Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wyników morfologii to jak 1-2 parametry lekko odbiegają od normy to tragedii nie ma :)

    Jeżeli chodzi o pracodawce, to jak nie macie potrzeby go informować to najlepiej wstrzymać się do 2 trymestru, co innego gdy idzie l4 do zakładu bo to od razu na nim widać że ciąża :)

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmotywowana pięknym zdjęciem eM, chcę Wam pokazać moją fasolinkę z 12 stycznia (miała 1 cm) i aktualny brzuszek:)
    Mam nadzieję, że zdjęcia się wgrają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 14:22

    eM lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj coś mi się zdublowało. Przepraszam za bałagan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 14:24

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    http://wrzucaj.net/images/2015/01/26/WP20150112004.th.jpg
    http://wrzucaj.net/images/2015/01/26/WP20150111001.th.jpg

    adzia, eM, nick nieaktualny, Bruma lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Nancy ślicznie :P ja swojego nie pokaże :P bo się wstydzę, że mnie kawał baby ogromnej XD jeszcze na zawał zejdzie jak zobaczycie moje ocieplacze brzuszne XD

    adzia lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzydkie te zdjęcia, bo z telefonu.
    Lady no co Ty hehehe Teraz na szczęście z sadełka zrobi nam się twardy brzuszek:D Nie chciałabym przytyć w tyłku i nogach ale tam zawsze najpierw tyję.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki mam pytanie czy któraś z Was ma ciągłe uczucie zimna? . Ja się trzęsę jak galareta w domu mąż już bez koszulki a ja pod dwoma kocami i się trzęsę z zimna. Czy to normalne jest czy tylko ze mną coś nie jest tak ;/

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombikowa wrote:
    dziewczynki mam pytanie czy któraś z Was ma ciągłe uczucie zimna? . Ja się trzęsę jak galareta w domu mąż już bez koszulki a ja pod dwoma kocami i się trzęsę z zimna. Czy to normalne jest czy tylko ze mną coś nie jest tak ;/
    Hej Bombikowa! Ja też umieram z zimna :)

  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 jak ślicznie :0) . Robisz zdjęcia brzuszka codziennie ? Ja od tygodnia robię codziennie może coś z tego zrobię kiedyś i będzie pamiątka :) Jak się dowiem jak się wstawia zdjęcia poście to wstawię i swoje "brzucho":) Poradzi mi ktoś jak to zrobić ? Z góry dzięki i przepraszam za moje nieobycie ;/

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa 2015 wrote:
    Hej Bombikowa! Ja też umieram z zimna :)
    szczęśliwa 2015 A co robisz żeby nie zamarznąć ?
    Bo mnie już o zaczyna martwić powoli.

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie cisza była w odzywaniu bo miałam schizy :D tyle mi sie głupot nasniło potem poczytałam smutne posty na wrześniówkach i mialam takiego doła że szok, dzisiaj byłam na wizycie, założyli ma kartę ciąży, mieli pobrac cyto ale mam infekcje wiec musze tydzień poczekac, Widziałam bobo ale nie dostałam wydruku :( z tego co pamiętam ma około 2cm i tętno 168 lekara powiedziała że pięknie urosło bobo i chyba jakiś atleta czy coś będzie bo tak skakało na usg że szok jak na trampolinie, teraz 23 luty na przeziernść karkową, i mam zamiar zabrać małża ze sobą niech zobaczy co zmajstrwał :D
    Pozdrawiam mamusie, oby każda rosła zdrowo :D

    Lady Savage, kasig lubią tę wiadomość

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombikowa wrote:
    Nancy87 jak ślicznie :0) . Robisz zdjęcia brzuszka codziennie ? Ja od tygodnia robię codziennie może coś z tego zrobię kiedyś i będzie pamiątka :) Jak się dowiem jak się wstawia zdjęcia poście to wstawię i swoje "brzucho":) Poradzi mi ktoś jak to zrobić ? Z góry dzięki i przepraszam za moje nieobycie ;/

    Hej bombikowa:) Kiedyś miałam w planach fotografowanie brzuszka chociaż raz w tygodniu ale jakoś zapominam. Może zacznę od soboty:)

    Musisz wrzucić zdjęcie na jakiś serwer np. Zapodaj i później tutaj link wkleić.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 152

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej eM
    napisz prosze w ktorym tygodniu jestes

    macie cos takiego ze wam ogromnie cieplo w np. prawym jajniku ja mam dzisiaj takie odczucia

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dokładnie 8t1d :)

    Co do zimna, to mi się zdarza że jest mi ciut zimnawo, ale nie tak by się przykrywać 3 kocami. TSH badałyście? Bo przy niedoczynności może być ciągłe uczucie zimna. Przy czym to że wam zimno, wcale nie znaczy że na bank to macie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombikowa ja siedzę pod kołdrą w dresie i góralskich skarpetach. Ale ja zawsze byłam zmarzluchem tylko teraz podwójnym. Śpię tez zawsze w skarpetach :) a i zawsze mam zimne ręce. Może gorące myśli nam pomogą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tsh to mam zamiar powiedzieć lekarce , żeby wysłała mnie na badania. Moja mama miała juz dwie operacje na tarczyce, babcia tez ma, jej siostra no i mój brat. A ja jakoś nigdy nie poszłam na badanie bo nigdy nie miałam problemów zdrowotnych. ale teraz zaczynam sie zastanawiać, że to dobry czas aby sie przebadać.

    eM lubi tę wiadomość

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z pracy i leżę pod 2 kocami w polarze. Tez mi zimno ale zawsze byłam zmarzluchem

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje tsh przed ciąża ( wrzesień) to 1,5. Jutro idę na badania wiec mam nadzieje ze się nie zmieni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 22:40

    SweetCherryPie, adzia, Lady Savage, agatka196, Nancy87, Anastazjaaa, Anitka201, agniesja, eM, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżuls, kasig lubią tę wiadomość

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarbka ja tego nie kumam:P czemu Twoja OlaFasola ma 1,2 jak jestes w 8 tyg i 1 dniu a moja ma 1,7 jak ja mam 6 tydz 3 dzien??

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ