X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakręcone ciężarówki ;)
Odpowiedz

Zakręcone ciężarówki ;)

Oceń ten wątek:
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to jeść zdrowo :) organizm też sam podpowiada ile zjeść.

    Ja z kolei przed ciążą byłam na diecie, a teraz jem dużo mniej niż nawet wtedy :( Po prostu jakoś mnie odrzuca od jedzenia.
    I niestety, wynajduję rzeczy, które dam radę wszamać, a z łatwo wchodzących to są np. pierogi, kluski, pizza itp... :/

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dostałam awersji do węglowodanów:( a ja z tych kluskowych jestem:) nienawidzilam warzyw a ter a z tylko warzywa i soki :)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 23 lipca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz rzut na owoce: jagody, borówki, maliny, truskawki, arbuzy, nektarynki, brzoskwinie, czereśnie..

    No ale nie samymi owocami człowiek żyje, poza tym nie chcę się dorobić cukrzycy ciążowej..

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arbuza fakt- jem kilogramami:)

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka co u Ciebie wszystko ok ? :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 29 lipca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, jak tam u Ciebie, kiedy wizyta?
    Ja byłam w zeszły piątek na wizycie, wszystko ok, dzieć ważył 95g (!), co odpowiadałoby ciązy starszej o ok. 2 tygodnie :D Nie wiem, czy tak szybko sobie rośnie (nie wiem na czym, ostatnio prawie nic nie jem :( czy duży po rodzicach :D ). W poniedziałek idę znowu, moze płeć poznamy w końcu! <3

    Wiewiórka, jak Ty się czujesz? Jakieś objawy dokuczają?

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 29 lipca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się w miarę dobrze choć w pierwszej ciąży lepiej się czułam...mam straszne gazy i nie mogę sobie poradzić z nimi.a tak poza tym to ok.tez w poniedziałek wybieram się na wizytę do lekarza :)

    Liskova lubi tę wiadomość

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w nastepna środę idę do lekarza:) zobaczymy co mi powie:)

‹‹ 24 25 26 27 28
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ