X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizyciw u lekarze i niestety kwalifikacja do in vitro. Wyniki mam bardzo slabe-slaba jakosc komorek - wiec nawet z invitro szanse sa niewielkie.
    Mamy sie 3 cykle postymulowac-bo mamy juz jedno dziecko a invitro to jest masakryczne obciazenie dla kobiety ale patrząc na moja lekarke to chyba nawet ona nie wierzy ze nam sie uda. Dol straszny. W sumie to sobie chyba dzis poplacze. Mam hustawke nastrojow jak w ciazy prawie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 23:26

    kapturnica lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 12 maja 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me, strasznie mi przykro. Trzymam kciuki żeby się jednak udało! Widziałam już tyle niesamowitych historii, że naprawdę cuda się zdarzają.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki LaLenka za slowa otuchy :*

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 13 maja 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj... 4me, no również mi przykro. Ale podobnie jak la lenka, będę Ci kibicować i wierzę, że się uda. Ja i mój mąż jesteśmy żywymi dowodami, że jednak mozna. Kurcze, szkoda ze nie tak łatwo zbadac się w jakims niezależnym osrodku, bo klinika nieplodnosci niestety czasem nagina fakty, dla kasy. A tobie jak badali jakość komórek jeśli można wiedzieć? Amh mówi o rezerwie i jakosci? Czy jakąś biopsje robilas?

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 13 maja 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh mowi o ilosci. Jakość to inne hormony typu inhibina B, testosteron, estriadol-to te o ktorych wiem. Wszystko z krwi. Całość to jest panel 11 hormonow i pewne zależności miedzy nimi też o tym swiadcza.
    Nie ma tu co gdybac czy klinika czy nie-wynik z krwi to wynik z krwi. Przeciez moge sobie pojsc to zrobic w niezaleznym Brusie i porownac wyniki wiec w naciagnie nie wierzę
    ;) Nikt nie mowi ze naturalnie nie zajde ale szanse sa minimalne a kazdy miesiac dla mnie to malejace szanse. Moje AMH w dwa lata spadlo o ponad połowę!

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 13 maja 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często sie zdarza ze kobiety z niskim AmH zachodza bo wystarczy jedna komoreczka ale sa mlodsze i mają dobra jakosc. U mnie nie dosc, ze malo to kijowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 17:48

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu tak tu cicho? Gdzie sie podzialyscie laseczki?
    U nas na razie wszystko ok, poza tym ze młody ciagle lapie jakis katar. Wybrałam sie wiec do lekarza i diagnoza bardzo mnie zdziwiła. Doktorka teierdzi, ze to alergia... ??? Wtf? Ze na trawy i pyłki drzew. Hmm nie wiem co mam o tym myśleć, bo po pierwsze nikt z nas nie jest alergikiem a poza tym do tej pory nikt nawet nie wspomniał ze on może miec alergie. Kazala inhalowac mucosollvanem i berodualem. Poza tym jakis syrop antyhistaminowy dala do picia. Berodualu nie stosuję, syrop zamiast 2 x to pijemy 1 x dziennie. Jakoś tam sie poprawia. Ale ja i tak myślę, ze to nie alergia a pobyt w zlibku.. Hehe.. Zobaczymy.
    A co u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 18:41

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 21 maja 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, sorry za długa cisze, ale jakoś moja doba za krótka się zrobiła, by cokolwiek ogarniać. Po 3 tygodniach w Indiach, ze słabym netem rzuciliśmy się w wir remontu i mam nadzieje, ze to już będzie ostatni 3 ci tydzień remontu. Miała być nowa kuchnia, mamy już wszystko inne łącznie z nowa garderoba a kuxhnia to nadal gole ściany (czekają na gips) i podłoga bez paneli na razie :p poza tym jakoś się czuje, nawet w sumie nie najgorzej jak na ten etap ciąży. Mamy ładna pogodę, wiec po pracy/przedszkolu siedzimy na dworze, by nie męczyć się na naszym placu budowy domowym. Przygotowania do przyjścia na świat małej odłożono na dalszy plan. Zdjęcia Sary spróbuje jutro ogarnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 07:16

    chabasse lubi tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 22 maja 2018, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Carolline, właśnie się zastanawialam co się Tobą dzieje. I przyznam szczerze, że aż bałam się wywoływać. Bo tak nagle zniknelas. Ale super ze jesteście cali i zdrowi. Tych Indii to Ci zazdroszczę. Może uda się wrzycic jakieś fotki właśnie z stamtąd? Dla mnie te rejony to jak inna galaktyka i pewnie nigdy nie zwiedzę. Moje marzenie na chwilę obecną to USA, ale realnie najdalej to pewnie Do Portugalii b hehe. A tymczasem mąż mój namawia mnie na Sopot w czerwcu. No i nie wiem.. Pogoda niepewna, moje samopoczucie za miesiąc w sumie tez. Do zwiedzania raczej się już nie nadaję, tak jak i do siedzenia na plazy. Zostaje mi ogródek przy apartamencie, ale tyle to ja mam za Free u mamy ;) no ale z drugiej strony chłop cały rok zapierdzuela i chciał by gdzieś pojechać.. Trochę głupio tak to w chałupie trzymać. Ajj.. Mam dylemat.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 22 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjecia mlodej, jedno z sesji wielkanocnej, chyba nie wstawialam, a pozostale z Indii/ ostatnich dni tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 13:27

    la_lenka, Kassie, chabasse, Wonderland, 4me lubią tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 22 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse moj w kwietniu mial ponad tydzien katar-diagnoza lekarki ze to alergia. Przeszlo. A teraz od ponad tygodnia znowu katar+straszny kaszel ale bez goraczki. I znowu diagnoza lekarki-alergia. W sobote bylismy prywatnie u innego lekarza i tez stwierdzil alergie. Wlasnie na trawy i pylki. Mlody pije syropki ale czy jest jakas poprawa? Niewiem. A tez alergikami z mezem nie jestesmy. Teraz to alergia chyba kazdego dotyczy, takie mam wrazenie.. Poza tym mlody dostal sie do przedszkola-co prawda nie do tego do ktorego chcielismy ale wazne ze wogole ;-) zobaczymy jak to bedzie bo dalej w pampersie lata.
    Carolline zazdroszcze tych Indii :-) a coreczka sliczna :-)
    My w tym roku raczej nigdzie nie pojedziemy na wakacje. Ostatnio bylismy w zoo w niedziele i wrocilismy wykonczeni. Jednak wypad z dwojka maluchow to wyzwanie :-D

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 22 maja 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, śliczna dziewuszka. Taki chochlik kochany <3

    Kassie, a jak tam zdrówko maluszka? Poopowiadaj coś więcej.



    U mnie ogólnie dno i metr mułu. Czekam, aż w końcu ta zła passa się przełamie. Nie chcę wprowadzać moich smętów, więc siedzę cicho. ;)

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka dzieki ze pytasz :-) wlasnie z tego wzgledu zbytnio sie nie udzielam bo jest mi ciezko. I nie chce tez Wam tu smecic :-) po krotce to wada serduszka nie zrosnie sie. W lipcu klade sie na 3 dni z Kacperkiem na oddzial kardiologii dzieciecej. Beda robic mu badania i zobaczymy co dalej. Poki co ladnie przybiera na wadze wiec mamy sie nie martwic. I karmie piersia co dla mnie jest wielka niespodzianka :-) bo Mikolaj zupelnie nie chcial wspolpracowac. Trzymam kciuki zeby ta zla passa u Ciebie w koncu minela :-)

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 23 maja 2018, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to dziewczyny.. Żyć że Wam, zeby wszystko się poukladalo. Kassie,zwłaszcza u Bąbelka Twojego. Super, ze karmisz piersią. Ja tez będę próbowała i jestem dobrej myśli, bo z Antkiem poszło całkiem sprawnie. Jedyne czego juz się boję to bolu sutkowy.. Ałć.
    Carolline, śliczna córcia. I czy mi się wydaje, czy jakaś egzotyczną ma urodę? Sorki, ze tak pytam. A może umknelo mi coś i pisałaś już o tym. No w jazdym razie urocza pannica.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabasse pisalam pewnie lata temu, wiec mozesz nie pamietac. Moj maz jest Hindusem, takze Sara jest w pol Hinduska i pol Polka ;) mimo, ze pewnie sama czuje sie co raz bardziej Norwezka, i bedzie Norwezka pewnie zawsze.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł! Ja cały czas jestem ale malo kiedy ktos pisze wiec sama ze soba nie mogę ;)
    U mnie tez smetnie. Kolejne badania za nami, kolejne zle wiadomości... To jedna strona medalu. Druga-mam cudowna rodzine, wszystko poza staraniami o rodzenstwo ok u nas wiec staram sie doceniac co mam i mimo wszystko cieszyć zyciem. Za dwa tygodnie jedziemy na urlop i to mnie narazie mega cieszy! A pozniej znajde cos innego
    ;)

    Carollina sliczna Twoja mała.

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 25 maja 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAA.. Carolline No to by też wyjasnialo kierunek Waszych wojaży ;) No pewnie już mi wypadło z głowy jeśli dawno pisalas. Heh, to macie fajny Mix kulturowy. Wesoło przynajmniej.
    4me, super że w tym wszystkim znajdujesz radość z codziennych spraw. Pozytywne wibracje też czasem działają cuda. A gdzie na urlop..? Pl czy gdzieś w świat? Ja chyba się nie zdecyduję na wczasy nad morzem. Coś mi mówi, że lepiej nie szarzowac. Młody już jest taki wicher, że potrafi zmęczyć. Więc pewnie weekendy na wsi to będzie jedyna rekreacja. Ale fajnie, że chociaż tyle mam.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje ze dzisiaj o 2.30 urodziłam Leosia. Poród SN, krótszy od poprzedniego bo w szpitalu byliśmy o 1. Młody wazyl 3740 i mierzy 57 cm :-)

    Barbie24, 4me, Kassie, chabasse, la_lenka, Wonderland, Carolline, agatka196 lubią tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dawna tu nie wchodzilam. Dzis zajrzałam i taki news ma swiezo. Anitka strasznie sie cieszę! Przespanych nocy, zero kolek a w chwili wątpienia pamietaj, ze warto! Jak ja bym chciala rodzenstwo dla mojej jęczy bułki ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka wielkie gratulacje! :-)
    Ja wpadlam sie pozalic. Przechodzimy jakis kryzys z mezem. Ja ciagle chodze nie wyspana i zmeczona. Sa dni ze wogole nie mam czasu dla starszaka a on tylko ciagle mnie wola "chodz do mnie", "pilnuj mnie", "co bedziemy robic?". Mam wrazenie ze strasznie mu sie nudzi a nie potrafie zapewnic mu rozrywki majac zajete rece. A od meza wogole nie czuje wsparcia. Jak jest w domu to mam wrazenie ze ucieka w robote i ciagle cos robi. Rozumiem ze jemu tez jest ciezko odnalezc sie w tej sytuacji (jakby nie bylo nowej) ale chcialabym zeby tez wzial mlodszego na rece a ja mialabym czas dla starszaka. A takich chwil jest bardzo malo i zle mi z tym. Dochodzi do tego ze mam nawet pretensje do meza w nocy. Bo jak starszy sie budzi to maz idzie do niego i tam sobie spi. Wiem ze to glupie ale zazdroszcze mu przespanych ciagiem kilku godzin. Kiedy ja musze usypiac mlodszego. Naprawde szczerze mam dosc. Dzisiaj mlodszy lezal sobie spokojnie na dywanie to bawilam sie ze starszakiem. W pewnym momencie zaczal plakac bo chcial isc spac. To maz zamiast go wziac do wozka i uspic to rozlozyl sie na kanapie. I oczywiscie ja musialam wziac i go uspic. No myslalam ze mnie trafi. Mam nadzieje ze to minie wszystko bo czasem mam juz mysli o rozwodzie..

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
‹‹ 3395 3396 3397 3398 3399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ