Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡
Odpowiedz

Wrześniowe Mamy 2025 🧡🌼🧡

Oceń ten wątek:
  • Azalea 🌸 Autorytet
    Postów: 1046 1866

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny! 🌸 Udanych wizyt 🥰

    LauraTomek, purplerain, Szosz, Engel, Hajkonk, Nova37 lubią tę wiadomość

    👩🏽‍❤️‍👨🏽|28|31
    👶🏽|2023|🩷
    👶🏽|2025|🩵

    age.png
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aglo wrote:
    Przez was i ja sprawdziłam na 19 🤣 to za dwa tygodnie (RÓWNO 😱) 25stopni i chmurka z kropelka (czyli będzie parno 😢- najgorzej)
    A w tym tygodniu będę leżeć tylko pod klimą 🤗
    Polubiłam za to, że te dwa tygodnie 🥹

    @purplerain ja też byłam wtedy taka przerażona a tu już tyle dałyśmy radę 🥹 jestem z Nas dumna a Wam wdzięczna za te wszystkie kciuki i motywację dla Klary żeby została trochę dłużej ze mną 😊

    LauraTomek, Amandi, purplerain, Szosz, Engel, Bella93, Moirane, Aliczee93 lubią tę wiadomość

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • LauraTomek Przyjaciółka
    Postów: 118 486

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że nie uda mi się odnieść, ale czuję naszą moc grupową. ❤✊👊 Dziękuję Wam za ciepłe słowa. 🙏
    U mnie też zjazd fizyczny i psychiczny.
    Fizycznie nie mogę się ruszać przez lędźwie i chyba powróciły mi mdłości. Psychicznie martwi mnie dokładnie wszystko. 🤧 Śni mi się to, jak nie daję sobie rady z dzieckiem i ciągle wyobrażam samą cesarkę i to jak tam mdleje.
    Próbowałam poprawić sobie nastrój zakupem koszul ciążowych. Kupiliśmy też wózek i fotelik. W niedzielę popluskałam się trochę w basenie, więc na opuchnięcie było to wybawieniem.
    Czytam książkę, którą widziałam chyba u @purplerain - "Mama po raz pierwszy". ❤
    @Azalea, ten mój ebook to "Karmienie piersią. Jak dobrze zacząć i poradzić sobie z trudnościami." On jest taki bardzo łopatologiczny, ale mi było potrzebne coś takiego. ;) Tak na luźno do poczytania Ci go polecam, choć jeszcze mam w zanadrzu "Karmienie piersią" od Natuli.
    P. S. A propos, jaką książkę kupiłybyście nowożeńcom?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 11:34

    Azalea 🌸, aglo lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32 🧔33
    I ciąża
    ⏸ 31.12.2024
    4.03. - genetyczne
    4.04. - 180 g dzidzi
    28.04. - połówkowe - 327 g synusia 😭😍👣
    8.05. - 468 g 👣
    31.05. - 816 g 👣
    4.07. - 1360 g 👣
    11.07. - 1600 g 👣
    25.07. - niecałe 2 kg szczęścia 👣
    30.07.- brzuszek w siatce ❤👣
    13.08.-2200 g 👣
    20.08.-2460 g 👣
    29.08. - ostatnia wizyta 🥺
    3.09. godz. 8:06 - Tomuś jest z nami ❤🐣 - 3,040 kg i 52 cm - (planowe CC - 38+5)

    age.png
  • Amandi Autorytet
    Postów: 452 1295

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promykk wrote:
    Podpinam się do kciuków! I poproszę drożdżówkę. 🫠

    Dołączyłam do klubu zaparć; właśnie jem śliwki i zastanawiam się jaki odstęp do kawy z mlekiem będzie bezpieczny, ale skuteczny. 😂

    Jeżeli to nie przyniesie efektów to polecam ispagul, uratował mnie z naprawdę kryzysowych sytuacji 😅😂

    promykk lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️28 🙋‍♂️29

    12.09.2025r. 4600g 60cm misiaka🧸

    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od rana jestem zaryczana, nie chce wchodzić w szczegóły, nie chce mi się nawet już o tym rozmawiać, ale ktoś do mnie zadzwonił by mi o czymś powiedzieć i się poczułam jak szmata. Jakbym z zajściem w ciążę straciłam na wartości. Wiem, że tak nie jest, ale tak mnie potraktowano. Dopiero przed chwilą się uspokoiłam. Zaryczana dzwoniłam do męża i był wściekły, że miesiąc przed porodem ktoś mi dupę truje

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Abby10 Autorytet
    Postów: 942 1246

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    A ja od rana jestem zaryczana, nie chce wchodzić w szczegóły, nie chce mi się nawet już o tym rozmawiać, ale ktoś do mnie zadzwonił by mi o czymś powiedzieć i się poczułam jak szmata. Jakbym z zajściem w ciążę straciłam na wartości. Wiem, że tak nie jest, ale tak mnie potraktowano. Dopiero przed chwilą się uspokoiłam. Zaryczana dzwoniłam do męża i był wściekły, że miesiąc przed porodem ktoś mi dupę truje
    Jeju co za świństwo :( wiem, że łatwo powiedzieć ale chyba zablokowałabym taką osobę i odcięła się totalnie :(

    Aliczee93 lubi tę wiadomość

    2021 córka L ❤️
    2025 córka K ❤️

    age.png

    age.png
  • Abby10 Autorytet
    Postów: 942 1246

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po szczepieniu! Stoję sobie w zatoczce na awaryjnych bo mi się samochód przegrzał 🫣🤣

    Engel, Hajkonk, Amandi, Deyansu, Bella93, bellA lubią tę wiadomość

    2021 córka L ❤️
    2025 córka K ❤️

    age.png

    age.png
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    A ja od rana jestem zaryczana, nie chce wchodzić w szczegóły, nie chce mi się nawet już o tym rozmawiać, ale ktoś do mnie zadzwonił by mi o czymś powiedzieć i się poczułam jak szmata. Jakbym z zajściem w ciążę straciłam na wartości. Wiem, że tak nie jest, ale tak mnie potraktowano. Dopiero przed chwilą się uspokoiłam. Zaryczana dzwoniłam do męża i był wściekły, że miesiąc przed porodem ktoś mi dupę truje
    Jejku Suzie, przytulam Cię bardzo mocno 🫂
    A Ty nie masz prawa tak o sobie w ogóle myśleć! Jesteś cudowną bardzo wartościową kobietą, będziesz najlepszą mamą dla swojego synka i nikt nie ma prawa mówić Ci inaczej.
    Ja wiem, że to trudne ale postaraj się odciąć od tego i skupić na sobie bo właśnie przez ostatnie 8 miesięcy produkujesz życie! Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. A tej/temu co tak powiedział życzymy zbiorowo sraczki i rzygaczki jednocześnie! 🫶

    @promykk dorzuć jeszcze kiszonki 🙈 u mnie czopek załatwiał sprawę bo już było ciężko na tyle że musiałam się do niego posuwać 😬

    promykk, Aliczee93 lubią tę wiadomość

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • sarenka95 Autorytet
    Postów: 990 2188

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi serce pękło na milion kawałków. Zmarł mój dziadek.. Niby wiedziałam,że to koniec, pisałam Wam nawet,że bliska osoba jest w szpitalu, ale jak myślę,że brakło tak niewiele by poznał prawnuczkę to nie mogę przestać płakać. Staram się uspokoić, racjonalizować,że był ciężko chory, że piękny wiek, że to ulga w cierpieniu, ale coś we mnie pękło po prostu 😟 Próbuję oddychać głęboko,ale aż mi się niedobrze robi od tego płaczu..

    2020 💙👦
    2025 🩷👧
  • Hajkonk Autorytet
    Postów: 1223 3051

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby10 wrote:
    Ja po szczepieniu! Stoję sobie w zatoczce na awaryjnych bo mi się samochód przegrzał 🫣🤣
    Włącz ogrzewanie w samochodzie na Maxa!

    promykk, Abby10 lubią tę wiadomość

    Na pamiątkę 🥹

    04.01.2025 ⏸️ 🍀
    15.01.2025 ❤️
    26.03.2025 🎀
    30.08.2025 K. 💖✨
  • Azalea 🌸 Autorytet
    Postów: 1046 1866

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie, szczyt chamstwa. Łatwo powiedzieć, ale postaraj się uspokoić i już spróbować nie zawracać sobie tym głowy. Zapewne nie warto. Tule 🫂

    Sarenka, wyrazy współczucia 🫂

    👩🏽‍❤️‍👨🏽|28|31
    👶🏽|2023|🩷
    👶🏽|2025|🩵

    age.png
  • amamamam Przyjaciółka
    Postów: 103 93

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LauraTomek wrote:
    Przepraszam, że nie uda mi się odnieść, ale czuję naszą moc grupową. ❤✊👊 Dziękuję Wam za ciepłe słowa. 🙏
    U mnie też zjazd fizyczny i psychiczny.
    Fizycznie nie mogę się ruszać przez lędźwie i chyba powróciły mi mdłości. Psychicznie martwi mnie dokładnie wszystko. 🤧 Śni mi się to, jak nie daję sobie rady z dzieckiem i ciągle wyobrażam samą cesarkę i to jak tam mdleje.
    Próbowałam poprawić sobie nastrój zakupem koszul ciążowych. Kupiliśmy też wózek i fotelik. W niedzielę popluskałam się trochę w basenie, więc na opuchnięcie było to wybawieniem.
    Czytam książkę, którą widziałam chyba u @purplerain - "Mama po raz pierwszy". ❤
    @Azalea, ten mój ebook to "Karmienie piersią. Jak dobrze zacząć i poradzić sobie z trudnościami." On jest taki bardzo łopatologiczny, ale mi było potrzebne coś takiego. ;) Tak na luźno do poczytania Ci go polecam, choć jeszcze mam w zanadrzu "Karmienie piersią" od Natuli.
    P. S. A propos, jaką książkę kupiłybyście nowożeńcom?
    Przypomniałaś mi że miałam poczytać jakieś książki o opiece nad niemowlakiem żeby sobie przypomnieć co i jak 🫣 czytałam tą książkę od Natuli przed pierwszym dzieckiem i mam mieszane uczucia - niby wspierająca, konkretna ale też napisana w takim tonie jakby kp miało być najbardziej oczywistą rzeczą na świecie, jest podkreślone jak to każda kobieta może karmić itp a rzeczywistość to weryfikuje..

    preg.png
  • purplerain Autorytet
    Postów: 1342 2914

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka95 wrote:
    A mi serce pękło na milion kawałków. Zmarł mój dziadek.. Niby wiedziałam,że to koniec, pisałam Wam nawet,że bliska osoba jest w szpitalu, ale jak myślę,że brakło tak niewiele by poznał prawnuczkę to nie mogę przestać płakać. Staram się uspokoić, racjonalizować,że był ciężko chory, że piękny wiek, że to ulga w cierpieniu, ale coś we mnie pękło po prostu 😟 Próbuję oddychać głęboko,ale aż mi się niedobrze robi od tego płaczu..
    Znam ból żałoby bardzo dobrze, też mnie on dotyka w kontekście ciąży bardzo, przytulam Cię mocno, wypłacz się porządnie i dbaj o siebie 💔

    👩🏼🧔🏻‍♂️🐈🐈🐈

    🏃🏼‍♀️🏋🏼‍♀️🚴🏼‍♀️✈️🌍🏝️🌊🍕🍝☕️🍦

    🫰⏸️ 16.01.2025
    🧚💫 31.01.2025
    💗🎀 19.04.2025
    🐣✨07.09.2025
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet kontaktu z tym kimś nie mam na co dzień, taki telefon z dupy trochę 🤡 ale ciśnienie mi skończyło, mimo że wie o mojej ciąży i miesiąc do porodu. I to też matka. Szkoda słów.


    Sarenka, wyrazy współczucia, bardzo mi przykro ;(

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2852 2216

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka, ogromne wyrazy współczucia 🖤

    Suzie, dokładnie- szkoda słów i nerwów. Najgorzej, że my przez te hormony wszystko bierzemy po stokroć do siebie i niestety inni tego nie rozumieją 😞.

    Jeśli chodzi o książki to ja ze swojej strony polecam „Mamy dla mam”. W pierwszej ciąży dała mi ogrom informacji i właśnie wczoraj zaczęłam odświeżać sobie niektóre rozdziały.
    Amandi wrote:
    Jeżeli to nie przyniesie efektów to polecam ispagul, uratował mnie z naprawdę kryzysowych sytuacji 😅😂

    Ja też polecam. Mi w pierwszej ciąży ktoś na forum polecił i teraz też od razu kupiłam.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2025, 12:41

    Amandi lubi tę wiadomość

    preg.png

    age.png

    Starania od 2014 ,
    1 ICSI maj 2018, ❄️❄️❄️
    2 ICSI sierpień 2019, ❄️❄️❄️❄️❄️
    3 ICSI kwiecień 2021❄️❄️❄️
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED (podane 2 blastki 3BB i 2CC) - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200

    4 ICSI lipiec 2024- brak zdrowych zarodków
    5 ICSI wrzesień 2024 - ❄️❄️ (zdrowe po PGTA)

    11. transfer, beta<0,2
    12. transfer 09.01.25 beta 6dpt:59,6 , 8dpt:152, 11dpt: 1024, 13dpt:2630, 16dpt: 8693
    6+0 mamy ❤️
    Czekamy na Ciebie córeczko ... ❤️
    9.07- USG III trymestru- 1134 g.
    17.09 planowane cc
  • Abby10 Autorytet
    Postów: 942 1246

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenka95 wrote:
    A mi serce pękło na milion kawałków. Zmarł mój dziadek.. Niby wiedziałam,że to koniec, pisałam Wam nawet,że bliska osoba jest w szpitalu, ale jak myślę,że brakło tak niewiele by poznał prawnuczkę to nie mogę przestać płakać. Staram się uspokoić, racjonalizować,że był ciężko chory, że piękny wiek, że to ulga w cierpieniu, ale coś we mnie pękło po prostu 😟 Próbuję oddychać głęboko,ale aż mi się niedobrze robi od tego płaczu..
    Rozumiem totalnie… mimo, że moja babcia poznała prawnuczke - moja pierwsza córkę. To bardzo mi żal, że córka nie pamięta prababci :( bo jak zmarła to córka miała niespełna rok i też sobie tłumaczę, że super, że babcia ją zdarzyła poznać, że i tak długo ze swoją chorobą przeżyła ale jednak żal zostaje :(
    Tule mocno! 🤍

    2021 córka L ❤️
    2025 córka K ❤️

    age.png

    age.png
  • Abby10 Autorytet
    Postów: 942 1246

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajkonk wrote:
    Włącz ogrzewanie w samochodzie na Maxa!
    Pomaga?! Pytam bo mnie rundka tym autem czeka jeszcze po córkę do przedszkola. Niby kilometr ale jednak 🙈 a wątpię, że drugie auto oddadzą mi od mechanika teraz, pewnie dopiero wieczorem albo jutro

    2021 córka L ❤️
    2025 córka K ❤️

    age.png

    age.png
  • promykk Autorytet
    Postów: 898 1735

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby10 wrote:
    Pomaga?! Pytam bo mnie rundka tym autem czeka jeszcze po córkę do przedszkola. Niby kilometr ale jednak 🙈 a wątpię, że drugie auto oddadzą mi od mechanika teraz, pewnie dopiero wieczorem albo jutro
    Pomaga, potwierdzam. Pozdrawiam nasze stare bmw, które się zawsze psuło tylko mi, aż chłodnica buchła na amen. 😂

    Hajkonk, Abby10 lubią tę wiadomość

    10.2024 💔 9tc, zabieg
    30.12.24 ⏸️
    NIFTY pro niskie ryzyka 🩷👧
    04.08 2700g 🧁
    05.09 🎂🥳 3200g, 55cm, 10 pkt.

    age.png
  • purplerain Autorytet
    Postów: 1342 2914

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie, trzymaj się tam 💛 Taka sytuacja daje do myślenia, czy w ogóle w Twoim życiu powinno być miejsce dla osoby, która wywołuje takie emocje i reakcje 😔

    Deyansu lubi tę wiadomość

    👩🏼🧔🏻‍♂️🐈🐈🐈

    🏃🏼‍♀️🏋🏼‍♀️🚴🏼‍♀️✈️🌍🏝️🌊🍕🍝☕️🍦

    🫰⏸️ 16.01.2025
    🧚💫 31.01.2025
    💗🎀 19.04.2025
    🐣✨07.09.2025
  • promykk Autorytet
    Postów: 898 1735

    Wysłany: 5 sierpnia 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka95 wyrazy współczucia! 💐 Zyskaliście anioła, który będzie Was strzegł. 🤍🤍🤍

    Suzie przykro mi! Ludzie to nie mają wyobraźni, a kobiety to w ogóle szybko zapominają jak to było w ciąży. 🤡

    10.2024 💔 9tc, zabieg
    30.12.24 ⏸️
    NIFTY pro niskie ryzyka 🩷👧
    04.08 2700g 🧁
    05.09 🎂🥳 3200g, 55cm, 10 pkt.

    age.png
‹‹ 921 922 923 924 925 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ