X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zaciążone z grupy Ruby z OF
Odpowiedz

Zaciążone z grupy Ruby z OF

Oceń ten wątek:
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja zaczęłam wymiotować dopiero gdzieś od 10 tyg. A wcześniej tak jak Ty miałam niesmak taki cały czas. Ale Wiola dobrze mówi że nie ma co porównywać.

    MamaTuśka ale ten niestety ma Lane koła a ja chciałam pompowane i raczej słabą amortyzację. No nic, wsadzę małego pójdę na spacer to się okaże jaki jest w użytkowaniu.

    Wiola jaki kupujesz trmonwntr dla małej? Może polecisz jakiś? Ja myślałam o Braunie do ucha? Znalazłaś mniejsze łóżeczko niż standardowe?

    atdc15nmjt4tk663.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene ja od dłuższego czasu przymierzam się do bezdotykowego, taki chyba na podczerwień ale nie wybrałam jeszcze firmy.

    Kas 22 kwietnia kolejna wizyta :)

    Mam resztę badań i poza tymi białymi krwinkami wydaję się być wszystko bardzo dobre:) nawet TSH spadło z 2,1 do 1,35 :)

    Mleko z czosnkiem wypite po raz 1 :D jeszcze muszę m do sklepu po czosnek wysłać :P

    Bratek lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ft4 też badalas? Tsh zawsze spada jak beta rośnie :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Wiola jaki kupujesz trmonwntr dla małej? Może polecisz jakiś? Ja myślałam o Braunie do ucha? Znalazłaś mniejsze łóżeczko niż standardowe?
    Ja kupiłam taki
    http://www.aptekagemini.pl/termometr-geratherm-bezdotykowy-non-contact.html
    ma dobre opinie i 5 lat gwarancji. Dużo osób poleca też z Microlife ale osobiście przyjęłam w pracy kilka reklamacji na ich termometry więc odradzam.

    Łóżeczko kupimy standardowe 120 x 60 i mąż je skróci. Jak tam Twoje kompletowanie wyprawki?

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Ruby ft4 też badalas? Tsh zawsze spada jak beta rośnie :-)
    Nie FT4 to tylko po zabiegu w szpitalu. Ale miałam taki zestaw badań:
    morfologia
    mocz oóglnie
    osad moczu
    Wirus B
    Wirus C
    Toxoplazmoza x2
    Wirus różyczki
    Wit D
    HIV
    kiła
    TSH
    glukoza
    wymaz z szyjki
    wymaz z pochwy

    nieźle co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 18:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola90 wrote:
    Ja kupiłam taki
    http://www.aptekagemini.pl/termometr-geratherm-bezdotykowy-non-contact.html
    ma dobre opinie i 5 lat gwarancji. Dużo osób poleca też z Microlife ale osobiście przyjęłam w pracy kilka reklamacji na ich termometry więc odradzam.

    Łóżeczko kupimy standardowe 120 x 60 i mąż je skróci. Jak tam Twoje kompletowanie wyprawki?
    a co Wiolka za duże ?

    dzięki za linka też się w takowy mam zamiar zaopatrzyć i cena ok.

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    a co Wiolka za duże ?

    dzięki za linka też się w takowy mam zamiar zaopatrzyć i cena ok.
    Na gemini generalnie są dobre ceny :)
    A co do łóżeczka to mamy mało miejsca i może mieć max 110 na zewnątrz bo inaczej drzwi do pokoju nie otworzę :/

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.ceneo.pl/647229

    A ten Wola kojarzysz czy zwroty były? :) czytałam dobre opinie o nim właśnie.
    To materac też uciąć będziecie musieli ale co tam, trzeba sobie radzić ;) u nas też bardzo mała sypialnia, szafa łużko, szafka nocna i łóżeczko i nic więcej nie wejdzie. A moja wyprawka w lesie :p mam tylko trochę ciuszków i nic więcej, ale już miej więcej wiem co chce kupić tylko siąść i po zamawiać. Masz już koszule do szpitala?

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby nastepnym razem będzie mniej= taniej choć mi np. D nie badał i wymazów nie robił, później cytologię.

    atdc15nmjt4tk663.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ja wit.D nie mialam, za to robilam jeszcze cytomegalie i ferrytyne no i ft3 i ft4. Zależy od gina. Cytologie też mi pobral a w posiewie wyszly mi e coli i mam antybiotyk:/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki renie wszystkim napisze cobym chciala,zapamieci tylko

    Ejrene ja mam do ucha aleon mi sie wydaje niedokladny,i myslenad kupieniem zwyklego elektro

    spadam...jadae na izbe przyjęć...:( bojęsie

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Sorki renie wszystkim napisze cobym chciala,zapamieci tylko

    Ejrene ja mam do ucha aleon mi sie wydaje niedokladny,i myslenad kupieniem zwyklego elektro

    spadam...jadae na izbe przyjęć...:( bojęsie
    Mid to jedź , trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i szybko przestało lecieć!
    i nie denerwuj się, musi być dobrze :*

    midnight lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    http://m.ceneo.pl/647229

    A ten Wola kojarzysz czy zwroty były? :) czytałam dobre opinie o nim właśnie.
    To materac też uciąć będziecie musieli ale co tam, trzeba sobie radzić ;) u nas też bardzo mała sypialnia, szafa łużko, szafka nocna i łóżeczko i nic więcej nie wejdzie. A moja wyprawka w lesie :p mam tylko trochę ciuszków i nic więcej, ale już miej więcej wiem co chce kupić tylko siąść i po zamawiać. Masz już koszule do szpitala?
    My też nie mamy jakieś dużej sypialni, a teraz chcemy jeszcze ogromną szafę zabudowaną zrobić...więc łóżeczko to też tak ledwo ledwo. Ale ja mam plan dość szybko przenieść dziecko do swojego pokoiku - o ile będzie w miarę przesypiać...;) więc te kilka miesięcy jakoś damy radę :)

    Ejrene lubi tę wiadomość

  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Sorki renie wszystkim napisze cobym chciala,zapamieci tylko

    Ejrene ja mam do ucha aleon mi sie wydaje niedokladny,i myslenad kupieniem zwyklego elektro

    spadam...jadae na izbe przyjęć...:( bojęsie

    Kurcze a co się dzieje :/

    atdc15nmjt4tk663.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid co z Tobą??

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid daj znać jak wrócisz...

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, jestem.
    martwił mnie ten przeciek dzwonilam do mojej p dr i kazala na izbe...ale
    oczywiscie w czasie drogi przestało lecieć :/ przynajmniej nie zostawili mnie, ale tylko pigula mnie obejrzala i do widzenia nie ma krwawienia...myslalam ze chociaz cos wiecej powiedza,poradzą cow takich przypadkach, chociaz ciśnienie zmierzą.poczułam sie olana, ale jutro zp dr sie widze to jej powiem co i jak.
    moze panikuje ale po dwoch poronieniach chyba mam prawo, tym bardziej ze bratowa nastraszyla ze moze przedawkowane rozrzedzacze, co mialoby jakis sens ze ta krew nie krzepnie...sorki ale ciśnienie mi schodzi,zestresowałam sie a teraz jestem zmeczona

    dzięki za wsparcie :*

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    http://m.ceneo.pl/647229

    A ten Wola kojarzysz czy zwroty były? :) czytałam dobre opinie o nim właśnie.
    To materac też uciąć będziecie musieli ale co tam, trzeba sobie radzić ;) u nas też bardzo mała sypialnia, szafa łużko, szafka nocna i łóżeczko i nic więcej nie wejdzie. A moja wyprawka w lesie :p mam tylko trochę ciuszków i nic więcej, ale już miej więcej wiem co chce kupić tylko siąść i po zamawiać. Masz już koszule do szpitala?

    U nas takich w ogóle nie było więc nie pomogę. Ja wolę taki jak wrzuciłam link bo można i temp mleka albo wody sprawdzić.
    Materac będzie na zamówienie zrobiony. Niestety innej opcji nie ma, łóżeczko musiałoby stać w salonie.
    Koszuli jeszcze nie mam ale położna polecała z firmy dobranocka takie bez guzików tylko zakładane na biuście, trochę jak sukienka. O ile dobrze pamiętam to był model Joy. Zastanawiałam się jeszcze nad jakąś na cienkie ramiączka, w końcu to będzie lipiec, ale nie wiem czy tak do szpitala wypada...

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka noi klops...zdjełamm ten szpitalny plasterek na noc- w końcu jużnie leci.
    i pidzama przescieradło i kołdra w farbie... eh, a teraz nic

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid szkoda słów na temat służby zdrowia:/ jak przestało lecieć to chyba dobrze :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ