Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • easymum Autorytet
    Postów: 1097 712

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, Nancy - gratuluję synka przystojniaka !

    Nancy87 lubi tę wiadomość

    gg64rl68s121551a.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Easymum dziękuję:)
    Lady chyba ma jakąś obsuwę w kolejce albo ćwiczy naszą cierpliwość:p

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:04

    easymum lubi tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne macie brzuszki... ale niektóre jak na ten tydzien malutkie =)
    Tak mi się wydaje... tzn. Patrzę po swoim... niby nie jest jakiś wielki, ale w lini bioder i brzuszka dość sporo mi przybyło...
    w sumie sama bylam zdziwiona, bo zawsze bylam szczupla i raczej trzymałam figurę, a teraz tak szybko wyrzucilo mi brzuszek i plus 5 kg i 60 na wadze wybil... w sumie to może tez być wynik dość sporego i szybkiego wzrostu TSH -zawsze od razu waga leciala mi w górę =)

    W życiu mi się nie zdarzyło tyle ważyć, ale póki co staram sie nie przejmować... zwykle nie miałam problemów ewentualnym zrzuceniem wagi, wiec liczę ze i po ciąży jakoś podolam =)

    Lady jeszcze nie daje znaku... czekam na wieści =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - czy na tym pierwszym USG prenatalnym będę mogła już poprosić o nagranie płyty DVD?

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialyscie juz w ciąży robione badania piersi?
    ... ma to jakieś znaczenie kiedy je zrobię? ... mialam się przypomniec swojemu gin chyba ze dwie wizyty temu i zapomnialam... właśnie mnie olsniło =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :) dzidzia ma 13cm serducho pięknie stuka, niestety filmu nie zrobiłam :( bo spał i w ogóle się nie ruszał, czekałyśmy troszkę ale nic. Co do płci nie wiadomo bo jak zobaczycie na zdjęciu ułożył się boczkiem i nie przekręcił się, i co jeszcze aaaa luteinę mam odłożyć, i z szyjką wsio ok. I było to moje pierwsze USG przez brzuch :)

    2q37uh1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 19:19

    Gusiak, Nancy87, aldonaa, easymum, eM, nick nieaktualny, la_lenka, Lilla My, 4me, karolcia87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sweety, kataryna, Kucykowa, Wonderland, kasig, Anitka201, adzia, chabasse, Dżuls, Kasiarzynka lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla My wrote:
    Dziewczyny - czy na tym pierwszym USG prenatalnym będę mogła już poprosić o nagranie płyty DVD?


    Lilia cześć dziewczyn chyba prosiła o nagrania i braly... mnie lekarz powiedział, ze lepiej nagranie i USG 3-4D robić koło 20 tyg, bo znacznie lepiej to wygląda =)
    Myślę, ze jak Twoj gin ma możliwość nagrania i będziesz chciala mieć pamiątkę to nie powinno być problemu...

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila My zawsze możesz poprosić ale mi ginekolog odradziła na tym pierwszym. Lepiej chyba już na połówkowym:) Nawet dzisiaj mi mówiła, że dzieci w 16 tygodniu nie fajnie się ogląda, bo one takie skulone.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady juz nie moglysmy się doczekać =))

    Twoje dziecko widzę tez leniuszek i nie chcialo się obrócić, zeby pokazać co tam ma... no cóż, będziemy czekać =)
    Ciesze się bardzo, ze wszystko w porządku ... niech maluch rośnie =)
    13cm... no, no... juz kawał człowieka ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 19:24

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mały śpioszek:D I dalej będziemy czekać do kolejnej wizyty:) Próbowałaś może kaszleć żeby go obudzić:p?? Ja dzisiaj się modliłam żeby nie spał:p Hmm ciekawe czy jak by wsadziła usg dopochwowe czy by zobaczyła dupkę jak u mojego...No nic:) poczekamy:) Kiedy kolejna wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 19:26

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:04

    l22nhdge5b933eoh.png
  • easymum Autorytet
    Postów: 1097 712

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady - super , że baby zdrowiutkie. Z płcią jeszcze potrzyma Cię w niepewności. Kiedy masz następną wizytę?

    gg64rl68s121551a.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Wyspałam się i co? Nadal nie ma lady:p?!

    Ładne macie brzuszki. Niedługo wielki brzuch i kopniaki to będzie dla nas normalna sprawa hehe.
    W ogóle już się tak męczę, że nie wiem co będzie dalej. Dzisiaj się śmiałam do ginekolog, że za jakiś czas to już tylko windą do niej wjadę:p

    Też się bardzo męczę, a już katastrofa jest w czwartek gdy, siedzę na wykładach od 8 do 17

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Lila My zawsze możesz poprosić ale mi ginekolog odradziła na tym pierwszym. Lepiej chyba już na połówkowym:) Nawet dzisiaj mi mówiła, że dzieci w 16 tygodniu nie fajnie się ogląda, bo one takie skulone.

    Kupiliśmy w każdym razie płytę i spróbujemy nagrać :)

    A jak się nie zgodzi, to trudno - zdjęcie na pewno jakieś będzie!

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Lila My zawsze możesz poprosić ale mi ginekolog odradziła na tym pierwszym. Lepiej chyba już na połówkowym:) Nawet dzisiaj mi mówiła, że dzieci w 16 tygodniu nie fajnie się ogląda, bo one takie skulone.

    co widać na załączonym obrazku XD przecież mój to się tak skulił i poszedł spać i za żadne skarby i nie chciał się ruszyć

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    A to mały śpioszek:D I dalej będziemy czekać do kolejnej wizyty:) Próbowałaś może kaszleć żeby go obudzić:p?? Ja dzisiaj się modliłam żeby nie spał:p Hmm ciekawe czy jak by wsadziła usg dopochwowe czy by zobaczyła dupkę jak u mojego...No nic:) poczekamy:) Kiedy kolejna wizyta?

    No co ty, nawet poskakałam i nic, chyba go uśpiłam muzyką celtycką od rana mu dziś puszczałam i pewnie się tak rozmarzył że odpłynął XD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    easymum wrote:
    Lady - super , że baby zdrowiutkie. Z płcią jeszcze potrzyma Cię w niepewności. Kiedy masz następną wizytę?

    Wizytę mam 20 kwietnia o 16.30 aaa i dziewczyny :P od początku ciąży pierwszy raz przytyłam, aż 3 kg od ostatniej wizyty

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że ja też jutro usłyszę, że luteina może poleżeć głęboko w... szafie :D

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady...moje maleństwo na USG tez wołalo spać zamiast się pokazać w calej okazałości =)
    Wiocznie im tam bardzo dobrze w tych naszych brzuszkach, ze tyle przesypiaja =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
‹‹ 542 543 544 545 546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ