Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87, ja mam wizytę w podobnym terminie - 13. stycznia :-) Oby te 9 miesięcy minęło bezproblemowo nam wszystkim ;-)

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie wczoraj było bardzo fajnie ale nie za bardzo mogłam jeść , nie wiem chyba za bardzo się napatrzyłam wszystkiego podczas gotowania :/ :P
    Ja nie wiem ile będę czekać na wizyte pierwsza jest w 8 tyg :/ Mieszkam w UK i niestety trzeba tyle czekać . Oczywiście wiem że nie wytrzymam i USG zrobię prywatnie ale poczekam jeszcze 2 tygodnie gdzieś żeby serduszko już biło i żeby dzidzia zagościła na dobre ;) Na razie zostają mi testy B-hcg , które też oczywiście musze robić prywatnie ehhh no cóż ;) jakoś damy radę :)
    Buziaki dla Was :* :* :*

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 18:51

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ czas leci:)
    Gratulacje dziewczyny, piękny prezent na święta!

    Dbajcie o siebie i maleństwa! Bezproblemowych ciąż Wam życzę:)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny . Zaglądne rano ;-)

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 18:51

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Witam:)

    Ale nas tu malutko. Właśnie zobaczyłam, że belly wyznaczyło mi termin na 29 sierpnia:)

    Miłego dnia:)
    Hej to dopiero początek ;-) zaraz się posypią kolejne Wrześniowki ;-)
    Witam się z rana i miłego dnia :-*

  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezproblemowych ciąż i szcześliwych rozwiązań życzy wrześniówka 2014 :)

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • esteraaakaaa Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamuśki! :)

    Ja poleciałam do ginekologa juz 22.12 :)
    Pani doktor zbadała mnie, pobrała cytologie, dala skierowania na rozne badania, zbadala piersi, zważyła, powiedziała co moge a czego nie :) I zaprosila na wizyte 5.01- wtedy da mi zwolnienie z pracy, poniewaz pracuje fizycznie i zrobimy USG moze zobaczymy jakas mala kropeczke albo kropka :) Kolejna kolejna wizyte mam 19.01 wtedy juz na pewno bedzie cos widac i slychac :) NIE MOGE SIE DOCZEKAC! :)

    Pozdrawiam Was :)

    f2w3dqk35vcp2jk9.png
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą w listopadzie, zrobiłam cytologię, badanie piersi, usg, badanie na toxoplazmozę, wirus hpv, różyczkę, morfologia + mocz, tsh. Wszystko było ok, teraz czekam na pierwsze badanie w ciąży i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Będę dopiero spokojna, gdy lekarz potwierdzi, że wszystko jest w porządku - oczywiście dr google, uruchomiony.. takze już się naczytałam historii ;-)

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Nieśmiało dołączam :-) Jutro beta i progesteron, dam znać co i jak :)
    Póki co OF wyznacza termin na 5 września :)

    sowa28, Daisy lubią tę wiadomość

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 18:51

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, normalnie pobierają od rana do wieczora, ale jutro (jako, że między świętami a sylwkiem) pobierają tylko w godz. 8.00-11.00, także muszę wstać z rana :)
    Zastanawiam się co zrobić z lutką... Po owulce brałam 2x1 tabletkę luteiny 50 dopochwowo, na razie nie odstawiam, bo się boję. Lekarz prowadzący mi wyjechał miesiąc temu i nie mam póki co nowego ;/ Muszę się gdzieś szybciutko umówić na wizytę, żeby mi jakiś lekarz zerknął na poziom hormonów i określił co i ile powinnam brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2014, 18:56

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nieśmiało dołączam :) przewidywana data rozwiązania to 5 wrzesień :) cuuuuudny dostaliśmy z mężem prezent na święta :)

    nick nieaktualny, sowa28, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 18:52

    eM lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej eM :-)
    OF wyznaczyło mi dokładnie ten sam termin ;-) Ciekawe, czy terminy wyznaczone przez lekarzy też nam się pokryją :-)

    Z ciekawości, wiesz kiedy miałaś owulkę? Ja 13.12

    eM lubi tę wiadomość

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Hej eM :-)
    OF wyznaczyło mi dokładnie ten sam termin ;-) Ciekawe, czy terminy wyznaczone przez lekarzy też nam się pokryją :-)

    Z ciekawości, wiesz kiedy miałaś owulkę? Ja 13.12

    Też 13stego :) w 1 ciąży ta data z of idealnie się pokryła z wyliczeniami gin jak już można było zmierzyć dzidzię więc myślę że można do tego podchodzić w miarę wiarygodnie. Ewentualne rozbieżności raczej by oznaczały że owu była ciut wcześniej czy później a był jakiś czynnik który zakłócił temp czy coś i z tego złe są wyliczenia :)

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ale czas pędzi juz wrzesień, ja urodziłam sie we wrześniu :):) gratulacje dla wrześniowych mam!

    Pozdrawia majowa mamuśka :)

  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, eM - gratulacje ! Super, że się udało. Życzę spokojnych 9. miesięcy.

    eM lubi tę wiadomość

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM, no to dobrze wiedzieć! :) To chyba u mnie ten termin już zostanie, bo owulkę potwierdzałam monitoringiem :-)

    Boże, tak się cieszę, że się udało! :) Jeszcze przed chwilą robiłam wieczorny teścior i jest wyraźna krecha. Czuję się, jakby te dwie krechy jednocześnie były z jednej strony oczywiste, a z drugiej kompletnie z kosmosu :D Mindfuuuck! :D

    eM, karolcia87 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ