Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w zeszłym tygodniu kupiłam na allegro używane z H&M mama za 30 zł. Stan idealny i jestem bardzo zadowolona :)

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:52

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi blizna po operacji paprała się długo, narosło "dzikie mięso" i teraz ogólnie wygląda paskudnie. Może mogłabyś podjechać na oddział gdzie Cie cieli i jakaś pielęgniarka by na to zerkneła?

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • easymum Autorytet
    Postów: 1097 712

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wyrostek operowany laparoskopowo, dwie blizny zagoiły się pięknie, teraz nawet ich nie widać, ale ta w pępku paprała się strasznie. Nie wiem czy to kwestia powrotu do pracy, ja wtedy byłam miesiąc na zwolnieniu i cały ten czas coś się sączyło, chodziłam nawet do pielęgniarek do szpitala, ale.mówiły, że tak musi być. Zagoiło się w końcu, blizna najpiękniejsza nie jest, ale co tam.

    gg64rl68s121551a.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wykąpałam, zaraz obiorę ziemniaki na talarki, mąż wróci o po 17, zje i pojedziemy na zakupy. Już widzę te kolejki. Lady może ciśnienie dobre dzisiaj, bo mój też szaleje:D

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:52

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la_lenka wrote:
    Ja dziś wstałam późno i tak się snuję. Trochę ogarniam kuchnię, myślę nad praniem. Zrobiłam sobie makaron z jajkiem, może po jedzeniu mnie ożywi.
    No i zastanawiam się czy kupić spodnie w C&A, w outlecie znalazłam za 90zł... i nadal to mi się, kurna, wydaje dużo. Kilka miesięcy chodzenia, a stówa pęknie. A przecież to tylko zachcianka, mam w czym chodzić. Przyznam, że nie jestem typową kobietą i strasznie skąpię na ciuchy, wszystko mi się dużo wydaje. Najchętniej to bym tylko w ciucholandach buszowała :P Mimo, że to w sumie głupie - wczoraj byłam w kawiarni, w Blikle i Macu - jakby podliczyć, to na pewno wydałam więcej niż te spodnie i nie mam problemu, a na ciuch mi szkoda :P Głupota straszna, ale nie umiem się przestawić :P
    Ja mam na razie 1 jeansy za 150PLN i myślę, że przynajmniej jedne ciązówki to trzeba mieć!Może za dużo nie ma co bo największy brzuszek będziemy miały latem a wtedy sukieneczki :) Właśnie wczoraj zamówiłam już z myślą o ciepełku :) Z 1 strony trochę zazdroszczę Ci tego, że jesteś oszczędna ale z 2 nie jest mi w ciąży aż tak bardzo żal kasy na ciuchy(sporo można kupić uniwersalnych, że po ciąży też powinny być ok) bo chce wyglądać podczas ciąży kwitnąco i właśnie wszystkim udowodnić, że w ciązy można wyglądać ładnie i modnie! :)

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    a jak często je podlewasz ? i gdzie stoją? w słonecznym miejscu?


    Stoja na parapecie... ogólnie słońca tam jakoś szczególnie nie ma... a podlewam... hmmm... w zasadzie jak maja sucho, kiedyś zostawiłam im wodę w drugiej doniczce, ale było jeszcze gorzej...
    Chyba po prostu nie mam ręki do kwiatów =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:53

    sRUqp2.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:19

    l22nhdge5b933eoh.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:52

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:53

    sRUqp2.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Stoja na parapecie... ogólnie słońca tam jakoś szczególnie nie ma... a podlewam... hmmm... w zasadzie jak maja sucho, kiedyś zostawiłam im wodę w drugiej doniczce, ale było jeszcze gorzej...
    Chyba po prostu nie mam ręki do kwiatów =)

    one potrzebują masę słońca, i w ogóle wody, :P zaczną Ci kwitnąć jak przestaniesz podlewać :P ja je podlewam raz, 2 razy w miesiącu.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bento doskonale Cię rozumiem... moje jakoś tez wybitnie za mną nie przepadają =)
    Mam lodygi i liście =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli co... nie podlewać za czesto i czekać niech tak sobie żyją?
    Tylko skąd przy takiej pogodzie ja im słońce wytrzasne... hmmm ... ;D

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam storczyki, które pięknie kwitną któryś rok z rzedu- chyba piaty!
    Kiedys przczytalam ze przez storczyki trzeba wode przelewać. Bierzesz pod kran podlewasz i czekasz az woda wyleci do zlewu. Robię tak raz na tydzień, czasem jak zapomną raz na dwa tygodnie i rosną jak marzenie :)
    Aha i jak widzę, ze juz nic nie będzie to podcinam pedy- tak za trzecim wzgorkiem ;) wtedy puszczają nowe galazki, które kwitną

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me to właśnie tak zaczęłam ze swoimi robić od jakiegoś miesiąca i czekam póki co na efekty... =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Dziewczyny, gdzie jest eM?

    eM lubi tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:19

    l22nhdge5b933eoh.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    4me to właśnie tak zaczęłam ze swoimi robić od jakiegoś miesiąca i czekam póki co na efekty... =)
    Daj im szanse;) moje raz chyba przez prawie rok nie kwitly. Juz chcialam je wyrzucić. Po czym zaczely jak oszalale- kwiatów bylo tyle, ze sie galezie uginaly. Teraz mi aż tak nie obrodzily ale narazie kwiaty sa- moze im przeprowadzka nie posluzyla za bardzo ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 671 672 673 674 675 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ