Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aldonaa proszę Cię... juz mnie nie dobijaj, ze to tak łatwy kwiat w utrzymaniu, a mnie się jakoś nie udaje ;p

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    Ej Dziewczyny, gdzie jest eM?
    Nie wiem :( tez sie zastanawiałam.
    Mam nadzieje, ze po prostu ma tyle ciekawych zajęć, ze Internet jej nie w glowie :)

    eM lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aldonaa wrote:
    Ja mam 5 storczykow. Kiedys nad nimi stalam chuchalam , odzywki, moczenie... nie ma takiej potrzeby. Wszystkie stoja teraz na parapetach, leje im wody tak 1/4 doniczki, a kiedy wypija dolewam znowu i tak na okraglo. Jak obkwitna scinam tak jakos 10 cm od dolu i czelam na nowy ped. Nie dopuszczam dzikich pedow czyli takich odgalezien od glownego. Sredni kwitna mi raz w roku. Ale jak zakwitnie to piekne duze kwiaty 5 miesiecy minimum :)

    nie podlewaj :P tak często, moje storczyki kwitną 4-6 razy w roku, w sumie na okrągło, kwitną, obcinam stary pęd kwiatowy gdy usycha i już za chwilę pojawia się nowy.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bento wrote:
    A ja do storczyków jakoś ręki nie mam. Jak kupiłam miały piękne kwiaty, a później same zielone liście... już od roku.

    No to masz ten sam problem co moja mama :) poradziłam jej żeby przestała podlewać i zakwitł, na prawdę dziewczyny, chcecie mieć piękne storczyki, kwitnące cały rok, to ograniczcie im wodę :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Ja mam storczyki, które pięknie kwitną któryś rok z rzedu- chyba piaty!
    Kiedys przczytalam ze przez storczyki trzeba wode przelewać. Bierzesz pod kran podlewasz i czekasz az woda wyleci do zlewu. Robię tak raz na tydzień, czasem jak zapomną raz na dwa tygodnie i rosną jak marzenie :)
    Aha i jak widzę, ze juz nic nie będzie to podcinam pedy- tak za trzecim wzgorkiem ;) wtedy puszczają nowe galazki, które kwitną

    no właśnie o tym mówie :) one nie potrzebują wody :), one potrzebują tylko kilku kropelek :)

    Ja mówię swoje podlewam raz dwa razy na miesiąc, i to tak malutko, bardzo malutko, pół kieliszka od wódki, i rosną, kwitną na okrągło, nic im nie ucinam, oprócz zeschniętego kwiatostanu, po przekwitnięciu, i opadnięciu wszystkich kwiatów, storczyk nie potrzebuje wiele.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 17:01

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aldonaa wrote:
    Mi sie wydaje ze storczyki lubia wszystko. Ja jak pisalam, swoje caly czas trzymam w wodzie. Tak mi poradzila Pani z wielkiej kwiaciarni. Powiedziala mi ze storczyk to drzewo. Bedzie wode pobieralo wtedy kiedy bedzie potrzebowac. Wiec moze miec spokojnie pol doniczki wody, bo jej nie przedawkuje. Za to u ciotki storczyki wogole nie maja wody, tylko raz na dwa tyg i tez zyja. Czyli faktycznie drzewo. Dopoki robak nie zerzre ,albo ktos Wam go kwasem nie potraktuje bedzie zyc! :)
    Ja swoje mam caly czas w wodzie i sa przepiekne :)

    I co najwazniejsze, maja piekne zywe zielone korzenie :)

    I tu się z Tobą nie zgodzę bo pierwszego storczyka tak załatwiłam, ubzdurało mi się że jak pisze orchidea to taka orchidea z Ameryki, patrzę na zdjęcia tych kwiatów i wszystkie rosną w wodach amazonki, i kwitną i tak robiłam ze swoim, i zdechł. To był pierwszy kwiatek który mi padł, bo ja mam rękę do kwiatów, nawet mi palma i drzewko szczęścia zakwitło. Więc od kiedy nie podlewam storczyki to rosną i kwitną

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    434qj6bil9oh_t.jpg

    Mój dzisiejszy brzuszek. Zaczął zmieniać kształt na piłkę:)

    bento, la_lenka, nick nieaktualny, Lady Savage, agatka196, Wonderland, adzia, 4me, Dżuls, Gusiak, Czarna_88, nick nieaktualny, eM, easymum, karolcia87 lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87, przesliczny <3

    Ja w tym tygodniu nawet zdjęcia nie zrobię, mój nawet nie drgnął (może trochę od góry przybyło, ale tak nieznacznie, że nie widać). Poczekam tydzień do okrągłego 20 tygodnia :)

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy brzuszek piękny :) ja skończyłam sprzątać jakąś godzinkę temu. Niedawno zagrzmiało i śnieg padał, a teraz słońce świeci :) idę chyba loda zjeść sobie bo mam ochotę na loda :D hihi

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie patrzylam na pamietniki i Em ostatni wpis ma z 31 marca. Dzuls zerknij sobie. Mam nadzieje ze jest wszystko ok i tylko musi odpoczac od nas :-)

    eM lubi tę wiadomość

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, kupiłam w końcu te spodnie. Teraz oby były dobre (choć w razie co można zwrócić, więc się nie martwię).
    Większości pewnie by się nie podobały, bo są z szeroką nogawką, ale ja w rurkach nie wyglądam dobrze, wolę takie trochę luźniejsze.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    434qj6bil9oh_t.jpg

    Mój dzisiejszy brzuszek. Zaczął zmieniać kształt na piłkę:)

    Ale Ci zazdroszczę, postanowienie mam, po ciąży się odchudzę tak że kolejna ciąża będzie u mnie widoczna już na takim etapie jak u Ciebie.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la_lenka Ja uwielbiam spodnie w fasonie dzwonów i uwielbiam bojówki, niestety moda na oba te fasony się skończyła i w sklepach prawie same rurki, ewentualnie boyfriend... trzeba się przystosować :-)

    4me lubi tę wiadomość

    sRUqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U eM chyba wszystko w porządku, tylko na nas się obraziła ;) Wczoraj patrzyłam do jej pamiętnika, robiła wpisy, wszsystko grało.

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ja już pisałam, że będziemy razem się odchudzać, a i w drugą ciążę razem zajdziemy hehe

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bento wrote:
    la_lenka Ja uwielbiam spodnie w fasonie dzwonów i uwielbiam bojówki, niestety moda na oba te fasony się skończyła i w sklepach prawie same rurki, ewentualnie boyfriend... trzeba się przystosować :-)
    Te są właśnie takie zwykłe, dość obcisłe, z lekko rozszerzoną nogawką. Takie, albo z prostą lubię najbardziej. O dokładnie te: http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/outlet/kobiety/moda-dla-kobiet-w-ciazy/wszystkie-produkty/dzinsy-ciazowe-134272-1.html
    Teraz właśnie rurki królują - ale ja mam wrażenie, że jestem za gruba na rurki, moje nogi wyglądają w nich... dziwnie. Do tego mam bardzo duży biust i jak nogi takie obciśnięte to cała sylwetka wychodzi jakaś zaburzona. :P

    Co do widoczności brzucha to też różnie bywa. Moja mama w pierwszej ciąży to miała do samego końca malutki brzuszek (a była szczupła), że nikt jej nie chciał w kolejce przepuścić (o to był rok 80, więc kolejki w pełnym rozkwicie).

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:19

    l22nhdge5b933eoh.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyo!!!!


    codo niebieskich storczyków, to szkoda kasy. Są farbowane. Po przekwitnięciu następne kwiaty są białe:)

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:19

    nick nieaktualny, Lady Savage, easymum lubią tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:19

    l22nhdge5b933eoh.png
‹‹ 672 673 674 675 676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ