Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    8pdp47e.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Na fb masz Ania Maria? :)
    yy.. nie.. na fb mam magdalena.. ale i tak nie korzystam z fb.. zalozylam kiedys konto, bo potrzebowalam sie skontaktowac z wetem. :)

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ! u mnie też dziś fatalna pogoda, mam ogromną ochotę na kebaba- w piątek, w wielkim poście i do tego niezdrowe jedzenie.. ale już postanowiłam i wyciągnę męża wieczorem

    720fbe94f2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse wrote:
    yy.. nie.. na fb mam magdalena.. ale i tak nie korzystam z fb.. zalozylam kiedys konto, bo potrzebowalam sie skontaktowac z wetem. :)
    Ach bo tam na grupie jedna pisala o slubie myslalam ze to ty :D

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia87 wrote:
    omijają mnie te historie bo też lubiłam oglądać, silniejsze to było ;)

    a dzisiaj takie głupoty mi się śniły,


    Ja też miałam dzisiaj głupi sen, śniło mi się że z siostrą pojechałyśmy w góry, i idziemy spać, kładziemy się w takich drewnianych łóżkach, i nagle słyszy śpiew, i jak zahipnotyzowane idziemy do łodzi, dopłynęłyśmy do morza, i tam kochaliśmy się Panami syrenami O.o ??

    karolcia87 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te głupie sny ze stresem czy nerwami w tle nie szkodzą?

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    la_lenka, Lady Savage, agatka196, 4me, easymum lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od rana firanke robie do sypilni :) wczoraj wieszalam nowe w salonie i ta stara z salonu przerabiam do pokoju dla nas i dzidzi :) Zrobilam sobie przerwe na drugie sniadanko :)

    chabasse wszystkiego dobrego :)

    u mnie tez od rana pada :( poszlabym na dluzszy spacer z psiakiem a tu tak brzudko:(

    chabasse lubi tę wiadomość

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:51

    nick nieaktualny, chabasse lubią tę wiadomość

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wroce to zdam relacje, nje omieszkam powiedziec o wizycie w środę

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam się również w deszczowy pochmurny dzień...
    Powodzenia kochane na dzisiejszych wizytach :-)

    Mi się dzisiaj śniły jakieś samoloty spadające a to na pewno dla tego że wczoraj oglądałam katastrofy o samolotach a do tego ciągle mówią o tym samolocie z francji...

    Ja mam teraz faze na pomidory i ciągle je jem :-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 20:20

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynak spróbuj się nie przejmować teściową ... chociaż wiem że Ci przykro.
    To świadczy o niej że nie chce zrozumieć ciężarnej kobiety. Każda kobieta i każda ciąża jest inna to że ona się dobrze czuła i miała mnóstwo siły nie znaczy że ty też musisz się tak czuć!!!
    Ja w pierwszej ciąży od każdego słyszałam jak chciałam w domu zostać (naprawde źle przechodziłam ciąże ) Ciąża to nie choroba!!! ale jak straciłam tą ciąże to nikt się już nie odezwał takim głupim tekstem. Teraz w kolejnej ciąży ani razu nie usłyszałam tego głupiego tekstu.

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam ze moja teściowa jest zła, bo ciążgle przychodzi i wtyka w nos w nie swoje sprawy.. ale poza tym to dobra dusza.. kurcze gdybym miałą taką, jak Twoja to bym siuę żarła z nią jak pies z kotem i wogole z nią nie rozmiawiała .. eh podziwiam Twoją cierpliwość Kasiarzynka

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    720fbe94f2.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka posłuchaj swojego męża i się nie przejmuj... grzecznie odmówiłas i w ogóle nie zwracaj uwagi na to co powiedziała teściowa, przecież tak na prawdę tylko Ty wiesz jak się czujesz i czy dasz sobie z czymś rade...
    A to, ze kiedyś kobiety inaczej się zachowywały w ciąży to owszem... nawet w polu robiły, ale teraz sa inne czasu... my jesteśmy przezwyczajone do innej pracy niz były one... nie robimy na codzień w polu, a w biurze wiec dla nas taki wysilek moze być odczuwalny dwukrotnie...
    Niech tam sobie mysli co chce, siedź w domku i ciesz się maleństwem w brzuszku... a jak dziecko już będzie na świecie to i teściowa o wszystkim zapomni =))

    A u mnie od samiusienkiego ranka piękne słoneczko, cieplutko, wiosna ♡

    ps. Powodzenia na dzisiejszych wizytach, trzymam kciuki =)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 20:21

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tego nie rozumię, jak teściowa może być taką krową!? ja tam ze swoją też miałam lepsze i gorsze momenty ale te gorsze to były zanim się pobraliśmy potem już się w nic nie wtrącała na szczęście i w pełni akceptowała nasze decyzje :)

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    Czarna_88, agatka196, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka, ja to w ogóle się dziwię, że Ty po swoich przejściach planujesz w ogóle wrócić do pracy. Sama propozycja teściowej jest niepoważna.

    U mnie dziś śliczne słonko, aż szkoda chorować.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
‹‹ 622 623 624 625 626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ