Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma mala jeszcze 2 tyg;) aktualnie czekam na obiadek i na rodzicow bo wpadaja na kawe;)

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały ma niby 10 dni jeszcze ale po za paroma skurczami na dobę (nie są jakieś mocne ) to nic się nie dzieje więc chyba mojemu malemu nie spieszno do nas ...

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 6 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela cudowne aniołki. ☺

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 6 września 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie rodzimy, mąż dostał dyspensę na wino do obiadu z okazji jutrzejszej rocznicy ślubu :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dawno po obiadku bo mąż jechał do pracy o 13 A teraz leżę i patrzę i próbuje się zmusić do sprzątania po hehe

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • snoopy_etka Autorytet
    Postów: 432 415

    Wysłany: 6 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka, ja również gratuluję szybkiego porodu i po cichu sama na taki liczę...
    A dziewczynki Angeli są przecudne :)

    Ja dziś mam dzień lenia... przykleiliśmy się z mężem do kanapy i oglądamy seriale. Nie pamiętam, która z was poleciła "The last man on earth", ale serial niezły i można się pośmiać, także dziękuję :)

    A w ogóle u nas w Lbl jest festiwal smaków... wypuszczenie kobiety w ciąży między budki pełne jedzenia ~ istny szał :p Wczoraj wsuwalam chwałę, pierogi i chlebek ze smalczykiem... dziś wieczorem chyba znów się z mężem zapuścimy :) Jedynie zimnego cydru gruszkowego nie mogę odżałować i tych pysznych win, które sączyłam w ubiegłym roku :/

    Anitka201 lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zaczely dodatkowo pisac sie skurcze na ktg. Poki co nie jakies mega bo ok 70-80 i nie regularne ale przez 20 min za0lpis ktg dwa sie zapisaly i polozne odrazu je wychwycily. A teraz mam co ok 20 min. Ciekawe czy przez to przyspiesza cc.

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 6 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The last mam on earth- to ja ;) mam w domu serialowego maniaka i ciągle nam cos wynajdzie ;)
    My tez mamy dzien len- zwłaszcza, ze na dworze pada caly dzien i cale 11 stopni u nas- brrrrrr.

    Zaraz ruszamy na jakis obiad na miasto bo do tego tez nam dzis zapalu brakuje ;) musze cos wyszukać na necie- czego by tu dzis spróbować... ? ;)

    snoopy_etka lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę wam niedziel z mężem :-( ale mój mąż ma za to jutro wolne ii we wtorek A dzisiaj pójdę wieczorem na pewno na spacerek z moją Tosia i do rodziców na herbatkę :-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 6 września 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka gratulacje!

    Angela dziewczynki są śliczne <3 i jakie duże :-)

    U nas dziś dzień jakiś dziwny ja nerwowa to i mała nerwowa. Coś mi jeść nie chciała że aż musiałam mleko ściągnąć laktatorem bo cycki aż bolały i ciurkiem lało się po bluzce. Teraz grzecznie śpi bo była z Tata na spacerku mimo deszczu.

    Lady z tego co ja słyszałam to dzieci szybko przyzwyczajają się do dobrego a do podusi miękkiej i kołysania na rękach przede wszystkim. Ja bym jednak ta podusie opuściła ale zrobisz jak uważasz :-)
    My jeszcze mała kładziemy na podusi motylku ale ze względu na to że ona układa główkę głównie w jedna stronę i staramy się ją przekrecac na drugi bok lub na prosto by główka kształtna była a tu są ograniczniki.
    Moja mała po karmieniu muszę mocno przytulać. Ona to uwielbia i wtedy zasypia :-)

    Anitka201 lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 6 września 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    The last mam on earth- to ja ;) mam w domu serialowego maniaka i ciągle nam cos wynajdzie ;)
    To ja poproszę o polecenie jakiegoś lekkiego serialu do oglądania przy karmieniu, bo mimo wszystko trochę się podczas tego nudzę.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 6 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy każdej mamie odszedł czop przed porodem? ja już po terminie a czopa nie widac :/

    720fbe94f2.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też chyba jeszcze żaden czop nie odchodził no ale mam jeszcze parę dni do terminu...

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 6 września 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenak_me wrote:
    czy każdej mamie odszedł czop przed porodem? ja już po terminie a czopa nie widac :/

    dołączam się do pytania, bo u mnie termin wkrótce a czopa też nie widać

  • MadziaRatMed Autorytet
    Postów: 927 404

    Wysłany: 6 września 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka w pierwszej ciąży w ogóle nie wiedziała co to czop, dopiero w drugiej jej odszedł, więc nie ma się co przejmować :-)
    ale dziś pogoda - normalnie pełna jesień zimno, mega wieje, szaro i ciągle pada! w sumie to jest tak ciemno, że siedzę przy zapalonym świetle
    trzymam kciuki za mamuśki w terminie, żeby coś ruszyło! a nowe mamusie dawajcie zdjęcia swoich pociech i opisy porodów, połogu i pierwsych dni, mam jeszcze torchę czasu to się może jeszcze czegoś nauczę !

    relgio4pxlxziakh.png
  • ela Autorytet
    Postów: 493 371

    Wysłany: 6 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze czop nie odszedł, ale przy chłopskich odchodził mi przy badaniu na porodówce już przy skórczach.

    5b09tv73mjpedncc.png
    Moje kochane chłopaki Michał lat 10, Paweł lat 7, no i jeszcze jest tata, teraz doszła Marysia
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 6 września 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila1983 wrote:
    Ale nudy w szpitalu w niedziele. Obchod trwal cala minute na 3 lozka. Dobrze ze wifi jest.
    Dzuls a Ty kiedy wychodzisz??
    Na razie czekamy co wyniknie z tej zoltaczki. Trzymam sie rekami i nogami, zeby jeszcze nas nie wypisali, tylko porobili wszystkie badania, zeby nie trzeba bylo wracac na oddzial dzieci chorych, miedzy te wirusy, jak to bylo z synkiem, a jak nas stad wypisza, to juz w razie czego nie bedziemy mogli wrocic na oddzial neonatologiczny. A narazie historia rozwija sie dokladnie jak ze starszakiem, wiec tym razem nie dam sie wypisac, bo chcieli sie mnie pozbyc juz wczoraj.

    8pdp47e.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 6 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenak_me wrote:
    czy każdej mamie odszedł czop przed porodem? ja już po terminie a czopa nie widac :/

    Nie, nie każdej

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 września 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za parzylam sobie dzbaneczek herbaty z liści malin i tak sobie sącze powoli ;-)

    Lady Savage, adzia, snoopy_etka lubią tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Carmen Ekspertka
    Postów: 150 160

    Wysłany: 6 września 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnnie też czopa nie widać, w ogóle żadnych oznak zbliżającego się porodu a termin mija jutro, ech no cóż- trzeba się uzbroić w cierpliwość.
    Angela śliczne dziewczynki, gratulacje dla wszystkich nowych mam:)

    ♥ Marcel ♥
    bxnej5d.png
    Aniołek 9tc [*] 05.09.2014
‹‹ 2321 2322 2323 2324 2325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ