X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zaciążone z grupy Ruby z OF
Odpowiedz

Zaciążone z grupy Ruby z OF

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid głowa do góry będzie dobrze :-) robisz też test Pappa?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas dzięki...pappa robię bo i tak mam w pakiecie na nfz, tzn robię w dobrej prywatnej klinice ale ze skierowaniem. trzeba korzystać zanim pisiory zabronia robić usg prenatalnych

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja:)

    Mid a ten Pappa to jest refundowany po poronieniu czy jak? Nic się nie martw małe jest całe i zdrowe i pewnie już rośnie jak na drożdżach :) kurde może płeć już poznasz? :)

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby co do plci to się nie nastawiam,byle było zdrowe. jak zobacze serducho tomi wystarczy. a prenatalne i pappa na nfz tak po poronieniu.

    cholera mam zajebistą ochotę na czekoladę i myslalam ze sobie pozwolę ale dupa...po śniadaniu 135cukier..

    A jak Wy sie czujecie?

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Ruby co do plci to się nie nastawiam,byle było zdrowe. jak zobacze serducho tomi wystarczy. a prenatalne i pappa na nfz tak po poronieniu.

    cholera mam zajebistą ochotę na czekoladę i myslalam ze sobie pozwolę ale dupa...po śniadaniu 135cukier..

    A jak Wy sie czujecie?

    ja się czuję dobrze, dzisiaj robiłam szereg badać - jak już na owu pewnie widziałyście z rabatem jedyne 362 zł :(

    Dla mnie też nie ma znaczenia płeć ale ciekawa jestem jak nie wiem :) w ostatniej ciąży dowiedziałam się dopiero po 30 tyg 31 albo 33 już nie pamiętam , wiesz jaka ciekawa byłam a tu nic nie szło zobaczyć :D

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z młoda bylo jakoś od razu wiadomo ze kobietka i tak zostało,za to synuś miał być dziewczynka...

    Drogo Ruby,dlatego ja jednak chodzę do lekarki na nfz, bardzo dobra lekarka,a chociaz na tym zaosczedze, wystarczy ze za leki płace krocie

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    U mnie z młoda bylo jakoś od razu wiadomo ze kobietka i tak zostało,za to synuś miał być dziewczynka...

    Drogo Ruby,dlatego ja jednak chodzę do lekarki na nfz, bardzo dobra lekarka,a chociaz na tym zaosczedze, wystarczy ze za leki płace krocie
    no ja na tym na razie spoko bo pare groszy za luteinę i inne płacę. Ale ty masz tego dość sporo i z tego co pamiętam nierefundowane więc nie dziwię ci się. Na czymś musisz zaoszczędzić bo inaczej to już by był majątek.

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no,a dzieciaka tez trzeba nakarmići ubrać ;)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Mid, Kochanie, stres jest zawsze, nawet tam, gdzie nie ma podstaw. Ale będzie dobrze, zobaczysz. Masz tu św. Ritę ;)

    http://rita.blox.pl/2006/01/BARDZO-SKUTECZNA-MODLITWA-W-SPRAWACH-TRUDNYCH-I.html

    I jest jeszcze jeden Święty Gerard - patron matek ;), jakbyś chciała, oczywiście ;)

    http://www.faustyna.wiara.org.pl/index.php?id=109

    Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Sama pamiętam swoje nerwy, ale już potem spokój i radość, pewnie w dużej mierze dzięki tym Pomocnikom powyżej ;)

    Ruby, no ja też jak zobaczyłam cenę za pakiet to się zdziwiłam, ale robiłam z wyboru, bo w diagnostyce mam podgląd wyników i od razu, a te na NFZ wędrują do lekarza w pezychodni, a ten u nas to istny dramat.

    midnight lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu mam stres :( dziewczyny wyszły mi nie zbyt dobre wyniki krwi: dużo leukocytów , za dużo, za wysoki poziom Neutrofile i za niski - dużo za niski poziom limfocytów.

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby kiedy masz wizyte? lekarzem nie jestem ale z tego co pamietam to w ciąży to norma ze wyniki lecą..nie wiem co to neutrofile, ale myślę ze nie martw sie na zapas. ja mam w ciąży zawsze hemoglobine nisko. chyba ze tak bardzo Cie to martwi to dla spokoju zadzwoń do lekarza?

    Bratek lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid chyba wytrzymam, nie potrzebnie do neta patrzyłam. Ale w wynikach mam na czerwone zaznaczone Leukocyty i Neutrofile i na niebiesko że za mało: MCHC i Limfocyty i oczywiście przeczytałam , że odbieganie od norm świadczy o chorobie nowotworowej bądź białaczce.
    Normy niby są już zaniżone dla ciężarnych ale może nie ma powodu do paniki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 14:26

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby jak pozostałe parametry w normie to zazwyczaj nie ma się czym martwić. Ja zawsze mam jakiś jeden składnik ponad albo poniżej ale ogółem wyniki zawsze ok :) Cierpliwie czekaj na wizytę, albo jak bardzo się stresujesz to podeślij mi na priv co Ci nie tak wyszło to taty zapytam czy jest się czym przejmować :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Ruby jak pozostałe parametry w normie to zazwyczaj nie ma się czym martwić. Ja zawsze mam jakiś jeden składnik ponad albo poniżej ale ogółem wyniki zawsze ok :) Cierpliwie czekaj na wizytę, albo jak bardzo się stresujesz to podeślij mi na priv co Ci nie tak wyszło to taty zapytam czy jest się czym przejmować :)
    Z nieba mi spadłaś :) wysłałam ci na prv, ale wydaje mi się , że może to przez osłabienie organizmu ciążą... dokładnie to te białe krwinki odbiegają i chyba żelazo trochę. W wolnej chwili poproszę o interpretację to jakby co pójdę wcześniej z wynikami...i obiecuję nie czytam więcej!

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid a Ty w jakim wieku jesteś? U nas prenatalne przysluguja na nfz po 35.roku życia a tak 200zl.:/

    Ruby nie masz się co martwić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 19:02

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Mid a Ty w jakim wieku jesteś? U nas prenatalne przysluguja na nfz po 35.roku życia a tak 200zl.:/

    Ruby nie masz się co martwić
    Kas może po poronieniu przysługuje?

    Dzięki Kas już się uspokoiłam bo trochę mnie w gardle drapie i te wyniki chyba się pogorszyły bo może organizm walczy z infekcją.

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Tuśka dziękuję bardzo za modlitwy.

    Ruby nie martw się tymi wynikami tak bardzo...po pierwsze w ciąży inaczej się na to patrzy- niektóre wyniki normalne że się zmieniają, a poza tym zgadzam, się z PAryzetka- niektóre nie maja takiego znaczenia jak są same złe, a nie z innymi, juz mi kiedyś bratowa tłumaczyła.

    Kas ja w lipcu 32 kończę, u mnie z testem pappa 450,ale ja mam refundowane ze względu na poronienie,może zapytaj powinnaś też chyba mieć na fundusz? tylko Twókj lekarz powinien wystawić skierowanie. tak u nas przynajmniej jest

    Ps Ruby infekcja na pewno ma wpływ na wyniki,tylko kuruj sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 19:29

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje to refundacja jest przy poronieniu w II trymestrze. Wczesne poronienia są "norma" niestety. Ja testu Pappa nie będę robić. Zobaczę jeszcze co gin powie,wizytę mam za tydzień w środę. Mam nadzieję że do tego czasu wszystko będzie ok.

    Ruby mi też seks śni się już po nocach,dziś obudzil mnie mój senny orgazm hihi :-) masakra

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja bym na Twoim miejscu zapytała,dlatego ze ja w poprzedniej ciąży,którą włąsnie wII trym straciłam, też juz miałam refundację, mimo ze poprzednio straciłam w11 tc''teoretycznie''(bo wtedy miłam łyżeczkowanie)-a straciłam ciążę wcześniej. czyli juz drugi raz mi na fundusz przysługuje.

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ruby, raz infekcja, dwa gwałtowne powększenie objętości krwi. Spokojnie. W końcu te nasze wyczekane ciąże to rewolucja z małym krwiopijcą na czele :)
    Ja padam na twarz przy tych zmianach pogody.
    Z tematów milszych, która już po cichu wóxki oglądała? Przyznać się!
    A! Chyba zaczynam czuć ruchy :)!

    Bratek lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ