Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 04:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka!! Najlepszego kochana. Zdrowej ciąży i wszystkiego co tylko chcesz no i żeby otaczali Cię sami wartościowi ludzie <3

    Zdrowia i słodyczy cała nasza rodzinka życzy <3

    Cherry_Blossom, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, zdrowego dzidziusia i mnustwa mnustwa milosci:-* <3

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry kochanie wszystkiego co najlepsze <3 spełnienia marzeń pociechy z córci, nudnej i spokojnej ciąży a potem szybkiego i łatwego, a co najważniejsze szczęśliwego porodu <3 niech Ci się ułoży wszystko czego pragniesz kochana :*

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusia a Ty sobie suwaka zdejmij bo już w 43 tygodniu jesteś haha :D <3
    Jak sobie radzicie? :)

    Szuflada kochana jak u Was? Kiedy do domu?

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwus jak tylko uda mi sie siasc do komputera to zdejme:-P
    Narazie ciesze sie ladnir przespana noca... Byly 2 pobudki na jedzonko i pampersa a tak to od 1 w nocy do teraz spiochamy XD

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry wszystkiego najlepszego..:) niestety z racji diety cukrzycowej jestem zmuszona odmówić i ciasta i napoju..;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:

    Szuflada kochana jak u Was? Kiedy do domu?
    właśnie dziś wychodzimy :) u nas super tylko dokarmiamy się sztucznym mlekiem bo z cyca jak na razie nic nie leci :(

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Sylwus jak tylko uda mi sie siasc do komputera to zdejme:-P
    Narazie ciesze sie ladnir przespana noca... Byly 2 pobudki na jedzonko i pampersa a tak to od 1 w nocy do teraz spiochamy XD

    A jak to wlasnie jest..pytam bo sie nie znam wogole..mozna na poczatku tyle spac w nocy? Od 1 do 8 jest 7 godzin..a nam polozne mowily ze na poczatky karmi sie co 2-3h i nie chodzi tu tylko o dziecko bo ono pewnie by sie dopomnialo,ale i o nas...no o te laktacyjne sprawy..moja siostra.np nastawiala sobie budzik specjalnoe w nocy..ze niby jak natlok mleka to potem moga byc problemy...doswiadczone mamuski wypowiedzcie sie

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry kochanie wszystkiego najcudowniejszego, nudnej ciąży, pociechy z córki, zdrowia no i oczywiście szczęścia :* <3

    My pozdrawiamy w 21 tc i meldujemy się z łóżka :( Norma przedświąteczna choroba ... Jak mi się uda to zaraz wstawię zdjęcie z naszego wielkiego dnia :)

    Duśka;), Cherry_Blossom lubią tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    A jak to wlasnie jest..pytam bo sie nie znam wogole..mozna na poczatku tyle spac w nocy? Od 1 do 8 jest 7 godzin..a nam polozne mowily ze na poczatky karmi sie co 2-3h i nie chodzi tu tylko o dziecko bo ono pewnie by sie dopomnialo,ale i o nas...no o te laktacyjne sprawy..moja siostra.np nastawiala sobie budzik specjalnoe w nocy..ze niby jak natlok mleka to potem moga byc problemy...doswiadczone mamuski wypowiedzcie sie

    Kochanie ale pomiedzy 1 a 8 byly 2 pobudki na jedzonko:-)
    U nas byla polozna i powiedziala ze spokojnie moze spac i 4h bez przerwy bo ma bardzo ladna wage i nie trzeba jej nadganiac.

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie niestey maly nir jest w stanie i tak wszystkiego sciagnac wiec musze sie posilkowac laktatorem. Jak sie go obudzi a on nie jest glodny to nawet cyc na sile nic nie da:-P

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Kochanie ale pomiedzy 1 a 8 byly 2 pobudki na jedzonko:-)
    U nas byla polozna i powiedziala ze spokojnie moze spac i 4h bez przerwy bo ma bardzo ladna wage i nie trzeba jej nadganiac.

    Acha no wlasnie...bo ja zrozumialam ze bez pobudek to spanie..:) to ok

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    World, czekam na foto :*

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia to świętujemy dziś razem!! :D
    Wszystkiego co najlepsze kochana a przede wszystkim dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa i zdrowej, donoszonej ciąży! :*:*

    Waldi i to mnie właśnie wkur...
    Mieszkając w mieście często widziałam narąbaną ciężarna albo z fajka w ustach i takie rodzą zdrowe dzieci. . Inne dbają o siebie, chuchaja, dmuchaja a i tak nie jest im dane zostać mamą. . Taki ten świat niesprawiedliwy..

    Właśnie dowiedziałam się w dzień dobry TVN że śniegu na święta mamy się nie spodziewać. . Ale ja im nie wierzę i dalej mam nadzieję, że będzie biało:D

    A ja dziś na urodzinowy prezent mam wizytę kontrolną po szpitalu u mojego gin:D mam nadzieję że sprawi mi prezent i powie że wszystko ok :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 10:57

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/25db74627353.jpg

    Evelin, Nats, Sylwia91, LILITH.P, WaldhauzerM, ines. lubią tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3d946bdcfc6b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 11:05

    Evelin, Nats, Sylwia91, LILITH.P, WaldhauzerM, ines. lubią tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    World piekne!!!!

    tenor.gif

    Sandrula w takim razie zdrowko!

    g6yE6.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 11:30

    worldbyme, sandrula lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula 100 lat 100 lat !!! :*

    World pięknie <3 I tak ze spaczenia zawodowego - cudne róże <3 <3 <3

    sandrula lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia właśnie piję inkę więc zdrówko! :D

    Dusia dzięki! :*

    World pięknie zdjęcia! I ślicznie wyglądacie! :*

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim e-ciociom Oluś przesyła e-buziaczki :*

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0e41beebe17d.jpg

    Evelin, Nats, szuflada, 19Biedroneczka91, Sylwia91, Allmita, misiaq, WaldhauzerM, ines. lubią tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ