Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • WeraAnna Autorytet
    Postów: 413 435

    Wysłany: 9 lutego 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ pięknie widać maluszki. Zazdroszczę Dziewczyny!

    Domi trzymam mocno kciuki żeby krwiak dał za wygraną🤞
    KarolinaJ0702 - też jestem do dyspozycji gdybyś chciała wiedzieć co i jak bo niestety byłam w takiej samej sytuacji.

    Mnie dzisiaj bardziej niż zwykle ciągnie brzuch i czasem kłuje. Jestem w szoku że na tak wczesnym etapie się to zaczęło bo w poprzedniej ciąży ciągnąć zaczęło mnie dopiero po 1szym trymestrze.

    KarolinaJ0702, Karaparas lubią tę wiadomość

    preg.png
  • MariMari Autorytet
    Postów: 656 914

    Wysłany: 9 lutego 2024, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaJ0702 wrote:
    Dostałam skierowanie do szpitala, nic się nie pojawiło więcej

    Tak mi przykro😭😭😭

    KarolinaJ0702 lubi tę wiadomość

    Ona 37 -On 43
    2008- naturals 👶 syn 15l
    2011- 12tc 👼
    Starania od 2015 i nic:( 2021- 1 IVF- ICSI
    1 FET 5.06.21-cb 2 FET-cb 3 FET 14.12-beta 0
    2 IVF Kolejne ICSI 3.2022
    Stymulacja. 24🥚,20 zarodków, padły do 5doby..klapa:( 4FET-beta 0...przerwa i deprecha:(
    9.01.2024- naturalny cud🤰
    || kreski i beta 1751, po 48h 3266
    19.01.2024- 6tc2d🐻5,75mm💓111bpm
    Nifty pro -Synek, ryzyka niskie🩵🩵🩵
    27.02- 1 prenatalne , wszystko ok, NT 1,8 👶 5,8cm
    30.04- połówkowe, 472g malucha🩵
    2.07- usg 3trym, 1600g🩵
    preg.png
  • KarolinaJ0702 Autorytet
    Postów: 289 220

    Wysłany: 9 lutego 2024, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WeraAnna wrote:
    Ależ pięknie widać maluszki. Zazdroszczę Dziewczyny!

    Domi trzymam mocno kciuki żeby krwiak dał za wygraną🤞
    KarolinaJ0702 - też jestem do dyspozycji gdybyś chciała wiedzieć co i jak bo niestety byłam w takiej samej sytuacji.

    Mnie dzisiaj bardziej niż zwykle ciągnie brzuch i czasem kłuje. Jestem w szoku że na tak wczesnym etapie się to zaczęło bo w poprzedniej ciąży ciągnąć zaczęło mnie dopiero po 1szym trymestrze.
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek

    Oela91 lubi tę wiadomość

    👩2001
    🧔‍♂️1993
    8 cs
    12.01.2024 ⏸️
    24.01.2024 mamy pęcherzyk ciążowy
    07.02.2024 następna wizyta pusty pęcherzyk
    Poronienie chybione 6/8 tydz. ciąży

    25 cs
    Morfologia nasienia 5%
    Drożność jajowodów 👍
    AMH 2.91
  • Karaparas Debiutantka
    Postów: 11 19

    Wysłany: 9 lutego 2024, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zaczął coś brzuch ciągnąć i odczuwam kłucie ...idzie wekeend chyba zadzwonię do swojego doktorka ..sama nie wiem 😭🤦‍♀️

    Karolina1990
    Kuba 1989 💑

    Anastazja 2020r❤
    Nina 2022r❤
    Słodziak 01.09.2024 🤰
  • Inhabituel Ekspertka
    Postów: 124 249

    Wysłany: 9 lutego 2024, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaJ0702 wrote:
    Dostałam skierowanie do szpitala, nic się nie pojawiło więcej
    Bardzo mi przykro, trzymaj się 🥺😓😓

    KarolinaJ0702 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Inhabituel Ekspertka
    Postów: 124 249

    Wysłany: 9 lutego 2024, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu się tak mało udzielam, bo nie dość że nic nie jem prawie i było ciężko aż do dziś to jeszcze czeka mnie misja. Mąż mojej mamy zmarł jakiś czas temu i potrzebuje pomocy przy dzieciach a ma ich 4 aż, w nocy jadę do Berlina na tydzień jej pomóc i jakieś obiady zrobić dla dzieciaków ale kompletnie brak pomysłów co takie 4 latki jedzą 🤔 Oby tylko miłości mnie w trakcie podróży nie pokonały,bo będę jechać 7h

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 890 778

    Wysłany: 9 lutego 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karaparas wrote:
    A mnie zaczął coś brzuch ciągnąć i odczuwam kłucie ...idzie wekeend chyba zadzwonię do swojego doktorka ..sama nie wiem 😭🤦‍♀️
    Zdarza się na tym etapie. Jeśli nie są to mocne albo skurczowe bóle, nie ma powodu do obaw 🙂

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 890 778

    Wysłany: 9 lutego 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inhabituel wrote:
    Ja tu się tak mało udzielam, bo nie dość że nic nie jem prawie i było ciężko aż do dziś to jeszcze czeka mnie misja. Mąż mojej mamy zmarł jakiś czas temu i potrzebuje pomocy przy dzieciach a ma ich 4 aż, w nocy jadę do Berlina na tydzień jej pomóc i jakieś obiady zrobić dla dzieciaków ale kompletnie brak pomysłów co takie 4 latki jedzą 🤔 Oby tylko miłości mnie w trakcie podróży nie pokonały,bo będę jechać 7h
    Sądzę, że spagetti i pizza będą hitem 😉

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 9 lutego 2024, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    KarolinaJ0702 - pewnie

    KarolinaJ0702 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Emiliia Ekspertka
    Postów: 210 243

    Wysłany: 9 lutego 2024, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_56 wrote:
    Dziewczyny byłam dziś u lekarza i generalnie okazało się, że ten tydzień temu źle spojrzał robiąc badanie przez pochwę i widział część krwiaka, albo kompletnie co innego. Ponieważ krwiak rośnie w siłę i ma już 4,5cm i zagraża ciąży. Dziś miałam badanie przez brzuch.
    Powinnam generalnie nic nie robić, lekarz uczył mnie nawet wstawać z łóżka tak, żeby nie napinać brzucha. Dzidzia ma się dobrze póki co, bo 3,2cm 180 FHR. Jestem załamana na myśl, że mogę stracić wszystko przez krwiaka 😢
    Lekarz powiedział, że przy odrobinie szczęścia będzie dobrze, ale sytuacja jest poważna.

    A to tylko dowód na to, żeby nie ufać jednemu lekarzowi. Panu dziś od razu się nie podobało, że krwiak mógł tak szybko się zmniejszyć, wbrew temu co mówił poprzednik.

    Ja z sierpniowego wątku, ale chce dodać otuchy. Też byłam posiadaczką krwiaka, w efekcie krwotoku i ponad 5 tygodniowego plamienia, by wreszcie po krwiaku pozostał niegroźny cień. Też leżałam, nadal się oszczędzam, ale jest światełko w tunelu. Zaczynam II trymestr.
    Będzie dobrze 🫶🏻

    Oela91, Karaparas lubią tę wiadomość

    age.png
  • Domi_56 Przyjaciółka
    Postów: 100 106

    Wysłany: 9 lutego 2024, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliia wrote:
    Ja z sierpniowego wątku, ale chce dodać otuchy. Też byłam posiadaczką krwiaka, w efekcie krwotoku i ponad 5 tygodniowego plamienia, by wreszcie po krwiaku pozostał niegroźny cień. Też leżałam, nadal się oszczędzam, ale jest światełko w tunelu. Zaczynam II trymestr.
    Będzie dobrze 🫶🏻

    Dziękuję za otuchę 🥹 U mnie też był krwotok, byłam w szpitalu ponad tydzień temu. Mam nadzieję, że wszystko skończy się tak pozytywnie jak u Ciebie.
    Wszystkiego dobrego 🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2024, 18:32

    20.12.2023- Transfer 6 dniowej blastocysty
    17.01- ❤️

    preg.png
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 432 776

    Wysłany: 9 lutego 2024, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny ja dziś odpadam totalnie. Na śniadanie bułeczka z masełkiem i serkiem hochland z pomidorem i solą.. Niestety 🤢 Pojechałam na wizytę do pani doktor.. szarpało mnie całą drogę. Po wizycie poczułam wilczy głód i kupiłam sobie w żabce kanapkę z jajkiem - zjadłam ze smakiem, do tego sok pomarańczowy i paczka chipsów .. Po powrocie do domu wszystko 🤢 biedna jestem, pije rumianek i czuję że długo nie zagości w moim brzuchu.. 😧😵‍💫

    age.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Emiliia Ekspertka
    Postów: 210 243

    Wysłany: 9 lutego 2024, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_56 wrote:
    Dziękuję za otuchę 🥹 U mnie też był krwotok, byłam w szpitalu ponad tydzień temu. Mam nadzieję, że wszystko skończy się tak pozytywnie jak u Ciebie.
    Wszystkiego dobrego 🤍

    Może pojawić się znów krwawienie, plamienie. Maluch rośnie i jak przerośnie krwiaka, to wygracie 🙂 i tak wygracie 💪🏼
    Gdzie jest położony? Pod malcem? Przy ujściu wewnętrznym?

    age.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 704 681

    Wysłany: 9 lutego 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inhabituel wrote:
    Ja tu się tak mało udzielam, bo nie dość że nic nie jem prawie i było ciężko aż do dziś to jeszcze czeka mnie misja. Mąż mojej mamy zmarł jakiś czas temu i potrzebuje pomocy przy dzieciach a ma ich 4 aż, w nocy jadę do Berlina na tydzień jej pomóc i jakieś obiady zrobić dla dzieciaków ale kompletnie brak pomysłów co takie 4 latki jedzą 🤔 Oby tylko miłości mnie w trakcie podróży nie pokonały,bo będę jechać 7h

    Może ryż zapiekany z jabłkami? Naleśniki? Ogólnie jakieś placki. To zależy od dzieci. Moja córka kocha owsiankę.

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 9 lutego 2024, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_56 - robisz w poniedziałek NIFTY ?

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 890 778

    Wysłany: 9 lutego 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królowa_Śniegu wrote:
    Jeju dziewczyny ja dziś odpadam totalnie. Na śniadanie bułeczka z masełkiem i serkiem hochland z pomidorem i solą.. Niestety 🤢 Pojechałam na wizytę do pani doktor.. szarpało mnie całą drogę. Po wizycie poczułam wilczy głód i kupiłam sobie w żabce kanapkę z jajkiem - zjadłam ze smakiem, do tego sok pomarańczowy i paczka chipsów .. Po powrocie do domu wszystko 🤢 biedna jestem, pije rumianek i czuję że długo nie zagości w moim brzuchu.. 😧😵‍💫
    Współczuję. Też dzisiaj miałam gorszy dzień. Mdłości jak nigdy, ból głowy i zawroty, osłabienie. Leżę cały dzień 🙄

    Królowa_Śniegu lubi tę wiadomość

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Domi_56 Przyjaciółka
    Postów: 100 106

    Wysłany: 9 lutego 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliia wrote:
    Może pojawić się znów krwawienie, plamienie. Maluch rośnie i jak przerośnie krwiaka, to wygracie 🙂 i tak wygracie 💪🏼
    Gdzie jest położony? Pod malcem? Przy ujściu wewnętrznym?

    Dodaje zdjęcie jak jest połóżony. Lekarz powiedział, że jak się rozrośnie bardziej na boki to zacznie odcinać płód 😞
    Czekam aż będzie się opróżniał i mam nadzieję, że już zatrzymał swój wzrost.

    20240209-185919.jpg

    20.12.2023- Transfer 6 dniowej blastocysty
    17.01- ❤️

    preg.png
  • Domi_56 Przyjaciółka
    Postów: 100 106

    Wysłany: 9 lutego 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Domi_56 - robisz w poniedziałek NIFTY ?

    Tak, jestem już umówiona z Panią w domu, więc nie odwołuje.

    20.12.2023- Transfer 6 dniowej blastocysty
    17.01- ❤️

    preg.png
  • Emiliia Ekspertka
    Postów: 210 243

    Wysłany: 9 lutego 2024, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_56 wrote:
    Dodaje zdjęcie jak jest połóżony. Lekarz powiedział, że jak się rozrośnie bardziej na boki to zacznie odcinać płód 😞
    Czekam aż będzie się opróżniał i mam nadzieję, że już zatrzymał swój wzrost.

    20240209-185919.jpg

    Kosmówka trzyma się, widać to na usg. Położenie jak u mnie, teoretycznie bezpieczne, ale na boki już niekoniecznie. Jeśli będziesz leżała, żadnych gwałtownych ruchów, to nie rozrośnie się bardziej ✊🏻 jest wypełniony, widać, bo jest czarny wewnątrz, ale są na nim już białe elementy, czyli coś tam krzepnie. Mój ginekolog w szpitalu uważa, że lepiej, żeby taki krwiak się opróżnił- trwa to krócej i sytuacja szybciej sie normuje, choć dla nas jest to przerażajace😫
    Ogromnie trzymam kciuki! Jeśli miałabyś jakieś pytania to śmiało 🙂

    Domi_56, Oela91 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Karaparas Debiutantka
    Postów: 11 19

    Wysłany: 9 lutego 2024, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_in_black wrote:
    Zdarza się na tym etapie. Jeśli nie są to mocne albo skurczowe bóle, nie ma powodu do obaw 🙂
    Dziewczyny ja na patologii na obserwacji...😭

    Karolina1990
    Kuba 1989 💑

    Anastazja 2020r❤
    Nina 2022r❤
    Słodziak 01.09.2024 🤰
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ