Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    Ej Dziewczyny, gdzie jest eM?
    Właśnie Dzuls od dłuższego czasu też się zastanawiam gdzie się podziewa eM?

    eM lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ale Ci zazdroszczę, postanowienie mam, po ciąży się odchudzę tak że kolejna ciąża będzie u mnie widoczna już na takim etapie jak u Ciebie.
    Hehe lady przy szczuplych niekoniecznie wczesniej widac. Ja jestem w 17 tygodniu i daleko mi do takiego brzuszka jak ma Nancy :) jeszcze z tydzień temu byl normalnie plaski, teraz juz trochę wyskoczył i czuje, ze w najbliższych tygodniach pokaze na co go stać ;)

    A tak poza tym to w drugiej ciąży zawsze widac o wiele szybciej brzuchol :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bento wrote:
    la_lenka Ja uwielbiam spodnie w fasonie dzwonów i uwielbiam bojówki, niestety moda na oba te fasony się skończyła i w sklepach prawie same rurki, ewentualnie boyfriend... trzeba się przystosować :-)
    A nie!
    Wlasnie wraca moda na dzwony. Trabia o tym. Juz są w h&m i żarze itp. Jeszcze troche a wrócą na ulice ;)
    Chociaz ja osobiście wole rurki- których natabene nie cierpialam jak zaczely byc modne a teraz mam takich najwięcej ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prrrr grezdacie jak szalone a mi strony nie chca sie cofac i nie jestem na bieżąco.

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    A nie!
    Wlasnie wraca moda na dzwony. Trabia o tym. Juz są w h&m i żarze itp. Jeszcze troche a wrócą na ulice ;)
    Masakra, właśnie weszłam do H&M pooglądać. Dzwony są ok, ale mają tam coś nazywane "szerokie spodnie". Paskudztwo! Wyglądają jak za duża kilka rozmiarów piżama :P

    4me lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam czy nie skoczyć do india shopu, jeśli gdzieś się jeszcze jakiś ostał. Przecież tam mieli zawsze sporo takich spodni z szeroką gumą w pasie, aladynek. Może nie będę w nich wyglądać jak ostatnia kretynka i jednocześnie nie będą kosztować majątku...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    A ja się zastanawiam czy nie skoczyć do india shopu, jeśli gdzieś się jeszcze jakiś ostał. Przecież tam mieli zawsze sporo takich spodni z szeroką gumą w pasie, aladynek. Może nie będę w nich wyglądać jak ostatnia kretynka i jednocześnie nie będą kosztować majątku...

    Ciekawe czy jeszcze sa takie sklepy. Pamietam, ze przy kinie Femina byly i na Starym Miescie. Ale teraz nigdzie mi sie nie rzucily w oczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    434qj6bil9oh_t.jpg

    Mój dzisiejszy brzuszek. Zaczął zmieniać kształt na piłkę:)
    Super brzusio!!Aż się zdziwiłam, że już taki spory, ale wtedy spojrzałam na suwaczek i jesteś z 4 tygodnie przede mną :) Już wygląda typowo ciążowo nie ma że się objadłaś :p Już ciąży nie ukryjesz hihi ;)
    Ale z czego Ty się chcesz odchudzać chyba całkiem szczupła jesteś ;) ?
    Nancy wchodzisz jeszcze w jeansy sprzed ciąży?bo to chyba nie ciążowe?

    A co do tego, że w 2 ciązy szybciej brzuszek widać to różnie z tym bywa, u mojej znajomej w 1 ciąży bardzo szybko wybił brzuszek, a właśnie w 2 nie ;) Wbrew powszechnie głoszonym opiniom ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 19:13

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle o tym H&M ;) ale widzialam tam ostatnio sporo takich na gumce niby alladynek- teraz tez moda na nie ;) w cenie do 90 pln byly.

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam ostatnio takie alladynki w pepco... akurat kupowalam tam leginsy i rzuciły mi się w oczy =)
    Chociaż ja to mam wrażenie, ze w takich wyglądam śmiesznie =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam przed chwilką w sklepie, miałam straszną ochotę na gorącą czekoladę z gałką lodów, bitą śmietaną i wiórkami kokosowymi, teraz się zajadam nią :3

    Gusiak, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy piękny masz już brzuszek =)
    I w ogóle tez uważam, ze nie masz się z czego odchudzać, bo wyglądasz szczuplutko =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestesmy juz po ogladaniu naszego maluszka i odrazu pokazal co ma miedzy nozkami :-D .....
    Bedziemy mieli Syna!!! :-D

    Gusiak, la_lenka, adzia, bento, Lady Savage, aldonaa, kasig, nick nieaktualny, agatka196, nick nieaktualny, Kasiarzynka, nick nieaktualny, 4me, Dżuls, eM, Wonderland, easymum, karolcia87, Luna1, kataryna lubią tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady uwielbiam =))

    Przed ciążą nie mogłam w ogle jeść bitej śmietany - zaraz robilo mi się niedobrze, a ostatnio wpałaszowałam cala miseczke lodów z bita śmietaną i owocami =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna super wieści.... gratuluję synka! =)

    Czarna_88 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna gratuluję Syna ☺

    Czarna_88 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu zrobiłam szyszki :P

    Lady Savage, bento lubią tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podaj przepis na szyszki :P

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_88 gratuluję Synka :) Wiem jaka to ogromna radość :) Sama niedawno się cieszyłam i cały dzień chodziłam z bananem na twarzy!!Super to zobaczyć :)

    nick nieaktualny, Czarna_88 lubią tę wiadomość

  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:19

    Czarna_88 lubi tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
‹‹ 673 674 675 676 677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ