X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie tam z ostatnich chwil fotki.. Teraz czekam na Wasze ;)

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse, ale duży chłopak, tak "dorośle" wygląda, aż się nie chce się wierzyć! <3

    chabasse lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 5 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh.. No faktycznie czasem tak na fotkach wychodzi, ale wzrostem niestety odstaje od rówieśników w przedszkolu. Wiec na tle innych nawet mlodszych id niego wyglada jak 2 latek bardziej.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 5 maja 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile ma teraz wzrostu?

    Łucja bardzo przystopowała z tempem rośnięcia, teraz ma na oko z 90cm i jakieś 13,5kg wagi.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 5 maja 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dawno nie mierzylismy, ale tez coś około 90 cm.. Pewnie ciut mniej. Waga się dziwnie trzyma od roku jakieś 13,5 tez. Chyba jak na faceta to niewiele. Rozmiar buta 24. Czasem 25. Nie wiem czy to normalne, ale na razie staram się tym nie martwic. Koło 3 roku pójdziemy na kontrolna wizytę i zobaczymy co pediatra powie. Apetyt ma cały czas dość spory, jednak już nie opycha się bez końca jak kiedys. Teraz potrafi odejsc ładnie od jedzenia jak poczuje, ze już jest syty. Cieszy mnie to ogromnie.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 6 maja 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moja mała szalona dziewczyna. :)
    PtiqmMDl.jpg
    a4qahYnl.jpg
    o6mWFE9l.jpg

    chabasse, agatka196, 4me, Anitka201, Carolline, karolcia87 lubią tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow.. Jaka fajowa ;) No i tez właśnie wygląda dorosłe.. Heh w głowie pewnie mamy jeszcze te maluszki sprzed roku albo i dalej. Pamietam Łucje z jakiejś rehabilitacji. A teraz taka panna. A przecież one tak szybko rosną. Mamoo. Rośnie nam cudowne pokolenie mlodych ludzi. Aż się wzruszyllam.. Eh te hormony.
    Dziewczyny.. Dawajcie te swoje slodziaki.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Sliczne te Wasze dzieci. I tak jak Chabasse pisze rosną nam jak na drożdżach :)
    U mnie kiepsko. Zrobilam wyniki w Invicta i niestety pomijając juz inne wyniki hormonow. To AmH mam 0.77- to obnizona płodność :(dodajac do tego moj wiek czyli pewnie slaba jakosc komorek to mysle, ze jedyna szansa to u nas invitro i to oczywiście tez nie daje zadnej pewności a jedynie jakis nikly procent. To jeszcze tylko moja diagnoza. Wizyta lekarska przed nami ale coz AMH sie nie oszuka... A lekarka z kliniki niepodlodnosci pewnie i tak od razu na invitro bedzie cisnac bo kasa...

    LaLenka chyba juz tylko my zostalysmy nie w ciazy. Jesli chcesz miec drugiw, nie czekaj. Prace nowa jeszcze znajdziesz a na drugie dziecko moze byc juz za pozno. Rezerwa jajnikowa czesto bardzo szybko spada po 35 roku zycia. :(

    Anitka mam nadzieje, ze Ciebie tu nie ma bo masz po prostu za duzo na glowie
    ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 7 maja 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    LaLenka chyba juz tylko my zostalysmy nie w ciazy. Jesli chcesz miec drugiw, nie czekaj. Prace nowa jeszcze znajdziesz a na drugie dziecko moze byc juz za pozno. Rezerwa jajnikowa czesto bardzo szybko spada po 35 roku zycia. :(
    To jeszcze mam 2 lata ;)

    Ogólnie, nie przeceniaj wyniku AMH. Znam całą masę przypadków gdy wynik pomiędzy badaniami wychodził tak skrajnie różny, że w sumie nie wiadomo jak jest naprawdę. A ostatecznie, nawet przy mega beznadziejnych wynikach i tak ciąża się trafiała. Moja przyjaciółka właśnie urodziła córę, ma 40 lat i długą historię "ciążową" za sobą.

    Ja staram się mieć trochę specyficzne podejście. Starania o Łucje mnie tak wyeksploatowały, że teraz obiecałam sobie, że nie pozwolę żeby było jak kiedyś. Jeśli się uda z drugim dzieckiem to cudownie, bardzo chcę kolejne maleństwo, ale nie dam się sprowadzić do tego stanu psychicznego co był kiedyś. Naprawdę będę się starać. Jeśli nie jest mi pisane kolejne dziecko to... trudno i tak mam więcej niż mogłam marzyć kilka lat temu. Zaszłam w ciąże bez sztucznego wspomagania, donosiłam ją, udało mi się naturalnie urodzić i wykarmić do 2,5 roku, moją najcudowniejszą na świecie dziewczynkę <3 Miałam to szczęście, że się udało, przeżyłam wszystko co pragnęłam, jestem mamą! A usłyszałam już, że mam się nie łudzić - skoro nie zaszłam w ciążę to mam iść na invitro albo dać sobie spokój. Łucja jest moim największym cudem.
    Teraz będę po prostu uprawiać nieskrępowany seks i liczyć, że coś z tego wyjdzie. :P Oczywiście zrobię jakieś badania, bo historię problemów mam długą, ale naprawdę nie chcę się znowu wtłoczyć w tamtą presję.


    Anitka201, Carolline lubią tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalenka bardzo dobre podejście. staram sie myslec, ze jak sie nie uda to mam juz synka i on jest najważniejszy. Jednak musze sprobowac bo bym sobie nie darowala. Przy tym wszystkim musze zachować tez zdrowy rozsadek i starac sie nie zwariowac-co jest mega trudne bo wiekszosc z nas w takiej sytuacji sobie maksymalnie nie radzi. Mam ten usmiech lobuza z rana, ktory mam nadzieje mi w tym pomoze.
    Internet jest pełen okropnych historii ale jest w tym przypadku jest tez pelen historii kobiet, ktorym dawano zerowe szanse z o wiele nizszym AMH i sie udalo. Fakt-młodszych ode mnie, z lepszą jakoscia komorek ale! Jeszcze miesiac temu mialam 36 takze jeszcze nie panikuje.

    A co u Ciebie z pracą? Masz cos nowego na oku?

    P. S. Czy nam forum znow umiera? ;) :(

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:

    A co u Ciebie z pracą? Masz cos nowego na oku?
    Ja w sumie od początku mam obiecane, że wrócę prawie dokładnie tam gdzie pracowałam. Tylko no właśnie, kiedy... Trochę tam jest problemów firmowo-prywatnych, zmienia się właściciel, dotychczasowa właścicielka jest na zwolnieniu i ogólnie sporo różnych spraw do rozwiązania. Nie wiem kiedy to zostanie ogarnięte żeby wszystko ruszyło normalnie. Trzymam kciuki żeby od czerwca...

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukibza te Twoja prace. Ale pamietaj jak nie ta to inna. To tylko praca. Takie czasy ze kazdy kto chce prace dostanie nie od razu wymarzona ale po nitce do kłębka

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 9 maja 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat mi zależy konkretnie na tej pracy. ;) Mimo niewielkich zarobków ma tak dużo plusów; choćby to, że większość rzeczy mogę wykonywać zdalnie, w dowolnej chwili dnia; że z przerażeniem myślę, że miałabym zmieniać pracę. No i ta firma to moje drugie dziecko, mimo, że na papierze jestem tylko pracownikiem. Pomagałam tworzyć ją od zera. Dużo błędów, dużo problemów zaliczyłam w związku z nią, wielokrotnie było trudno, a nawet bardzo źle, ale wspólnymi wysiłkami udało się pchać wszystko do przodu. Mam nadzieje, że i teraz się uda wyprostować. Chociaż obiektywnie mówiąc tak źle jeszcze nie było. :(

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 10 maja 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki!
    Dopiero ogarnelam się z wpisami na tym forum bo jak wcześniej zaglądałam to nie było nowych wpisów :-)
    U nas wszystkimi porządku. Jestem już na końcówce ciazy i szczerze mówiąc mam nadzieje ze urodzę mniej więcej za 2 tygodnie (łudzę się :-) ) za tydzień ciaza będzie odnoszona :-)
    Od maja nie pracuje, dobrze mi z tym mimo ze czasami po całym dniu z młodym padam na twarz to cieszę się z tego nic nie robię ja :-)
    Oczywiście przy moim ogromnym szczęściu ciaza=upał wiec się bujam z brzuchem cała spocona :-)
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Mam nadzieje ze i Wy doświadczycie tego stanu po raz drugi :-)
    Lalenka prosiłam o zdjęcie :-) oto mój duży mały chłopczyk :-)
    ce520c3e4a75ceeamed.jpg
    67782a97db89040bmed.jpg

    Ps. Właśnie kurier dostarczył wózek dla Leosia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2018, 12:59

    4me, la_lenka, chabasse lubią tę wiadomość

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, a jak na rowerze zasuwa! Moja ro sie chyba nigdy nie przekona.

    Anitka, moja koleżanka ktora była podobnie w ciąży jak Ty (kiedyś pisałam o tym) już urodziła (ciut przed czasem, ale córcia duża była i wszystko ok). Teraz trzymamy kciuki za Ciebie i Twojego synka.

    Anitka201 lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 10 maja 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalenka mam nadzieje ze u mnie również pójdzie sprawnie i w terminie :-)
    Mój mały ostatnio odpalił się z rowerkiem. Potrafi tak już pokonać nawet kilka km :-) cieszy mnie to bo jak sam powiedział wózek jest dla Leonka on ma swój rower :-)

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 10 maja 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łucja tradycyjnie odmawia jazdy na rowerze, nawet jak go trzymam. Twierdzi, że on się przewraca i koniec. Ostatnio nawet nie pozwala żeby go wystawić zza łóżka. :(

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle, gdzie jest np. Dżuls! I Carolline?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2018, 21:59

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejaa.. Muszę sie pochwalić, ze z dzidzia wszystko ok. Bylam w szpitalu na starynkiewicza u doktora, który wczesniej coś ram wykrył nie tak. Na szczescie teraz wszystko w normie. Musze tylko mieć na uwadze po porodzie czy faktycznie nic sie nie dzieje. Uff. Tak mi ulzylo.
    A na ogtt lekko osłablam. Jednak wytrwalam do końca z mężem. Dzisiaj po południu wyni ki i lekki stresik jest czy wsio ok. Juz nie chce cukrzycy.
    Edit : Łeee.. Dzisiaj sie juz nie dowiem. Przychodnia juz zamknięta a wyniki dopiero w poniedziałek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 17:47

    la_lenka, 4me, Carolline lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la_lenka wrote:
    Super, a jak na rowerze zasuwa! Moja ro sie chyba nigdy nie przekona.

    Anitka, moja koleżanka ktora była podobnie w ciąży jak Ty (kiedyś pisałam o tym) już urodziła (ciut przed czasem, ale córcia duża była i wszystko ok). Teraz trzymamy kciuki za Ciebie i Twojego synka.
    Lalenka moj nie chcial zadnych biegaczy, hulajnog itd a dzis jak wsiadl na rower-z 3 kolkami z tylu to pyknal 3km- szok! ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 3394 3395 3396 3397 3398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ