Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka wiedzialam ze tak będzie super to ma gdzie sie piac a jak już tam zostanie brygadzista to na bank jesxcze fajniejsze zarobki.. Wiec głowa do góry będzie dobrze.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie co jest trochę gorsze to czterobrygadowka, pracujące weekendy. Cóż...moooooze w przyszłości uda mu się dostać się w tej firmie na magazyn. Trochę go przeraża taśma produkcyjna.
    Ja w niego wierzę.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Wow to faktycznie burze tam macie.
    Szczerze nie chce mi się wracać hihihi

    Aaaaaaa
    I znalazłam hurtownie ryb 10km dalej :-)
    Muszę się obkupic w rybki.

    Kamcia ty takie surowe płaty przewozilas do mrozenia?

    za 5 zł kupowałam u sprzedawców \9w porcie\ wiadro 10l i tak wkładali ryby razem z lodem
    i takie przywoziłam, w domu porcjowałam i mroziłam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka
    świetne wieści

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy w drodze do Sopotu.
    W planie latarnia molo rejs statkiem.
    I inne

    kamciaelcia, Natka-matka wariatka :) lubią tę wiadomość

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka, Kamcia, dziewczyny
    Jak tam mija wam dzień?

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szczęście u nas spokojnie
    goraczka się nie pojawiła, mały ma średni apetyt , rano robił brzydką kupę z wielkim płaczem, ale ogólnie nawet nie marudzi, nie wymusza, nie steka, spokojnie pospał 2h
    czekam na męża i trza iść na miasto tzn na zakupy bo jutro ma nieplanowana służbę a wlodówce tylko margaryna, mleko i zalewa octowa :)
    pogoda trochę mnie męczy (w domu)
    nawet z grubsza chatę ogarnęłam, bo po wczorajszym był sajgon nie z tej ziemi


    aaaa
    i Piotruś mnie przewrócił, tzn klęczałam przed nim a on mnie popchnał, poleciałam plecami na kaloryfer, całe bolą :(
    no i przyszły kaszkiet oraz koszula na chrzciny, te większe, pasuja, kobita wysłała zanim moja paczka do niej doszła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 15:37

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, gratulacje dla męża, to super wiadomość że dostał pracę i jak będzie zarabiał więcej to tylko lepiej dla Was, a jak już będzie brygadzistą to jeszcze większe zarobki. Węc teraz trzymam kciuki za Wasze starania o kolejne maleństwo :)

    U nas dzisiaj nad ranem też straszne burze, pioruny tak waliły że myślałam że obok naszego bloku. A Antoś przespał, obudził się na chwilkę tylko między dwoma burzami ale szybko dostał smoka i spał dalej do 7:35 :)

    A mnie dzisiaj rano spotkała niespodzianka, w końcu dostałam okres a Antosia przestałam karmić prawie 2 miesiące temu więc się sporo naczekałam. Nawet wczoraj od lekarza dostałam duphaston na wywołanie okresu i miałam brać 2 tabl przez 5 dni a że w sobotę wyjeżdżam na urlop to chciałam zacząć jak będę wracać i teraz to nie wiem czy jest sens brać. Lekarz mówił że jak już @ się pojawi to mam brać od 16 do 25 dc ale wyczytałam że tak się bierze tylko przy cyklach 28 dniowych. A ja zawszem miałam dłuższe i owulacja też była później no a duphaston podobno hamuje owulację i dlatego powinno się go brać 2 dni po czyli wtedy jak owulacja jest w 14 dc. Jak z mężem staraliśmy się o pierwsze dziecko to nie musiałam brać żadnych leków, udało nam się w pierwszym cyklu. No i teraz już zgłupiałam i nie wiem czy mam to brać tym bardziej że chcemy się starać o rodzeństwo dla Antosia.
    Dziewczyny, czy Wy kiedyś brałyście ten lek i nie przeszkodził Wam w zajściu w ciążę?

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po usg wedlug usg jest 5 tydzien 2 dzień. Serduszko jeszcze nie bije ale jest wczesnie a zarodek odpowoedniej wielkości.
    Za 2 tygodnie kolejna wizyta i odrazu na czczo badanie krwi moczu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d9627672aff5.jpg

    kamciaelcia, marta258, nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :), Dariah, Skali89, Ewelina.Irl lubią tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta
    Ja tak brałam dupka ale byłam po poronieniu/ciazy biochemicznej i lekarz właśnie tak kazał stosować
    3 miesiące później powstała Emilka
    Dupka jeszcze brałam do końca pierwszego trymestru
    Piotruś powstał bez wspomagaczy przed i w trakcie ciąży
    Jeśli masz okres a po to dostałas dupka to ja bym go nie brała

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Śliczny kropek
    Niech rośnie duży i zdrowy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin, piękna fasolka, trzymamy kciuki za serduszko :)

    Kamcia, u mnie Antoś też powstał bez leków i cała ciąża przebiegła prawidłowo. Więc na podtrzymanie ciąży raczej nic mi nie potrzeba, po prostu nie chcę sobie blokować owulacji przy staraniach więc ten przepisowy 16 dc u mnie się nie sprawdzi skoro ma być to po owulacji a u mnie będzie przed.
    A u Ciebie cykle były regularne, takie 28 dniowe?

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak
    28 dni
    to zapomniałam dodac
    ale dostałam tylko dlatego, ze nie wiadomo jak to było, czy nie było z ta moja "pierwsza" ciaza
    a odstawic nagle nie mogłam

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin :-)
    Witam Fasolinke Wiktorie <3 :-)
    Rośnie duzaaaaa i zdrowo :-)

  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, jak u Ciebie cykle 28 dniowe to idealne książkowe. U mnie niestety min 35 dni a było nawet 50 albo dłużej więc jak tu wcelować w owulację? Z jednej strony duphaston ma regulować cykle a z drugiej blokuje owulację więc nie wiem czy jest sens brania jak my właśnie chcemy drugie bobo.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta
    Wcześniej udało się bez tej regulacji :)
    A żeby w ogóle mówić o regulacji to też musi być więcej niż 1cykl
    A może po porodzie samo się uregulowalo?ponoć łatwiej jest zajść po ciąży...
    Myślę że też jest ważna kwestia czasu-czy wam się śpieszy...bo jak nie to na spokojnie podejdź bez leku
    Może poczekaj chociaż ten jeden cykl-zobaczysz jak będzie długi

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po stracie pierwszej ciąży dostalam dupka ale dopiero w 6 tygodniu ciazy i bralam do 12 tygodnia. Gin stwierdzil ze lepiwj dmuchac na zimne i dupek nie zaszkodzi.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Jaka śliczna kropka :* jak ja ci zazdroszczę :) pozytywnie zazdroszczę oczywiście. Niech nam zdrowo rośnie!

    Marta
    Ja brałam luteinę w ciąży od początku aż do 35tc. Luteina jest naturalnym progiem, dupek jest szcztuczny. Tyle wiem.
    Ja bym u was spróbowała na naturalsie, bez leków. Przynajmniej narazie.

    Zabka
    Ja to muszę się poskarżyć.
    Widzieliśmy fotorelacje z wakacji z córa, z synkiem. A co z naszą seksi mamuśka? Pochwał się opalenizna ;)

    Kamcia
    Cieszę się, że dzień taki spokojny pod względem temperatury. Oby już wam się nie przytrafiło i ta (oraz następne) noc była spokojna.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Chyba rzeczywiście powinnam poczekać ten jeden cykl bez leku i zobaczyć jak długi będzie, kiedy wystąpi owulacja no i oczywiście się starać. Przy staraniach o Antosia udało nam się bez problemu, bez leków więc teraz też jest to możliwe. Chociaż w tym cyklu może się nie udać bo pojutrze wyjeżdżam z Antosiem na działkę na 2 tyg a mąż niestety pracuje i zostaje w domu :( No chyba że owulacja będzie później to mamy jeszcze szansę.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo wiatropylnie hihi

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 3666 3667 3668 3669 3670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ