Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 21 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarcia pewnie już tuli synulka :)

  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 21 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:34

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 21 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darusia za chwilę i Ty będziesz tulic Juleczkę :)

  • esmi Autorytet
    Postów: 564 283

    Wysłany: 21 września 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarcia napewno tuli :)
    a ja dopiero jak dobrze pójdzie w następnym tygodniu......
    a jeszcze najlepsze ze gardło zaczęło mnie boleć i muli na spanie ehhh

    zem3anlidu4xmpao.png
    https://www.maluchy.pl/li-72073.png

  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 21 września 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:35

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 21 września 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:35

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 21 września 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esmi ja kilka dni temu tez mialam bol gardla i senność moze to kwestia 41 tygodnia. Ale na wszelki wypadek zapodaj co mozesz z domowego wspomagacza odporności. Polecam herbata z miodem i cytryna sok malinowy. I odpoczywaj wysypiaj się w dzień. Mi pomogło :)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • esmi Autorytet
    Postów: 564 283

    Wysłany: 21 września 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam już herbatę z cytryną i miodem :) i mam pastylki na gardło dla kobiet w ciąży :) zaraz obiad będę robić :) dziś kurczak

    AJrin lubi tę wiadomość

    zem3anlidu4xmpao.png
    https://www.maluchy.pl/li-72073.png

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 21 września 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia moja dermatolog sprawdzila wszystkie znamiona wszystko jest ok. Powiedziała ze do 6 tygodni po porodzie jeszcze mogą sie rozne pokazywać i rosnąć takie zalety ciąży i hormonów. I ze najlepiej 2 miesiace po porodzie skontrolować i nie stresowac sie bo wiekszosc tych zmian to hormonalne sporadycznie są to zmiany groźne.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 21 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darusia ja mam dwoje i przeszłam dwa stresy ;) więc rozumiem Cię w 100% :)

  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 21 września 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:35

    stardust87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Behemottka lubią tę wiadomość

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 21 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie doceniłam planowane cc. Wiem, że muszę ze wszystkim zdążyć przed piątkiem, dlatego puściłam dwa prania od wczoraj, podlałam kwiatki, przygotowałam dodatkowy przewijak do salonu, dokupiłam kocyk, jeszcze poprasuję i naszykuję dziecku zestawy ubranek do żłobka, żeby nie poszedł w jednej skarpecie żółtej a drugiej czerwonej jak go zaspany tatuś będzie ubierał ;)

    A porządki zostawiam mężowi. :P

    Sara, pokaż dzidzię! :)

    Behemottka lubi tę wiadomość

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 21 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darusia moj brat tez przeszedł zmiane odkąd jestem w ciąży. Jakis taki troskliwy sie zrobił. Choć poczatkowo jak wyszło ze bedzie chłopak troche byl zazdrosny bo on ma 2 córki. A 3 nie chce już żona dziecka.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • esmi Autorytet
    Postów: 564 283

    Wysłany: 21 września 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na 3 się nie zdecyduje :)

    zem3anlidu4xmpao.png
    https://www.maluchy.pl/li-72073.png

  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 21 września 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:35

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 21 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esmi ja nie mam jednego wiec nie bede sie wypowoadac ale 3 to moje marzenie. Ale poprzestaniemy na 2 pewnie. Moj M nie chce 3 plus finansowo raczej nie damy rady.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wizycie położnej.
    Mały przybrał tylko 80g :-(
    Mam więcej mm wprowadzić.
    Kupić witaminki i probiotyki.
    Musimy umówić go do laryngolog na przecięcie wezidelka:-(

    A teraz lecę do Mops załatwiać dalej bo wcześniej nic nie załatwiłam kolejka jak za PRL :-(

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 21 września 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka ja wlasnie chyba najbardziej sie dtresuje tym ze nie wiem co beda ze mna w piatek robili. Mam tylko nadzieje ze przyjmą i beda cos robić a nie czekac do poniedziałku.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 21 września 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarcia juz pewnie ma swoje maleństwo przy sobie. No dziewczynki rozumiem ze reszta do piątku czeka???

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 21 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny to już tak blisko do poznania ktosia z mojego brzusia :) kurde ta ciąża wieki trwa az mi ciezko uwierzyc iz w tym tygodniu już będzie :)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



‹‹ 2493 2494 2495 2496 2497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ