest prywatny wątek, widoczny tylko dla użytkowników. Nie wiem tylko czy po takim czasie da się połączyć siły

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2015 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- 1 prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    2.07- usg 3trym, 1600g🩵
    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 30 lipca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariMari wrote:
    Jestem na forum wrześniowym babyboom i zazuzi też jest.
    Dobrze tam, bo jest prywatny wątek, widoczny tylko dla użytkowników. Nie wiem tylko czy po takim czasie da się połączyć siły
    Może przyjmą uchodźców z ovufriend 😁

    blador2, Ojejku, Aaga, Zenka1, Mami36, Klarara, MariMari, Oela91, Nowanna, bonassola, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 30 lipca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_in_black wrote:
    Może przyjmą uchodźców z ovufriend 😁
    🤣🤣🤣

    Aaga lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 30 lipca, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_in_black wrote:
    Może przyjmą uchodźców z ovufriend 😁

    😂🤣😂🤣😂

  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 30 lipca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chętnie zostanę takim uchodźcą 😂😂

    mam płyn do prania bobini a do płukania silan sensitive& coś tam.

    Byłam u Fizjo, rozprawiła się z tym spojeniem łonowym ale dalej boli, mniej ale przynajmniej mogę już nogę podnieść do góry. Mięśnie brzucha i kresę mam w super stanie ☺️ Wymasowała mi krocze i dostałam całą listę ćwiczeń które mogę robić już do po porodu. Następna wizyta już po porodzie jak będę się czuła na siłach i dostałam nakaz leżenia na brzuchu jak najszybciej po porodzie jeśli urodzę faktycznie naturalnie. Chyba że będę bardzo obolała. Plan jest żebyśmy robiły indibe na szybsze obkurczenie się macicy :)

    Nowanna lubi tę wiadomość

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 30 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka1 wrote:
    Ja też chętnie zostanę takim uchodźcą 😂😂

    mam płyn do prania bobini a do płukania silan sensitive& coś tam.

    Byłam u Fizjo, rozprawiła się z tym spojeniem łonowym ale dalej boli, mniej ale przynajmniej mogę już nogę podnieść do góry. Mięśnie brzucha i kresę mam w super stanie ☺️ Wymasowała mi krocze i dostałam całą listę ćwiczeń które mogę robić już do po porodu. Następna wizyta już po porodzie jak będę się czuła na siłach i dostałam nakaz leżenia na brzuchu jak najszybciej po porodzie jeśli urodzę faktycznie naturalnie. Chyba że będę bardzo obolała. Plan jest żebyśmy robiły indibe na szybsze obkurczenie się macicy :)

    Bardzo polecam indibe!! Ja miałam na bliznę po laparotomii, już po pierwszym zabiegu czułam różnicę. Normalnie rozpuściła takie mini- zrosty. Po CC tak samo mam zalecenie leżenia na brzuchu. Fizjo mówiła, że można już próbować w 4-5 dobie, a w 7 na spokojnie

    Zenka1 lubi tę wiadomość

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 30 lipca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest super, jak ktoś ma tylko możliwości finansowe to zdecydowanie warto ❤️

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 30 lipca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, mnie zszokowało że główka dzidziusia oblepiona mazią płodową może być dla kogoś obrzydliwa. To że wyszła z obrzydliwej p0chw¥ gdzie są obrzydliwe wydzieliny kobiece to jest takie straszne! To tak dla kontrastu było z lizankiem, a czy to troll czy nie niech pozostanie tajemnicą;)
    Co teraz przyszło mi do głowy to niektórzy faktycznie mogą mieć problem z czytaniem między wierszami i to zapewne przeważyło na odbiór mojej osoby. No ale co poradzę, nie przeszkadza mi to też jakoś bo każdego nie zadowolę, nie potrzebuję tego. Niech moja wiedza i mądrość duchowa pozostaną ze mną!🙃 - to dedykacja

    Wpis nie arogancki, zwyczajny. Czy niedojrzały, raczej nie. Może obcujecie za mało z młodszym pokoleniem😁
    Szczery to na pewno, bo i ja taka jestem. Nie wstydzę się niczego co tu padło, bo czemu? To samo powiedziałabym każdemu. Czy przechodniowi, czy mamie. Bo to mnie stworzyło. Nie lubię tabu, ściemy i jakby się zastanowić to mogę być kimś w rodzaju naturalistki. Nie wiem, nie myślałam o tym wcześniej.
    Starałam się otworzyć, dawać od siebie i brać z doświadczenia obecnych już mamuś.

    Jeśli ktoś śmieje się z wartości jakie przynosi zwolnienie w życiu i skupienie się na drobnych małych szczęściach jak na przykład pierwszy pomidorek we własnym ogrodzie to faktycznie mogliśmy się nie zrozumieć na tym forum.
    Jestem zwyczajna, mam dużo pokory. Ważę i analizuję swoje słowa, wybory. Są dla mnie nieomylne skoro są moje. Już się dokonały lub moja opinia o nich w jakiś sposób się wyrobiła, więc nie mogę w nie ani w siebie wątpić, bo to bez sensu. Jeśli czegoś nie wiem to dociekam, sprawdzam i chętnie dyskutuję.
    Nigdy żadnej z Was nie oceniłam, ale fora mają to do siebie, że odmieńcy są odrzutkami. I ok. Dla mnie niepojętym jest wiele z tego co przeczytałam, a dla kogoś moja ścieżka. Chyba przeżyję.

    Jeśli prostota to wyższość to chcę tego!

    A to jaka jest moja historia i co zrobiło mnie mną pozostawiam dla siebie w serduszku. Ale zapewniam, że spina się to pięknie w całość. Może kiedy napiszę o tym biografię.
    Żart.
    A może nie🫣

    PS dla szczerze zainteresowanych - umieszczę sobie na pamiątkę w stopce info o tym, czy chiński kalendarz się sprawdził:)
    PS2 mami, nie ukrywam że od początku pamiętałam co mi napisałaś na wątku o umowach i śmiałam się pod nosem z niedowiarków.
    Nie każdemu jest pisane trafić tak „idealnie” z pracą jak mnie, ale jak się wie jak o siebie zadbać i się wierzy w to do czego się zmierza to się udaje no co mogę więcej😁
    Ale nie na samą ciążę mi przedłużyli, bez obaw. Zasuwałam jak mróweczka i się opłaciło.
    Poza tym, zgodnie z przepisami pracownik ma prawo złożyć co pół roku wniosek m.in o zmianę umowy na nieokreśloną i ja właśnie z tego skorzystałam. To nie żadne cuda. Prosto z próbnego dostałam umowę na rok, a dopiero po pół roku (czyli łącznie 9mcy pracy w firmie) nieokreśloną😎
    Chcę o tym pisać, żeby kobiety wiedziały jakie mają możliwości.

    A teraz spadam już na dobre dziewczyny, dzięki i może do kolejnego🤭 forum zabierało mi trochę czasu, ale fajnie się tu jednak wchodziło kiedy samopoczucie nie sprzyjało. Później po 2 trymestrze zmieniłam podejście, bo odstawałam. Robiłam swoje w swoim czasie, szybciej niż większość i nie chciałam nikomu nieświadomie robić presji, że ja mam to to i tamto a reszta nie.
    Mniej bodźców z rozpraszaczy było korzystniejsze. Dlatego też nie mam fb, tiktoków, bo mieszają w głowie.
    Wylogowuje się do życia👋🏼
    Wszystkiego dobrego, tak zwyczajnie.

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 30 lipca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, serio myślałam że nie nadrobię 🥵. Wy nadrabialyscie kilka h, a ja od wczoraj na raty!!!! Co nadrobiłam to miałam dziś fryzjera i jak krew w piach, kolejne strony 🤣. Robiłam zrzuty żeby się odnieść do wszystkiego bo już nic nie pamiętam, od 10 próbuje nadrobić, serio 😅😅😅.

    Zacznę od staników, w ogóle nie pomyślałam, że przecież trzeba bawełniany stanik mieć na noc! Nie wyobrażam sobie tych sztucznych i co? Mam trzy sztuczne 🤡. Dorwałam ten z pepco. Dla mnie jest „ok” chociaż wolę z H&M (mam dwa). No i teraz pytanie gdzie zwykłe bawełniane dostać? Myślałam, że te z rossmanna są bawełniane, ale nie :/. Za to z lidla widzę, że są 🤔.

    Mami36, ja nie mierzę cukru przed posiłkiem. Diabetolog nic takiego nie mówiła 🙈. Domyślałam się że to istotne itd ale już tak niewiele zostało 🙈.

    Banassola, też dostałam skierowanie na krzywą cukrową po 12 tygodniach po porodzie 🤢. Ciekawe czy też dadzą cytrynową, bo słyszałam że Medicover cytrynowe daje tylko ciężarnym 😅.

    Poduszkę motylka mamy, bo dostaliśmy w jakimś zestawie, ale z tego co się orientuję to lepiej nic takiego nie używać? Znajomi dostali zalecenia od fizjo aby mieć specjalną poduszeczkę ale tylko dlatego, że maluszek miał zdeformowaną główkę, a tak to wydaje mi się że to nie jest potrzebne, ale może się mylę?

    Puszek, położna ostatnio na szkole rodzenia mówiła aby przy hemoroidach sobie ulżyć, ale też żeby one się „zmniejszały” na koniec dnia położyć się z nogami na ścianie. Wtedy krew odpłynie ładnie sobie dalej i niby nie będzie takiego ciśnienia (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam).

    Akczi, z GBS też położna na szkole rodzenia mówiła, że postępowanie jest takie, aby nie czekać po odejściu wód/skurczach z tą odpowiednią częstotliwością długo tylko udać się do szpitala bo przed samym porodem powinno się podać dwie (jeśli dobrze pamiętam) dawki antybiotyku. A odstęp między dawkami musi być 4h. Jeśli poród będzie trwał 12h to co 4h będzie podawany antybiotyk (tak mam w notatkach ze szkoły rodzenia 😅).

    A najważniejsze, pochwalę się a co. Wczoraj byliśmy na wizycie ze względu na te bóle w sobotę. Mały waży 2100gram. Lekarz powitał mnie wesołym „no sprawdzimy czy tu się akcja porodowa nie zaczęła” 😄. No nie zaczęła się na szczęście. Prawdopodobnie stres z dnia poprzedniego spowodował skurcze. Szyjka długa na kilometry (cokolwiek to znaczy 😅). Położna mnie nastraszyła, że jak boli to szpital, bo stres dla dziecka jest gorszy niż nadprogramowa wizyta w szpitalu, że nie mam się schylać, nie dotykać brzuszka, nie jeździć już absolutnie autem! Wystraszyłam się trochę, ale ginekolog uspokoił.

    U nas na obiad łosoś z brązowym ryżem i sałatka. Odkryliśmy w lidlu łososia pacyficznego, niehodowlanego. Bardziej nam smakuje niż ten zwykły z biedronki no i mam nadzieję, że jest zdrowszy, a cukry po takim obiedzie 1h po 99 🫠.
    Ale przez was zjadłabym pomidorówkę z białym ryżem, albo biały ryż z jabłkami, aż zrobiłam zrzut przepisu Lady 😃.

    Co do Kleo to u mnie lampka zapaliła się przy tym domowym nauczaniu, bardzo mnie to „oburzyło”? Nie wiem czy to odpowiednie słowo, ale nic nie komentowałam bo nie widziałam sensu. Później brak badania moczu rozwalił mi trochę mózg (to standardy medyczne i traktuje je poważnie)🫣. Tłumaczyłam sobie to tym duchowym podejściem itd, tylko ja łatwowierna jestem 😅. Jakoś nie przeszło mi przez myśl, że może być trollem, albo wymyślać. Natomiast rzeczywiście wszystko w jej życiu było piękne, mąż, praca, ciąża, oh i ah 🤔.

    Teraz przez myśl mi przeszło czy fomyart była prawdziwa postacią 🫣.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 16:15

    Puszek♡, blador2, Akczi lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 30 lipca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka, a ćwiczysz sobie na piłce regularnie w domu? Pytam bo ja od piątku chyba zaprzestałam, później sobota te skurcze i wczoraj już mimo że mi się nie chciało na maxa poćwiczyłam zgodnie z tym co pokazali w szkole rodzenia i poczułam taką ulgę, jakby mi ktoś wielki kamień z krocza zdjął xD (sorki za określenie ale tak było 🤪). Czułam jak mi się spojenie rozciąga, poczułam ulgę w pachwinach na maxa. Planuje już codziennie to robić, ale wiecie jak jest 😎.

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 30 lipca, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od zeszłego tygodnia tak, bardziej tak się bujam biodrami. dzisiaj jeszcze fizjoterapeutka pokazała mi ćwiczenia z piłeczką do rolowania, i rollerem takie typowo na krocze, będę robić :) no i może jak siły pozwolą i temperatury ( znowu mają być upały po 35 stopni 😩) to chcę sobie dodać jogę dla ciężarnych jakąś delikatną. Potrzebuję bardzo ruchu już.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 16:27

    Nowanna lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 431 775

    Wysłany: 30 lipca, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow 🫣 Laski już myślałam, że nie nadrobię czytać całego materiału, od wczoraj nazbierała się porządna lektura.

    Co do poduszki motylka, to mam i myślę, że to fajna sprawa, żeby główka tak nie skakała w wózku. Więc planuję używać, a czy się sprawdzi to wyjdzie w praktyce.

    Do prania mam płyny Lovela. Na początku podobał mi się zapach. Potem jakoś mnie męczył, a teraz znowu mi się podoba 🫣 Więc jak dzidzi podpasuje to narazie nie będę go zmieniać.

    Czytam o spakowanych torbach do szpitala i chyba popełniłam jakiś błąd, bo wszystko spakowałam do jednej walizki. I moje i dla córci. To teraz powyciągam to co potrzebne tylko do porodu do osobnej i myślę, że będzie już ok i bez stresu.

    Mi też ideologia Kleo nie leżała zbytnio, jednak nigdy się nie udzielałam bo nie chciałam robić jak to mówicie „gównoburzy”. Co do szczegółów życia intymnego to są jakieś granice dobrego smaku, a tu zostały przekroczone i czytałam ten wpis z zażenowaniem.. Już naprawdę niektórzy nie wiedzą jak zwrócić na siebie uwagę. W necie każdy jest idealny i cudowny, dlatego czasami nie warto w to wchodzić głębiej - rzeczywistość sama weryfikuje 🙂

    Dziś byłam na morfologii i glukozie, bo w przyszłym tyg mam diabetologa. Co najlepsze na czczo w domu glukometr pokazał 90, a ponad godzinę później z krwi było już 100.. więc też tego nie kumam. Ogólnie odkąd jestem w domu to cukry na czczo mi się poprawiły, więc mam nadzieję, że nie będę musiała przyjmować insuliny (jakoś sama myśl o tym mnie stresuje, nie wiem czemu).

    Udało mi się wskoczyć do Rossmana i odebrać pampersy za grosz. Myślałam, że to ściema, ale okazało się inaczej więc super. Bo jak sięgam pamięcią , to chyba nigdy nie dostałam nic „za darmo”. Od razu przy okazji uzupełniłam zapasy płynów i żeli pod prysznic, co by po porodzie o tym nie myśleć, że mi brakuje.

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 30 lipca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królowa Śniegu, dobrze że piszesz, też dostałam maila z informacją o tych pampersach za 1gr.

    Ja ciągle mam rozkmine z tymi pampersami jakie kupić. Ogólnie chce mieć i Dada i Lupilu w domu na początek. Dada ma te złote i jeszcze jakieś, ale głównie chodzi mi o rozmiar czy 1 czy 2 kupić? Czy np dada złota 1 i dada inna 2, a lupilu też 1?
    W szkole rodzenia przewijaliśmy i lupilu i złota dada to powiem wam, że lupilu w mojej ocenie były lepsze. Ten rzep lepiej się kleił, ten pampers mniej się „siepal”, ale może to właśnie gorzej bo więcej chemii?

    A co do walizki to ja zdurniałam do reszty bo skoro będę mieć wywoływany poród to mnie uświadomiłyście dziś, że po pierwsze muszę wziąć normalne ciuchy do szpitala na kilka dni (tyle to może trwać). W życiu ich nie naszykowałam, ba nawet nie pomyślałam o tym 😜. A dwa że ja planowałam zapakować się w średnia walizkę, połowa walizki dla mnie i maluszka po porodzie, połowa na salę porodowa. Wydaje mi się że nawet położna mówiła aby w jedną walizkę się spakować, a teraz już sama nie wiem🙄.

    Królowa_Śniegu lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 30 lipca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    MariMari - dasz rade obczaić babyboom - tryb prywatny?

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 30 lipca, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    Hej, wiem, że odkopuję stary temat - właśnie przyszedł mi dokładnie ten 1 otulacz - nie sądzicie, że jest on za gruby do fotelika? Da się dobrze zaciągnąć pasy?
    Koniec końców go nie kupiłam, więc nie pomoge😉

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 30 lipca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariMari wrote:
    Jestem na forum wrześniowym babyboom i zazuzi też jest.
    Dobrze tam, bo jest prywatny wątek, widoczny tylko dla użytkowników. Nie wiem tylko czy po takim czasie da się połączyć siły

    Dziewczynom raczej chodzi o zupełnie nowy wątek, tylko z nami tu udzielającymi się. Czyli byłybyśmy na 2. Mimo to jestem za. Tamto forum jest fajniejsze, można cytować posty i jednym kliknięciem wrzuca się zdjęcia. Myślę, że temat godny przemyślenia. Tylko kto się tym zajmie? Ja się na tym kompletnie nie znam

    mimi_m, Nowanna, Puszek♡, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 30 lipca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie tam założyłam już konto, jestem jako Zenka, ale nie umiem forum obsługiwać więc nie wiem jak zrobić tam ten wątek prywatny itd

    preg.png
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ