Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfe i czetesnie i feta pycha :) mogą być i razem :)
    Ja właśnie wypilam kawę inkę z lodami bakaliowymi :) niebo w gębie :)

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ulubiony lumpek ma od wczoraj nowy towar <3

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LRF
    Trzeba korzystać z okazji

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie nic malej nie kupuje, mam dostac jeszcze dwie torby z ciuchami jedne po dziewczynce drugie po chlopcu ale unisex wiec tam napewno bedzie drugie tyle co juz mam. Dobrze ze dokupilismy szfke to wszystko wejdzie :). Bede miala do wyboru do koloru. Jedynie zostalo mi odebrac wozek i przewijak juz na nas czeka, ale przelozylam na poniedzialek bo teraz nie mam sily jak mnie ten synek poturbowal :/

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam nic nigdy nie dawał . Sami się dorabiamy i łatwo też o przesade. Ale zakupy frajdę sprawiają

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po KTG. Wyszło w porządku, ale faktem jest też że przez całe badanie ani razu brzuch mi nie stwardniał :/
    A jak wyszlam ze szpitala to ziup! i twardziel był twardy :)

    Zaszłam od razu do gin zeby spojrzała. Powiedziała, że jest OK, ale OSZCZĘDZAĆ SIĘ. To samo powiedziała położna w szpitalu podczas KTG ( Badanie odbywao się na fotelu porodowym!!! czułam namiastkę tego co bedzie za 2 msc :D)
    I... w końcu mąż usłyszał, że mam odpoczywać, więc może się otrząśnie!

    Kupiłam płyn do prania (Lovela). Jutro zaczynam pranie huehuehue :)

    PS - bo szafka przyszła i pusta biedna stoi :)

    agatia, kamciaelcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, A_n_k_a_80, Anulka01, Pysiaczek89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mmargol, _izunia_ lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z naszą woda jest chyba gorzej :( tylko telewizji nam brak! !!nic w sumie nie wiadomo
    Ale jest oficjalny zakaz użycia wody do :celów spożywczych, do prania nawet w pralkach, to mycia i kąpieli, do mycia naczyń (oprócz zmywarek z wysokimi temp ). Tylko do kibla można użyć. Masakra! !!napuscilam wody w co się tylko da bo gorzej jak ją zakręcą ...

    Aha nawet tą wodą nie możemy myć podłóg!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 18:18

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z was leci krew z nosa?
    A nie w ciazy nie leciała?
    Jakas masakra :/

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulfe,
    zdarza się niestety :(
    ale nie są to jakieś mocne krwotoki na szczęście

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew jako tako nie leci ale jak dmucham w chusteczke to pojawia sie krew. Szczegolnie rano.

    Kamcia to niepojete!:/
    U nas w pracy tak bylo w zeszlym roku... Cos ok miesiaca nie mozna bylo uzywac ... Ale chyba nie az tak, ze pralka...;o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Czy którejś z was leci krew z nosa?
    A nie w ciazy nie leciała?
    Jakas masakra :/
    Ulfe stale mam w nosie, rzadko kiedy leci, ale zdarza się, ale ciągle mam w nosie, na chusteczce.

    Przyszła paka z allegro - pieluszki, przewijak, kocyk i inne, ale radocha, a dziś mąż odbiera Minky:D. Jeszcze apteka i wszystko będzie.
    Tylko ciągle dumam czy kupować wcześniej laktator.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia a nie masz rodziny gdzieś w innym mieście? NIe wyobrażam sobie takiej sytuacji, tak długo;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba po porodzie kupię jak już będę wiedziała czy się przyda, bo kupię i odpukać, coś nie tak będzie to trudno oddać lub sprzedać :(

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kamcia a nie masz rodziny gdzieś w innym mieście? NIe wyobrażam sobie takiej sytuacji, tak długo;/


    Nie mam tu nikogo. ..nad morzem najbliżej czyli 250 km. Ale mąż w poniedziałek do pracy a oni zaraz gości mają :( tesciowie 600 km od nas

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie, wszystko pięknie u dziewczynek :) oby tak dalej.
    Lekarka mówiła, że oby tak jeszcze 9 tyg. czyli liczą poród pewnie bliźniaczy na 38tc.
    Kurcze jak to mało się nagle zaczęło wydawać :O

    Pytałam o kłucie brzucha i o ból w kroczy kości, wszystko normalne bo macica uciska ciężarem, powiększa się, a miednica się rozchodzi.

    nick nieaktualny, kamciaelcia, Anulka01, Pysiaczek89, A_n_k_a_80, nick nieaktualny, martta, nick nieaktualny, mmargol, _izunia_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffe mi czasem leci, a przed ciążą nie leciała.


    Kuxxa byłam przed chwilą w biedronie i ustawiłam się do kasy, która jeszcze była nieczynna, ale widzielismy, ze idzie kasjerka. Przede mną stała parka - ona tez w ciąży. Ale stali tak na końcu taśmy, ja za nimi tak jakby poza taśmą. jak sprzedawczyni powiedziała zapraszam do kasy nr 2, parka zrobiła krok do przodu, żeby wejśc głębiej, a ja nie zdążyłam się przesunąć, bo przede mnie wepchnęły się dziko, jakby cos tam rozdawali w tej kasie: kobieta, młody koleś i tata z synem. nie wiedziałam, że jestem teraz niewidzialna. . Kurxx niemozliwe. TYlko jeden koleś stanął za mną. Ja po prostu bałam się walczyć o miejsce, bo bałam się o brzuch, a tamte osoby prawie po mnie przeszły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 18:52

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula zero kultury w sklepach, autobusach serio.. ja to nie walczę nawet o swoje miejsce w kolejce :/

  • Pysiaczek89 Autorytet
    Postów: 1270 1055

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie
    Szew trzyma, mam sie oszczędzać oczywiscie i cały czas brać gore lekarstw :/
    Jak mnie gin badała, to powiedziała cos o glowce? Ale jak zapytałam czy Marcel chce juz wyjsć to powiedziała zebym sie nie denerwowała, bo wytrzymamy na pewno do 37 tyg. No oby... Ale i tak nie wiem, czy oba mnie badając mogła wyczuć główkę? Bo powiedziała ze szyjka zamknięta i szew trzyma ładnie...

    nick nieaktualny, Anulka01, _izunia_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Marcelek ❤️❤️
    mhsvj48aydsq5qzs.png
    Mikuś <3 <3
    961lwn15top0zbzy.png


  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwazajcie na parki tam mozna dostac z roweru ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie napadli na tą kasę jak jakieś dzikusy. Nawet gdybym nie była w ciąży, to tamte osoby po prostu się wepchęły przede mnie. najlepsze jest to, że te osoby stały w ogóle do innej kasy, z nr 3 Chroniłam brzuch i bałam się ruszyć.Tego nie da się pojąć.

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
‹‹ 1413 1414 1415 1416 1417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ