Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023
Odpowiedz

WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023

Oceń ten wątek:
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 31 maja, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I piszcie mi dziewczyny że to wy bo ja to was z nicku tylko znam 🙈

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 628 1085

    Wysłany: 31 maja, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja też mogę dostać zaproszenie do grupy na fb ? 😃

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 31 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Czy ja też mogę dostać zaproszenie do grupy na fb ? 😃
    No jak nie jak tak :D na priw wyślę ci link ;) zaakceptuj zapkę ;)

    Katia89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 1 czerwca, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekamy na was :) odezwij się się jak tu zajrzycie to was wciągniemy w grupkę na FB 😉

    age.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 1 czerwca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przenosimy się na fejsa? To ja też poproszę zaproszenie :)

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 1 czerwca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebag wrote:
    Przenosimy się na fejsa? To ja też poproszę zaproszenie :)
    A no przenosimy bo tam łatwiej utrzymać kontakt tutaj widzę że coraz ciężej się wchodzi 🫢 wysłałam zapkę na priv wyślę ci link do grupy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 18:26

    bebag lubi tę wiadomość

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 868 599

    Wysłany: 5 czerwca, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo, pozostałe dziewczyny, odezwijcie się! Kiarka, Muszka, Umka, Tkpom, nie jestem w stanie wszystkich wymienić. Zapraszamy na facebooka 😀

    bebag lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tkpom Autorytet
    Postów: 747 532

    Wysłany: 6 czerwca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O extra to ja też to ja też jak mnie jeszcze chcecie :)

    bebag lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tkpom Autorytet
    Postów: 747 532

    Wysłany: 6 czerwca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno dawno mnie nie było ale to chyba dlatego że dużo się dzieje. Wątku nie zmieniam bo żadnych dzieci więcej!!! Mały mi dal tak popalić ze to jakiś hardcor był.
    Ale jest cudny rośnie jak na drożdżach, jest przytulasem. Albo się śmieje albo ryczy. Ale gdyby był.moim.pierwszym dzieckiem nie miał by rodzeństwa hehe

    niezapominajk_aa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 6 czerwca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na priv masz link do grupy:)

    age.png
  • Kiarka Autorytet
    Postów: 305 252

    Wysłany: 10 czerwca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja też chętnie dołączę do grupy! 🙂 Tu zdecydowanie ciężej utrzymać kontakt.

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 10 czerwca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiarka wrote:
    O to ja też chętnie dołączę do grupy! 🙂 Tu zdecydowanie ciężej utrzymać kontakt.
    To klikaj zapkę i od razu wyślę ci link do grupy :)

    age.png
  • Umka Autorytet
    Postów: 783 1327

    Wysłany: 15 czerwca, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadlam po parze tyg nieobecnosci i co widze? :) Też poproszę o linka :)

    A swoja droga to troche tez napisze... Mala jak miala 7+1 siadla sama, a kilka dni przed skonczeniem 8 miesiaca to wstala, bylam w szoku ze tak szybko. Teraz chodzi sama po kojcu (1.8x2.0, duzy) trzymajac sie za scianki jedna reka oraz po lozku tez spaceruje.Jemy 2 razy dziennie poki co, ale butelka (240ml) wjezdza 5 razy dziennie, z czego 2 razy to po posilkach. Kawalki czwiczymy, pomidorki i ogorki do raczki przewaznie, jak karmie lyzka to wyszarpuje u mnie z rak i chce sama, wiec probujemy. Nie daje ani chleba, ani kasz, maz ma cukrzyce wiec jak najdluzej bedziemy tego unikac, jemy rybe, mieso, warzywa i owoce takie jak jablko, gruszka, banan, morele etc. Probowala truskawki, super, ale niestety pupa po kupkach po truskawkach byla taak mocno czerwona, ze skonczylo sie sudokremem. Ma 2 dolne jedynki i mi sie wydaje ze predzej bedzie miala te boczne niz jedynki gorne. Przez caly czas mowi w swoim jezyku, ale mama, baba, papa i tata tez potrafi, chociaz nie powiem ze swiadomie mowi do mnie mama lub do taty. A moze mi sie wydaje... Z zabawek mamy ulubiona zebre mala z pepco i pianino grajace z allegro. Ooo, to jest cos :) Jeszcze drewniany labirynt z ikea sie podoba, reszta tak sobie, a ma tych zabawek duzo... Pileczki teraz co raz lepiej ida -mamy takie sensoryczne , zestaw 9 z allegro tez. I bardzo szybko rosnie nam nasz skarb, nie nadazamy sie nacieszyc :)
    A z takich nie dzieciakowych tematow to musialam z pewnych wzgledow zaczac prace, pracuje co prawda z domu, ale z tak malym bobasem to jest baardzo trudne do ogarniecia i pogodzenia tych dwoch wyzwan :) Wlasnie mi Ksiezniczka zasnela, i ja ide, za 3 godziny pobudka i do pracy :) milego weekendu dla nas wszystkich ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca, 03:52

    niezapominajk_aa lubi tę wiadomość

    age.png
    👩'76+👨'73
    👩IO,niedoczynnosc tarczycy
    👨02'20 Cukrzyca I,Asthenoteratozoospermia,Morfo0%
    *Invimed Wroclaw
    🔸I IVF 07.20,13 komorek-6MII,cb💔,brak❄
    🔸II IVF 11.20,10 komorek-5MII,1❄6.1 z 2 doby✊
    🔸III IVF 03.21,7 komorek-4MII,brak❄
    18.03 ET 2x8a poronienie zatrzymane 9tc💔,11-14.05szpital-Cytotec
    🔸04.08 FET 6.I-II z II IVF,cb💔
    *Gyncentrum Katowice
    🔸IV-VIII IVF 10.21-11.22, KD❄6x5.1.1
    🔸11.01.23 FET 1x5.1.1;2dpt 6.96;7dpt 64.87;9dpt 126.3;12dpt 428.9;16dpt 2172;23dpt 11801;27dpt 27835 i ❤️;34dpt 1,09cm;47dpt 9+3 2.64,❤️174;10+6 4.47;
    15.03 I prenatalne👍,5,6cm❤️164,corka?;20.03 NiftyPro-zdrowa corka;;20+5 polowkowe 390g❤️152,👍;;30+4 USG3 trym 1560g❤️150;35+3 2663g👍🙏;
    39+3 10:34 3510, 55cm 10pkt ❤️❤️❤️❤️❤️
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 15 czerwca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umka wrote:
    Wpadlam po parze tyg nieobecnosci i co widze? :) Też poproszę o linka :)

    A swoja droga to troche tez napisze... Mala jak miala 7+1 siadla sama, a kilka dni przed skonczeniem 8 miesiaca to wstala, bylam w szoku ze tak szybko. Teraz chodzi sama po kojcu (1.8x2.0, duzy) trzymajac sie za scianki jedna reka oraz po lozku tez spaceruje.Jemy 2 razy dziennie poki co, ale butelka (240ml) wjezdza 5 razy dziennie, z czego 2 razy to po posilkach. Kawalki czwiczymy, pomidorki i ogorki do raczki przewaznie, jak karmie lyzka to wyszarpuje u mnie z rak i chce sama, wiec probujemy. Nie daje ani chleba, ani kasz, maz ma cukrzyce wiec jak najdluzej bedziemy tego unikac, jemy rybe, mieso, warzywa i owoce takie jak jablko, gruszka, banan, morele etc. Probowala truskawki, super, ale niestety pupa po kupkach po truskawkach byla taak mocno czerwona, ze skonczylo sie sudokremem. Ma 2 dolne jedynki i mi sie wydaje ze predzej bedzie miala te boczne niz jedynki gorne. Przez caly czas mowi w swoim jezyku, ale mama, baba, papa i tata tez potrafi, chociaz nie powiem ze swiadomie mowi do mnie mama lub do taty. A moze mi sie wydaje... Z zabawek mamy ulubiona zebre mala z pepco i pianino grajace z allegro. Ooo, to jest cos :) Jeszcze drewniany labirynt z ikea sie podoba, reszta tak sobie, a ma tych zabawek duzo... Pileczki teraz co raz lepiej ida -mamy takie sensoryczne , zestaw 9 z allegro tez. I bardzo szybko rosnie nam nasz skarb, nie nadazamy sie nacieszyc :)
    A z takich nie dzieciakowych tematow to musialam z pewnych wzgledow zaczac prace, pracuje co prawda z domu, ale z tak malym bobasem to jest baardzo trudne do ogarniecia i pogodzenia tych dwoch wyzwan :) Wlasnie mi Ksiezniczka zasnela, i ja ide, za 3 godziny pobudka i do pracy :) milego weekendu dla nas wszystkich ;)
    Zapraszam link masz na priv :)

    Umka lubi tę wiadomość

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 868 599

    Wysłany: 26 czerwca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, dziewczyny! Czy poza ostatnio aktywnymi zaglądają tu jeszcze pozostałe? Zapraszamy Was na fejsa, a jak nie to chociaż tutaj dajcie znać co u Was 🙂

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 5 lipca, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo ??? Jesteście zajrzyjcie choć na chwilkę 😉 dajcie się wciągnąć na grupkę :)

    age.png
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1415 3309

    Wysłany: 7 lipca, 03:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    Halo halo ??? Jesteście zajrzyjcie choć na chwilkę 😉 dajcie się wciągnąć na grupkę :)

    Wysyłaj linka i zaraz wskakuje do was na FB 😉

    Umka lubi tę wiadomość

    202308311770.png

    2018 - początek starań
    2020- start klinika; histerolaparoskopia
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start procedura --> 1x 4.1.1 i 6 komórek
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- zapładniamy pozostałe komórki --> 1x 4.1.1. --> przebadany zarodek --> transfer 🍀
    7 dpt 💚JEST DRUGA KRESKA!
    7+1 - bijące serduszko
    9+1 - 2,44cm Bobo
    13+0 - prenatalne - 6,5 cm zdrowego Bobo - Synuś 💙
    20+2 - połówkowe - 364g 💙
    29+2 - prenatalne - 1420 💙
    31.08 - 💙H . 💙 13:22, 3540g., 53cm💙
  • LILA_33 Autorytet
    Postów: 807 590

    Wysłany: 22 lipca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajk_aa wrote:
    Hej hej, dziewczyny! Czy poza ostatnio aktywnymi zaglądają tu jeszcze pozostałe? Zapraszamy Was na fejsa, a jak nie to chociaż tutaj dajcie znać co u Was 🙂

    Cześć dziewczyny:) dawno nas tu nie było ale mieliśmy trochę zawirowań w życiu 🙈 też poproszę o linka na fb jak da radę 😀

    A ogółem mamy prawie 4 zęby , czworakujemy, stajemy przy meblach i próbujemy utrzymać równowagę 😅 jemy różne rzeczy choć aktualnie najpyszniejsze są maliny i nic ich nie przebije haha 😀 a do mnie w ciąż nie dociera że nasze dzieci zaraz będą miały roczek

    Umka lubi tę wiadomość

    age.png

    Od 2020 r. Starania o pierwsze👶
    09/2020 💔

    Maj 2022 - pierwsza IUI ...❌
    Czerwiec 2022 - druga IUI...❌
    09/2022 - histeroskopia - usunięcie polipa

    09/2023 nasze największe szczescie jest już na świecie 💖
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 22 lipca, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam ci zaproszenie przyjmij to wyślę ci link do FB :)

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 979 744

    Wysłany: 17 sierpnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo zagląda tu ktoś jeszcze?

    age.png
‹‹ 467 468 469 470 471
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ