X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023
Odpowiedz

WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023

Oceń ten wątek:
  • sanda Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 20 sierpnia, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Trochę mnie przekonałyście, popytam lekarza o pappe pod kątem właśnie łożyska.
    Co do dziewczyn które brały lek xonvea - na jakiej jesteście dawce ? Jakieś efekty uboczne? Zawsze bierzecie tak 100% na czczo jak pisze w ulotce? W moim wypadku to ciężko być wieczorem całkiem na czczo ....
    I ważne dla mnie pytanie: czy macie jakieś problemy z koncentracją, prowadzeniem samochodu itp ? W moim wypadku nie ma opcji przestać prowadzić samochód a teoretycznie ulotka o tym wspomina więc zastanawiam się czy to zażywać:)

    A mnie mega irytowało to, że w pewnym momencie nie mogłam prowadzić auta. Przy okazji... jak wam się widzi takie sprawdzenie auta przed kupnem - https://mobilekspert.pl/onas.php. To ma sens?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września, 10:35

‹‹ 467 468 469 470 471
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ